IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.01.05, 18:52
Jestem zniesmaczona! Czy wiecie Państwo ile kosztuje wjazd windą na najwyższy
budynek Katowic? Uwaga!!! 10 zł za osoby!!!!
A było to tak: przyjechali do nas znajomi i chcieliśmy pokazac im Katowice, a
jak Katowice wieczorem, to wpadliśmy na pomysł żeby zaprosić ich do Sky Baru,
o którym tyle czytaliśmy w przeróżnych mediach... Wchodzimy do budynku i
szukamy windy , która mogłaby nas tam zawieźć i okazuje się, że jedyne windy,
które jadą na 27 piętro to windy hotelowe...wchodzimy do hotelu, pytamy pani
w recepcji, czy to te windy i tu...pani mówi,że owszem, ale wjazd dla gości
hotelu jest gratis, a dla gości spaza hotelu po 10 zł od osoby...było nas 4,
czyli sam wjazd kosztowałby nas 40zł...Pytamy się, czy ta opłata coś zawiera,
np jest to "wejście na imprezę", drink, czy cokolwiek, ale nie, tyle kosztuje
wjazd i wejśie!!!!!!!!Podziękowaliśmy za informację, obróciliśmy się na
pięcie i wyszliśmy...Proszę państwa, ja rozumiem, że to jest drink bar
należący do hotelu, rozumiem też, że może hotel chce uniknąć
swoistych "wycieczek" podziwiających jedynie panoramę miasta, ale...dla
mnie "bilet na windę" w cenie niemalże biletu do Krakowa, to jest
nieporozumienie...niesmaczne nieporozumienie i jak dla mnie katowicki Sky Bar
będzie od tej pory czarną dziurą na trasie towarzyskich wędrówek po mieście,
bo nie będę płaciła za możliwość wejścia do lokalu i windę nie dlatego ,że
mnie nie stac na to 10zł, ale dla zasady.
Obserwuj wątek
    • bartoszcze Re: Sky Bar 13.01.05, 20:11
      Kiedyś było gorzej - kasowali 10 zł za wjazd i drugie tyle na poczet konsumpcji.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka