anula_82 24.10.08, 13:32 z letniego na zimowy :) ciekawe jak nasze maluchy zniosą tę jedną godzinkę dłużej.... kurcze, mój to pewnie wstanie o 5.00 :((( mam cichą nadzieję, że chociaz do 6.00 Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
lee_a Re: Jutro zmiana czasu 24.10.08, 13:41 moja na pewno wstanie o 6:00.... i wcale mnie to nie cieszy. Z kolei wieczorem nie ma szans na przetrzymanie bo leje się przez ręce o 19:30. Zresztą późniejsze pójście spać zawsze oznacza wcześniejszą pobudkę. Masakra, ja już się boję. Tym bardziej, że mamy słabe nocki ostatnio. Odpowiedz Link
patrice7 Re: Jutro zmiana czasu 24.10.08, 14:17 ostatniej zmiany czasu Malwina nie zauwazyla i mam nadzieje ,ze tak bedzie i tym razem:) Odpowiedz Link
lee_a Re: Jutro zmiana czasu 24.10.08, 14:30 taaa... pati, tylko, że ostatnia zmiana czasu była w drugą stronę i nasze dzieci jej nie zauważyły. Teraz za to my na pewno zauważymy jak się obudzą godzinę za szybko. Odpowiedz Link
f3f Re: Jutro zmiana czasu 24.10.08, 14:33 a pamietacie w zeszłym roku niektóre dziewczyny już na jakiś chyba tydzień przed przesuwały plan dnia - tak o 10 minut dziennie - w tym roku się zagapiłyśmy :) Odpowiedz Link
f3f Re: Jutro zmiana czasu 24.10.08, 14:34 Ostatnio Michał sypia do 7 - 7.20 a nie jak wcześniej do 6-6.20 więc pewnie przez parę dni czeka mnie powtórka z rozrywki i wcześniejsze wstawanie :) Odpowiedz Link
babajagaa Re: Jutro zmiana czasu 24.10.08, 14:37 Dokladnie tak jak pisze f3f,godzine wczesniej tak jak w zeszlym roku,ja sie bojeeee tojak sie bedzie budzil o 6 to przeciez srodek nocy... Odpowiedz Link
patrice7 lee_a 24.10.08, 14:38 Kurcze ,faktycznie ,masz rację :) To pozostaje mieć nadzieję ;) Odpowiedz Link
klaudia020707 Re: Jutro zmiana czasu 24.10.08, 15:02 Myśkę, że pójdzie gładko:) Między UK a Polską jest róznica czasowa o jedną godzinę dokładnie. Nigdy nie było z tym problemu, wszystko dokładnie tak jak w domu, o tej samej godzinie według lokalnego zegara. Odpowiedz Link
kamamama2 Re: Jutro zmiana czasu 24.10.08, 19:10 Rety nie wiedziałam tak to jest jak się tv nie ogląda Odpowiedz Link