Gość: xd
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
09.03.11, 22:02
kogo wkurza ta aktoreczka?mnie bardzo!najpierw w samym zyciu,teraz w pws!koszmar jakis,napompowane do granic wargi,pelno znamion i pryszczy na twarzy;/zero talentu;/nie wiem jak mozna to to promowac;/