Dodaj do ulubionych

POLSKO FASZYSTOWSKIE FORUM

IP: *.dip.t-dialin.net 04.05.03, 00:53
jak tak przegladam to forum to dochodze do wniosku ze 90%wpisow to jedno
wielkie polsko faszystowskie gowno .
wiekszosc wpisow jest antyslaska, slazacy sa tutaj wyzywani od szkopow ,
folksdeuczy , faszystow etc.

wydaje mi sie ze nawet te pare idiotyzmow antypolskich to prowokacja
gorolska.
to co wy wypisujecie o powstaniach , plebiscytach itd. to probowali nam juz
wpoic komunisci w latach 70-tych, z dzisiejszych zrodel historycznych
dowiadujemy sie zupelnie innych faktow.
ludzie macie internet , biblioteki , moze nawet znacie jakiegos jeszcze
zyjacego kombatanta- reszeszujcie , szkajcie a znajdziecie i nie piszcie
takich farmazonow.

P.S
Wynik plebiscytu w katowicach rok 1921

w plebiscycie oddano 26715 glosow
w tym 3900 dla Polski
22774 dla Niemiec

41 uniewaznione


www.oberschlesien.de/navigation.htm (die abstimmung 1921)


Obserwuj wątek
    • Gość: Von Baden Re: POLSKO FASZYSTOWSKIE FORUM IP: *.dip0.t-ipconnect.de 04.05.03, 01:03
      Leute, wir lassen uns nicht unterkriegen !!!!!!!!!!!!!!!
    • Gość: . Re: POLSKO FASZYSTOWSKIE FORUM IP: *.dip.t-dialin.net 04.05.03, 01:47
      Gość portalu: OBERSCHLESIER napisał(a):

      > jak tak przegladam to forum to dochodze do wniosku ze 90%wpisow to jedno
      > wielkie polsko faszystowskie gowno .
      > wiekszosc wpisow jest antyslaska, slazacy sa tutaj wyzywani od szkopow ,
      > folksdeuczy , faszystow etc.
      >
      > wydaje mi sie ze nawet te pare idiotyzmow antypolskich to prowokacja
      > gorolska.
      > to co wy wypisujecie o powstaniach , plebiscytach itd. to probowali nam juz
      > wpoic komunisci w latach 70-tych, z dzisiejszych zrodel historycznych
      > dowiadujemy sie zupelnie innych faktow.
      > ludzie macie internet , biblioteki , moze nawet znacie jakiegos jeszcze
      > zyjacego kombatanta- reszeszujcie , szkajcie a znajdziecie i nie piszcie
      > takich farmazonow.
      >
      > P.S
      > Wynik plebiscytu w katowicach rok 1921
      >
      > w plebiscycie oddano 26715 glosow
      > w tym 3900 dla Polski
      > 22774 dla Niemiec
      >
      > 41 uniewaznione
      >
      >
      > www.oberschlesien.de/navigation.htm (die abstimmung 1921)
      >
      >
      Das ist eine schlonsatzkie prowokation !!!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka