Dodaj do ulubionych

Jutro zmiana czasu

24.10.08, 13:32
z letniego na zimowy :)
ciekawe jak nasze maluchy zniosą tę jedną godzinkę dłużej....
kurcze, mój to pewnie wstanie o 5.00 :(((
mam cichą nadzieję, że chociaz do 6.00
Obserwuj wątek
    • lee_a Re: Jutro zmiana czasu 24.10.08, 13:41
      moja na pewno wstanie o 6:00.... i wcale mnie to nie cieszy. Z kolei
      wieczorem nie ma szans na przetrzymanie bo leje się przez ręce o
      19:30. Zresztą późniejsze pójście spać zawsze oznacza wcześniejszą
      pobudkę. Masakra, ja już się boję. Tym bardziej, że mamy słabe nocki
      ostatnio.
      • patrice7 Re: Jutro zmiana czasu 24.10.08, 14:17
        ostatniej zmiany czasu Malwina nie zauwazyla i mam nadzieje ,ze tak bedzie i tym
        razem:)
        • lee_a Re: Jutro zmiana czasu 24.10.08, 14:30
          taaa... pati, tylko, że ostatnia zmiana czasu była w drugą stronę i
          nasze dzieci jej nie zauważyły. Teraz za to my na pewno zauważymy
          jak się obudzą godzinę za szybko.
    • f3f Re: Jutro zmiana czasu 24.10.08, 14:33
      a pamietacie w zeszłym roku niektóre dziewczyny już na jakiś chyba tydzień przed
      przesuwały plan dnia - tak o 10 minut dziennie - w tym roku się zagapiłyśmy :)
    • f3f Re: Jutro zmiana czasu 24.10.08, 14:34
      Ostatnio Michał sypia do 7 - 7.20 a nie jak wcześniej do 6-6.20 więc pewnie
      przez parę dni czeka mnie powtórka z rozrywki i wcześniejsze wstawanie :)
      • babajagaa Re: Jutro zmiana czasu 24.10.08, 14:37
        Dokladnie tak jak pisze f3f,godzine wczesniej tak jak w zeszlym
        roku,ja sie bojeeee tojak sie bedzie budzil o 6 to przeciez srodek
        nocy...
      • patrice7 lee_a 24.10.08, 14:38
        Kurcze ,faktycznie ,masz rację :)
        To pozostaje mieć nadzieję ;)
    • klaudia020707 Re: Jutro zmiana czasu 24.10.08, 15:02
      Myśkę, że pójdzie gładko:)
      Między UK a Polską jest róznica czasowa o jedną godzinę dokładnie.
      Nigdy nie było z tym problemu, wszystko dokładnie tak jak w domu, o
      tej samej godzinie według lokalnego zegara.
    • kamamama2 Re: Jutro zmiana czasu 24.10.08, 19:10
      Rety nie wiedziałam
      tak to jest jak się tv nie ogląda

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka