Dodaj do ulubionych

cieszyniok CLASSIC

IP: 217.97.150.* 04.10.03, 14:20
niedawno dowiedzialem sie iz mieszkanca naszych terenow od dawna okreslaja 3
cechy:
wysraństwo
wychciejstwo
niuzasaniona zawisc


czy jest az tak żle???
ale paru takich znam
Obserwuj wątek
    • Gość: Stoik Re: cieszyniok CLASSIC IP: *.bielsko.dialog.net.pl 04.10.03, 14:40
      Domyślam się że ten, kto tak mówi pochodzi z terenów, gdzie od pokoleń ludzie
      byli dla siebie życzliwi, tolerancyjni, bezinteresowni itd. A jak ktoś był
      niegrzeczny, to go za karę zsyłali do Cieszyna.
      • cieszyniok Re: cieszyniok CLASSIC 04.10.03, 18:09
        CLASSIC to jeszcze nie jestem ale dzieki za komplement :D
        • Gość: Stoik Re: cieszyniok CLASSIC IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.10.03, 18:22
          To może "cieszyniok light"
          • cieszyniok Re: cieszyniok CLASSIC 04.10.03, 18:23
            Wole medium :P
    • bebokk Re: cieszyniok CLASSIC 04.10.03, 19:03
      W każdej społeczności jest pełno takich.
      Ale napewno cieszyniacy tacy w większości nie są.
    • Gość: Cieszyniak Re: cieszyniok CLASSIC IP: *.bielsko.cvx.ppp.tpnet.pl 04.10.03, 19:52
      Z zawiścią i wychciejstwem to jest przesada,
      ale wysraństwo u wielu jest ogromne.
      • cieszyniok Re: cieszyniok CLASSIC 04.10.03, 21:05
        Gość portalu: Cieszyniak napisał(a):


        > ale wysraństwo u wielu jest ogromne.

        nie wysranstwo tylko szporobliwosc
    • tomek9991 Re: cieszyniok CLASSIC 05.10.03, 12:11
      A ja słyszałem, że mieszkańcy Galicji są tacy wys.ani.
      Rzekomo u nas się mówi : "jak się ma zepsuć, to niech gość zje".
    • alex.stela Re: cieszyniok CLASSIC 09.10.03, 15:52
      Dobrze, że w innych regionach ludzie są hojni, życzliwi, pomocni i uprzejmi...
      Co by to było, gdyby wszędzie mieszkali tacy wstrętni Cieszyniacy... :)))

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka