donatek 23.05.05, 22:10 Podobała mi się ta sztuka . Dariusz Wnuk i Dorota {zapomniałam nazwiska} zagrali genialnie. Smutna lecz przenikliwa był ta sztuka . Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
pati02 Re: Matka i dziecko 24.05.05, 16:21 Dorota Segda. Mi również się podobało. Zaczęłam oglądać ze względu na Dariusza Wnuka, a potem nie mogłam się oderwać. Odpowiedz Link Zgłoś