Dodaj do ulubionych

Matka i dziecko

23.05.05, 22:10
Podobała mi się ta sztuka . Dariusz Wnuk i Dorota {zapomniałam nazwiska}
zagrali genialnie. Smutna lecz przenikliwa był ta sztuka .
Obserwuj wątek
    • pati02 Re: Matka i dziecko 24.05.05, 16:21
      Dorota Segda. Mi również się podobało. Zaczęłam oglądać ze względu na Dariusza
      Wnuka, a potem nie mogłam się oderwać.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka