Dodaj do ulubionych

Na Wspólnej - sezon 2018/2019

13.08.18, 08:57
Pora założyć wątek dla odcinków emitowanych od 3 września 2018 r. :)

Czekają nas kolejne romanse i zdrady, walki z nałogami, wątki kryminalne i biznesowe, roszady obsadowe, a także co najmniej jeden ślub i co najmniej jedna śmierć...
Obserwuj wątek
  • blawatek33 Re: Na Wspólnej - sezon 2018/2019 20.08.18, 13:01
   O rany, a kto umrze? :(
   • ariwederczi Re: Na Wspólnej - sezon 2018/2019 25.08.18, 21:50
    > O rany, a kto umrze? :(

    Wiem skądinąd, że są plany uśmiercenia mocno drugoplanowej postaci. Jak się potwierdzą, napiszę. ;)
  • mamalgosia Re: Na Wspólnej - sezon 2018/2019 24.08.18, 15:11
   kto umrze?
  • ariwederczi 2738-2741 25.08.18, 21:47
   2738
   Kinga udowadnia byłemu wspólnikowi, że to jego żona oddała konkurencji ich projekt. Domagała, mimo wszystko, nie wierzy. Tymczasem Roma przyznaje się do swojego postępku próbując przekonać Maćka, że pozbyła się Brzozowskiej dla jego dobra! Rozmowa małżonków kończy się dramatycznie! Szulcowie próbują przycisnąć Manię - muszą wiedzieć dlaczego weszła do kanałów?! Mania nie chce się przyznać. Żaneta przychodzi do szkoły córki - sugeruje jej wychowawczyni, że może Manię ktoś prześladuje. Czy prawda wyjdzie na jaw? Antoni chce pójść z Alicją do eleganckiej restauracji. Zaprasza też Romana z żoną. Nieoczekiwanie dołącza do nich Muszko ze swoją Janinką. Panowie dają wyjątkowy popis swoich charakterów! Czy któryś z nich zasłuży na uznanie pań?

   2739
   Roma wpada wkurzona do mieszkania Kingi z krzykiem, że ta zabiła jej męża! Brzozowska dopiero teraz dowiaduje się, co stało się z Maćkiem. W pracy Roma potwornie się panoszy - czuje się pełnoprawną szefową. Mięknie tylko przy Bartku - gdy ten pyta, dlaczego nie wezwała pogotowia do męża? Mama Joanny trafia do szpitala - ma poważne problemy z oddychaniem i męczący kaszel. Lekarze podejrzewają ciężkie zapalenie płuc. Tymczasem Kasia - zamiast cieszyć się pierwszą sesją swojej kolekcji sukienek - ma powód do wstydu! Rankiem Muszko przyprowadza skrzypka na dziedziniec Wspólnej. Przy dźwiękach rzewnej melodii Zdzisław krzyczy do żony, że ją kocha! Roman jest wkurzony - wszyscy, tylko nie on - dają popis swojej fantazji. Zamierza zrobić dla Honoraty coś niezwykłego. Na początek robi skok na miejskie klomby!

   2740
   W VIP-plotku ukazuje się duży artykuł obnażający aferę gruntową. Pismo Smolnego podaje nazwiska wysoko postawionych osób, które są zamieszane w ten proceder. Nagle do redakcji wpada właściciel pisma, Gwiazda - każe Smolnemu natychmiast wszystko odwołać! Inaczej go zwolni. Izabela zabiera dziś do siebie Klementynkę - zaplanowała świętowanie jej urodzin. Niestety, wychodzi jak zwykle - Brzozowska załatwia swoje biznesy, a dziecko się nudzi. Klementynka nie wytrzymuje - chce wracać do taty! Rafał, który fotografował wczoraj kolekcję Kasi, przychodzi do Bergów z gotowymi zdjęciami z sesji. Dziewczyna jest zachwycona efektem jego pracy. Rafał również jest pod wrażeniem ale Kasi! Tymczasem Joanna dowiaduje się, że lekarze wykluczyli u jej matki zapalenie płuc. Bergowa boi się najgorszego!

   2741
   Kamil znowu widzi, jak dr Borowik przyjmuje łapówkę. Hoffer decyduje się na ostrą rozmowę z nieuczciwym kolegą! Tymczasem Ostrowski konsultuje z Januszem złamanie ręki Hoffera. Informacje bardzo go martwią. Iza zostaje wezwana do szkoły Klementynki - jej córka kogoś pobiła. Brzozowska jest mocno przejęta - tymczasem wygląda na to, że dziewczynka chce zwrócić na siebie uwagę mamy. Tymon oznajmia wspólniczce, że nie może korzystać dłużej z redakcyjnych komputerów. Radzi jej by zainwestowała w sprzęt, jeśli mają skończyć projekt dla Różalskiego. Kinga wie, że Michałowi się to nie spodoba. Tymczasem Roma wyraźnie cieszy się, gdy słyszy od lekarza, że jej mąż po wylewie ma bardzo słabe rokowania!
  • ariwederczi 2742-2749 02.09.18, 09:42
   2742
   Marek dowiaduje się rano, że opiekunka Szymka nie może przyjść. Lena, siostra zmarłej Natalii, zapewnia że chętnie zajmie się siostrzeńcem. Chłopiec bardzo podoba się kobiecie. Lena oznajmia Zimińskiemu, że chciałaby go adoptować! Kamil zawzięcie ćwiczy umiejętność posługiwania się lewą ręką - robi operacje na kurczakach! Jednak za chwilę musi zmierzyć się z poważnym przypadkiem - na oddziale umiera pacjentka. Żeby ją uratować potrzebny jest natychmiastowy zabieg a dr Borowik odmawia jego przeprowadzenia! Czy Kamil da radę operować lewą ręką?! Wczesnym rankiem w redakcji Smolnego zjawia się prokurator i wraz z policją rozpoczyna rewizję! Krzysztof i wszyscy pracownicy protestują zasłaniając się wolnością prasy, ale nic to nie daje. Dopiero gdy Tymon zaczyna transmisję na żywo do Internetu, prokurator odstępuje od czynności. Jakie jeszcze niespodzianki przyniesie afera gruntowa?

   2743
   Opiekunka Szymka rezygnuje z pracy - Zimiński jest załamany. Dociera też do niego, że gdy syn osiągnie pełnoletniość, on będzie po 70-tce! Zwierza się Romanowi z propozycji Leny - pyta, czy Hoffer na jego miejscu oddałby synka? Roman odpowiada, że tak poważną decyzję musi podjąć sam. Smolny bezskutecznie próbuje dodzwonić się do urzędnika, który rozpętał aferę gruntową - mężczyzna jakby zapadł się pod ziemię. Tymczasem Darek zostaje obrońcą Gwiazdy. Żbik uświadamia biznesmenowi, że wszyscy oskarżeni współpracują z policją i wskazują go jako głównego winnego. Joanna rozmawia z doktorem prowadzącym jej mamę. Lekarz już wie, co dolega kobiecie - diagnoza jest straszna. Tymczasem Kasia zgadza się wziąć udział w sesji fotograficznej Rafała. Wszystko idzie świetnie - do momentu, kiedy Rafał zaczyna ją rozbierać!

   2744
   Ojciec Klary odkrywa, że dziewczyna - wbrew jego zakazowi - zapisała się do klubu sportowego. Pijany, drze jej legitymację klubową i uderza córkę w twarz! Klara ucieka do Norberta - ten próbuje interweniować. Dochodzi do potężnej awantury. Na miejscu pojawia się policja! Ojciec Joanny nie przyjmuje do wiadomości, że jego żona ma raka. Tymczasem chora matka prosi Joannę, żeby sprowadzić do niej jej drugą córkę, Anię. Ta obiecuje, że niedługo przyjedzie. Franek dziwi się, że Joanna ma siostrę - Bergowa stwierdza, że nie ma o Annie najlepszego zdania i nie utrzymuje z nią bliskich kontaktów. Dziś urodziny Honoraty - Roman udaje niezainteresowanego przygotowaniami. Tymczasem za plecami żony szykuje dla niej prawdziwą petardę - imprezę w pięknym plenerze z wieloma gośćmi! Tylko w te piękne okoliczności przyrody trzeba się jeszcze bezpiecznie dostać.

   2745
   Klara nie może wybaczyć Norbertowi, że przez niego znalazła się w pogotowiu opiekuńczym. Na dodatek rozdzielono ją z rodzeństwem! Owczarek przychodzi do ojca Klary - ten jak zwykle jest pijany. Mężczyzna rzuca się na Norberta! Roma zjawia się u Różalskiego i oskarża Kingę o kradzież pomysłu na jego kampanię. Przestraszony biznesmen rezygnuje z usług Brzozowskiej. Wściekła Kinga zjawia się w swojej starej firmie i zarzuca Romie kłamstwo! Czy zespół Romy poprze swoją byłą szefową? Hoffer nie może przeboleć, że niespodzianka dla żony skończyła się taką katastrofą. W rozmowie z bratem zarzuca mu, że to wszystko jego wina… Tymczasem Honorata skarży się Alicji, że Roman im bardziej się stara, tym głupsze ma pomysły. Obie panie wpadają na szatański plan. Oj, Roman popamięta!

   2746
   Kinga i Tymon mają nowego klienta - to największy konkurent Różalskiego! Natomiast Różalski decyduje się na współpracę z Romą. Szykuje się prawdziwa wojna. Tymczasem do Romy dzwoni lekarz Macieja - ta jest przerażona! Zuza dowiaduje się od Ostrowskiego, że Kamil będzie miał operację ręki. Tymczasem Hoffer wcale nie jest pewien, czy powinien poddać się zabiegowi. Ostrowski ostrzega przyjaciela, że w przeciwnym wypadku może pożegnać się z karierą kardiochirurga! W barze na Wspólnej pojawia się Beata. Dziewczyna wygląda jakby miała problem. Chce od Anastazji 3 tysiące złotych! Twierdzi, że musi natychmiast wyjechać. Anastazja nie zna powodów ale wie, że musi jej pomóc - ma wobec Beaty poważny dług wdzięczności.

   2747
   Marek, w pośpiechu przewijając synka, spuszcza go z oczu - maluszek spada na twardą podłogę. Zimiński jest przerażony! Widząc, że Szymek krwawi - natychmiast wzywa pogotowie. Lekarze zabierają niemowlę na obserwację. Marek jest zdruzgotany tym, co się stało. Maciej odzyskał przytomność ale ma poważny niedowład lewej strony ciała i trudności z mówieniem. Roma liczy, że mąż stracił pamięć. Tymczasem Kinga ma dość - jest zdecydowana pozbyć się swoich udziałów w agencji, którą wspólnie z Maciejem budowała! Anastazja zdaje dziś bardzo trudny egzamin - liczy na sukces i marzy o praktykach w dużej restauracji. Zamartwia się jednak sprawą Beaty - dzisiaj ma jej dać pieniądze. Tymczasem w barze Ziębów Maria próbuje wyciągnąć od Beaty, w jakie kłopoty się wpakowała.

   2748
   Marek obwinia się za wypadek synka. Czuje, że nie podoła samotnej opiece nad Szymkiem. Jest zdecydowany oddać go Lenie. Gosia jest poruszona gdy słyszy, co ojciec zamierza zrobić. Próbuje go przekonać do zmiany decyzji. Zdybicka umawia się z Romanem na spotkanie sam na sam. Ma dla niego wyjątkową biznesową propozycję. Roman jest zszokowany! Pechowo, rozmawiającą parę zauważa Antoni. Myśli, że brat kręci coś za jego plecami. Zuza odprowadza męża do szpitala - dziś Kamil ma operację ręki. Hoffer chce znać szczegóły zabiegu i mieć pewność jego powodzenia - jest absolutnie przerażony. Czy operacja się uda?

   2749
   Lekarze rozważają poddanie mamy Joanny radioterapii. Uprzedzają, że to może jedynie przedłużyć jej życie o parę miesięcy. Jednak Krystyna tego nie chce! Joanna jest zrozpaczona. Pojawia się Anna - starsza siostra Bergowej. Joanna jest bardzo niezadowolona, kiedy Bogdan proponuje szwagierce, by się u nich zatrzymała. Ojciec Klary przychodzi do Norberta - mówi, że za parę dni ma być u niego kurator. Świątek zapewnia, że przestał pić ale boi się, że to nie wystarczy. Chce, by Owczarek poręczył za niego przed sądem. Przyjaciele Norberta wpadają na pomysł - przychodzą do mieszkania Świątka, żeby zrobić mu remont! Zjawiają się w idealnym momencie. Smolny jest pewny, że Gwiazdę wrobiono w aferę gruntową. Tomek spotyka się z geologiem, od którego stara się dowiedzieć kto zlecił badanie gruntów wykupionych przez biznesmenów. Do śledztwa włącza się Igor - odnalazł artykuł sprzed 2 lat, który rzuca nowe światło na tę sprawę. Dziennikarze nie wiedzą, że cały czas są obserwowani przez gangsterów.
  • ariwederczi 2750-2753 07.09.18, 08:05
   2750
   Syn Smolnego porwany! Syna Smolnego zaczepia na ulicy nieznajomy mężczyzna, który twierdzi, że ma nowe informacje w sprawie afery gruntowej dla jego ojca. Kiedy Przemek podchodzi do auta mężczyzny, zostaje wepchnięty do środka. Zostaje porwany! Joanna jest wściekła – Anna chce śmierci mamy? Joannę strasznie irytuje zachowanie siostry. Jednak jej chora na raka mama cieszy się, że w swoich ostatnich dniach ma przy sobie obie córki. Ale bomba wciąż tyka – podczas kolacji Joanna zarzuca Annie, że ta chce aby mama jak najszybszej umarła! Miłosz adoruje Sandrę – widzi to Michel! Studenci urządzają Malwinie urodzinowe przyjęcie w klubie Miłosza. Podczas imprezy największy bukiet kwiatów otrzymuje jednak od niego Sandra. Kiedy razem wykonują dla Malwiny jej ulubiony utwór, na imprezie zjawia się Michel!

   2751
   Smolny szantażuje porywaczy swojego syna! Syn Smolnego jest nadal w rękach porywaczy. Krzysztof próbuje wszystkich sposobów, żeby dowiedzieć się, kto stoi za porwaniem Przemka. Trop podrzuca mu Gwiazda. Smolny decyduje się na bardzo ryzykowny krok – szantażuje porywacza! Kim jest doktor Borowik? Wypisany po operacji Kamil od razu zjawia się u siebie na oddziale. Tu okazuje się, że Ostrowski zatrudnił na jego miejsce innego lekarza! W szpitalu zjawia się profesor Golszyc – pyta doktora Borowika o swojego przyjaciela, doktora Borowika! Ten oznajmia, że pójdzie poszukać go na oddziale. O co tu chodzi? Ojciec Klary znowu pije? Norbertowi pozwolono zabrać na kilka godzin z pogotowia opiekuńczego Klarę i jej rodzeństwo. Owczarek umawia się z ich ojcem, że przyprowadzi dzieci do świeżo wyremontowanego mieszkania. Jednak kiedy przychodzą na miejsce, ojca Klary nie ma. Dziewczyna jest smutna – czyżby alkohol znowu wygrał?

   2752
   Syn Smolnego zginie? Smolny przyznaje się byłej żonie, że postraszył wczoraj biznesmena, który zlecił porwanie Przemka. Natalia rzuca się na Krzysztofa – naraził życie ich syna! Czy ryzykowny ruch Smolnego będzie kosztował życie Przemka? Jak Roma oszuka męża? Agencje Kingi oraz Romy ścigają się w wymyślaniu kampanii dla rywalizujących w branży potężnych klientów. Roma ma problemy – Bartek stawia warunek: stworzy świetną kampanię, ale musi mieć potwierdzenie, że ma udziały w ich firmie. Lenarska jedzie do męża – Maciek jednak nie chce słyszeć o przekazaniu udziałów Bartkowi. Co zrobi Roma? Kogo posłucha Roman – brata czy żony? Honorata ma pretensje do Romana, że przyjął propozycję Zdybickiej. Uważa, że tak poważna inwestycja go przerośnie. Antoni jest pełen zapału – radzi bratu nie przejmować się narzekaniami żony. Co zrobi Roman?

   2753
   Roma w zagrożeniu - totalnie szokuje męża! Roma dowiaduje się, że Maciej wezwał do szpitala ich prawnika. Podejrzewa, że mąż knuje coś z Kingą przeciwko niej. Żeby się bronić sięga po działo o największym kalibrze. Maciej nie może uwierzyć w to, co słyszy od żony! Anastazja podejmuje odważną decyzję - nie chce, by Beata znowu zawładnęła jej życiem Beata, która jest w ciąży, czuje się u Ziębów bardzo pewnie. Między nią i Anastazją ciągle dochodzi do spięć. Anastazja boi się, że Beata znowu wkracza w jej życie i chce zawłaszczyć sobie Tomka. Poważnie rozmawia z narzeczonym – decydują się na odważny krok Czy małżeństwo Izy da się jeszcze uratować? Iza przyjeżdża po córkę, żeby zabrać ją na weekendową wycieczkę. Na osobności prosi męża, żeby zgodził się na spotkanie z mediatorem rodzinnym. Jerzy uważa, że to już nie ma sensu. Kłótnię rodziców słyszy smutna Klementynka…
  • ariwederczi 2754-2757 13.09.18, 11:26
   2754
   Jaką straszną tajemnicę Anna i jej matka ukrywają przed Joanną? Joanna ze zdziwieniem patrzy, jak jej siostra czule zajmuje się Michalinką. Pyta Annę, dlaczego nie ma dzieci. W szpitalu Krystyna mówi starszej córce, że przed śmiercią musi załatwić bardzo ważną sprawę – powiedzieć Joannie straszną prawdę. Anna błaga, żeby matka tego nie robiła! Walczący Smolny kuszony! Po ucieczce Przemka, Smolny ukrywa cała rodzinę. Podejrzewa, że prokurator prowadzący sprawę afery gruntowej działa w zmowie z Czerwińskim. Krzysztof postanawia opublikować artykuł opisujący powiązania biznesmena z aferą gruntową. Natychmiast zjawia się u niego Czerwiński z obstawą i składa Smolnemu propozycję nie do odrzucenia. Ojciec dziecka Beaty chce ją odzyskać? Anastazja i Tomek oznajmiają Ziębom, że chcą się od nich wyprowadzić. Tymczasem Joachim proponuje Beacie, że znajdzie ojca jej dziecka i się z nim rozprawi. Dziewczyna protestuje. Wieczorem Beata odbiera telefon – jakiś mężczyzna wyzywa ją od oszustek i jest wściekły, że uciekła z jego dzieckiem!

   2755
   Krystyna nie jest matką Joanny! Z mamą Joanny jest bardzo źle. Lekarze uznają, że radioterapia nie ma już sensu. Ciepiąca Krystyna namawia męża, żeby powiedzieli w końcu córce prawdę. Joanna musi wiedzieć, że nie umiera jej matka! Iza chce odzyskać męża! Iza spędza z Klementynką fajne chwile na campingu. Córka mówi Brzozowskiej, że bardzo by chciała, żeby ich rodzina się nie rozpadła. Iza obiecuje, że zrobi co w jej mocy. Po powrocie z wycieczki Brzozowska prosi Jerzego o jeszcze jedną szansę… Wojtek nie chce młodej opiekunki do dziecka? Szulcowie są zmuszeni znaleźć opiekunkę dla synka. Monika poleca im Jowitę. Dziewczyna robi świetne wrażenie, ale Wojtek jest bardzo nieufny. Żaneta ma dość – jeśli tak, to niech mąż zrezygnuje z pracy i sam zajmie się dzieckiem!

   2756
   Czy uda się zamknąć Czerwińskiego, mimo jego zmowy z prokuratorem? Prokurator nie wierzy Smolnemu, gdy ten mówi mu o propozycji łapówkarskiej Czerwińskiego. Krzysztof już wie – urzędnik jest w zmowie z biznesmenem. Tymczasem Przemek na policji przegląda zdjęcia wszystkich pracowników Czerwińskiego – w jednym z nich rozpoznaje swojego porywacza! Czy to wystarczy do zatrzymania bezwzględnego biznesmena? Olaf trenerem niewidomej mistrzyni w gimnastyce! Olaf całe dnie spędza w klubie Izy. Marta prosi go, żeby zwolnił tempo. W klubie zjawia się niewidoma dziewczyna – chce podjąć treningi. Olaf rozpoznaje w niej byłą mistrzynię Polski w gimnastyce artystycznej! Zgadza się zostać jej trenerem! Wojtek śledzi opiekunkę synka! Wojtek jest bardzo zdenerwowany - dziś Jowita ma zostać po raz pierwszy sama z Ludzikiem. Mimo perswazji Żanety Szulc nie odpuszcza – zaczyna śledzić opiekunkę na spacerze.

   2757
   Joanna dowiaduje się, kto naprawdę ją urodził - jest zdruzgotana! Umierająca matka Joanny chce poważnie porozmawiać z córką. Krystyna prosi, żeby Asia położyła się obok niej - wyznaje, że to nie ona jest jej matką. Bergowa nie może w to uwierzyć! A kiedy dowiaduje się kto naprawdę ją urodził, jest całkowicie zdruzgotana! Gwiazda zwolni Smolnego? Po aresztowaniu Czerwińskiego rodzina Smolnego wraca do domu – w końcu są bezpieczni. Ale dla Krzysztofa to nie koniec problemów – do redakcji przychodzi zwolniony z aresztu Gwiazda. Właściciel gazety ma żal, że Krzysztof narobił mu tyle problemów. Smolny oznajmia, że zrobił tylko to, co musiał. I gotów jest ponieść wszelkie konsekwencje. Romana dopadają wątpliwości, czy nie rzucił się z motyką na słońce… Roman jest bardzo zdenerwowany – dziś podpisanie umowy na budowę wieżowca. Honorata i Antoni bardzo go wspierają, ale Hoffera dopadają wątpliwości, czy podoła tak wielkiemu przedsięwzięciu!
  • ariwederczi 2758-2761 21.09.18, 08:02
   2758
   Na badaniu USG Roma dowiaduje się, że jest w 9 tygodniu ciąży. Dopytuje, czy na tym etapie jest możliwość wykonania testu na ojcostwo i jakie próbki należy przynieść do badania. Jeszcze tego samego dnia zaprasza do siebie Bartka - mówi mu, że mają ostatnią okazję spędzić namiętną noc przed wyjściem Maćka ze szpitala. Joanna nie może pogodzić się z tym, że rodzina ją okłamywała. Matka - a właściwie babcia - przeprasza ją. Tłumaczy, że nie umiała wyznać prawdy bo chciała, by Asia na zawsze była jej córką. Słabnąc, błaga Joannę o wybaczenie dla siebie i Anny! Wojtek montuje w domu kamerkę i okazuje się, że Jowita rzeczywiście zachowuje się bez zarzutu. Żaneta jest bardzo zadowolona, a Szulc nieco spokojniejszy. Jednak dziewczyna ma pewną słabość - poważnie zastanawia się, czy nie wykorzystać do swoich celów małego Ludwisia!

   2759
   Iza bardzo stara się poprawić relacje z Jerzym. Zostawia Klementynkę u Maksa, a sama - zrobiona na bóstwo - z butelką wina przychodzi do męża. W drzwiach zderza się z jego nową partnerką! Jak zachowa się Iza? Tymon znika - Kinga zostaje sama z całą kampanią dla Wawrzyniaka. Okazuje się, że współpracownik Brzozowskiej został aresztowany! Tymczasem Bartek przypadkiem trafia na zdjęcia USG ciąży Romy. Zdenerwowany mężczyzna chce wiedzieć, czy jest ojcem jej dziecka! Anastazja i Tomek przeprowadzają się do wynajętego mieszkania - Beata jest wyraźnie zazdrosna. Jakiś czas później do baru Ziębów wpada Joachim z Eweliną - przynoszą zaproszenia na swój ślub. Beata rzuca bardzo niestosowną i kąśliwą uwagę pod adresem narzeczonej Joachima - robi się nerwowo.

   2760
   Ojciec Joanny mówi jej, że żałuje iż nie oddali jej pod opiekę Ani, kiedy ta już była na to gotowa. Ze szpitala przychodzi informacja, że mama Joanny umiera! Po jej śmierci Bergowa jest w rozpaczy. Przychodzi do niej Ania - przeprasza za wszystko i wręcza jej plik zdjęć. To dowód na to, że zawsze się nią interesowała. Dudek przeprasza Izę za wczorajszą sytuację - przykro mu, że w ten sposób poznała Olę. Urażona Brzozowska nawet tego nie komentuje - komunikuje mężowi, że od dziś Klementynka zamieszka z nią a on będzie mógł jedynie widywać ich dziecko! Beata prosi Joachima, żeby udawał jej faceta podczas badania USG. Mówi mu, że wstydzi się iść tam znowu sama. Nieoczekiwanie dziewczyna zostaje zaproszona na randkę przez Kazika - budowlańca, z którym dwukrotnie pokłóciła się na Wspólnej. Beata zgadza się na wyjście z mężczyzną, który wyraźnie jej się podoba.

   2761
   Bergowa cały czas kłóci się z Anną - nawet podczas załatwiania pogrzebu. Joanna nie może zrozumieć, jak matka mogła porzucić własne dziecko! Ojciec próbuje przekonać przybraną córkę, że Anna zawsze chciała ją wychowywać. Daje Asi listy, które dobitnie świadczą o tym, że Ania kochała swoje dziecko i walczyła o nie z własną matką! Kinga i Tymon kłócą się na spotkaniu z reżyserem klipu do ich reklamy. Brzozowska chce zmienić koncepcję, lecz Tymon nie pozwala jej na to - doskonale wie, że jej pomysł byłby plagiatem konkurencji. Tymczasem Bartek sugeruje Romie, że powinna usunąć ciążę. Kłótnię kochanków zza drzwi gabinetu słyszy Maciej, który właśnie wyszedł ze szpitala! Kamil zostaje wysłany przez Ostrowskiego na konferencję medyczną. Podczas rejestracji w recepcji pojawia się lekarz, który przedstawia się jako Tadeusz Borowik! Hoffer zaskoczony zbieżnością nazwiska, zagaduje lekarza. Okazuje się, że Borowik mówi o sobie dokładnie to samo, co kolega Kamila z kardiologii! Spanikowany Hoffer natychmiast dzwoni na swój oddział!
  • ariwederczi 2762-2765 27.09.18, 21:21
   2762
   Kamil - zaalarmowany - pędzi z sympozjum do szpitala. Tam okazuje się, że "doktor" Borowik podał pacjentce nieodpowiednie leki, które wywołały u niej zapaść! Hoffer, nie bacząc na problemy z ręką, robi kobiecie masaż serca. Tymczasem Borowik próbuje uciec ze szpitala! Joachim zabiera Beatę na USG. Widzi ich Kazik - zazdrosny wypytuje Marię, kim dla dziewczyny jest ten facet. Podczas badania okazuje się, że Beata będzie miała syna! Przyszła mama jest bardzo szczęśliwa, jej ekscytacja udziela się Joachimowi. Tymczasem, przed przychodnią na Beatę czeka jakiś mężczyzna - czy to ojciec jej dziecka? Olaf ledwo wyrabia z obowiązkami menadżera, po tym jak podjął się trenowania niewidomej Ady - dawnej sportsmenki. Kubicki całe dnie spędza w klubie i kompletnie nie ma już czasu dla Marty. Konarska jest na niego wściekła!

   2763
   Bartek przeprasza Romę - jest gotów być z nią i z dzieckiem. Zirytowana kobieta oznajmia, że nie wie, z kim jest w ciąży! Tymczasem biznesmen Wawrzyniak chce zrezygnować z kampanii Kingi - obawia się, że jej reklama ściągnie na jego firmę falę hejtu za propagowanie przemocy! Michel prosi, żeby żona dała mu szansę. Kiedy ta odmawia, mężczyzna wpędza Sandrę w poczucie winy twierdząc, że ich rozstanie było jej na rękę - teraz może się wyszaleć! Dziewczyna nie wierzy w to, co słyszy. Kiedy zwierza się Miłoszowi, ten pociesza ją czule i namiętnie! Z ręką Kamila jest coraz gorzej - po tym jak nadwyrężył ją ratując pacjentkę, ma niedowład i drżenie dłoni! Hoffer jest przerażony. Podczas kontroli Janusz kategorycznie każe mu wziąć urlop - dać ręce i psychice odpocząć. Kamil oczywiście nie słucha tych zaleceń!

   2764
   Niania małego Ludwiczka przywozi go na casting do reklamy. Jowita jest bardzo podekscytowana - podczas prób chce pokazać, że jest lepsza od aktorki wybranej do reklamy. Pojawia się jednak poważny problem - Jowita nie zna danych osobowych małego, a przecież podaje się za jego mamę! W dniu pogrzebu swojej mamy-babci do Joanny dociera, że może powinna wybaczyć Annie. Zwłaszcza, że z listów prawdziwej matki wynika iż zawsze chciała ją wziąć do siebie. Po pogrzebie między Bergową i Anną dochodzi do poważnej rozmowy. Po namiętnej nocy z Miłoszem Sandra wraca do domu cała w skowronkach! Jakiś czas później para spotyka się przed klubem. Na Miłosza czeka tam matka - piękna i elegancka kobieta. Wygląda na zachwyconą, gdy syn przedstawia jej Sandrę jako swoją dziewczynę. Kiedy znowu pojawia się Michel i próbuje przepraszać żonę, ta jest szczera - zakochała się i ma kogoś!

   2765
   Synek Szulców zostaje wybrany do reklamy. Jowita sprytnie zdobywa jego dane i z samego rana biegnie na plan zdjęciowy. Okłamuje Szulców, że będzie z ich dzieckiem na festynie w parku. Niestety, casting się przedłuża. Kiedy Żaneta i Wojtek wracają z pracy do domu okazuje się, że Ludwiczka i jego niani nie ma. Są przerażeni i chcą dzwonić na policję! Zatroskana Beata odprowadza do lekarza Kazika, który spadł z drabiny. Później para spędza miło czas nad Wisłą. Beata jest o krok od wyznania mężczyźnie, że jest w ciąży. Nieoczekiwanie jednak Kazik zaprasza ją na wspólną wyprawę nad morze… Czy Beata wyzna prawdę? Olaf oznajmia Marcie, że rezygnuje z trenowania Ady - zrozumiał, że za dużo czasu spędzał w pracy. A na wieczór zaprasza ukochaną do restauracji. Konarska czeka przed domem Niwirskiego - mężczyzny, który odsiedział 16 lat za morderstwo, którego nie popełnił. Marta próbuje go przekonać, żeby zgodził się na reportaż o nim.
  • ariwederczi 2766-2769 05.10.18, 08:28
   2766
   Aneta wybiera suknię ślubną - jest sobą absolutnie zachwycona. Tymczasem Darek zatrudnia w ich kancelarii młodą prawniczkę, Malwinę. Co powie Aneta na piękną i inteligentną asystentkę Żbika? Po południu Darek zauważa plakat zapowiadający wystawę fotografii Kasi. Jak rażony piorunem dzwoni do Bergówny. Ta nie odbiera - ma bardzo gorącą randką z Rafałem. Izabela dowiaduje się, że Klementynka jest pod opieką "cioci" Oli. Wkurzona Brzozowska przyjeżdża zabrać dziecko z mieszkania Jerzego - nie pozwoli, by córką opiekowała się jego kochanka. Dudek chce się dogadać, ale tylko pogarsza sprawę! Beata nie może doczekać się wspólnego wyjazdu z Kazikiem. Tymczasem chłopak traktuje ją bardzo oschle. W końcu - pełen pretensji i pogardy - oznajmia jej, że nie zamierza niańczyć cudzego bachora! Jakby tego było mało, do Beaty przychodzi Ewelina i robi jej awanturę!

   2767
   Janusz wyznaje miłość Dance. Jej się wydaje, że czuje to samo. Po przemyśleniach decyduje się na poważny krok - proponuje Maciejewskiemu, żeby się do niej wprowadził! Janusz jest naprawdę szczęśliwy. Po nocy spędzonej z Rafałem Kasia jest nim zafascynowana. Kompletnie zaskakuje ją wiadomość od Darka - nie wie, co o tym myśleć. Zwierza się z tego swojemu nowemu chłopakowi. Rafał ma pomysł jak poprawić dziewczynie nastrój - to kompletnie ją szokuje! Beata daje Kazikowi do zrozumienia, że nie chce go oglądać - on traktuje ją równie nieuprzejmie. Maria bierze chłopaka na rozmowę - uświadamia mu, jak bardzo zranił dziewczynę, która i tam ma ciężkie życie. Czy Kazik przeprosi Beatę?

   2768
   Izabela nie może pogodzić się z tym, że Jerzy ma kobietę. Chce rozwodu z orzeczeniem o winie męża. Brzozowska oznajmia przed sądem, że podczas gdy ona ciężko pracowała, by utrzymać rodzinę, Jerzy ją zdradzał! Dudek jest zszokowany - bardzo bolą go te oszczerstwa. Dociera do niego, że żona chce go zniszczyć i odebrać mu córkę. Gosia mówi mamie, że tata planował uczcić rocznicę ich ślubu. Danka jest zaskoczona i dziękuje córce, że odwiodła ojca od tego pomysłu. Jednak Marek przychodzi do byłej żony z prezentem. Wydaje się nie rozumieć, że są rozwiedzeni. Danka jest z nim szczera - oznajmia, że zamieszkał z nią Janusz. Jak Zimiński zareaguje na tę wiadomość? Marta spotyka się z Niwirskim - mężczyzną, który przez "pomyłkę" przesiedział 16 lat w więzieniu. Okazuje się, że Irka skazano jedynie na podstawie portretu pamięciowego. Rozgoryczony mężczyzna dodaje, że nie zbadano nawet próbek DNA! Marta rozpoczyna dziennikarskie śledztwo.

   2769
   W dniu kręcenia spotu reklamowego dla Wawrzyniaka, Kinga dowiaduje się, że jej reżyser rezygnuje ze współpracy. Brzozowska dowiaduje się, że reżysera podkupiła Roma! Wściekła Brzozowska wpada do firmy Lenarskiej! Czy kolejna awantura doprowadzi do tragedii? Po tym jak Marta dowiedziała się o zaniedbaniach podczas procesu Niwirskiego, spotyka się z jego obrońcą sprzed 16 lat. Prawnik pamięta, że Irek miał nawet alibi. Skazano go jednak, gdyż presja opinii publicznej była ogromna. Tymczasem Olaf dowiaduje się, że Ada zrezygnowała z treningów. Zaczyna walczyć o niewidomą sportsmenkę! Antosia walczy z mamą, żeby pozwoliła jej być na nocnej imprezie, gdzie jej ulubiony kolega ma być DJ-em. Roztocka martwi się o córkę, ale w końcu zgadza się. Kiedy w nocy przyjeżdża po Antosię, okazuje się, że ta wcale nie bawi się z innymi - cały czas jest z Łukaszem.
  • ariwederczi 2770-2772 12.10.18, 08:04
   2770
   Antosia jest obrażona na mamę, że tak wcześnie zabrała ją wczoraj z imprezy. Nieoczekiwanie zjawia się mama chłopaka Antosi i pyta, gdzie jest jej syn. Okazuje się, że Łukasz w ogóle nie wrócił z imprezy. W szkole młodzież dowiaduje się, że ich kolega nie żyje! Matka Miłosza umawia się z Sandrą na spotkanie. Podczas rozmowy bardzo upokarza dziewczynę! Roztrzęsiona Sandra żegna się i odchodzi. Co zrobi Miłosz? Kinga przychodzi do Romy w ogromnym poczuciu winy. Szczerze ją przeprasza i proponuje rozejm. Lenarska nawet nie chce o tym słyszeć! Oświadcza, że teraz - kiedy prawie pokonała Brzozowską - nie odpuści!

   2771
   Janusz proponuje Dance wspólny wyjazd do USA. Na rok! Czy Zimińska zdecyduje się zostawić wszystko? Tymczasem Marek przyjmuje nową opiekunkę. Kobieta robi na nim duże wrażenie. W szkole policja przesłuchuje młodzież. Antosia jest roztrzęsiona - bardzo przeżywa śmierć swojego chłopaka. Po lekcjach do niej i Kuby, stojących w grupie przesłuchiwanych uczniów, podchodzą starsi kumple Łukasza - zaczynają grozić młodszym kolegom! Joachim i Ewelina ustalają z Ziębami szczegóły jutrzejszego przyjęcia weselnego. Przy tej okazji panna młoda nie szczędzi złośliwości Beacie. Do baru przychodzi Kazik - chce się pożegnać. Mężczyzna - mimo tego, jak się zachował - liczy, że zdoła zainteresować sobą Beatę.

   2772
   Kasia znowu ląduje w łóżku Rafała. Podczas miłosnych uniesień orientuje się, że chłopak wszystko nagrywa! Tymczasem Darek stara się być coraz bliżej nowej asystentki, Mileny. Jak zareaguje na to Aneta? Monika pokazuje Żanecie reklamę z udziałem Ludwiczka. Szulcowie nie dopuszczają możliwości, że to ich syn. Tymczasem opiekunka Ludwika dostaje informację z agencji o kolejnej sesji zdjęciowej z udziałem bobasa! Bomba tyka! Dziś ślub Joachima i Eweliny. Joachim mówi Tomkowi, że to sprawa zdrowego rozsądku, a nie uczuć - radzi mu, żeby zaplanował ślub z Anastazją. Tymczasem Beata jest zaskoczona widokiem Kazika, który kelneruje na weselu! Mężczyzna najbardziej troszczy się właśnie o nią!
  • ariwederczi 2773-2777 19.10.18, 08:19
   2773
   Żaneta z Moniką robią piekło agencji, która bezprawnie użyła wizerunku Ludwiczka do reklamy. Szulcowa już wie, że winna jest Jowita. Jest na nią wściekła - jak ukaże dziewczynę? Dziś pogrzeb chłopaka Antosi - Łukasza. Po pogrzebie do domu Weroniki przychodzi roztrzęsiona matka chłopca. Twierdzi, że policja chce zamknąć śledztwo, mimo iż wiele faktów nie pasuje do wersji o wypadku drogowym. Weronika i Robert obiecują kobiecie, że przyjrzą się tej podejrzanej sprawie! Olaf trenuje niewidomą Adę. Podczas zajęć - chcąc, nie chcąc - dochodzi między nimi do coraz bliższego kontaktu. Zajęta sprawą niesłusznie skazanego na 16 lat Irka, Marta nie ma już nic przeciwko tym treningom. Prosi tylko Olafa, żeby czasem znalazł też trochę czasu dla niej!

   2774
   Kasia dostała się na studia! Jednak jej wielką radość mąci telefon od koleżanki, która gratuluje jej odważnego filmiku w necie. Kasia nie wierzy własnym oczom - Rafał umieścił w sieci nagranie ich seksu! Janusz naciska Dankę w sprawie wyjazdu do Bostonu. Zimińska prosi o czas do popołudnia. Jedzie do Marka. Kiedy widzi go rozbawionego z nową opiekunką, nie decyduje się na rozmowę. Klamka zapadła? Roman przychodzi na budowę i radośnie informuje Antoniego i Alicję, że właśnie otrzymali pierwszą ratę kredytu. Teraz inwestycja ich życia dopiero ruszy z kopyta! Nagle widzą słaniającego się robotnika. Mężczyzna przysięga, że nic nie pił - zatruł się jakąś chemiczną substancją!

   2775
   Anna przekonuje Kasię, że musi zgłosić film zamieszczony w sieci przez Rafała na policję. Niestety, na komisariacie Bergównę czekają kolejne upokorzenia. Tymczasem do akcji włącza się Darek! Roman z Antonim niecierpliwie czekają na wyniki ekspertyz toksykologicznych z próbek pobranych na ich budowie. Bracia są świadomi, że wstrzymanie prac grozi im bankructwem! Po południu dostają informację, która brzmi jak wyrok! Marta drąży sprawę niewinnie skazanego Irka. Spotyka się z prokuratorem prowadzącym przed laty jego sprawę i zadaje mu serię niewygodnych pytań. Po południu prokurator zjawia się u Irka. Zaczyna mu grozić!

   2776
   Marta spotyka się z prokuratorem i odtwarza mu jego groźby nagrane przez Irka. Przestraszony mężczyzna przyznaje, że proces Irka odbywał się pod olbrzymią presją społeczeństwa, mediów i polityków. A wtedy łatwo o błędy i niedopatrzenia. Kiedy Konarska opowiada to wszystko Irkowi, ten - wściekły - rzuca się na nią! Podczas rozmowy z klientem Darek otrzymuje sms-a od Kasi z prośbą o spotkanie. Jego treść widzi Aneta. Podczas, gdy Kasia dziękuje Żbikowi za interwencję u Rafała, wkurzona Aneta przeszukuje rzeczy i komputer narzeczonego. W końcu znajduje to, czego szuka! Dziś urodziny Miłosza. Sandra kupiła prezent, wieczorem wybierają się na koncert. Jednak Miłosz informuje ją, że najpierw odwiedzą jego rodziców. Na miejscu okazuje się, że matka Miłosza przygotowała kilka niespodzianek. W tym jedną - bardzo przykrą - dla Sandry!

   2777
   Do Marty przychodzi Irek. Przeprasza za wczorajsze zachowanie - 16 lat w więzieniu zrobiło swoje. Konarska mu wybacza i zaprasza na herbatę. Podczas rozmowy Irek zaczyna niebezpiecznie zbliżać się do Marty. W końcu chce ją pocałować! Kamil jest szczęśliwy - Janusz pozwolił mu wrócić do pracy. Hoffer od razu zjawia się na swoim oddziale i natychmiast musi pomóc w operacji! Po zabiegu Kamil jest całkowicie załamany. Co wydarzyło się na sali operacyjnej? Kazik odwiedza Beatę w barze. Korzystając z nieobecności Ziębów młodzi zamykają bar i wymykają się do pokoju Beaty. Ich radosny seks sprawia, że stają się sobie bardzo bliscy. Nagle zgrzyta zamek w drzwiach! Ziębowie wrócili!
  • ariwederczi 2778-2781 26.10.18, 10:33
   2778
   Robert i Sławek drążą sprawę zagadkowej śmierci chłopaka Antosi. Nic im się tu nie zgadza! Tadeusiak ma przez to kłopoty - szef jest na niego wściekły! Tymczasem jeden ze starszych kolegów nieżyjącego Łukasza chce powiedzieć coś ważnego Antosi. Zanim zdąży, rzuca się na niego kumpel! Dramat Kamila trwa. Na szpitalnym korytarzu dopada go Kolenda. Dyrektorka żąda wyjaśnień - dlaczego Hoffer wczoraj przerwał operację? Kamil nie chce się przyznać, że zawiodła go chora ręka - boi się, ze straci pracę! Beata ostro zakochana w Kaziku! A ten myśli, jak zbudować dla nich wspólną przyszłość - po głowie chodzi mu zarobkowy wyjazd do Norwegii. Ziębowa stara mu się to wybić z głowy. Tymczasem Beata dzwoni do ojca swojego dziecka!

   2779
   Roman i Antoni dowiadują się, że ich inwestycja zostaje wstrzymana! Bezterminowo. Dla braci oznacza to bankructwo. Antoni nie wytrzymuje i chce rzucić się na urzędnika! Tymczasem Roman z nerwów prawie traci przytomność. Aneta prosi Kasię o zaprojektowanie jej sukni ślubnej. Bergówna podejrzewa, że narzeczona Darka ma w tym jakiś plan - oczywiście związany ze Żbikiem. Tymczasem Darek ma zupełnie inny cel - piękną stażystkę Milenę! Opiekunka Szymka ma problem ze swoim mieszkaniem - Zimiński proponuje jej zamieszkanie u niego! Marek jest coraz bardziej zainteresowany dynamiczną i radosną Martyną… Tymczasem Danka przygotowuje się do wyjazdu z Januszem do Bostonu. Wygląda na to, że Zimińska ma co do tego wątpliwości.

   2780
   Roman wpada w rozpacz, kiedy dowiaduje się, że jego firma za przestój w budowie nie dostanie żadnych pieniędzy z ubezpieczenia. Ostro kłóci się z bratem! Wieczorem Hoffer zjawia się w barze u Włodka i żąda wódki! Marek szczęśliwy - opowiada Dębkowi, że opiekunka Szymka zamieszkała u niego. Tymczasem Gosia przekonuję mamę, żeby powiadomiła Marka o swoim wyjeździe do USA. Danka zjawia się u byłego męża. To spotkanie wymyka się im obojgu spod kontroli! Robert dostaje od szefa polecenie zajęcia się nową sprawą - w Szczecinie! Tadeusiak odbiera to jednoznacznie - zostaje odsunięty od sprawy, która ma być zmieciona pod dywan. Tymczasem Antosia dostaje na telefon filmik z ostatnich chwil życia Łukasza!

   2781
   Roman wraca nocą na Wspólną pijany jak bela! Zasypia w salonie… Rano udaje mu się oszukać Honoratę, później Antoniego i Alicję. Ale przez cały dzień męczy go kac i myśli tylko o tym, żeby znowu się napić! Czy Hoffer - po latach abstynencji - znowu "popłynie"? Po nocy spędzonej z Markiem, Danka czuje się bardzo nieswojo. Ucieka z mieszkania męża. Czekającemu na nią w domu Januszowi tłumaczy, że zajmowała się wnukiem. Mężczyzna oczywiście jej wierzy. Ale czy Zimińska będzie potrafiła żyć w takim kłamstwie? Beata idzie na spotkanie z ojcem swojego dziecka. W ostatniej chwili - pod wpływem traumatycznych wspomnień - rezygnuje! Dziewczyna mówi Kazikowi, że chciała mu pomóc zebrać pieniądze na warsztat samochodowy, ale jej nie wyszło. W odpowiedzi słyszy, co Kazik zdecydował - wyjedzie zarobkowo do Norwegii. Beata jest załamana!
  • ariwederczi 2782-2785 02.11.18, 09:44
   2782
   Kampania stworzona przez Kingę i Tymona jest wielkim sukcesem! Świętując go szampanem przyjaciele łamią granice, jakie sobie wyznaczyli… Niestety, zostają przyłapani przez Michała! Tymczasem Maciej otrzymuje zdjęcia, które dowodzą że Roma i Bartek mają romans! Beata zamartwia się, że Kazik zamierza wyjechać do Norwegii. O dziwo, gdy Joachim proponuje mu pomoc w znalezieniu pracy na obczyźnie - Kazik odmawia… Tymczasem do Ziębów przychodzi jakaś kobieta i wypytuje o Beatę. Maria - pełna obaw - mówi, że nie zna dziewczyny. Czy Beata wyjaśni Ziębom tę dziwną sytuację? Antosia przyprowadza do domu Dawida - chłopak przyznaje się, że to przez niego Łukasz nie żyje! Tadeusiak wie, że matka Dawida jest prokuratorem. Wygląda na to, że to ona upozorowała wypadek Łukasza!

   2783
   Tadeusiak przychodzi do pani prokurator - matki chłopaka winnego śmierci Łukasza. Mówi kobiecie o tym, że jej syn przyznał się i opowiedział jak próbowała zatuszować sprawę. Robert daje szansę kobiecie - niech sama przyzna się do wszystkiego. Co zrobi pani prokurator? Kinga przekonuje męża, że nie ma romansu z Tymonem. Błaga, żeby - ze względu na syna - Michał nie skreślał ich małżeństwa. Brzozowski ma jeden warunek - Kinga ma zwolnić Tymona! Tymczasem Domagała wzywa do siebie Bartka i rzuca mu w twarz plik zdjęć, które są dowodem jego romansu z Romą! Niwirski jest zły na Martę, która nie chce dłużej o nim pisać. Ba, zamierza zupełnie się od niego odciąć! Wydaje się to jednak niemożliwe - Konarska ma jutro wystąpić w telewizyjnym programie poświęconym sprawie Irka… Tymczasem Olaf i Ada idą do restauracji dla niewidomych. Dziewczyna z czułością dziękuje Kubickiemu i… zaprasza go do siebie!

   2784
   W trakcie nagrania w telewizji, zaangażowanie i empatia Marty robią duże wrażenie na producentach. Konarska otrzymuje propozycję poprowadzenia własnego programu! Niestety, Niwirski bardzo źle odebrał to, co usłyszał o sobie w telewizji. Wściekły, wpada do mieszkania Marty i rzuca się na nią! Marek przychodzi do Danki - w mieszkaniu zastaje Janusza pakującego swoje rzeczy. Między mężczyznami dochodzi do przykrej dla Maciejewskiego rozmowy… Tymczasem Danusia dzwoni do córki - mówi jej, że rozstała się z Januszem i musi wyjechać na parę dni. Gosia robi ojcu o to awanturę! Kamil kompletnie załamany - nie wierzy już, że kiedykolwiek wróci zawodu kardiochirurga. Zuza błaga o pomoc Ostrowskiego - ten kategorycznie żąda, by Kamil poszedł na umówioną konsultację neurologiczną. Niestety, lekarz tylko potwierdza najgorsze podejrzenia - Hoffer ma naderwany nerw. Twierdzi, że nikt nie podejmie się jego zoperowania.

   2785
   Dobra wiadomość dla Romana - znalazły się środki na natychmiastowe odkażenie terenu jego budowy. O dziwo, Romana w ogóle nie cieszą te rewelacje - podczas rozmowy z urzędnikiem męczy go potworny kac… Z ulgą przyjmuje zaproszenie Antoniego na uczczenie dobrych wieści… Do domu wraca kompletnie pijany! Hoffer próbuje żyć z wyrokiem, jaki usłyszał od neurologa. Prosi Ostrowskiego, żeby dał mu etat na kardiologii. Tymczasem dyrektor Kolenda ma dla Kamila inną propozycję - będzie koordynował transplantacje… Jakiś czas później Hoffer dostaje informację, że amerykański chirurg chce się podjąć zoperowania jego nerwu! Kamil się… nie zgadza! Zięba dowiaduje się, że zmarł nagle kolega w jego wieku. Kompletnie przygniata go ta wiadomość i zaczyna zastanawiać się kiedy nadejdzie jego kolej. Na nic zdają się zapewnienia Marii, że mają dobre życie i jeszcze długo mogą się sobą cieszyć… Nawet pomysł Muszki - wspólnego wypadu na ryby - nie odpędza czarnych myśli.
  • ariwederczi 2786-2789 11.11.18, 19:38
   2786
   Aneta sama ustala wszystkie formalności związane ze ślubem - Darkowi jest wszystko jedno! Żbik ostentacyjnie nie wraca na noc do mieszkania. W nocy długo zastanawia się, czy zadzwonić do Kasi… Tymczasem Bergówna mierzy suknię ślubną, którą uszyła dla Anety! Michał kolejny raz żąda, by żona zwolniła Tymona. Kinga nie może tego zrobić ze względu na kontynuację ich wspólnej kampanii. Michał nie odpuszcza - zabiera syna i wyjeżdża! Tymczasem Maciej wręcza żonie dowody jej zdrady - chce wiedzieć czyje dziecko Roma urodzi. Honorata prosi o pomoc dzieci Romana - muszą go przekonać żeby się leczył! Roman twierdzi, że to jednorazowy wyskok i że sobie poradzi. Jednak po jakimś czasie sam zaczyna szukać wsparcia - przychodzi do Agnieszki, która usilnie namawia go na terapię.

   2787
   Aneta dowiaduje się, że Darek ma romans z Mileną! Natychmiast zwalnia stażystkę. Aneta jest załamana - dociera do niej fakt, że jej ślub ze Żbikiem to tylko… kontrakt! Dochodzi do tego, że przyszła panna młoda próbuje szukać pocieszenia u… Kasi!!! Marta odkrywa, że w samochodzie ma poprzecinane wszystkie opony! Wzywa policję i… oskarża Niwirskiego! Konarskiej udaje się dotrzeć na próbne nagrania do nowego programu w telewizji i odnosi sukces. Ale radość psuje jej matka Irka. Kobieta ma pretensje - przez nią jej syna znowu zamknięto w areszcie! Matka Miłosza proponuje Sandrze udział w koncercie charytatywnym. Dziewczyna nie ufa Glinkowej - podejrzewa, że ta szykuje dla niej kolejne przykrości. Między kobietami dochodzi do potwornej awantury, po której mama Miłosza… ląduje w szpitalu! Sandra jest tym bardzo przejęta. I kto ją pociesza? Michel!

   2788
   Marta dowiaduje się, że złapano mężczyznę, który niszczył samochody w okolicy. Konarska ma potworne wyrzuty sumienia - natychmiast jedzie na komisariat, żeby uwolnić Niwirskiego. Między Martą a Irkiem dochodzi do szczerej rozmowy - mężczyzna wyznaje, że… zakochał się w niej! Tymczasem do Olafa dociera, że Ada to samo może czuć do niego… Muszko - widząc nieustanne przygnębienie Zięby - postanawia zabrać sąsiada na ryby. Na wyprawę zaprasza również Romana. Ten nad wyraz ochoczo przystaje na propozycję. Zaniepokojonej Honoracie bardzo nie podoba się ten pomysł - obawia się, że Hoffer znowu zacznie pić. Przeczucie jej nie myli… Idąc za radą Michela, Sandra przychodzi do szpitala i przeprasza matkę Miłosza. W szpitalu pojawia się ojciec Miłosza i… demaskuje oszustwo żony - Glinkowa jest zdrowa jak rydz! Na mężczyźnie bardzo duże wrażenie robi Sandra.

   2789
   Poranek odsłania fatalny finał przyjacielskiej wyprawy na ryby. Muszko ma silny atak korzonków! Gorzej - wyrzuca Romanowi, że widział jak ten spijał w nocy alkohol! Hoffer - zdenerwowany i skacowany - tłumacząc się krzyczy, że cała wyprawa miała pomóc Włodkowi… Zięba jest zaskoczony i poirytowany! Julka ma nowego nauczyciela, którego uwielbia. Okazuje się, że to przyjaciel Eli z dawnych czasów! Czy łączyło ich coś więcej? Po południu Elżbieta dostaje informację, że jeden z instruktorów w jej fundacji został oskarżony o molestowanie dziewczynki podczas kolonii! W ręce Joanny wpadają szkolne fotografie jej mamy. Anna - pytana o chłopaka, z którym jest na większości zdjęć - wyraźnie unika odpowiedzi. Po jakimś czasie wyznaje jednak córce prawdę - ten chłopak to Wiktor. Jej wielka miłość i… ojciec Joanny!!!
  • ariwederczi 2790-2797 26.11.18, 14:51
   2790
   Kinga i Michał spędzają beztroskie chwile nad jeziorem. Niestety, kiedy do Brzozowskiej dzwoni klient, ta natychmiast chce wracać do Warszawy. Michał jest wściekły - dochodzi do awantury! Kiedy wściekła Kinga wchodzi do swojego biura, zastaje tam Tymona. Dając upust emocjom, zaczyna go… całować!!! Tymczasem Roma i Maciej odbierają wyniki badań na ustalenie ojcostwa… U Elżbiety zjawia się Adam, nowy nauczyciel Julki. Wręcza jej kwiaty, i oświadcza, że nikt nigdy nie znaczył dla niego tyle, co Ela! Poruszona Marcinkowa mówi dawnemu koledze, że ma rodzinę… Wieczorem Igor ukradkiem czyta miłosnego sms-a Adama do Eli! Joanna zaczyna szukać swojego ojca. Odnajduje go na jednym z portali społecznościowych - ma sklep w Warszawie. Kiedy mówi o tym mamie, Anna mało nie mdleje z wrażenia! Bergowa jest zdecydowana na spotkanie z Wiktorem - Anka wprost przeciwnie!!!

   2791
   Marta szuka pierwszego gościa do swojego programu w telewizji. Do głowy przychodzi jej… Ada! Nie zwraca uwagi na dziwne zdenerwowanie Olafa… Na siłowni Kubicki zauważa, jak Grzegorz robi obsceniczne gesty asekurując niewidomą Adę podczas ćwiczeń. Olaf daje instruktorowi w twarz! Mężczyźni zaczynają się bić. W tym momencie do klubu przychodzi Marta… Kinga wspomina z błogością wczorajszy spotkanie z Tymonem. Kiedy wraca Michał, nie potrafi wykrzesać z siebie odrobiny radości… W pracy Tymon pyta Brzozowską czy żałuje? Co odpowie Kinga? Czy wda się w kolejny romans?! Danka wraca do Warszawy - w swoim mieszkaniu zastaje Gosię z synkiem, którzy zdążyli się już wprowadzić. Zimińska stwierdza, że na razie jakoś się pomieszczą i dzwoni do… Janusza! Prosi go o spotkanie. Czy Danka już wybrała?!

   2792
   Roman tłumaczy Agnieszce, że nie musi chodzić na terapię - panuje nad swoim nałogiem. Czujna Olszewska zjawia się w jego mieszkaniu i z Honoratą przeszukują cały dom. Znajdują poukrywany w różnych miejscach alkohol!!! Honorata jest załamana… Marta nagrywa wywiad z Adą. Dziewczyna opowiada o swoim załamaniu po utracie wzroku i o tym, że od samobójstwa uratował ją… Olaf! Ada nazywa go swoim aniołem… Wieczorem Marta próbuje uświadomić partnerowi, że Ada się nim zakochała i musi jej wyznaczyć granice! Olaf idzie do dziewczyny - czy mu się uda?! Igor pyta Kamila, dlaczego nie chce się poddać operacji ręki. Ten stwierdza, że nie ma 100 tysięcy dolarów. Nie wie jednak, jak wielka jest desperacja jego najbliższych… W pracy Hoffer dostaje wiadomość, że jest możliwość pobrania serca od właśnie zmarłego pacjenta - pod warunkiem, że uda się przekonać jego matkę. Przed Kamilem jedna z najtrudniejszych rozmów w życiu.

   2793
   Danka stara się odciążyć Gosię w obowiązkach przy małym Mareczku - mówi córce, że ostatnio źle wygląda. Gosia wyznaje mamie, że rozstała się z Błażejem! Po południu Zimińska orientuje się, że córka nie przyszła do pracy. Kiedy Gosia nie odbiera telefonu, Danka natychmiast jedzie do domu. Zastaje zapłakanego Mareczka i… nieprzytomną córkę!!! Michał oświadcza Kindze, że zapisał ich na terapię małżeńską. Kinga jest wściekła - nawet nie raczył z nią tego uzgodnić! Brzozowski błaga żonę, żeby spróbowali… W końcu Kinga, spóźniona, ale jednak zjawia się na terapii. Czy pomoc psychologa pomoże Brzozowskim? Joanna podejmuje jeszcze jedną próbę spotkania się z ojcem. Jedzie znowu do jego sklepu i… tym razem udaje jej się porozmawiać z tatą! Co prawda Wiktor bierze ją za kontrolerkę ze skarbówki, ale dla Joanny i tak jest to wielkie przeżycie… Natychmiast dzwoni do mamy - czy Anna będzie odważna tak jak córka?!

   2794
   Kazik mówi Beacie, że znalazł ofertę marzeń - ktoś sprzedaje warsztat samochodowy za pół ceny! Mężczyzna natychmiast idzie do banku po kredyt. Wraca załamany - nie ma zdolności kredytowej. Oświadcza Beacie, że jednak musi wyjechać do Norwegii… Widząc załamaną Beatę, Włodek… decyduje się pożyczyć Kazikowi 100 tys. złotych!!! Anna jest podekscytowana - dziś kolejny raz widzi się z Wiktorem. Namawia Joannę, żeby z nią poszła. Bergowa ma opory, ale w końcu się zgadza. Już na początku spotkania Joanna oświadcza Wiktorowi, że jest jego córką! Jaka będzie jego reakcja?! Elżbieta w końcu zgłasza na policję sprawę podejrzenia o pedofilię jednego z wychowawców jej fundacji. Ale w tej sprawie cały czas coś jej nie pasuje… Po południu odwiedza ją Adam - nowy nauczyciel Julki. Dawny ukochany Eli oświadcza, że może uczynić ją najszczęśliwszą kobietę na świecie!

   2795
   Oskarżony o molestowanie wychowawca z fundacji Elżbiety broni się - to zemsta matki dziewczynki za to, że ją odtrącił! Tymczasem Adam zatrzymuje Julkę w klasie i gratuluje jej, że tak świetnie wypadła na próbie baletu. Widać, że mężczyźnie zależy na zdobyciu zaufania dziewczynki. Czy to kolejny pomysł na zbliżenie się do Elżbiety?! Włodek wypłaca z konta 100 tys. złotych. Wręcza je Kazikowi, który rzekomo jest już umówiony u notariusza z właścicielem warsztatu. Kazik przekonuje Ziębę, że sam to załatwi i szybko się oddala. Po południu szczęśliwa Beata przygotowuje w barze przyjęcie dla Kazika, ale ukochany się spóźnia. Nagle… staje w drzwiach! Czyżby oszusta ruszyło sumienie?! Kamil nagrywa filmik do internetu z prośbą o wpłaty na operację jego ręki. Nagranie robi w sieci duże wrażenie - ludzie zaczynają wpłacać datki. U Kamila zjawia się Maks - przekazuje od siebie i Ilony 50 tys. złotych! Hoffer jest wzruszony… Czy uda się zebrać całą kwotę?

   2796
   Beatę zaczepia na dziedzińcu kobieta, która kiedyś szukała jej w barze. Każe dziewczynie oddać jej i mężowi swoje dziecko! Grozi policją. Beata uświadamia kobiecie, że może oskarżyć jej męża o gwałt! Przez cały dzień Beata nie może dodzwonić się do Kazika. Tknięta złym przeczuciem, prosi o pomoc Joachima - jadą do mieszkania mężczyzny. Od jego współlokatora dowiadują się, że… Kazik zniknął!!! Lekarz oznajmia Zimińskim, że cały czas nie jest w stanie stwierdzić, co jest ich córce. Gosia jest rozdrażniona przedłużającym się pobytem w szpitalu - postanawia sama rozmówić się z lekarzem. Kiedy gwałtownie podnosi się z łóżka, znowu traci przytomność!!! Honorata robi wszystko, żeby Roman nie myślał o piciu. To doprowadza Hoffera do szału! Rozdrażniony głodem alkoholowym robi awanturę na budowie! Po południu Roman spotyka się z Agnieszką - ta uświadamia mu, że bez terapii w zamkniętym ośrodku pójdzie na dno.

   2797
   Marta jest zdenerwowana - ma dziś przeprowadzić telewizyjny wywiad z Irkiem. W studio Niwirski zjawia się… z dziewczyną! Czy to oznacza koniec kłopotów Konarskiej z byłym więźniem? Tymczasem Ada oświadcza Olafowi, że nie ma już dłużej siły udawać… Kocha go! Beata mówi Ziębom, że Kazik prawdopodobnie ich oszukał. Ci nie wierzą - on nie byłby zdolny do czegoś takiego! Obdzwaniają szpitale a potem Włodek jedzie do warsztatu, który miał kupić Kazik. Właściciel - strugając durnia - wyrzuca go za drzwi. Ziębowie decydują się zawiadomić policję… U Gosi zjawia się Błażej, który wrócił zza granicy. Danka obserwuje, z jaką wrogością córka odnosi się do swojego męża. Na osobności pyta Błażeja, co zaszło pomiędzy nimi? Mężczyzna mówi, że ta wrogość ze strony Gosi pojawiła się nagle i zupełnie bez powodu.
  • ariwederczi 2798-2801 30.11.18, 08:41
   2798
   Beata załamana - policja potwierdza, że Kazik tak naprawdę nazywa się zupełnie inaczej. To zwykły oszust! Tymczasem nowe światło na sprawę rzuca Ewelina, żona Joachima - twierdzi, że Beata i Kazik byli w zmowie!!! Darek i Aneta podpisują intercyzę. Całują się namiętnie - jutro ich ślub… Tylko dlaczego Żbik wieczorem zjawia się u Kasi i… wyznaje jej miłość?! Marta, po upojnej nocy z Olafem, czuje się szczęśliwa. Jednak w pracy czeka ją przykra niespodzianka… Zupełnie tak samo, jak Olafa!

   2799
   Dziś ślub Darka i Anety. Panna młoda wzywa Kasię - potrzebuje ostatnich poprawek przy sukni ślubnej. Tym samym Bergówna jest zmuszona obserwować swojego ukochanego w objęciach innej… Czy to wytrzyma?! Olszewska widzi, że Roman się stacza - zmusza go do wizyty u terapeuty. Ten każe Hofferowi zrobić listę rzeczy, które go denerwują. Roman ją pisze - na czele jej jest… Honorata! Przypadkiem żona czyta listę Hoffera… Kingę budzi sms od Tymona… Rozanielona kobieta odtrąca zaloty Michała! Mąż stawia sprawę na ostrzu noża - czy Kinga go jeszcze kocha?! Co odpowie Brzozowska?

   2800
   Kinga próbuje uzgodnić z Michałem szczegóły związane z ich rozwodem. Nie jest to łatwe… Na dodatek Brzozowski angażuje w to ich synka! To ostatecznie rozsierdza Brzozowską!!! Adam zwabia Julkę nad staw. Pod pozorem obserwowania łabędzi, stara się zaprzyjaźnić z dziewczynką… Tymczasem po córkę do szkoły przychodzi Igor. Gdy jej nie zastaje, podnosi alarm! Czy Nowak zorientuje się, że to sprawka nauczyciela? Jaki jest cel intrygi Adama?! U Joanny zjawia się… Wiktor! Próbuje uzmysłowić córce, jak się poczuł dowiadując się nagle, że jest jej ojcem… To bardzo emocjonujące chwile dla Joanny! Ale jakie emocje oszukany Wiktor skrywa w stosunku do Anny?!

   2801
   Ziębowie nie mogą uwierzyć, jak bardzo byli naiwni! Stracili oszczędności całego życia… Monika namawia Marię, żeby pogoniła Beatę. Dziewczyna to słyszy. Załamana decyduje się na dramatyczny krok - sprzeda swoje dziecko!!! Joanna przygotowała wystawny obiad dla swojego ojca. Wiktor to docenia, robi bardzo dobre wrażenie na rodzinie Bergów. Męczy go tylko jedna rzecz - dlaczego nie przyszła Anna? Niespodziewanie pojawia się u niej - czy chce odzyskać dawną miłość?! Michał rozpaczliwie próbuje zatrzymać przy sobie Kingę. Ta reaguje… z obrzydzeniem! Żali się Tymonowi, że mąż nie ułatwia jej rozstania. Kochanek proponuje jej pokój w swoim mieszkaniu… Co zrobi Kinga?!
  • iza232 Re: Na Wspólnej - sezon 2018/2019 28.12.18, 19:18
   Co dalej?
   • miruka Re: Na Wspólnej - sezon 2018/2019 28.12.18, 21:40
    Przerwa świąteczna
   • blawatek33 Re: Na Wspólnej - sezon 2018/2019 31.12.18, 11:12
    Jakoś nikt się nie kwapi, żeby opublikować kolejne streszczenia:( no to może ja spróbuję!

    2802
    Michał wydzwania rano do Kingi - chce wiedzieć gdzie spędziła noc?! Żona nie zamierza się tłumaczyć… Gdy Brzozowska i Tymon przyjeżdżają do biura, atakuje ich Michał! Wymierza Życińskiemu potężny cios a Kingę zaczyna obrażać!!! Olaf czuje, że jest bliski romansu z Adą. Nieoczekiwanie proponuje Marcie, żeby rzucili wszystko i wyjechali z kraju. Konarska nie bierze tego na poważnie… Wieczorem - kiedy Marta świętuje z przyjaciółmi swoją nagrodę dziennikarską - Olaf jedzie do Ady… Anka opowiada Joannie o romantycznym spotkaniu z Wiktorem. Wyznał jej, że była i jest miłością jego życia. Tymczasem Kasia znajduje w internecie zdjęcia Wiktora z młodą dziewczyną - zrobione tam, gdzie był wczoraj z Anną! Okazuje się, że przez portal randkowy Wiktor umawia się na niezobowiązujący seks!

    2803
    Roman zauważa, że żona przeszukuje jego rzeczy - wpada w szał! Ma dość bycia kontrolowanym! Wychodzi z domu... Kiedy wraca, Honorata zaczyna go przepraszać. Niestety, Roman jest kompletnie pijany!!! Po nocy spędzonej z Adą, Olaf wraca do domu - tam czeka na niego Marta. Kubicki kłamie, że całą noc siedział w pracy nad papierami. W klubie Ada zaprasza go do siebie na kolejny wspólny wieczór. Olaf wyraźnie jej pożąda… Joanna martwi się, że jej rodzice nie dogadają się i będzie zmuszona wybierać między Anką i Wiktorem… Tymczasem Franek zaprzyjaźnia się z nowym kolegą. Berg staje w obronie Czarka, gdy inny kumpel z klasy agresywnie zaczepia chłopaka.

    2804
    Julka zostaje z klasą w szkole na nocnym turnieju gier. Podczas wieczornej zabawy podchodzi do niej Adam i chce, żeby z nim gdzieś poszła. Nauczyciel prowadzi ją do magazynku i prosi, żeby zatańczyła tylko dla niego. Podekscytowany, filmuje "występ" Julki. Roman oświadcza żonie, że rozpoczyna terapię. Od dziś będzie pił tylko piwo! Honorata jest załamana. Szuka pomocy na terapii dla współuzależnionych. Tam dowiaduje się, że musi pozwolić mężowi stoczyć się na samo dno! Czy będzie ją na to stać?! Gosia jest przekonana, że niedługo umrze. Zimińska prosi rodziców i Błażeja o ustalenie, kto będzie się zajmował Mareczkiem po jej śmierci. Kiedy bliscy zaczynają protestować, Gosia nagle wpada w niezrozumiałą wściekłość i ordynarnie wyrzuca ich z pokoju! Czy córka Zimińskich rzeczywiście ma guza mózgu?!

    2805
    Zimińscy zastanawiają się, dlaczego ich córka tak agresywnie się zachowuje. Pojawia się Błażej, który stwierdza, że ma dość poniżania - rezygnuje z walki o Gosię! Wieczorem w szpitalu młoda Zimińska otwiera okno i wchodzi na parapet. Igor i Elżbieta zapraszają Adama na obiad. Nauczyciel chętnie przychodzi do nich. Gdy Julka prezentuje się wszystkim w nowej sukience, mężczyźnie aż zapiera dech z wrażenia. Po powrocie do domu przysyła jej wiadomość, żeby - nie mówiąc rodzicom - przyszła jutro do parku w swojej nowej sukience. Julka cieszy się, że pan Adam traktuje ją wyjątkowo. Beata spotyka się z Maślikowskimi - inkasuje od nich pieniądze za dziecko, które nosi. Ale musi podpisać weksel na dwukrotność sumy, którą od nich dostaje! Kiedy wieczorem Maria wraca do domu, odkrywa że Beata wyprowadziła się.

    2806
    Adam spotyka się z Julką nad jeziorkiem w parku. Nauczyciel tłumaczy jej, że w tańcu najważniejsze jest zaufanie do partnera. Aranżuje ćwiczenia, podczas których ma kontakt fizyczny z dziewczynką!!! Ziębowie zamartwiają się zniknięciem Beaty. Monika twierdzi, że dziewczyna - w porozumieniu z Kazikiem - ich okradła a teraz sumienie ją ruszyło, oddała pieniądze i zwiała. Tymczasem Beata jest przetrzymywana w zamkniętym mieszkaniu przez Maślikowskich, którym sprzedała dziecko! Ewa dzieli się z Honoratą doświadczeniami z życia z alkoholikiem. Tłumaczy, że Roman zacznie walczyć z nałogiem tylko wtedy, gdy zostanie sam. Tymczasem zupełnie inny pomysł ma Antoni - wprowadza się do brata i oświadcza, że nigdzie go nie wypuści! Będzie to taka terapia zamknięta. Czy docenia przebiegłość i determinację uzależnionego Romana?

    2807
    Dziś występ klasy Julki przygotowany przez Adama. Julce idzie świetnie - Igor i Elżbieta są naprawdę dumni z córki! Jednak jej najbardziej zależy na opinii Adama. Nauczyciel bardzo ją chwali i - w tajemnicy przed rodzicami - daje jej śliczną bransoletkę. Julka jest bardzo szczęśliwa. Joachim i Anastazja zastanawiają się, jak uwolnić Beatę od Maślikowskich. Obserwuje ich Ewelina - chorobliwie zazdrosna o męża. Dziewczyna zaczyna śledzić Joachima. Nakrywa go na spotkaniu z Beatą! Wściekła, każe mężowi wybierać: albo ona, albo Beata!!! Gosia ma zostać wypisana ze szpitala. Błażej bardzo się tego boi - czy Zimińska jest na to gotowa? Czy sobie poradzi z napadami jej agresji? Poza tym Błażej nie wie, gdzie mają zamieszkać. Danka oświadcza Markowi, że rodzina Gosi zamieszka z nimi. Czy to dobry pomysł?!
  • ariwederczi 2808-2814 08.01.19, 11:31
   2808
   Olaf spóźnia się na trening z Adą - ta jest wściekła. Przecież i tak mają dla siebie mało czasu! Grzegorz pyta Olafa, czy Marta wie o kochance. Instruktor pyta Kubickiego, na ile wycenia jego milczenie. Tymczasem Marta odkrywa coś, co kompletnie zwala ją z nóg! Gosia niechętnie opuszcza szpital - prosi swojego lekarza o środki psychotropowe. W mieszkaniu Zimińska w bardzo przykry sposób wyżywa się na swoich rodzicach i - przede wszystkim - na Błażeju. Chłopak nie wie już, co robić! Sandra śpiewa na imprezie charytatywnej, organizowanej przez matkę Miłosza. Po występie kobieta wplątuje Sandrę w intrygę, która kończy się wielką kłótnią jej syna z dziewczyną!

   2809
   Sandra znajduje w klubie piękną, czerwoną sukienkę - to prezent na przeprosiny od Miłosza. Kiedy się przebiera, podgląda ją… ojciec Miłosza!!! Mężczyzna z obleśnym uśmiechem mówi Sandrze coś, co powoduje, że zapłakana dziewczyna wybiega z klubu! Kinga mieszka u rodziców ale szuka mieszkania do wynajęcia. Nieoczekiwanie Maciej proponuje jej powrót do firmy. Wychodząc ze spotkania Brzozowska spotyka Romę. Między kobietami dochodzi do ostrej awantury! Ale to nie koniec nerwów - wieczorem Ignaś pyta Kingę, dlaczego już nie kocha taty?! Anka umawia się na randkę z Wiktorem. Kobieta obiecuje córce, że obojętnie co się wydarzy, nie straci żadnego z rodziców. Joanna ściska za nich kciuki. Na randce Wiktor mówi Ani, że nie chce iść z nią do łóżka! Kobieta jest niemile zaskoczona.

   2810
   Mimo opieki brata, Roman pije codziennie. Kiedy odwiedza go Honorata, oświadcza że to przez nią! Kobieta wychodzi bez słowa… Kompletnie pijany Hoffer zjawia się na budowie i wszczyna awanturę z inspektorem budowlanym! Wieczorem Roman pije dalej - aż w końcu dochodzi do tragedii!!! Kinga ma dziś wynająć mieszkanie. Obiecuje Ignasiowi, że będzie na jego popołudniowym meczu. Ma też spotkać się z Basią na wieczorne babskie pogaduchy. Jednak Brzozowska nie dociera ani na mecz, ani do Smolnej. Zdenerwowany Michał nie może się dodzwonić do żony! Joanna widzi, jak szczęśliwa jest jej matka po upojnej nocy z Wiktorem. Obawia się, żeby Anka nie została skrzywdzona. Bergowa idzie do ojca i go ostrzega - jej mama nie może być jego kolejną - tylko seksualną - zdobyczą!

   2811
   Roman w śpiączce!!! Nieprzytomny Roman zostaje znaleziony przez spacerującą z psem kobietę. Powiadomiona rodzina przyjeżdża do szpitala, gdzie dowiaduje się, że Hoffer jest w śpiączce, a jego stan jest bardzo ciężki! Zrozpaczona Honorata wyrzuca dzieciom Romana, że to oni dopuścili do tej tragedii!!! Co się stało z Kingą?! Matka Brzozowskiej szaleje z niepokoju – czuje, że córce coś się stało! Zgłasza policji jej zaginięcie. Twierdzi, że Kinga nie opuściłaby synka… Michał jest innego zdania - do chwili, gdy dostaje zawiadomienie o porzuconym przez jego żonę samochodzie! Żaneta i Wojtek tęsknią za dawną namiętnością… Wojtek namawia żonę na kupno terenowego auta – chciałby poczuć to, co kiedyś… Kiedy oglądają samochód w warsztacie Mira, pojawia się jego nowa dziewczyna Agnes. Para nie kryje namiętnego uczucia, jakie ich łączy. Żaneta i Wojtek wyraźnie im tego zazdroszczą…

   2812
   Michał i Tymon na tropie Kingi!!! Do Michała przychodzi Tymon i mówi, że może zlokalizować telefon Kingi. Między zazdrosnymi o Brzozowską mężczyznami dochodzi do szarpaniny, którą… przerywa sygnał logowanie się telefonu Kingi w sieci! Michał i Tymon natychmiast jadą na miejsce, które pokazuje GPS, powiadamiając po drodze policję!!! Marta nie chce dziecka z Olafem – czyżby czuła, że jest zdradzana?! Marta zwierza się Zuzie, że wiadomość o ciąży ją… zmartwiła! Czuje, że nie ma teraz sił na zmiany i poświęcenie dla kolejnego dziecka. Pytana o wsparcie Olafa, odpowiada że nawet nie ma kiedy powiedzieć mu, że będzie ojcem! Wieczorem Kubicki dzwoni do Marty z mieszkania Ady i kłamie, że jest na szkoleniu i wróci dopiero rano… Żaneta i Wojtek zamiast w łóżku, lądują w szpitalu! Żaneta ma pretensje do Wojtka, że wczoraj – kiedy ona miała ochotę na miłosne igraszki – on zasnął na sofie. Monika, widząc że życie intymne przyjaciółki lega w gruzach, proponuje pomoc. Bierze na wieczór Ludzika i Manię, zostawiając Szulcom "wolną chatę"… Co się stało, że całe towarzystwo ląduje na ostrym dyżurze?!

   2813
   Nauczyciel-pedofil zwabia Julkę do swojego mieszkania!!! Julka przekonuje Igora i Elżbietę, że jest już na tyle duża, żeby sama wracać ze szkoły. Ale po lekcjach – zamiast do domu – idzie do… mieszkania Adama! Tam nauczyciel-pedofil pod każdym pretekstem dąży do fizycznego kontaktu z dziewczynką… W końcu chce jej ściągnąć koszulkę!!! Olaf dowiaduje się o ciąży Marty! Marta poznaje swoją nową asystentkę, Elwirę. Dziewczyna jest pełna podziwu dla Konarskiej, która - mimo mdłości – kontynuuje nagrywanie programu… Wieczorem Marta chłodno wita Olafa, który wraca po nocy spędzonej z Adą. Z wydruku USG powieszonego na szafce Konarski dowiaduje się, że będzie miał dziecko! Jak zareaguje?! Iza wytoczy wojnę Jerzemu?! Izabela ze zdumieniem słucha telewizyjnego wywiadu z mężem, w którym ten zapowiada swoją nową powieść "Żyjąc z wrogiem". Podejrzewa, że Jerzy chce ją obsmarować przed opinią publiczną! W klubie Brzozowskiej pojawia się młody, przystojny instruktor krav magi. Izabela – będąc pod jego wrażeniem – postanawia przyjąć go do pracy…

   2814
   Uwięziona Beata zaczyna rodzić?! Ziębowie zamartwiają się o Beatę. Tymczasem dziewczyna jest przetrzymywana w wynajętym mieszkaniu przez ludzi, którym sprzedała swoje dziecko. Beata nie ma swoich kluczy, nie może wychodzić… Nagle dopadają ją skurcze! Przerażona, próbuje dzwonić do Joachima – ale ten nie odbiera!!! Michał szaleje po zniknięciu Kingi! Ignaś wyznaje tacie, że dziadkowie powiedzieli mu o zaginięciu mamy – Michał jest wściekły! Nastroju nie poprawia mu wizyta na komisariacie i wypytywania o jego małżeńskie nieporozumienia z Kingą – Brzozowski reaguje wręcz agresywnie!!! Błażej ma dość – chce zniknąć z życia Gosi! Błażej po raz kolejny słyszy od Gosi, że ta ma go dosyć! Mężczyzna oświadcza Zimińskim, że usuwa się z życia ich córki – bo to być może on jest powodem jej napadów złości i agresji…
   • iza232 Re: 2808-2814 24.01.19, 15:55
    Co dalej?
    • chantal10 Re: 2808-2814 24.01.19, 19:40
     Też czekam na dalszy ciąg:)
  • ariwederczi 2815-2823 25.01.19, 08:04
   2815
   Roman cały czas jest w śpiączce. Honorata ma ogromne poczucie winy… Czy Hoffer przeżyje?! Tymczasem bardzo źle dzieje się w małżeństwie syna Honoraty, Mikołaja! Maślikowscy zabierają Beatę ze szpitala. Małgorzata stara się przekonać dziewczynę, że będzie dobrą matką dla jej dziecka… Tymczasem Joachim odkrywa, że to przez Ewelinę Beata nie dodzwoniła się wczoraj do niego. Kiedy zaczyna jej to wypominać, żona mówi mu coś, co ścina go z nóg!!! Rozjuszona Izabela zarzuca Jerzemu, że bohaterka jego nowej powieści - bezwzględna, zimna "sucz" - to ona! Brzozowska grozi mężowi pozwem sądowym!!! W klubie Izabela daje upust wściekłości pod okiem… przystojnego instruktora krav magi!

   2816
   Darek i Aneta wracają z podróży poślubnej. Aneta marzy o dziecku - co na to Żbik?! Do ich kancelarii zgłasza się redaktor naczelny znanej gazety codziennej. Burski jest oskarżany przez dwie byłe pracownice o mobbing i molestowanie seksualne. Aneta i Darek decydują się go bronić. Roman budzi się za śpiączki! Zawstydzony Hoffer przysięga Honoracie i bliskim, że już nigdy nie tknie alkoholu. Ale nikt mu nie chce wierzyć. Jerzy przypadkowo zostawia Klementynkę na parkingu przed galerią. Kiedy, spanikowany, wraca - dziewczynki już nie ma! Dudek odchodzi od zmysłów… A jak na zaginięcie córki zareaguje Izabela?!

   2817
   Michał zapewnia Roberta, że nie ma nic wspólnego ze zniknięciem żony! Tadeusiak mówi, że mu wierzy… Na komisariacie Robert poznaje swoją nowa partnerkę, Igę. Dziewczyna nie ma żadnego doświadczenia - ale jednak to ona wpada na trop Kingi! Roman wychodzi ze szpitala. Błaga żonę, żeby wróciła do domu. Honorata jest jednak nieprzejednana - sam musi sobie poradzić z nałogiem… Po powrocie do domu Hofferowa odkrywa, że… Nicole ma romans! Żaneta i Wojtek nie ustają w próbach urozmaicenia swojego życia erotycznego. Tym razem umawiają się w przerwie na lunch - wtedy nikt im nie przeszkodzi w miłosnych uniesieniach. Wojtek chce zaskoczyć ukochaną - nagi czeka na żonę. Kiedy otwierają się drzwi widzi Żanetę… zalaną krwią!

   2818
   Robert z Igą przesłuchują człowieka, który miał wynająć mieszkanie Kindze. Mężczyzna twierdzi, że jest niewinny. Ale dziwnie się zachowuje, jest zdenerwowany… Robert decyduje o przeszukaniu mieszkania podejrzanego. Na miejscu technicy policyjni znajdują krew! Czy to krew Kingi?! Darek odnajduje Kasię na wernisażu jej kolegi. Daje zaskoczonej dziewczynie naszyjnik, przywieziony z podróży poślubnej! W kancelarii Olszewskiej dochodzi do konfrontacji Burskiego z kobietami, które oskarżają go o molestowanie. Naprzeciw siebie stają również dawni kochankowie, Darek i Agnieszka. Ada podczas treningu z Olafem dąży do fizycznej bliskości. Kubicki jednak jest oziębły - ostro stawia ją do pionu. Dziewczyna nie wie, o co chodzi. Czy Olaf wyzna jej, że będzie miał dziecko z Martą?!

   2819
   Nauczyciel-pedofil molestuje Julkę!!! Julka nie chce jechać na zieloną szkołę ze swoja klasą. Jakby coś przeczuwała… I miała rację! Wieczorem Adam zwabia dziewczynkę do swojego pokoju. Namawia ją do wspólnego oglądania filmu, po czym… zaczyna ją przytulać i dotykać!!! Ada nie może pogodzić się ze stratą Olafa! Ada nie może pogodzić się z tym, że Olaf wybrał Martę! Staje się natarczywa. Mówi ukochanemu, że ciąża Konarskiej nic między nimi nie zmienia… Tymczasem asystentka Marty zdradza zszokowanemu producentowi, że jego największa telewizyjna gwiazda spodziewa się dziecka! Gosia prosi Błażeja o wybaczenie – czy mąż da jej szansę?! Gosia dowiaduje się, że jej gwałtowne wahania nastrojów można leczyć farmakologicznie. Uszczęśliwiona wraca do domu i prosi Błażeja o wybaczenie. Czy Zimińska dostanie od męża ostatnią szansę?! Tymczasem Danka przedstawia swojej klasie nowego ucznia, Ahmeda. Chłopak, z racji pochodzenia, od razu znajduje się w centrum zainteresowania!

   2820
   Kinga nie żyje?! Krew znaleziona w mieszkaniu mężczyzny, to krew Kingi! Robert przystępuje do bardzo ostrego przesłuchania człowieka, który chciał wynająć Brzozowskiej mieszkanie. W końcu podejrzany podaje miejsce zakopania zwłok! Kiedy Tadeusiak z ekipą wyjeżdżają z komendy, drogę zagradza im Michał… Julka zastraszana przez pedofila!!! Przed powrotem z zielonej szkoły Adam napomina przestraszoną Julkę, żeby nikomu nawet nie pisnęła o tym, co stało się w nocy. Dziewczynka zaczyna płakać… Po powrocie do domu Julka jest markotna i nie chce rozmawiać z rodzicami. Czy jednak powie im co zrobił jej nauczyciel-pedofil?! Wojtek impotentem?! Żaneta i Wojtek w końcu sami i nie ranni! Szulc rzuca się na żonę i nie staje… na wysokości zadania! Zawiedziona Żaneta mówi co prawda, że nic się nie stało, ale Wojtek bardzo przeżywa swoją seksualną porażkę! Miro radzi przyjacielowi, żeby zażył niebieską pigułkę mocy. Szulc – dla pewności - bierze dwie! Czy Żaneta przeżyje orgazm życia?!

   2821
   Michał oszalały – policja znajduje worek ze zwłokami!!! Michał - wbrew zakazowi Roberta – pojawia się na miejscu, które wskazał mężczyzna podejrzewany o zabójstwo Kingi. Brzozowski z oddali obserwuje pracę ekipy policyjnej… W pewnym momencie policjanci wykopują czarny worek z rozkładającymi się zwłokami!!! Julka w traumie – nie chce chodzić do szkoły… Julka nie chce iść do szkoły – skarży się na ból brzucha. Igor i Ela podejrzewają, że to wykręt i zabierają małą do lekarza. Ten stwierdza, że małej nic nie jest i sugeruje wizytę u psychologa. Tymczasem do Elżbiety dzwoni Adam. Zaniepokojony nauczyciel pyta, czemu Julka nie przyszła do szkoły… Joachim odnajduje Beatę! Joachim chce zabrać żonę na USG – w końcu chciałby zobaczyć swoje dziecko. Ewelina tłumaczy mu, że zbyt częste takie badania mogą zaszkodzić płodowi… W sklepie dziecięcym Joachim przypadkowo widzi Beatę z Maślikowskim, mężczyzną przed którym cały czas uciekała! Chłopak jest kompletnie zdezorientowany…

   2822
   Ada próbuje popełnić samobójstwo!!! Ada bez uprzedzenia przychodzi do Marty i Olafa! Skarży się Marcie, że jej ukochany nie chce z nią trenować… Marta zdziwiona – ona nie ma nic przeciwko temu. Po jej wyjściu Kubicki ostro ochrzania Adę! Na tyle ostro, że wieczorem dostaje od niej sms-a, że właśnie… popełnia samobójstwo!!! Julka manipulowana przez nauczyciela-pedofila!!! Igor martwi się o córkę – ale mała nic nie chce powiedzieć. Nieoczekiwanie odwiedza ich… Adam! Nauczyciel prosi Igora i Elżbietę, o pozwolenie na rozmowę z Julką w cztery oczy, podczas której umiejętnie wzbudza w dziecku poczucie winy i wymusza obietnicę, że nikt nigdy nie dowie się, co się stało tamtej nocy, na zielonej szkole… Wojtek musi zaprezentować swoje seksualne możliwości przed obcym mężczyzną?! Wojtek w szoku – Żaneta poprosiła o pomoc w ich intymnych problemach… seks coacha! Szulc boi się, że facet będzie oglądał "na żywo" ich miłosne uniesienia! Żaneta nie ma nic na przeciwko – jeśli to ma im pomóc…

   2823
   Monika szykuje się na kolację rocznicową z mężem, jednak Damianowi wypadają nagłe obowiązki służbowe. Cieślikowa jest wściekła! Postanawia zabawić się sama - upija się w pubie z nowopoznaną koleżanką i robi striptiz!!! Ada leży w szpitalu po próbie samobójczej. Olaf, pełen wyrzutów sumienia, odwiedza ją. Kochanka wymusza na nim obietnicę, żeby zaopiekował się nią gdy zostanie wypisana do domu. Marta zauważa, że Olafa coś dręczy. Darek chce doprowadzić do ugody w sprawie, w której walczy na prawniczym froncie z Olszewską. Tymczasem Agnieszka wytacza ciężkie działa - jej klientki podczas wywiadu telewizyjnego publicznie mówią, co zrobił im szef. Mężczyzna ma pretensje do Żbika, że do tego dopuścił. Darek jest jednak pewny siebie - zniszczy Olszewską i jej klientki!
   • iza232 Re: 2815-2823 10.02.19, 16:25
    Co dalej?
   • blawatek33 2824-2833 12.02.19, 11:22
    Oto solidna porcja kolejnych opisów naszego ulubionego serialu ;)

    2824
    Michał dowiaduje się, że rodzice Kingi zatrudnili prywatnego detektywa, który ma go szpiegować. Brzozowski z furią wpada do teściów! Tymczasem w redakcji Smolnego - po publikacji artykułu o zaginięciu Kingi - Tymon odbiera telefon od czytelniczki, która twierdzi, że widziała Brzozowską! Nicole błaga Honoratę, żeby nie mówiła Mikołajowi o jej romansie. Teściowa zgadza się, jednak wymusza na synowej, żeby natychmiast zerwała z kochankiem! Tymczasem Marta oznajmia ojcu, że spodziewa się dziecka. Roman jest przeszczęśliwy - to dla niego kolejny powód, by żyć w abstynencji! Beata pojawia się na Wspólnej i wyznaje Marii, że sprzedała swoje dziecko. Ziębowa nie może w to uwierzyć - jest załamana. Próbuje uświadomić dziewczynie, że nie przeżyje rozpaczliwej tęsknoty za swoim dzieckiem! Jak jej słowa wpłyną na Beatę?

    2825
    Iga i Robert wzywają Brzozowskiego, żeby zobaczył monitoring z dworca autobusowego, gdzie według zgłoszenia widziano Kingę. Michał potwierdza - to jego żona! Brzozowski podejrzewa, gdzie mogła pojechać Kinga. Decyduje się na natychmiastowy wyjazd - musi znaleźć żonę! Nicole, mimo zerwania z kochankiem - spotyka się z nim. Mężczyzna nie chce się zgodzić na ich rozstanie. Nicole chyba również, bo nie broni się przed jego pocałunkami. Widzi to Mikołaj!!! Kasia zostaje aresztowana za urządzenie nieformalnej wystawy sztuki połączonej z demonstracją na rzecz kobiet. Bergówna dzwoni z komisariatu do Anety, która przyjeżdża i wyciąga ją z aresztu. Przy okazji nowo upieczona żona Żbika odkrywa, że mąż ją okłamuje!

    2826
    Monika spotyka się z Olgą, z którą wczoraj imprezowała. Kobieta nieoczekiwanie pokazuje jej fotki, na których roznegliżowana Cieślikowa tańczy na stole w pubie. Olga chce od Cieślikowej 25 tysięcy złotych - w przeciwnym razie upubliczni zdjęcia!!! Michał wraz z policjantką Igą przyjeżdża do miejscowości, gdzie Kinga - jako dziecko - spędzała wakacje z rodzicami. Wygląda na to, że w miasteczku nikt nie widział zaginionej. Nieoczekiwanie Brzozowski zauważa jakąś kobietę, która wygląda jak jego żona! Do Mikołaja dociera, że może stracić rodzinę. Postanawia przebaczyć żonie zdradę. Okazuje się, że Nicole wcale tego nie chce! Zdecydowała, że … odchodzi do kochanka!

    2827
    Honorata próbuje przekonać Nicole, żeby ratowała swoją rodzinę i wróciła do Mikołaja. Leśniewski w tym czasie próbuje znieczulić swoją ból po stracie rodziny… alkoholem! Najgorsze jest to, że przychodzi pijany do Romana i namawia go, by wspólnie się napili! Zimińska jest świadkiem wideo rozmowy Marka z bliźniaczką Natalii. Siostra zmarłej - tak do niej podobna - wzbudza u Danki powrót żalu i złości z powodu zdrady męża! Tymczasem w pracy dopadają ją problemy z nowym uczniem - Ahmed pobił kolegę z klasy! Wezwana matka obcokrajowca twierdzi, że jej syn jest w szkole atakowany na tle rasistowskim! Dzisiaj kończy się tydzień wstrzemięźliwości seksualnej Szulców. Oboje małżonkowie są mocno podekscytowani. Wojtek otrzymuje od coucha polecenie - ma wysłać żonie swoje nagie zdjęcie. Bierze się za to z wielką ochotą… Natomiast wspólnym zadaniem Szulców jest seks poza ich małżeńskim łóżkiem!

    2828
    Darek rozgrywa Olszewską - za pomocą mediów poddaje w wątpliwość uczciwość klientek Agnieszki… Tymczasem Aneta spotyka się z Kasią. Żąda, aby Bergówna zapomniała raz na zawsze o Darku! Olaf dostaje telefon ze szpitala od lekarza Ady - ma przyjechać po… narzeczoną! Oczywiście Kubicki odbiera kochankę i kolejny raz próbuje ją przekonać, że nie może już dłużej z nią być… Tymczasem Marta - mając ciężki dzień w pracy - jest w bardzo złym stanie. Ciąża daje jej się we znaki. Za to jej asystentka Elwira punktuje u producenta! Ahmed jest prześladowany przez kolegów z klasy. Niestety, ani Zimińska ani inni nauczyciele nie zauważają tego problemu. Kolejny atak na Ahmeda doprowadza niemal do tragedii! Danka jest przybita… A do tego w domu dociera do niej, że nie umie pokochać synka Marka jak własnego dziecka. Czy będą umieli tak żyć?!

    2829
    Julka jest w coraz gorszym stanie psychicznym. Igor próbuje rozmawiać z córeczką, która daje mu wyraźne sygnały, że ktoś ją skrzywdził… Elżbieta w tym czasie odwiedza Adama i znajduje w jego domu koszulkę Julki! Czy w końcu prawda wyjdzie na jaw?! Monika próbuje uzbierać pieniądze, których żąda szantażystka. W tajemnicy przed mężem, Cieślikowa wyprzedaje swoje rzeczy… Wieczorem spotyka się z Olgą i daje jej całą żądaną kwotę. W zamian otrzymuje telefon z kompromitującymi zdjęciami i zapewnienie, że nie ma żadnych kopii. Czy szantażystka mówi prawdę?! Olaf znowu słyszy od Ady wyznania miłości - kochanka każe musi się z tym pogodzić! Nie dopuści, żeby Kubicki zniknął z jej życia! Olaf wyrywa się jej i wychodzi bez słowa… Tymczasem Elwira skutecznie podkopuje pozycję Marty, a sama… znowu błyszczy!

    2830
    Śledztwo w sprawie zaginięcia Kingi trwa. Podczas przesłuchania Roma rzuca podejrzenie na Bartka! Tymczasem Michał dostaje z nieznanego numeru sms-a, który zwala go z nóg!!! Psycholog wyciąga z Julki to, że była molestowana przez nauczyciela. Nie wiadomo tylko którego… Tymczasem Ela dowiaduje się, że Adam molestował kiedyś 13-letnią uczennicę! Słysząc to wszystko - oszalały z wściekłości i bólu - Igor wybiega z domu! Co zrobi Adamowi?! Aneta pokazuje Darkowi naszyjnik, który oddała jej Kasia. Oświadcza, że Bergówna rozstała się z prezentem Żbika bez żalu i zakazuje mężowi kontaktów z dziewczyną… Darek umawia się z Burskim - pijany mężczyzna nieoczekiwanie przyznaje, że molestował swoje pracownice!

    2831
    Igor czatuje pod blokiem Adama. Kiedy nauczyciel Julki się pojawia, Nowak zaczyna go katować!!! Gdyby nie przypadkowi przechodnie, pewnie by go zabił… Sławek uświadamia Igorowi i Eli, że do skazania nauczyciela-pedofila potrzebne są zeznania i konkretne oskarżenie Julki. Czy dziewczynka będzie w stanie to zrobić?! Porywacze dzwonią do Michała. Żądają za Kingę 100 tysięcy złotych! Brzozowski najpierw chce usłyszeć żonę. Kiedy bandyci odmawiają, Michał przerywa rozmowę! Rodzice Kingi rzucają się na niego z pięściami - właśnie zabił ich córkę!!! Żaneta i Wojtek mówią sex coachowi, że z życiem intymnym wszystko u nich jest już w porządku. Mężczyzna przekonuje, żeby nie rezygnowali przedwcześnie z jego usług. On czuje, że Szulcowie dopiero rozwijają skrzydła! Jako następne zadanie mają… nakręcić swój film porno!!!

    2832
    Dziś przesłuchanie Julki przez psychologa policyjnego. Dziewczynka dowiaduje się, że będzie musiała zeznawać sama, bez wsparcia rodziców. Czy da radę? Wieczorem do mieszkania Igora przychodzi Adam. Nauczyciel-pedofil błaga, żeby dali mu spokój! Przecież Julka zmyśla - on jej nic nie zrobił. Iga mówi Michałowi, że "porywacze" Kingi to zwykli naciągacze - chcieli zarobić przy okazji jej zaginięcia. W związku z tym sprawa Brzozowskiej pozostaje nierozwiązana. Podejrzenia padają na Romę i Bartka! Honorata postanawia z powrotem wprowadzić się do Romana! Czy dobrze robi? Tymczasem jej syn przeżywa prawdziwy dramat. Zdradzony Mikołaj ostro kłóci się ze swoją żoną o synka! Świadkiem tego jest Marta.

    2833
    Iga i Robert przesłuchują Bartka w sprawie zaginięcia Kingi. Drzewiecki zaprzecza, że ma z tym cokolwiek wspólnego. Ale co robił tego feralnego dnia - nie umie sobie przypomnieć… Śledczy przesłuchują ponownie Romę. Czy kobieta pogrąży do końca kochanka?! Oskarżony o molestowanie pracownic Burski nieoczekiwanie zmienia front. Bez porozumienia z Darkiem oświadcza kobietom, że są zwykłymi naciągaczkami i nie dostaną od niego ani grosza! Wściekły na niego Żbik puszcza Anecie nagranie, na którym Burski bez żenady przyznaje, że molestował seksualnie pracownice. Zszokowana Aneta każe mu natychmiast to skasować!!! Po nocy spędzonej w kasynie, pijany Mikołaj wraca do swojego domu. Jest niemile zaskoczony tym, że czeka na niego mama. Honorata próbuje przekonać syna, żeby przy rozstaniu z Nicole nie krzywdzili Stefanka! Ale oszalałemu z rozpaczy Mikołajowi jest już wszystk
  • adam_1970 Re: Na Wspólnej - sezon 2018/2019 13.02.19, 14:18
   Czy ktoś ma jakąś wiedze kiedy te pierdoły się skończą? Tak durnego serialu chyba jeszcze nie było...no poza Klanem...i zatrudniają coraz to większe brzydule...te bląd lokate cudo przyprawia o wymioty...widziałem może w sumie 2 odcinki i jestem zdruzgotany Polską twórczością...
   • dorpaula Re: Na Wspólnej - sezon 2018/2019 13.02.19, 14:33
    Nie narzekaj....to jeszcze nie jest najgosze...acz bląd lokate códo..boskieee..
    Ty MjM obejrzy..tam dopiero dramat
  • adam_1970 Re: Na Wspólnej - sezon 2018/2019 14.02.19, 07:58
   Mam nadzieje że w tym serialu wszyscy poumierają na zaraze i skończy sie kręcenie debilnych seriali liczonych na wagony.
   • kanna Re: Na Wspólnej - sezon 2018/2019 17.02.19, 12:15
    Skoro tak Cię wpienia ten serial to po co wchodzisz na wątek nim? :p
    • nioma Re: Na Wspólnej - sezon 2018/2019 18.02.19, 11:24
     też tego nie rozumiem. jak mnie coś nie interesuje to o tym nie czytam
   • sundace46 Re: Na Wspólnej - sezon 2018/2019 18.02.19, 13:20
    adam_1970 napisał(a):

    > Mam nadzieje że w tym serialu wszyscy poumierają na zaraze i skończy sie kręcen
    > ie debilnych seriali liczonych na wagony.

    Serial debilny, ty za to taaaaki mądry i komentujesz w wątku o serialu :D
  • iza232 Re: Na Wspólnej - sezon 2018/2019 20.02.19, 19:49
   Wątek Szulców z problemami łóżkowymi jest tragiczny. Żanetka - dno, muł i wodorosty, a dodatkowo jako napalony wamp jest wyjątkowo obleśna. Generalnie nie trawię aktorki Guzik, jej powierzchowność i głos, wypisz wymaluj wiejskie dziewczę z zagrody, nie nadają się do ról eleganckich kobiet.
   • blawatek33 Re: Na Wspólnej - sezon 2018/2019 21.02.19, 13:00
    Wiejskie dziewczyny z zagrody tez mają prawo do udanego seksu ;)))
    • kanna Re: Na Wspólnej - sezon 2018/2019 24.02.19, 16:03
     Ona się tam pojawiała jako wiejskie dziewczę, jak dobrze pamiętam ;)
  • adam_1970 Re: Na Wspólnej - sezon 2018/2019 21.02.19, 15:12
   Ten serial to jedna wielka wiocha...jakimś cudem nakłonili kilku dobrych aktorów (3) do grania w tym padliniarskim kilometrowcu żeby podnieśc jego wartość...a wartość i tak jest zerowa...dno i jeszcze raz dno...szkoda czasu antenowego ...w tym czasie można puścić naprawde ciekawe kino a nie zamulone idiotyzmy dla kretynów z pseudoaktorami.Co za upodlenie.
   • nioma Re: Na Wspólnej - sezon 2018/2019 22.02.19, 11:51
    podpowiem: zawsze można przełączyć na inny program.
    • kanna Re: Na Wspólnej - sezon 2018/2019 24.02.19, 16:05
     Takie są przyciski na pilocie (to ciemne urządzenie, przypomina stara komórkę) one służą do tego, że jak czegoś nie lubisz, to przełączasz.
     Nie dziękuj, nie dziękuj... dobre rady to moje hobby :D
  • ariwederczi 2834-2841 25.02.19, 09:57

   2834
   Syn Marka od rana przeraźliwie płacze - Danka nie może go uspokoić. Zimiński nie odbiera telefonu. W końcu Danka wzywa pogotowie. W szpitalu okazuje się, że Szymek musi być natychmiast operowany! A Danka nie ma prawa do zgody na operację. Aneta pyta Darka, czy zniszczył nagranie na którym ich klient Burski przyznaje się do molestowania swoich pracownic. Żbik spotyka się z Kasią. Bergówna jest zniesmaczona, że jej były broni tak obrzydliwego typa! Co zrobi Darek? Do Internetu wyciekają zdjęcia roznegliżowanej Moniki tańczącej na barze. Cieślik jest w szoku! Na każdym kroku czekają na niego dziennikarze - polowanie na senatora się rozpoczęło… Kto za tym wszystkim stoi?!

   2835
   Nowy uczeń Danki, Ahmed, ogolił głowę Konradowi! Śledztwo Zimińskiej nie przynosi rezultatu - uczniowie milczą. Ahmedowi grozi wyrzucenie ze szkoły… Wieczorem Danka spotyka się z Markiem w szpitalu. Z Szymkiem już wszystko w porządku. Wzruszona Zimińska mówi mężowi, że chciałaby adoptować jego synka. Zdjęcia rozebranej Moniki robią furorę w sieci! Cieślikowa pokazuje mężowi sondaż, w którym Damian bije Krupskiego na głowę. Ale Cieślik wcale nie jest zadowolony. Uważa, że są rzeczy ważniejsze od sondaży! Wychodzi z mieszkania trzaskając drzwiami. Marta wpada do Olafa poćwiczyć. Grzesiek widząc czule witającą się parę podpytuje Kubickiego, czy Ada jest już wolna. Zastanawia się głośno, czy nie powinien przerwać tego i powiedzieć o wszystkim Marcie. Kubicki z wściekłością rzuca się na niego!!

   2836
   Beata wydaje się pogodzona z tym, że odda swoje dziecko Maślikowskim. Tłumaczy Joachimowi, że jej dziecko będzie miało kochających rodziców i możliwości, których ona nie byłaby w stanie mu dać… Tymczasem w barze Ziębów nieoczekiwanie zjawia się… oszust Kazik!!! Do Danki w końcu dociera, że Ahmed rzeczywiście jest atakowany przez innych uczniów za kolor swojej skóry. Chłopak decyduje się w końcu przestać ukrywać, kto jest agresorem. Jednak zanim to wyzna, dostaje telefon od swojej siostry. Dziewczynka została porwana!!! Mikołaj cały czas jest zdruzgotany tym, że rozleciała mu się rodzina. Nie ma nawet sił i ochoty na zajmowanie się swoim synkiem! Marta próbuje go przekonać, jak bardzo krzywdzi Stefanka… Czy Mikołaj w końcu się otrząśnie?

   2837
   Igor zostaje oskarżony o napaść i pobicie Adama. Na dodatek nauczyciel-pedofil się ukrył i policja nie może go namierzyć! Wieczorem Adam dostaje wiadomość od… Julki! Dziewczynka przeprasza go i zgadza się na spotkanie z nim. Ahmed dopada Konrada, rzuca go na ziemię i pyta, co zrobił jego siostrze?! Obcokrajowiec grozi, że zabije chłopaka! Na miejscu pojawia się Zimińska z mężem. Czy zdołają zapobiec tragedii?! Włodek rzuca się z pięściami na Kazika - jak oszust może mu się pokazywać na oczy?! Do baru wpada Joachim i wyrzuca mężczyznę za drzwi. Nagle Maria zauważa na podłodze kopertę. W środku jest 80 tysięcy złotych! Czyżby oszusta ruszyło sumienie?!

   2838
   Adam przychodzi do parku na umówione spotkanie z Julką. Widzi dziewczynkę, ale dla pewności sms-uje z nią. Okazuje się, że to… pułapka! Adam zostaje ujęty przez policję!!! Czy Julka wreszcie przestanie się bać? Marta przychodzi na trening do klubu Olafa. Nieoczekiwanie spotyka tam Adę, która ćwiczy pod okiem Grzegorzem. Podwładny Kubickiego nie zamierza niczego ukrywać - ani swojej fascynacji Adą, ani jej romansu z Olafem! Od ujawnienia prawdy Olafa ratuje potężny ból Marty. Dzięki Joachimowi Paweł w końcu dociera do Beaty. Ta jednak nie chce nawet na niego patrzeć! Kiedy zrezygnowany oszust zamierza odejść, Beata zaczyna… rodzić!

   2839
   Marta jest zdruzgotana - bardzo przeżywa poronienie. Obwinia siebie - przecież na początku tak nie chciała tego dziecka… Czuje, że to znak - nie zbuduje szczęśliwej rodziny z Olafem. I przepowiednia się spełnia - widzi ze szpitalnego okna jak Ada czule pociesza Kubickiego!!! Joachim mówi Pawłowi, że Beata sprzedała dziecko, żeby oddać Ziębom ukradzione przez niego pieniądze. Mężczyzna jest wstrząśnięty… Żałuje tego, co zrobił i chce przeprosić Beatę. Ta jednak myśli teraz tylko o tym, że musi oddać synka Maślikowskim… Nie zdawała sobie sprawy, jakie to będzie bolesne!!! Bartek ma alibi na moment zniknięcia Kingi - zostaje wypuszczony z aresztu. Policja bierze się za Romę, która musi wytłumaczyć, dlaczego tak nienawidziła Brzozowskiej. Czy Robert i Iga uwierzą w zapewnienia, że Lenarska nie wie, co stało się z Kingą?!

   2840
   Beata jest w ciężkiej rozpaczy. Zanim Maślikowscy zabiorą jej synka, dziewczyna prosi ich, żeby wyszli na chwilę. Pożegnanie Beaty z dzieckiem jest dla niej rozdzierające! Maria błaga ją żeby zmieniła zdanie i nie porzucała dziecka!!! Rodzice Kingi zatrudniają jasnowidza, który w swoim transie widzi zaginioną ociekającą wodą. Michał jest wściekły! W tym samym czasie policja wyławia z rzeki ciało kobiety. W czasie, gdy Żbik przyjmuje w domu klientkę, Aneta przychodzi po resztę swoich rzeczy. Widząc wyzywającą młodą kobietę jest pewna, że mąż zabawia się z prostytutką! To rozwiewa wszelkie jej wątpliwości.

   2841
   Michał przybiega na komisariat - nie chce uwierzyć, że wyłowione zwłoki to Kinga! Ale przy ciele policjanci znajdują dokumenty Brzozowskiej… W domu Michał musi się zmierzyć z rozpaczą Ignasia, który czuje, że mama już nigdy nie wróci! Martę odbiera ze szpitala Roman. Ojciec nie rozumie, co się dzieje pomiędzy nią a Olafem… Tymczasem Kubicki rani Adę i próbuje wybłagać przebaczenie u Marty. Konarska nie chce o tym słyszeć!!! Iza widzi, że Dawid ma rozbity łuk brwiowy. Trener kłamie, że wpadł na szafkę. Kiedy Brzozowska zaczyna mu robić opatrunek, Dawid… próbuje ją pocałować!!!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nakarm Pajacyka