23.01.04, 21:10
Droga/Drogi Prywatyzacjo!

Jak można zauważyć na naszyn forum od pewnego czasu stało się spokojniej.
Mimo to mam prośbę by umieścić na górze naszego Forum, najlepiej
wytłuszczonym drukiem kilka prostych punktów, których moim zdaniem powinni
przestrzegać odwiedzający to forum dyskutanci. Można to określić jako PRAWDY
OCZYWISTE lub ZASADY DYSKUSJI.
Pozdrawiam
T.

Obserwuj wątek
    • teschiner Re: DO ADMINA 23.01.04, 21:13
      zapomnialem dodac, ze propozycje znajduja sie w watku "Nienawisc do..."
      pozdr.
      T.
    • prywalyzacja Re: DO ADMINA 23.01.04, 21:29
      Niestety nie mamy technicznych możliwości na razie, po za tym nie jesteś
      seniorem na tym forum. Piszesz tu od 13 listopada 2003, więc zaledwie nieco
      powyżej 2 miesięcy. Tylko senior-members mogą zgłaszać zmiany.
      • teschiner prymitywna podszywko 23.01.04, 23:31
        przez L
        gybys dzieciaku byl troszeczke bardziej inteligentny wiedzialbys ze loginy osob
        prowadzacych fora czyli adminow wyswietlaja sie na czerwono.
        spadaj szczeniaku do piaskownicy!
        senior sie znalazl!

        • tomek9991 Re: prymitywna podszywko 24.01.04, 07:17
          Co za wysoka kultura osobista i brak agresji u teschinera, do tego brak
          hipokryzji
          • teschiner nozyce 24.01.04, 10:01
            tomku znasz to powiedzonko o stole i nozycach?
            jak zwykle twoj fan
            T.
            P.S. (czytac szeptem) tomku zanim cos napiszesz sprawdz znaczenie slowa w
            slowniku.
            no to pa!pa!
          • albrecht1 Re: prymitywna podszywko 24.01.04, 16:51
            Czyżbym wyczuwał nutkę zazdrości Tomku? ;-).

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka