Dodaj do ulubionych

Bożenka (Klan)

IP: *.ds2-s.us.edu.pl 09.06.11, 10:06
Obsada się sypie...

www.fakt.pl/Bozenka-odejdzie-z-quot-Klanu-quot-To-przez-calowanie,artykuly,105751,1.html
Obserwuj wątek
    • angazetka Re: Bożenka (Klan) 09.06.11, 10:32
      No cóż, widać, że amatorka.
      • Gość: widz no coż widać ze w koncu myśli. IP: *.interblock.pl 09.06.11, 14:33
        Zrozumiala ze po co grac w durnym serialu jak mozna robic ambitniejsze rzeczy.

        Oj jak to smutno bedzie bez PANI Bozenki.
    • Gość: xd Re: Bożenka (Klan) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.06.11, 11:04
      moglabys nie zasmiecac forum???juz wczoraj dawalem ten link...po co zakladac milion tych samych watkow??
      • Gość: sara do xd IP: *.elblag.vectranet.pl 22.06.11, 19:52
        powaznie juz wczoraj dawales, kurcze wybacz, nie zauawzyłam...
        booże co za zbulwersowanie, widać że tylko siedzi i seriale ogląda.
    • Gość: anja Re: Bożenka (Klan) IP: 81.21.195.* 09.06.11, 11:59
      obstawiam, że jeśli odedzie to Bożenka wyjedzie na stypendium taneczne, pewnie do USA:P
      • Gość: kemot97 Re: Bożenka (Klan) IP: 82.132.139.* 09.06.11, 13:34
        oj tam zaraz USA, pewnie Berlin ;)
        • Gość: anja Re: Bożenka (Klan) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.06.11, 17:47
          do berlina, gdzie pozna Łukasza:P
          • Gość: subiektywna Re: Bożenka (Klan) IP: *.dynamic.mm.pl 09.06.11, 18:37
            Albo Chochoła ;)
    • maitresse.d.un.francais Re: Bożenka (Klan) 09.06.11, 20:25
      D... lala zawraca.
    • quba Re: Bożenka (Klan) 09.06.11, 20:33
      Dziewiętnastoletnia Agnieszka Kaczorowska ma już partnera życiowego

      Mnie to dziwi, a Was?
      • maitresse.d.un.francais Re: Bożenka (Klan) 09.06.11, 20:47
        quba napisał:

        > Dziewiętnastoletnia Agnieszka Kaczorowska ma już partnera życiowego
        >
        > Mnie to dziwi, a Was?
        >
        Mnie nie. Chłopaka ma i tyle, postanowiła wyrażać się o nim baaaardzo poważnie, stąd określenie.
        • quba Re: Bożenka (Klan) 09.06.11, 22:15

          no właśnie, chłopaka ma i tyle


          ********
          Wszyscy mamy jakieś swoje przywary i niekoniecznie to znaczy, że trzeba
          pielęgnować w sercu dawne urazy i odświeżać je bez końca.
          • limonka-2 Re: Bożenka (Klan) 09.06.11, 23:28
            quba napisał:

            >
            > no właśnie, chłopaka ma i tyle

            Czytałam, ż ten "chłopak" to jej trener, oczywiście o wiele lat starszy i oczywiście żonaty, ale Bożenka takimi drobiazgami się nie przejmuje, mogła Frycz może i ona
            • lilith76 Re: Bożenka (Klan) 10.06.11, 08:43
              No właśnie - jak twój facet jest od ciebie dwa razy starszy, to ciężko nazywać go chłopakiem :)
              • Gość: olka Re: Bożenka (Klan) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.06.11, 10:03
                to ona jest jeszcze z tym trenerem? ja czytałam, że on jednak wrócił do żony...nieźle Mała daje, faktycznie mamusia dużo dozą wolności ją obdarowała ;) jakby Rysiu był jej ojcem to byłby koniec z tańcem ;D
                • Gość: :P Re: Bożenka (Klan) IP: *.dialog.net.pl 10.06.11, 14:40
                  Oczywiście że dziwi normalna 19 latka ma chłopaka z nie partnera życiowego...
            • maitresse.d.un.francais partner życiowy żonaty z inną? 10.06.11, 14:33
              a małżonka co sądzi w tej kwestii?

              najlepsze jest, kiedy chłopa nazywa się uparcie "narzeczonym", co prowadzi do takich absurdów językowych jak "żonaty narzeczony".
              • lilith76 Re: partner życiowy żonaty z inną? 10.06.11, 14:46
                Albo określeń "nasza żona" ;)
              • nchyb Re: partner życiowy żonaty z inną? 12.06.11, 17:03
                > takich absurdów językowych jak "żonaty narzeczony".

                nie tylko ona.
                Zdaje sie, że i Naomi Campbell ma żonatego narzeczonego, którego żona chyba nie zgadza się na rozwód...
      • Gość: sara quba IP: *.elblag.vectranet.pl 22.06.11, 19:55
        quba napisał:

        > Dziewiętnastoletnia Agnieszka Kaczorowska ma już partnera życiowego
        >
        > Mnie to dziwi, a Was?
        >
        ________--------
        Mnie nie, a co w tym dziwnego?
        ja swojego poznalam jak miałam 16 i dzis już jesteśmy naście lat po ślubie.
        Nie widze w tym nic nadzwyczajnego
    • Gość: wr Re: Bożenka (Klan) IP: *.is.net.pl 21.06.11, 13:07
      Jedna z najgorszych aktorek "dzieciaków" jakie widziałem.
      • elde23 Re: Bożenka (Klan) 21.06.11, 14:10
        Ona nie jest aktorką, i nigdy nie będzie. Ma niemożliwą do usunięcia wadę wymowy. Zresztą ta od Knorrów, również. Dlatego poszła w taniec, w którym też nie osiągnie niczego. Porusza się jak kawał drewna. Póki była dzieckiem, wszystko było ok. Teraz to dorosła osoba, ale co najwyżej, dorosła do smażenia kotletów. Ten nadchodzący sezon, to "wygaszanie" Bożenki. Poślą ją "na rurę" do Berlina, albo do szkoły" sportowej" w Hiszpanii, co na jedno wychodzi.
        Cześć Bożenka.
        • Gość: A Re: Bożenka (Klan) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.06.11, 06:29
          znasz sie na tancu i zajmujesz/zajmowalas sie tym profesjonalnie i fachowo? czy moze jestes tylko fachowcem po kursie "You Can Dance" w TVN?
        • Gość: fred Re: Bożenka (Klan) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.06.11, 20:27

          mogliby wysłac Bożenę na jakąś wymiane zagraniczną / erasmusa za nią przyjechałaby jakaś dziewczyna z zagranicy, a po jakimś czasie wszyscy zapomnieliby o Bożenie i byloby tak jakby ta druga była ich córką w końcu Czesia zapomniała ze wynajmuje mieszkanie i je sprzedała i z Bożenką byłoby tak samo
        • mary.austin Re: Bożenka (Klan) 23.06.11, 11:19
          elde23 napisał:

          Dlatego poszła w taniec, w którym też nie os
          > iągnie niczego. Porusza się jak kawał drewna.

          Wygrane w Mistrzostwach Świata to żadne osiągnięcie?
          • elde23 Re: Bożenka (Klan) 23.06.11, 12:50
            Mistrzostwo zdobyła wspólnie z partnerem, a do tego w kategorii juniorów, i w tańcach latynoamerykańskich. Od tamtej pory cicho, bo zerwała współpracę z dotychczasowym partnerem. I całe lata pracy jej, partnera, i trenerów poszły w diabły. teraz trzeba szukać chłopaka pasującego wzrostem, długością nóg, temperamentem wreszcie, i zacząć od nowa. W bardziej znanym łyżwiarstwie figurowym, największe sukcesy odnoszą pary jeżdżące z sobą od dziecka. Zmiana partnera, to z reguły odejście w sportowy niebyt. Chciałbym się mylić, ale konkurencja, zwłaszcza na szczycie jest ogromna. Dla fochów nie ma miejsca.
            • dona.a Re: Bożenka (Klan) 23.06.11, 17:59
              elde23 napisał:

              > I całe lata pracy jej, partnera, i trenerów poszły w diabły
              > Dla fochów nie ma miejsca.

              Fochów? Niby się zakochała w starszym, żonatym trenerze, takiej siuśmajtce mogło się zdarzyć, ale trener powinien jednak mieć głowę na karku i jak go zaczęło swędzieć na widok młodej to powinien dać sobie spokój, zmiana trenera nie zrobiłaby tej parze tyle krzywdy co zmiana partnera.
              • Gość: olka Re: Bożenka (Klan) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.06.11, 10:15
                Fochów? Niby się zakochała w starszym, żonatym trenerze, takiej siuśmajtce mogł
                > o się zdarzyć, ale trener powinien jednak mieć głowę na karku i jak go zaczęło
                > swędzieć na widok młodej to powinien dać sobie spokój, zmiana trenera nie zrobi
                > łaby tej parze tyle krzywdy co zmiana partnera.

                Zgadzam się. Małolata się zafascynowała starszym panem, był miły i chwalił, ok. Ale co to za facet, który pozwala dziewczynie niszczyć sobie życie? On jej nawet nie darzył sympatią, skoro pozwolił sobie na romans , fakt, żeby o wszystkim dowiedziała się jego żona, kompromitację Małej i rozdzielenie tak dobrej, tanecznej pary? Nie znoszę takich podstarzałych typków, którzy własne kompleksy leczą kosztem dziewczynek w wieku szkolnym.
                • Gość: Honorata Re: Bożenka (Klan) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.06.11, 19:25
                  Przepraszam, ale o czym Wy mówicie? O filmie czy o jakimś epizodzie z życia prywatnego dziewczyny grającej Bożenkę? Niestety, nie znam takich szczegółów i nei mogę sie połapać w czym problem. :((
                  • dona.a Re: Bożenka (Klan) 25.06.11, 19:40
                    Gość portalu: Honorata napisał(a):

                    > Przepraszam, ale o czym Wy mówicie? O filmie czy o jakimś epizodzie z życia pry
                    > watnego dziewczyny grającej Bożenkę? Niestety, nie znam takich szczegółów i nei
                    > mogę sie połapać w czym problem. :((

                    Niestety jest to epizod z życia dziewczyny, chociaż mógłby być z powodzeniem epizodem filmowym, dziewczyna popadła(?) w romans ze starszym żonatym trenerem, odszedł partner taneczny związany uczuciowo z Kaczorowską, a co najistotniejsze związany dużymi, znaczącymi sukcesami. Wiedzą o tym osoby interesujące się tańcem, również osoby odwiedzające fora taneczne na których można było przeczytać co nieco na ten temat, oczywiście bez gwarancji, że wszystkie informacje są zgodne z prawdą. W każdym razie szkoda pary, mieli w sobie ogromny taneczny potencjał.
            • mary.austin Re: Bożenka (Klan) 23.06.11, 21:40
              elde23 napisał:

              > Mistrzostwo zdobyła wspólnie z partnerem, a do tego w kategorii juniorów, i w
              > tańcach latynoamerykańskich. Od tamtej pory cicho, bo zerwała współpracę z doty
              > chczasowym partnerem. I całe lata pracy jej, partnera, i trenerów poszły w diab
              > ły. teraz trzeba szukać chłopaka pasującego wzrostem, długością nóg, temperamen
              > tem wreszcie, i zacząć od nowa. W bardziej znanym łyżwiarstwie figurowym, najwi
              > ększe sukcesy odnoszą pary jeżdżące z sobą od dziecka. Zmiana partnera, to z re
              > guły odejście w sportowy niebyt. Chciałbym się mylić, ale konkurencja, zwłaszcz
              > a na szczycie jest ogromna. Dla fochów nie ma miejsca

              Opinie tego typu może wydać osoba, która nie ma za wiele pojęcia o tańcu towarzyskim, a tym bardziej o osiągnięciach tanecznych "Bożenki" (ale być może umie smażyć kotlety :P). Kariera juniorska była rozgrzewką przed sięgnięciem wyżej po mistrzowskie tytuły. Jako pierwsza Polka Agnieszka zdobyła tytuł młodzieżowego Mistrza Świata, zgarniając w międzyczasie wszelkie możliwe zwycięstwa w kategorii youthowskiej w Polsce. Z kolejnym partnerem udowodniła, że równie świetnie sobie radzi w kategorii dorosłych kwalifikując się do finału MP w tym roku. Cała masa par przez lata walczy, aby załapać się do tej najlepszej 7, a tutaj zabiera im miejsce dziewczyna, która dopiero wyszła z grupy młodzieżowej. Ponadto potwierdzili swój wynik zajmując 9 miejsce na turnieju w Blackpool, co jak każda osoba chodź po części interesująca się tańcem wie, że jest to turniej wyżej ceniony niż Mistrzostwa Świata.
              • mary.austin Re: Bożenka (Klan) 23.06.11, 21:43
                Oczywiście miało być CHOĆ po części, przepraszam za błąd:)
              • dona.a Re: Bożenka (Klan) 24.06.11, 20:49
                mary.austin napisała:

                > Kariera juniorska była rozgrzewką przed sięgnięciem wyżej
                > po mistrzowskie tytuły. Jako pierwsza Polka Agnieszka zdobyła tytuł młodzieżowe
                > go Mistrza Świata, zgarniając w międzyczasie wszelkie możliwe zwycięstwa w kate
                > gorii youthowskiej w Polsce. Z kolejnym partnerem udowodniła, że równie świetni
                > e sobie radzi w kategorii dorosłych kwalifikując się do finału MP w tym roku. C
                > ała masa par przez lata walczy, aby załapać się do tej najlepszej 7, a tutaj za
                > biera im miejsce dziewczyna, która dopiero wyszła z grupy młodzieżowej. Ponadt
                > o potwierdzili swój wynik zajmując 9 miejsce na turnieju w Blackpool, co jak ka
                > żda osoba chodź po części interesująca się tańcem wie, że jest to turniej wyżej
                > ceniony niż Mistrzostwa Świata.

                Przypomina mi się reklama "Serce czy rozum", no rozumu to Bożenka nie posłuchała.
                • mmk9 Re: Bożenka (Klan) 24.06.11, 22:00
                  dona.a, czy moglabyś wytlumaczyc w kilku slowach, jak się ma cytat z mary.austin do posłuchania lub nieposluchania rozumu ?
                  • dona.a Re: Bożenka (Klan) 25.06.11, 19:57
                    mmk9 napisała:

                    > dona.a, czy moglabyś wytlumaczyc w kilku slowach, jak się ma cytat z mary.austi
                    > n do posłuchania lub nieposluchania rozumu ?

                    Hmm:) mary.a napisała, że Kaczorowska zaczęła robić prawdziwą taneczną karierę, osoby cokolwiek interesujące się tematem wiedzą, że wymaga to naprawdę tytanicznej pracy, wielogodzinnych treningów, dużych nakładów finansowych, odporności psychicznej, bo konkurencja ogromna, a dziewczyna u progu kariery tak po prostu zakochuje się w żonatym trenerze, Kaczorowska tańczyła głównie łacinę, tam bardzo liczy się bliskość partnerów, trudno się dziwić chłopakowi(partnerowi tanecznemu) również uczuciowo zaangażowanemu, że będzie trenował np rumbę i widział maślane oczy partnerki w kierunku trenera i to po nim "spłynie", dlatego para się rozsypała, a razem z nią kariera. Dlatego napisałam, że Kaczorowska posłuchała serca a nie rozumu (takie bardzo swobodne porównanie z postaciami z reklamy). Oczywiście może to wszystko odbuduje, ale nie będzie łatwo. Podobna historia zdarzyła się w związku Szabatin&Hulboj. To była świetna para, odnosili sukcesy, pasowali do siebie, aż Szabatin zakochała się w ...trenerze;)Tu również Hulboj był zaangażowany uczuciowo, więc para się rozpadła, Szabatin już nie wróciła do takich sukcesów jakie odnosiła z Hulbojem, miłość za cenę kariery, Kaczorowską może spotkać to samo, niestety.
            • Gość: Honorata Re: Bożenka (Klan) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.06.11, 09:05
              elde23 napisał:

              > W bardziej znanym łyżwiarstwie figurowym, największe sukcesy odnoszą pary jeżdżące z
              > sobą od dziecka. Zmiana partnera, to z reguły odejście w sportowy niebyt. Chciałbym się
              > mylić, ale konkurencja, zwłaszcza na szczycie jest ogromna. Dla fochów nie ma miejsca.

              Przepraszam, ale chrzanisz. Irina Rodina i Aleksjiej Ułanow od 1969 r. zdobywali mistrzostwa świata oraz mistrzostwa olimpijskie (do Sapporo 1972), a następnie Rodina kontyniowała karietrę z Aleksandrem Zajcewem zdobywając jeszcze dwa złota olimpijskie (w 1976 i 1980 r.) oraz kilka mistrzostw świata i Europy. Z obu tymi partnerami Rodina wywalczyła łacznie 10 razy !!! mistrzostwo świata i 9 razy mistrzostwo Europy oraz zdobyła 3 złote medale olimpijskie.
              Nie ma tu bynajmniej żadnej "reguły", a jest tylko twoje besserwisserstwo i kompletny brak empatii, które objawiają się w nadętym i agresywnym tonie, w jakim formułujesz swoje wypowiedzi. Filmowa Bożenka rzeczywiście nie jest utalentowaną aktorką, ale to nie powód aby wyżywać się na dziewczynie odsądzając ją od czci i wiary w niewybredny sposób.
              • Gość: Alina Gość portalu: Honorata napisał(a): IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.06.11, 09:19
                Jedna poprawka : RodNina
                • Gość: Honorata Re: Gość portalu: Honorata napisał(a): IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.06.11, 19:22
                  Oczywiście, "uciekło" mi jedno N, ale to tylko tzw. literówka, która nie zmienia sensu. Dziękuję za uwagę.
                  • Gość: xd Re: Gość portalu: Honorata napisał(a): IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.06.11, 17:00
                    rzygac mi sie chce jak czytam wasze posty...wielcy znawcy i specjalisci od tanca(i oczywiscie aktorstwa) sie znalezli....agnieszka kaczorowska odniosla duze sukcesy taneczne a jako aktorka jest na tym samym poziomie co paschalska,holtz czy ostrowska krolikowska-przecietna serialowa aktoreczka,ani gorsza ani lepsza od wymienionych.
                    • Gość: Honorata Re: Gość portalu: Honorata napisał(a): IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.06.11, 07:44
                      Obawiam się, że twoje problemy gastryczne (rzyganie) mają podłoże emocjonalne i bez wizyty u psychiatry nie obędzie się. Im szybciej podejmiesz leczenie - tym lepiej!
                    • Gość: Alina Re: Gość portalu: Honorata napisał(a): IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.06.11, 08:01
                      Rzyganie niepokojące, uwagi merytoryczne IMO calkiem słuszne. Dziewczyna gra jak każda inna, to nie Teatr Narodowy w końcu.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka