Dodaj do ulubionych

Matura2008

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.08.07, 16:24
powstało nowe forum.Matura dopadnie kiedyś i was.Już teraz warto sie zarejestrować

krakowscymaturzysci.phorum.pl/
Obserwuj wątek
    • lexy82 Re: Matura2008 04.09.07, 09:17
      Na forum chętnie zerknę, chociaż zapraszam również na swoje z podpisu - dotyczy
      nauki języków obcych.

      A co do matury 2008 - do egzaminu z angielskiego można się w Olsztynie
      przygotować w szkole hello - informacje o kursie maturalnym na stronie
      www.hello.olsztyn.pl/matura-2008.html

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka