arnold7
15.10.13, 18:36
Forum FGGG, nieco mlodsze od naszego, przez ktore przewinelo sie sporo ciekawych postaci, tak jakby, moim zdaniem, nie zajmuje sie tym, co Slazacy robia na Slasku w celu ratowania slaskiego dziedzictwa. Od czasu do czasu marginalnie wspomni sie tam o kolejmym MA, ale to niezbyt wiele.
Niezbyt to chyba wazne, dlatego male spostrzezenie.