10.04.09, 20:58
Kupiłem podstawkę "pod jajko". Wiecie jak na mnie spojrzała sprzedawczyni w
Żabce ? Już wolałbym kupować prezerwatywy na dworcu. A to był tylko
porcelanowy kieliszek ... święta żądają od nas rzeczy niemożliwych.
Obserwuj wątek
    • beatrix13 Re: Podstawka 10.04.09, 21:13
      było wraz z podstawką gumki kupić,może by łaskawiej spojrzała
      kobieta za ladą
      • exman Re: Podstawka 10.04.09, 21:18
        Wiesz, te ekspedientki bywają mocne w gębie. Obawiałbym się ...
        • tikki Re: Podstawka 10.04.09, 21:22
          No to jak Ty te prezerwatywy kupujesz - jak Bridget Jones?
          Tajniaczysz sie po stacjach benzynowych? Pytam z ciekawosci
          badacza...
          • beatrix13 Re: Podstawka 10.04.09, 21:39
            jakbyś grzecznie zapytał o radę w doborze koloru i smaku nie
            zakończyłoby się zapewne mocną gębą
            • exman Re: Podstawka 11.04.09, 06:58
              Ależ ja byłem grzeczny. A ona taka słodka ...
            • exman Re: Podstawka 11.04.09, 06:58
              a gumki kupuję w aptece. W pakiecie z aspiryną i calcium.
              • beatrix13 Re: Podstawka 11.04.09, 13:54
                exman napisał:

                > a gumki kupuję w aptece. W pakiecie z aspiryną i calcium.

                ...............
                boli Cię potem głowa i masz uczulenie na lateks?
                bieduleksad
                • exman Re: Podstawka 11.04.09, 16:23
                  nie, nie mam takich zachowań...i kto tu taki bidulek ?
                  • andreas.007 Re: Podstawka 11.04.09, 17:13
                    taniej wychodzi w kiosku... baloniki i efekt lepszy,
                    jak sa jakies fajne malunki!
                    W komplecie z Playboyem... jak ide do dyskoteki...
                    wink

                    Bea, Ty masz jezyk ciety!
                    A Ty w komplecie z czym kupujesz?
                    • beatrix13 Re: Podstawka 14.04.09, 11:54
                      andreas.007 napisał:

                      > Bea, Ty masz jezyk ciety!
                      > A Ty w komplecie z czym kupujesz?
                      ..............
                      bo ja ostra siostra jestemwink
                      z szampanem
                      • andreas.007 Re: Podstawka 16.04.09, 00:44
                        beatrix13 napisała:
                        z szampanem
                        ===============

                        Szampan jest od wielkich okazji... wink

                        Niektórzy kupuja w komplecie z chlebem naszym powszednim!
                        • beatrix13 Re: Podstawka 16.04.09, 09:18
                          zaraz tam wielkich! duży wystarczy


    • gosia.43 Re: Podstawka 11.04.09, 09:31
      exman napisał:

      > Kupiłem podstawkę "pod jajko". Wiecie jak na mnie spojrzała
      sprzedawczyni w
      > Żabce ?

      To dlatego pewnie , że jedną kupiłeś - sprzedawczyni żal się
      zrobiło , żeś taki samotny smile
      gosia
      • exman Re: Podstawka 11.04.09, 11:08
        Wiesz, w samochodzie pomyślałem "dlaczego tylko jedną idioto ?"
        • andreas.007 Re: Podstawka 11.04.09, 16:58
          miałem podobnie wczoraj w Sterze na Ku Słoncu...
          Robiłem zakupy i kupiłem butelke Absoluta grejpfrutowego,
          pomyslałem - DLACZEGO TYLKO JEDNA, IDIOTO...
          kupiłem jeszcze cytrynowego!
          wink
          • gosia.43 Re: Podstawka 11.04.09, 17:08
            .. no bo w parze zawsze to inaczej przecież smile
            gosia
          • exman Re: Podstawka 11.04.09, 17:09
            nie podlizuj się, idioto i tak Cię lubię smile
            • gosia.43 Re: Podstawka 11.04.09, 17:19
              .. , że jak ?! idioto ???
              gosia
              • andreas.007 Re: Podstawka 11.04.09, 17:24
                prezydenci mówia do siebie - GŁUPCZE...
                Szczególnie prezydenci USA.
                • gosia.43 Re: Podstawka 11.04.09, 17:39
                  .. a ja myślałam , że Ex do mnie , tylko ten "idiota" mi nie
                  pasował , zresztą idiotka też nie byłoby mi po drodze smile
                  gosia
                  • andreas.007 Re: Podstawka 11.04.09, 17:43
                    tak "idioto" to było do mnie...
                    do Ciebie, ze Ciebie lubi Gosiu!
                    wink
                    • gosia.43 Re: Podstawka 11.04.09, 17:46
                      niekoniecznie... to było określenie do jednej osoby i chyba raczej
                      do mnie , tylko się wkradła literówka smile
                      takie dwa w jednym smile
                      gosia
                      • andreas.007 Re: Podstawka 11.04.09, 17:47
                        to było najpierw do niego samego, a potem do mnie...
                        A Ciebie Gosiu obydwaj lubimy!
                        • gosia.43 Re: Podstawka 11.04.09, 17:49
                          znaczy trzy w jednym ?!
                          gosia
                          ..i jak tu Was nie lubić ...smile
                          g
    • alex-0_0 Re: Podstawka 14.04.09, 09:09
      hmmmm....
      ale o co chodzi? z tymi podstawkami?

      mój mąż w sobotę przyleciał z Zabki z takim badziewiem
      pod jajo - udekorowanym ryjem misia,

      cieszył się jak nie powiem co ...
      • exman Re: Podstawka 14.04.09, 09:12
        Wiesz, w pewnym wieku już trzeba kupować takie podstawki, na wszelki
        wypadek smile
        • alex-0_0 Re: Podstawka 14.04.09, 09:15
          smile smile smile

          A! widzisz!

          teraz rozumiem to wymowne spojrzenie
          po moim pytaniu: a na cholerę Ci to badziewie
          skoro w domu cały klp drewnianych ....



          hmmmm.....
          swoja drogą dawno tych drewnianych nie widziałam...
          hmmmmmmm ....
          big_grin
      • beatrix13 Re: Podstawka 14.04.09, 11:56
        alex-0_0 napisała:

        > hmmmm....
        > ale o co chodzi? z tymi podstawkami?
        > mój mąż w sobotę przyleciał z Zabki z takim badziewiem
        > pod jajo - udekorowanym ryjem misia,
        > cieszył się jak nie powiem co ...
        .......................................

        może dostał w komplecie??wink
        • alex-0_0 Re: Podstawka 14.04.09, 12:19
          beatrix13 napisała:

          >
          > może dostał w komplecie??wink

          ciekawe czy to był podobny "zestaw" wink
          do tego jaki dostałam od kumpla
          w ramach "zajączka" ...
          tzn. .... jako dodatek do zajączka wink wink wink
    • ginger43 Re: Podstawka 15.04.09, 10:10
      exman napisał:

      > Kupiłem podstawkę "pod jajko". Wiecie jak na mnie spojrzała
      sprzedawczyni w
      > Żabce ? Już wolałbym kupować prezerwatywy na dworcu.

      Dziwisz się jej? wink Wyglądasz na takiego, który powinien kupować
      podstawkę pod dwa jajka tongue_out

      .................................................................
      Nasze życie jest wersją próbną, w przeciwnym razie dostalibyśmy
      lepsze instrukcje.
      • andreas.007 Re: Podstawka 15.04.09, 10:20
        bym dyskutował - lepiej pije sie z kieliszka!
        A mozna takze uzyc go pod jajko!

        Natomiast picie z podstawka jest takie sobie...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka