Gość: k IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.08.07, 16:24 powstało nowe forum.Matura dopadnie kiedyś i was.Już teraz warto sie zarejestrować krakowscymaturzysci.phorum.pl/ Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
lexy82 Re: Matura2008 04.09.07, 09:17 Na forum chętnie zerknę, chociaż zapraszam również na swoje z podpisu - dotyczy nauki języków obcych. A co do matury 2008 - do egzaminu z angielskiego można się w Olsztynie przygotować w szkole hello - informacje o kursie maturalnym na stronie www.hello.olsztyn.pl/matura-2008.html Odpowiedz Link Zgłoś