Gość: Maciek
IP: *.internetdsl.tpnet.pl
09.08.07, 13:50
Witam
Ostatnio załapałem wirusa, był tak poważny że system nawet nie chciał się włączyc, więc postanowiłem zformatowac windows, po urucomieniu, okazało się że 2 pozostałe partycje, których nie formatwałem zawierają moje stare dane, ale większośc z nich ma po 0 bajtów, a więc chciałbym się zapytac czy istnieje jakaś szansa ich odzyskania, czy też zostały bezpowrotnie usunięte?