Dodaj do ulubionych

ODLICZAMY po raz kolejny-do 26 sierpnia jeszcze...

    • aniuta75 siedemdziesiąt :) 24.06.08, 08:44

      • asiaw73 69 dni :) 25.06.08, 09:35

    • sil.wen 68 26.06.08, 00:30
    • luczijka 67 27.06.08, 00:16
      • pati778 Re: 67 27.06.08, 19:05
        skąd wiecie, że pod koniec sierpnia będzie emitowany nowy serial?
        • pianchi Re: 67 28.06.08, 08:43
          66:)))))))))))
    • sil.wen 66 28.06.08, 11:31
      Powtarzam 66, bo lepiej widać jak dni są w temacie;)))
    • sil.wen 65 29.06.08, 08:46
      • asiaw73 64 30.06.08, 09:58

        • asiaw73 63- o tej godzinie??? 01.07.08, 12:02

          • asiaw73 62- he he, znowu ja :D 02.07.08, 00:44

            • asiaw73 61 :D 03.07.08, 07:27

    • sil.wen Pora przerwać ten monopol! (:DDD) 60 !!! 04.07.08, 00:02
      • asiaw73 Re: Pora przerwać ten monopol! (:DDD) 60 !!! 04.07.08, 10:19
        dzięki :D
    • aniuta75 59 ha! 05.07.08, 09:02

      • luczijka Łeeee tam, tak wcześnie wstałam i nie udało mi... 05.07.08, 10:50
        się odliczyć <buuuuu> ;)
        • aniuta75 A co ja mam powiedzieć? 05.07.08, 11:53
          Dziewczyny zaraz po północy odliczają i raz na jakiś czas zapominają tylko hihiih.
    • luczijka 58 hihihihi 06.07.08, 00:39
      • asiaw73 57 :) 07.07.08, 07:54

    • aniuta75 56 08.07.08, 08:36

    • luczijka 55 :DDD 09.07.08, 00:09
    • luczijka 54 :P :D 10.07.08, 13:42
      Jeszcze nie odliczone???? :OOOOOOO Normalnie wstyd :P :D
    • aniuta75 53 11.07.08, 09:21

    • aniuta75 52 :> 12.07.08, 08:16

    • aniuta75 51 13.07.08, 09:23

    • aniuta75 Pięćdziesiąt :D 14.07.08, 09:01

    • luczijka 49 :P :D 15.07.08, 01:19
    • luczijka 48 16.07.08, 01:18
    • luczijka 47 ;P 17.07.08, 01:58
    • luczijka 46 ;> 18.07.08, 01:49
    • luczijka 45 ;) 19.07.08, 00:23
      • asiaw73 Re: 45 ;) 19.07.08, 13:10
        Nie wiem dlaczego pomyślałam, że to znowu Luczijka ;DDD
        Hehe- koniec tego monopolu- I'm back!
        • sil.wen 44 20.07.08, 00:01
          • asiaw73 Re: 44 20.07.08, 14:14
            ale refleks :DDD
            • magdawaw1 43;-) 21.07.08, 09:46
    • luczijka 42 ;P 22.07.08, 00:07
      Znowu muszę strzelać na oślep, bo mój chronometr kompowy nadal odmawia
      współpracy ze swoją panią ;P ;DDD
      • asiaw73 Re: 42 ;P 22.07.08, 02:01
        oooooooo... już odliczone? :D
    • luczijka 41 ;P 23.07.08, 01:10
      Znowu ja??? ;D To już staje się nudne ;P ;D
      • magda.evie.zoe kurza stopa, ja to się nigdy chyba nie załapię 23.07.08, 07:55
        bo chodzę spać przed północą :-P
        • asiaw73 Luczijka- do łóżka o 22.00 marsz!!!! :DDD 23.07.08, 09:44
    • sil.wen 40... no, teraz to już będzie z górki! 24.07.08, 01:07
    • aniuta75 39 :P 25.07.08, 09:03

      • magda.evie.zoe 38 - no wreszcie! 26.07.08, 00:09

        • asiaw73 37 :DDD 27.07.08, 00:56
          hehe i ja w końcu odliczyłam
    • sil.wen 36! 28.07.08, 00:19
      I z czego ja się cieszę??? Dla mnie to przecież odliczanie do zakończenia wakacji!!!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka