14.03.06, 13:20
Czyżby seria sie skończyła? W czwartkowym programie nie widzę Rodziny Soprano na TVN-ie.
Obserwuj wątek
    • monia515 Re: Soprano 14.03.06, 13:31
      skończyła.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka