pbona
10.10.05, 18:14
Drogie Łośki:)
Skoro nie macie nic naprzeciwko, przyjmę na siebie zaszczytną funkcję
koordynatora akcji wysyłkowej płyt dvd z naszym ukochanym serialem.
Dziękuję Wam bardzo za maile, rady i propozycje.
Postanowiłam zastosować się do pomysłu przedstawionego przez alaskowicza.
A zatem ustalam zasady akcji wysyłkowej (kto ma jakieś obiekcje to zapraszam,
zgłaszać, krzyczeć, tylko nie bić!;)
1. Tworzę listę osób pragnących wejść w posiadanie NX. Nie mają to być osoby,
które by chciały, ale takie które chcą, które są zdeterminowane na maxa aby
Przystanek mieć i przesłać go dalej.
Informacje jakie muszą się znaleźć w mailu zgłaszającym:
a. Imię i nazwisko, adres pocztowy, adres e-mail, numer GG
b. Czy jesteś w posiadaniu nagrywarki dvd?
c. Ile kopii NX byłbyś w stanie przygotować i przesłać kolejnym Łosiom? (no
bo to niektórzy są bardzo przyjemni i mili dla otoczenia i co bardzo
chcieliby pomóc reszcie alaskańskiej braci;)
2. Osoby, które nie posiadają nagrywarek- bardzo mi przykro, ale znajdą się
one na końcu listy. Musimy najpierw poradzić sobie z osobami, które są w
stanie nagrywać NX, a nie z osobami, na których akcja wysyłkowa się zakończy.
3. Z momentem otrzymania maila zwrotnego ode mnie możecie być pewni, że
jesteście na liście. Osoby posiadające nagrywarkę mogą nawet otrzymać
informację zawierającą pozycję na liście!:)
4. W momencie rozpoczęcia akcji pojawi się na forum informacja. Postaram się
ją także przesłać bezpośrednio do osób wpisanych na listę oczekujących.
5. Teraz czekacie na informację ode mnie, że jest "na stanie" osoba, która
jest w posiadaniu NX i należy ona do osób, które przesyłają dalej. Informacja
ta zostanie wysłana do 3 kolejnych osób z listy. Kto pierwszy odezwie się do
tej osoby będzie tym Wybrańcem, który kolejny znajdzie się wśród szczęśliwców
posiadających swój własny zestaw NX. Osoby, które się nie pośpieszyły piszą
ponownie do mnie, że nadal czekają.
6. Kiedy otrzymujecie takiego maila ode mnie kontaktujecie się bezpośrednio z
osobą nagrywającą i dogadujecie się co do szczegółów dotyczących płatności za
płyty oraz przesyłkę (jest to akcja non profit, dlatego gdy stwierdzicie, że
ktoś nadużywa proszę o natychmiastowy kontakt). Kiedy szczegóły zostaną
dogadane i transakcja zawarta ja otrzymuję od zainteresowanych stron maila.
7. Kiedy jesteś już w posiadaniu swojego zestawu, odstaw szampana i
skontaktuj się ze mną-koordynatorem, abyś mógł wedle umowy udostępnić NX
dalej.
Bardzo Was proszę o rzetelność. Wpisując się na listę bierzecie na siebie
zobowiązanie, że będziecie przesyłać NX dalej. Jeżeli nie chcesz się wywiązać
z umowy - nie wpisuj się! Bądź czekaj na końcu!
Uspokajam osoby nieposiadające nagrywarek. Na Was też przyjdzie kolej:). Będę
miała wszystkich na uwadze, aby nikt nie został niesłusznie pokrzywdzony.
Osoby, które nie będą odpowiadały na maile zostaną przesunięte na koniec
listy.
Myślę, że wszystko przedstawiłam odpowiednio jasno. W razie wątpliwości
piszcie. Adres w sprawie akcji to pbona@gazeta.pl Tam proszę kierować swoje
zgłoszenia na listę. W temacie mailu wpisując akcja wysyłkowa-zgłoszenie
(bądź cokolwiek innego związanego z akcją zależnie od etapu na jakim
jesteście).
Wpisane na listę będą tylko osoby, które wyślą zgłoszenie mailem!!
To na razie wszystko z mojej strony.
Acha. WSZYSTKO MUSI SIĘ ZACZĄĆ OD OSOBY DYSPONUJĄCEJ CAŁOŚCIĄ NX. PROSZĘ TE
OSOBY O KONTAKT Z OKREŚLENIEM JAKĄ WERSJĘ POSIADAJĄ - NAGRYWANE PRZEZ SIEBIE,
CZY TEZ ŚCIĄGANE (Z JAKIEGO ŹRÓDŁA).
Pozdrawiam, Patrycja