Dodaj do ulubionych

PRECZ ZE ŚCIĄGANIEM !!! APEL

IP: *.pl / 80.48.247.* 07.05.05, 20:03
Jak czytam komentarze innych,że u nich każdy ściągał na bezczela to aż mnie
kur...wica strzela-przecież to jest przepustka na studia! Pseudonauczycieli
co dają ściągać powinni na 10 lat do pudła wsadzić-pierwszego by wsadzili-
media by rozgłosiły i już by się nikt nie odważył!!! jeśli ktoś powie mi,że
ściągał na maturze to mu pier...dolne
Obserwuj wątek
    • Gość: m Re: PRECZ ZE ŚCIĄGANIEM !!! APEL IP: *.czajen.pl / 80.51.251.* 07.05.05, 20:07
      przeciez niektorzy nauczyciele ktorzy pilnowali czytali gazete, a po co maja
      pilnowac, jaki maja w tym interes skoro na maturach siedza za darmo? a w
      dodatku uczniowie z ich szkoly wyjda na geniuszy bo wszystko sciagna. nie maja
      motywacji zeby pilnowac
    • Gość: x Re: PRECZ ZE ŚCIĄGANIEM !!! APEL IP: *.com.pl / *.abp.pl 07.05.05, 21:37
      wyluzuj koles nie ma co sie bulwersowac.. moze kup se jakies leki uspokajajace
      bo zawalu dostaniesz..
    • Gość: ja Re: PRECZ ZE ŚCIĄGANIEM !!! APEL IP: *.man.bydgoszcz.pl 07.05.05, 21:56
      Czasem ciezko jest nie zerknac przypadkiem co ma kumpel przed toba nieswiadomie
      prezentujacy swoja karte odpowiedzi... ale powiem wam ze nie tylko na maturze
      tak jest, nawet na FCE nie bylo ciezko zobaczyc, a to wszystko przez te wyrazne
      czarne zaznaczenia

      ----

      Kanapa Kastrata

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka