Dodaj do ulubionych

Ze strony ROPS

27.09.04, 09:54
Forumowicze i nie tylko! Uwazajcie z kim sie zadajecie. Oto jaki cytacik
znalazlem na stronie ROPS:

"Skłoniło to organy bezpieczeństwa do podjęcia stałej obserwacji ruchu (RAS).
W raporcie o bezpieczeństwie wewnętrznym i zewnętrznym państwa, opublikowanym
w Internecie, Urząd Ochrony Państwa (polski kontrwywiad) określa RAS jako
potencjalne zagrożenie dla Polski. Polska ludność w regionie utworzyła - nie
bez pomocy służb specjalnych - własną organizację o nazwie Ruch Obywatelski
dla Polskiego Śląska (ROPS), mającą za zadanie przeciwstawianie się
separatystycznym tendencjom. Współpracuje ona - czasem tajnie, czasem jawnie -
ze służbami bezpieczeństwa.

www.polskislask.republika.pl/pl/sofia.html
Obserwuj wątek
    • elver.b Re: Ze strony ROPS 27.09.04, 10:08
      No to wszystko jasne. Towarzystwo z ROPS to po prostu szpicle.
      • wilym Re: Ze strony ROPS 27.09.04, 10:10
        Ciekawe tylko czy ten artykul to dekonspira agentow czy tylko wypadek przy
        pracy chloptasiow :-)))
        • elver.b Re: Ze strony ROPS 27.09.04, 10:20
          Rozumiem, ze chlopcy kapuja, nieoni pierwsi i nie ostatni, ale zeby sie tym od
          razu chwalic? To trzeba miec tupet.
          • pniok Re: Ze strony ROPS 27.09.04, 10:32
            Dzieki chłopaki!
            od czasu jak Wilym uruchomił ten, nie ukrywajmy, demaskatorski wątek - mamy już ponad 20 nowych wejść!
            Skontaktuj się, proszę, Wilymie z adminem naszej strony bo potrzebujemy dobrego speca od reklamy!
            Pozdro!
            • wilym Re: Ze strony ROPS 27.09.04, 10:34
              A pewnie, ze wchodza, bo takich durni co to chwala sie, ze sa kapusiami to
              kazdy chce obejrzec, tak jak clowna w cyrku :-)))
              • arnold7 Re: Ze strony ROPS 27.09.04, 10:56
                Te wielonickowe mendy daly sie juz poznac z kapowania w administracji forum.
                • husycki Re: Ze strony ROPS 27.09.04, 10:59
                  Fiodorus i pniok obraduja:
                  www.polskislask.republika.pl/pl/nzs5.html
                  • wilym Re: Ze strony ROPS 27.09.04, 11:06
                    Z osmiu tzw. artykulow wlasnych na stronie ROPS siedem dotyczy RAS wzglednie
                    ZLNS :-))) Kapusie z kompleksami? ;-)
                    • aqua Re: Ze strony ROPS 27.09.04, 11:17
                      Ty jesteś za to tajnym informatorem, wilym.

                      wilym napisał:

                      > Z osmiu tzw. artykulow wlasnych na stronie ROPS siedem dotyczy RAS wzglednie
                      > ZLNS :-))) Kapusie z kompleksami? ;-)

                      ciekawe czy z kompleksami:)
                      • Gość: wszehpolouki? Re: Ze strony ROPS IP: *.internetdsl.tpnet.pl 27.09.04, 11:21
                        Tego sie tyrz kejsik dowjymy.

                        Ale irze ze glacooma, to jurz terozki wjymy.

                      • wilym Re: Ze strony ROPS 27.09.04, 11:22
                        Z kompleksami kolego aqua:
                        - z kompleksem RAS
                        - z kompleksem ZLNS
                        Bo sami od siebie na inne tematy raczej nie pisuja.
                        • aqua Re: Ze strony ROPS 27.09.04, 11:30
                          Czy RAS pisuje na jakieś tematy?
                          Może boi się puścić "parę z ust"?

