Gość: veteran IP: 217.97.150.* 04.10.03, 14:20 niedawno dowiedzialem sie iz mieszkanca naszych terenow od dawna okreslaja 3 cechy: wysraństwo wychciejstwo niuzasaniona zawisc czy jest az tak żle??? ale paru takich znam Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Stoik Re: cieszyniok CLASSIC IP: *.bielsko.dialog.net.pl 04.10.03, 14:40 Domyślam się że ten, kto tak mówi pochodzi z terenów, gdzie od pokoleń ludzie byli dla siebie życzliwi, tolerancyjni, bezinteresowni itd. A jak ktoś był niegrzeczny, to go za karę zsyłali do Cieszyna. Odpowiedz Link Zgłoś
cieszyniok Re: cieszyniok CLASSIC 04.10.03, 18:09 CLASSIC to jeszcze nie jestem ale dzieki za komplement :D Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Stoik Re: cieszyniok CLASSIC IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.10.03, 18:22 To może "cieszyniok light" Odpowiedz Link Zgłoś
bebokk Re: cieszyniok CLASSIC 04.10.03, 19:03 W każdej społeczności jest pełno takich. Ale napewno cieszyniacy tacy w większości nie są. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Cieszyniak Re: cieszyniok CLASSIC IP: *.bielsko.cvx.ppp.tpnet.pl 04.10.03, 19:52 Z zawiścią i wychciejstwem to jest przesada, ale wysraństwo u wielu jest ogromne. Odpowiedz Link Zgłoś
cieszyniok Re: cieszyniok CLASSIC 04.10.03, 21:05 Gość portalu: Cieszyniak napisał(a): > ale wysraństwo u wielu jest ogromne. nie wysranstwo tylko szporobliwosc Odpowiedz Link Zgłoś
tomek9991 Re: cieszyniok CLASSIC 05.10.03, 12:11 A ja słyszałem, że mieszkańcy Galicji są tacy wys.ani. Rzekomo u nas się mówi : "jak się ma zepsuć, to niech gość zje". Odpowiedz Link Zgłoś
alex.stela Re: cieszyniok CLASSIC 09.10.03, 15:52 Dobrze, że w innych regionach ludzie są hojni, życzliwi, pomocni i uprzejmi... Co by to było, gdyby wszędzie mieszkali tacy wstrętni Cieszyniacy... :))) Odpowiedz Link Zgłoś