pati778 Re: 67 27.06.08, 19:05 skąd wiecie, że pod koniec sierpnia będzie emitowany nowy serial? Odpowiedz Link Zgłoś
sil.wen 66 28.06.08, 11:31 Powtarzam 66, bo lepiej widać jak dni są w temacie;))) Odpowiedz Link Zgłoś
luczijka Łeeee tam, tak wcześnie wstałam i nie udało mi... 05.07.08, 10:50 się odliczyć <buuuuu> ;) Odpowiedz Link Zgłoś
aniuta75 A co ja mam powiedzieć? 05.07.08, 11:53 Dziewczyny zaraz po północy odliczają i raz na jakiś czas zapominają tylko hihiih. Odpowiedz Link Zgłoś
luczijka 54 :P :D 10.07.08, 13:42 Jeszcze nie odliczone???? :OOOOOOO Normalnie wstyd :P :D Odpowiedz Link Zgłoś
asiaw73 Re: 45 ;) 19.07.08, 13:10 Nie wiem dlaczego pomyślałam, że to znowu Luczijka ;DDD Hehe- koniec tego monopolu- I'm back! Odpowiedz Link Zgłoś
luczijka 42 ;P 22.07.08, 00:07 Znowu muszę strzelać na oślep, bo mój chronometr kompowy nadal odmawia współpracy ze swoją panią ;P ;DDD Odpowiedz Link Zgłoś
magda.evie.zoe kurza stopa, ja to się nigdy chyba nie załapię 23.07.08, 07:55 bo chodzę spać przed północą :-P Odpowiedz Link Zgłoś
sil.wen 36! 28.07.08, 00:19 I z czego ja się cieszę??? Dla mnie to przecież odliczanie do zakończenia wakacji!!! Odpowiedz Link Zgłoś