Gość: OBERSCHLESIER
IP: *.dip.t-dialin.net
04.05.03, 00:53
jak tak przegladam to forum to dochodze do wniosku ze 90%wpisow to jedno
wielkie polsko faszystowskie gowno .
wiekszosc wpisow jest antyslaska, slazacy sa tutaj wyzywani od szkopow ,
folksdeuczy , faszystow etc.
wydaje mi sie ze nawet te pare idiotyzmow antypolskich to prowokacja
gorolska.
to co wy wypisujecie o powstaniach , plebiscytach itd. to probowali nam juz
wpoic komunisci w latach 70-tych, z dzisiejszych zrodel historycznych
dowiadujemy sie zupelnie innych faktow.
ludzie macie internet , biblioteki , moze nawet znacie jakiegos jeszcze
zyjacego kombatanta- reszeszujcie , szkajcie a znajdziecie i nie piszcie
takich farmazonow.
P.S
Wynik plebiscytu w katowicach rok 1921
w plebiscycie oddano 26715 glosow
w tym 3900 dla Polski
22774 dla Niemiec
41 uniewaznione
www.oberschlesien.de/navigation.htm (die abstimmung 1921)