teschiner
23.01.04, 21:10
Droga/Drogi Prywatyzacjo!
Jak można zauważyć na naszyn forum od pewnego czasu stało się spokojniej.
Mimo to mam prośbę by umieścić na górze naszego Forum, najlepiej
wytłuszczonym drukiem kilka prostych punktów, których moim zdaniem powinni
przestrzegać odwiedzający to forum dyskutanci. Można to określić jako PRAWDY
OCZYWISTE lub ZASADY DYSKUSJI.
Pozdrawiam
T.