                          wilym napisał:

                          > Z kompleksami kolego aqua:
                          > - z kompleksem RAS
                          > - z kompleksem ZLNS
                          > Bo sami od siebie na inne tematy raczej nie pisuja.
                          • wilym Re: Ze strony ROPS 27.09.04, 11:48
                            No i chcac nie chca kolego aqua tez ujawniles swoj kompleks RAS. Powiedz ROPS,
                            a z racji braku argumentow odbierzesz pileczke z napisem RAS :-)))
                            O czym pisze RAS mozesz przezcytac tutaj:
                            www.raslaska.org
                      • elver.b Re: Ze strony ROPS 27.09.04, 11:46
                        A to wejdz sobie, madralo, na ich stronke:
                        www.raslaska.org
                  • Gość: Wehrwolf Re: Ze strony ROPS IP: *.g.pppool.de 27.09.04, 12:34
                    Fajno fotka w pokoju wisi kalendarz ze zdjenciem kargula i pawlaka
                    to mowi o wszystkim KRESOWIACY I ICH POTOMKOWIE OSTRZA NOZE I KOSY!!
                    HE HE HE !!
                • pniok Re: Ze strony ROPS 27.09.04, 12:54
                  arnold7 napisał:

                  > "Te wielonickowe mendy daly sie juz poznac z kapowania w administracji forum."

                  Nie bądź kłamczuszkiem , Arnoldzie!
                  Wszak to Ty publicznie (zresztą na tym forum) zakablowałeś swoich kolegogów z konspiracyjnego Śląskiego Państwa Podziemnego!
                  • arnold7 Re: Ze strony ROPS 27.09.04, 13:03
                    pniok napisał:

                    > arnold7 napisał:
                    >
                    > > "Te wielonickowe mendy daly sie juz poznac z kapowania w administracji fo
                    > rum."
                    >
                    > Nie bądź kłamczuszkiem , Arnoldzie!

                    Mam wrzucic linki?

                    > Wszak to Ty publicznie (zresztą na tym forum) zakablowałeś swoich kolegogów z
                    k
                    > onspiracyjnego Śląskiego Państwa Podziemnego!
                    >
                    >
                    O, a to cos nowego, kto do tego S`PP nalezy?
                    • pniok Re: Ze strony ROPS 27.09.04, 13:06
                      Wszak nie wiem gdyż to Ty o tym pisałeś!
                      A do Admina nikt nie kapował (jak to eufemistycznie okrreślasz). Natomiast wielu spośród forumowiczów domagało się (często bezskutecznie) od adminów aby zapewnili na forum przestrzegania prawa i netykiety.
              • pniok Re: Ze strony ROPS 27.09.04, 13:34
                wilym napisał:

                > "A pewnie, ze wchodza, bo takich durni co to chwala sie, ze sa kapusiami to
                > kazdy chce obejrzec, tak jak clowna w cyrku :-)))"!

                No prosze!
                Jaki przenikliwy psycholog społeczny, ale zostawmy to!
                Ponawoam propozycję przejęcia działu reklamy naszej strony!!!
    • Gość: Pioter Re: Ze strony ROPS IP: *.wozniki.sdi.tpnet.pl 27.09.04, 12:05
      > "Skłoniło to organy bezpieczeństwa do podjęcia stałej obserwacji ruchu (RAS).
      > W raporcie o bezpieczeństwie wewnętrznym i zewnętrznym państwa, opublikowanym
      > w Internecie, Urząd Ochrony Państwa (polski kontrwywiad) określa RAS jako
      > potencjalne zagrożenie dla Polski.
      Przykro mi, ale to są bzdury. Niestety nie mogę tego na tym forum udowodnić -
      tajemnica państwowa.
      • elver.b Re: Ze strony ROPS 27.09.04, 12:08
        :-)))
        W tym tekscie jest wiecej bzdur.
        Prawda jest natomiast wspolpraca ROPSiow ze sluzbami specjalnymi, gdyby bylo
        inaczej to ROPSiowcy juz dawno zazadaliby sprostowania i nie chwalili sie
        tekstem na swojej stronie :-)))

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka