Dodaj do ulubionych

AKCJA WYSYŁKOWA NX - TWORZYMY LISTĘ

10.10.05, 18:14
Drogie Łośki:)
Skoro nie macie nic naprzeciwko, przyjmę na siebie zaszczytną funkcję
koordynatora akcji wysyłkowej płyt dvd z naszym ukochanym serialem.
Dziękuję Wam bardzo za maile, rady i propozycje.
Postanowiłam zastosować się do pomysłu przedstawionego przez alaskowicza.
A zatem ustalam zasady akcji wysyłkowej (kto ma jakieś obiekcje to zapraszam,
zgłaszać, krzyczeć, tylko nie bić!;)

1. Tworzę listę osób pragnących wejść w posiadanie NX. Nie mają to być osoby,
które by chciały, ale takie które chcą, które są zdeterminowane na maxa aby
Przystanek mieć i przesłać go dalej.
Informacje jakie muszą się znaleźć w mailu zgłaszającym:
a. Imię i nazwisko, adres pocztowy, adres e-mail, numer GG
b. Czy jesteś w posiadaniu nagrywarki dvd?
c. Ile kopii NX byłbyś w stanie przygotować i przesłać kolejnym Łosiom? (no
bo to niektórzy są bardzo przyjemni i mili dla otoczenia i co bardzo
chcieliby pomóc reszcie alaskańskiej braci;)

2. Osoby, które nie posiadają nagrywarek- bardzo mi przykro, ale znajdą się
one na końcu listy. Musimy najpierw poradzić sobie z osobami, które są w
stanie nagrywać NX, a nie z osobami, na których akcja wysyłkowa się zakończy.

3. Z momentem otrzymania maila zwrotnego ode mnie możecie być pewni, że
jesteście na liście. Osoby posiadające nagrywarkę mogą nawet otrzymać
informację zawierającą pozycję na liście!:)

4. W momencie rozpoczęcia akcji pojawi się na forum informacja. Postaram się
ją także przesłać bezpośrednio do osób wpisanych na listę oczekujących.

5. Teraz czekacie na informację ode mnie, że jest "na stanie" osoba, która
jest w posiadaniu NX i należy ona do osób, które przesyłają dalej. Informacja
ta zostanie wysłana do 3 kolejnych osób z listy. Kto pierwszy odezwie się do
tej osoby będzie tym Wybrańcem, który kolejny znajdzie się wśród szczęśliwców
posiadających swój własny zestaw NX. Osoby, które się nie pośpieszyły piszą
ponownie do mnie, że nadal czekają.

6. Kiedy otrzymujecie takiego maila ode mnie kontaktujecie się bezpośrednio z
osobą nagrywającą i dogadujecie się co do szczegółów dotyczących płatności za
płyty oraz przesyłkę (jest to akcja non profit, dlatego gdy stwierdzicie, że
ktoś nadużywa proszę o natychmiastowy kontakt). Kiedy szczegóły zostaną
dogadane i transakcja zawarta ja otrzymuję od zainteresowanych stron maila.

7. Kiedy jesteś już w posiadaniu swojego zestawu, odstaw szampana i
skontaktuj się ze mną-koordynatorem, abyś mógł wedle umowy udostępnić NX
dalej.

Bardzo Was proszę o rzetelność. Wpisując się na listę bierzecie na siebie
zobowiązanie, że będziecie przesyłać NX dalej. Jeżeli nie chcesz się wywiązać
z umowy - nie wpisuj się! Bądź czekaj na końcu!
Uspokajam osoby nieposiadające nagrywarek. Na Was też przyjdzie kolej:). Będę
miała wszystkich na uwadze, aby nikt nie został niesłusznie pokrzywdzony.
Osoby, które nie będą odpowiadały na maile zostaną przesunięte na koniec
listy.

Myślę, że wszystko przedstawiłam odpowiednio jasno. W razie wątpliwości
piszcie. Adres w sprawie akcji to pbona@gazeta.pl Tam proszę kierować swoje
zgłoszenia na listę. W temacie mailu wpisując akcja wysyłkowa-zgłoszenie
(bądź cokolwiek innego związanego z akcją zależnie od etapu na jakim
jesteście).

Wpisane na listę będą tylko osoby, które wyślą zgłoszenie mailem!!

To na razie wszystko z mojej strony.

Acha. WSZYSTKO MUSI SIĘ ZACZĄĆ OD OSOBY DYSPONUJĄCEJ CAŁOŚCIĄ NX. PROSZĘ TE
OSOBY O KONTAKT Z OKREŚLENIEM JAKĄ WERSJĘ POSIADAJĄ - NAGRYWANE PRZEZ SIEBIE,
CZY TEZ ŚCIĄGANE (Z JAKIEGO ŹRÓDŁA).

Pozdrawiam, Patrycja
Obserwuj wątek
    • scarlett_kapusta Re: AKCJA WYSYŁKOWA NX - TWORZYMY LISTĘ 10.10.05, 18:58
      juz zaraz wysylam maila :)

      tylko mam jedno pytanie - czy to bedzie z polskim dubbingiem?
      bo najfajniej to by bylo z napisami...
      no ale ja nie wiem, co tam macie... i tak wezme wszystko :) bede czekac na
      szarym koncu... ale w koncu sie doczekam :)

      chyba ze cala akcja potrwa dluzej niz 8 miesiecy :) to juz mnie w polsce nie
      bedzie :/ trudno, po prostu koszty wysylki wyjda troche wieksze ;)
      • pbona Re: AKCJA WYSYŁKOWA NX - TWORZYMY LISTĘ 10.10.05, 19:06
        Nie wiem jakimi wersjami bedzemy dysponowac. Z pewnoscia bedzie wersja zgrywana
        z tvn. Ale moze pojawi sie cos jeszcze. Bede informowac.
    • 9moniq9 Re: AKCJA WYSYŁKOWA NX - TWORZYMY LISTĘ 10.10.05, 19:11
      Wyslalam maila :)
    • pbona Re: AKCJA WYSYŁKOWA NX - TWORZYMY LISTĘ 10.10.05, 20:57
      Pojawił się głos, że akcja ma błędy. Polegać one mają na niepotrzebnym
      wymaganiu podawania danych osobowych. Możliwe, że ktoś się obawia, że trafią
      one w niepowołane ręce. Uspokajam! Nic takiego nie nastąpi. Jeżeli nie macie
      ochoty ich podawać ja tego nie wymagam. Takie jest Wasze prawo. Pozwoliłoby to
      jednak uniknąć na przyszłość nieporządanych sytuacji. Różne rzeczy dzieją się
      na świecie... Sami ruszcie wyobraźnią
      Jednak uspokajam wszystkich zainteresowanych.
      KTO NIE CHCE, NIE MUSI PODAWAĆ SWOICH DANYCH JAK IMIĘ, NAZWISKO I ADRES.
      kONIECZNIE JEDNAK PROSZĘ O ADRESY MAŁPIEJ POCZTY I GG. POZWOLI TO NAM NA PŁYNNY
      (MAM NADZIEJE) KONTAKT.
      Moim zadaniem jest tylko kontaktowanie między sobą osoby posiadającej NX do
      przekazania i osoby, która chce NX otrzymać.

      Jeżeli chodzi o kwestię wyboru kopii jaka będzie dostępna...
      Jak na dzień dzisiejszy nie mogę tego jeszcze podać, ponieważ nie mam cynku że
      gotowa jest jakakolwiek wersja.
      W mailu infrmacyjnym będzie podane jaka wersja czeka na Was i to od Was będzie
      zależało czy się na nią decydujecie.
      Ewentualnie w mailu "rejestracyjnym" proponuję podawać jaka wersja by Was
      interesowała. Czy zgrywana z tvn, czy z napisami, czy dvd, czy divx. Chociaż
      divx musiałby być raczej na płytach cd, co zajęłoby wg moich obliczeń ok. 50
      płyt.

      DLATEGO W GRĘ WCHODZĄ TYLKO PŁYTY DVD!!

      Pozdrawiam
      P.
      • mizia30 Re: AKCJA WYSYŁKOWA NX - TWORZYMY LISTĘ 14.10.05, 16:42
        wyslalam maila :)
    • marcin.lewczuk Re: AKCJA WYSYŁKOWA NX - TWORZYMY LISTĘ 14.11.05, 21:24
      Witam serdecznie.
      Wraz z siostra należę juz od 12 lat do miłośników serialu "Przystanek Alaska".
      Zgodnie z umową podaję moje namiary:
      Marcin Lewczuk
      Os. Kosmonautów 22/34
      61-642
      E-mail: marcin.lewczuk@gazeta.pl
      marcezel@wp.pl
      Tel: 606-614-458

      Jako,że posiadam nawet 2 nagrywarki DVD mam możliwość nagrania dla następnych
      spragnionych Łośków pewne 2 komplety wszystkich odcinków "Flaischmana i Spółki".

      Pozdrawiam.Do usłyszenia.

      • dzanet523 Re: AKCJA WYSYŁKOWA NX - TWORZYMY LISTĘ 15.11.05, 16:27
        Dopisuje sie do listy (maila wyslalam). Uklony dla inicjatorow akcji !
        • zygij Re: AKCJA WYSYŁKOWA NX - TWORZYMY LISTĘ 22.12.05, 20:11
          Chętnie przyłącze sie. Mogę przegrac kopie dla następnego potrzebującego.

          zygij
          • mist3 Re: AKCJA WYSYŁKOWA NX - TWORZYMY LISTĘ 31.12.05, 23:37
            wysłałam maila :)
    • wieloryb85 Re: AKCJA WYSYŁKOWA NX - TWORZYMY LISTĘ 05.01.06, 00:41
      już wysyłam mejla :)
    • maxx466 Re: AKCJA WYSYŁKOWA NX - TWORZYMY LISTĘ 05.01.06, 16:31
      również wysyłam mejla :)
    • rawik3 Re: AKCJA WYSYŁKOWA NX - TWORZYMY LISTĘ 19.01.06, 00:10
      Chętnie wpisałbym się na liste oczekującyh i skopiował pare sztuk dla innych
      Łosików. DANE: Andrzej Warchoł Ul.Bolesława Prusa 4/3, 30-109 Kraków.. (
      a.warchol@interia.pl
    • argasso Re: AKCJA WYSYŁKOWA NX - TWORZYMY LISTĘ 19.01.06, 10:53
      Ja też bym chciał się dopisać do listy. Mam nagrywarke DVD i również chętnie
      zrobie kopie każdemu łosiowi ;)

      Kontakt: valgaf@tlen.pl lub gg#1960515
      • zygij Re: AKCJA WYSYŁKOWA NX - TWORZYMY LISTĘ 19.01.06, 13:53
        Jeżeli można to też chętnie się dopiszę. Z poprzedniej listy nic nie wyszło
        bo gośc się wycofał. Mogę przegrać kopie dla potrzebującego. Mój mail
        macki6@wp.pl
        pozdrawiam
        • kustosz.m Re: AKCJA WYSYŁKOWA NX - TWORZYMY LISTĘ 19.01.06, 17:58
          ja sie zglaszam.
    • compadre_pl Re: AKCJA WYSYŁKOWA NX - TWORZYMY LISTĘ 20.01.06, 17:39
      hej hej. zaraz wysyłam maila. mam nagrywarkę.
      • mion Re: AKCJA WYSYŁKOWA NX - TWORZYMY LISTĘ 21.01.06, 13:16
        Ja również chciałbym zauczestniczyć w akcji wysyłkowej. Mam nagrywarkę i deklaruje wyprodukować 5 kopii dla innych chętnych. Już raz próbowałem się zgłosic, ale bez odzewu. Mój adres to jarekbjeden@plusnet.pl
      • haslab Re: AKCJA WYSYŁKOWA NX - TWORZYMY LISTĘ 21.01.06, 22:10
        Też wysłałem maila do Patrycji, ale chyba za późno, bo nie odpowiada.
        Ja niestety nie mam nagrywarki:-( Myślałem, że to z tego powodu nie otrzymałem odpowiedzi, ale widzę, że posiadacze nagrywarek też nie otrzymują żadnych odpowiedzi. Wygląda na to, że Patrycja, już się z tematu wyłączyła, bez poinformowania o tym.
        Gdyby się znalazł ktoś litościwy, podaję maila haslab@poczta.onet.pl
    • pbona Re: AKCJA WYSYŁKOWA NX - TWORZYMY LISTĘ 23.01.06, 18:24
      Dla wszystkich zainteresowanych!! Wybaczcie, że tak późno ale miałam ostatnio pewne "zawirowania" i na prawdę nie miałam czasu na akcję. Ale już jestem i w miarę posiadanego czasu (a niestety nie mam go zbyt wiele) wyrównam zaległości które sie namnożyły.
      Pierwsza informacja. Nie będę odpisywała na maile, że zostaliscie wpisani na listę. Zajmuje to zbyt duzo czasu. Jeżeli ktoś nie dostał informacji że mail nie doszedł, może się czuc zapisanym.
      Przez czas ostatniego posta doszło aż 23 osoby!! Ludzie gdzie się podziewaliście wcześniej!!??
      Proszę osoby, które uczestniczyły w "pierwszym rzucie akcji" o kontakt. Przynajmniej te osoby, które mają jeszcze zobowiązania do wypełnienia!! A są tacy, którzy się migają!! Nie odbierają maili albo je ignorują. Nie tak się zachowują Łosie!! Wzieliście na siebie zobowiązanie przygotowania dla kolejnych osób kopii, to je wypełnijcie!! Nawet te osoby, którym pisałam, że może się zdarzyc że nie będą już potrzebne!!
      Dlatego z brakiem "źródeł" proszę osoby z drugiego rzutu o cierpliwośc, zagladanie na pocztę i na forum.

      Może się zdarzyc, że będę wyciągała na czoło listy te osoby, które zapisały się później, ale które zadeklarowały większą ilość kopii. Przykro mi, ale jeżeli chcecie mieć szybko Alaskę w domu, to muszą byc osoby, które są w stanie to przegrać.

      Także... oczy i uszy szeroko otwarte. Od jutra zaczynam nadrabianie zaległości.

      Info dla gfc85!! Przesłałam CI maila z kontaktem. Co się stało??
      • haslab Re: AKCJA WYSYŁKOWA NX - TWORZYMY LISTĘ 24.01.06, 23:08
        Hura!!!!
        Wygląda na to, że się pomyliłem. :-)
        • bms01pl Re: AKCJA WYSYŁKOWA NX - TWORZYMY LISTĘ 25.01.06, 10:56
          kurka wodna, trochę przespałem sprawę. zanim jednak zgłoszę się (mam nadzieję,
          że nie jest jeszcze za późno i ktoś łaskawie na mnie spojrzy) do kolejki,
          chciałbym się dowiedzieć, czy filmiki są w formaci divx/xvid, dla oszczędności
          nagrane po kilka sztuk na płytkę dvd, czy też są zrzucone z tv w formie dvd i
          mogą być w związku z tym odtwarzane na każdym odtwarzaczu dvd, nawet bez
          możliwości czytania plików divx/xvid? jeżeli jest to format dvd, czy w takim
          razie płytka zawiera menu, każdy odcinek można dowolnie przesuwać do przodu i
          do tyłu itp.? dzięki za informację.
          • haslab Re: AKCJA WYSYŁKOWA NX - TWORZYMY LISTĘ 25.01.06, 21:46
            Tu jest sporo wyjaśnione:
            forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=20799&w=31091113&a=31266304
            Tu jeszcze więcej:
            www.nx.glt.pl/
            Dział: Bar u Holling'a i temat: Akcja wysyłkowa.
            • gfc85 Do pbona 29.01.06, 02:37
              Hej-dostałem maila z kontaktem ale niestety osoba do której wysłałem maila nie
              dała znaku życia.
              • sats Re: Do pbona 02.02.06, 17:30
                witam.
                Przyznam że nie bardzo wiem jak działa tzw. "Akcja wysyłkowa", ale bardzo mi się
                podoba :)
                czy istnieje możliwość żebym i ja mógł cieszyć wzrok całą serią NX? bardzo
                proszę kogoś o kontakt opaopa@poczta.fm . Zależy mi na tym serialu i gdyby ktoś
                mi wysłał płytki to będę wdzięczny. A mogę wiedzieć ile płyt DVD to zajmuje?
                No i jak wspomniałem wcześniej nie wiem jak to działa, więc co ja mogę zrobić ze
                swojej strony??
    • slawbyt Re: AKCJA WYSYŁKOWA NX - TWORZYMY LISTĘ 05.02.06, 00:27
      Gratuluję pomysłu - chętnie się dołączę! Pozdrawiam!
      • wozni Re: AKCJA WYSYŁKOWA NX - TWORZYMY LISTĘ 08.02.06, 20:27
        ja rowniez sie dolaczam
        wozni@o2.pl
        • sanday Re: AKCJA WYSYŁKOWA NX - TWORZYMY LISTĘ 11.02.06, 20:34
          ja równiez zapisuje sie by nabyc całosc serialu. napisałam maila. nie wiem czy
          nie za pozno. oby nie! zalezy mi. jakby co to prosze o kontakt:
          niedzielka@gmail.com
          • sats Re: AKCJA WYSYŁKOWA NX - TWORZYMY LISTĘ 12.02.06, 17:58
            ale ta akcja chyba się już skończyła... co?
            bo jeżeli to jeszcze trwa, to ja oczywiście też: opaopa@poczta.fm
    • wieloryb85 rispont 26.02.06, 14:09
      Witam! Ja tez poprosze. I oczywscie zobowiazje sie przeslac dalej ;) kontakt:
      m.brodniewicz@op.pl Pozdrawiam
      • mathi_80 Re: rispont 05.03.06, 21:47
        Ja tez sie przylaczam :) Mam nagrywareczke i chetnie pomoge nastpnemu
        zapalencowi "Przystanku Alaska":D

        chacinski@wp.pl
    • strangelove Re: AKCJA WYSYŁKOWA NX - TWORZYMY LISTĘ 06.03.06, 12:13
      to i ja się chętnie dołączę :) kontakt: strangelove@gazeta.pl lub
      strangelove@poczta.onet.pl mam oczywiście nagrywarkę dvd :)
      • wozni Re: AKCJA WYSYŁKOWA NX - TWORZYMY LISTĘ 08.03.06, 00:12
        ja rowniez sie przylaczam
    • miszka25 Re: AKCJA WYSYŁKOWA NX - TWORZYMY LISTĘ 10.03.06, 13:22
      Wpisałam się też! nie ma problemu z robieniem kopii także czekam na odzew!pozdro
    • gandalf791 Re: AKCJA WYSYŁKOWA NX - TWORZYMY LISTĘ 15.03.06, 13:51
      Droga Patrycjo!
      Bardzo chętnie dopisuje się na listę, tylko nie wiem czy jest to jeszcze
      aktualne, posiadam nagrywarkę DVD i chętnie służe pomocą. Proszę o odpowiedź, z
      tym, że na adres: mfranczak@tarnow.opoka.org.pl
      Czekam i pozdrawiam!
      Michał
      • bialasisi Re: AKCJA WYSYŁKOWA NX - TWORZYMY LISTĘ 17.03.07, 05:08
        Wiem, ze to troche pozno, ale chetnie wpisze sie na liste AKCJI WYSYLKOWEJ NX.
        mam nagrywarke i duzo wolnego czasu. czekam na maila bialasisi@zazeta.pl
        ps, bardzo mi zalezy na tym filmie i jestem w stanie nagrac i przeslac bardzo
        duzo dvd z NX.
    • bagombosnuffbox Re: AKCJA WYSYŁKOWA NX - TWORZYMY LISTĘ 16.03.06, 11:48
      Cześć wszystkim, chciałbym dopisać się do listy.
      Oczywiście jestem w stanie nagrawyć odcinki (posiadam nagrywarkę DVD)i
      przesyłać je dalej.
      Jestem w stanie nagrać i przesłać 10 kopii. W przyszłości może więcej, w
      zależności od tego,jak akcja będzie się rozwijać.
      Oto moje dane Piotr Dragan ul. Ludwika Pugeta 42/5 Wrocław
      mail : pdragan@o2.pl nr gg:7827973
    • bialasisi Re: AKCJA WYSYŁKOWA NX - TWORZYMY LISTĘ 17.03.07, 05:21
      Patrrycjo, pisze poraz kolejny. Bardzo zalezy mi na posiadaniu
      serialu "Przystanek Alaska" i chce przylaczyc sie do Akcji. Lepiej pozno,niz
      nigdy ;). Moge przegrywac i wysylac duze ilosci dvd. czekam na odpowiedz,
      bialasisi@gazeta.pl Pozdrawiam, ela
    • jolanta551 Re: AKCJA WYSYŁKOWA NX - TWORZYMY LISTĘ 22.06.07, 14:54
      WITAM SERDECZNIE,
      Mam pytanie:czy do tej listy mozna sie jeszcze dopisac???????????????pozdrawiam
      serdecznie,Jola
      • vrooom Re: AKCJA WYSYŁKOWA NX - TWORZYMY LISTĘ 22.06.07, 21:50
        Wejdź na www.nx.kom.pl - znajdziesz tam życzliwych ludzi którzy Ci pomogą.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka