28.03.07, 11:26
wiecie co to jest Sona?
bo moje mało dokładne przyznam szukanie wyzakało że jest to obszar w Panamie:
www.maplandia.com/panama/veraguas/sona/
ładnie tam :)))
Obserwuj wątek
    • winnix Re: Sona 28.03.07, 12:28
      To jest też więzienie w Panamie.
    • 8macek Re: Sona 28.03.07, 14:08
      to jest więzienie a zarazem nazwa całej akcji skierowanej przeciwko pani
      prezydent, która jeszcze przed sfingowaną śmiercią swojego brata została
      aresztowana w panamskim więzieniu, a na jej miejsce podstawiona została osoba
      po operacji plastycznej.
      w trzeciej serii PB bedzie szło o to aby panią prezydent z tego więzienia
      uwolnić, wtedy to ta prawdziwa pani prezydent znowu obejmie urząd prezydenta i
      ułaskawi wszystkich łącznie z t-bagiem i wszyscy będą żyli długo i szczęśliwie,
      a t-bag po zmianie płci urodzi trojaczki.
      :-P
      • bonnie75 Re: Sona 28.03.07, 14:17
        Normalnie "usmialam sie". Po pachy :-/
      • hana83 Re: Sona 28.03.07, 14:37
        dzieki za poprawienie humoru :D

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka