exman 10.04.09, 20:58 Kupiłem podstawkę "pod jajko". Wiecie jak na mnie spojrzała sprzedawczyni w Żabce ? Już wolałbym kupować prezerwatywy na dworcu. A to był tylko porcelanowy kieliszek ... święta żądają od nas rzeczy niemożliwych. Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
beatrix13 Re: Podstawka 10.04.09, 21:13 było wraz z podstawką gumki kupić,może by łaskawiej spojrzała kobieta za ladą Odpowiedz Link
exman Re: Podstawka 10.04.09, 21:18 Wiesz, te ekspedientki bywają mocne w gębie. Obawiałbym się ... Odpowiedz Link
tikki Re: Podstawka 10.04.09, 21:22 No to jak Ty te prezerwatywy kupujesz - jak Bridget Jones? Tajniaczysz sie po stacjach benzynowych? Pytam z ciekawosci badacza... Odpowiedz Link
beatrix13 Re: Podstawka 10.04.09, 21:39 jakbyś grzecznie zapytał o radę w doborze koloru i smaku nie zakończyłoby się zapewne mocną gębą Odpowiedz Link
exman Re: Podstawka 11.04.09, 06:58 a gumki kupuję w aptece. W pakiecie z aspiryną i calcium. Odpowiedz Link
beatrix13 Re: Podstawka 11.04.09, 13:54 exman napisał: > a gumki kupuję w aptece. W pakiecie z aspiryną i calcium. ............... boli Cię potem głowa i masz uczulenie na lateks? biedulek Odpowiedz Link
exman Re: Podstawka 11.04.09, 16:23 nie, nie mam takich zachowań...i kto tu taki bidulek ? Odpowiedz Link
andreas.007 Re: Podstawka 11.04.09, 17:13 taniej wychodzi w kiosku... baloniki i efekt lepszy, jak sa jakies fajne malunki! W komplecie z Playboyem... jak ide do dyskoteki... Bea, Ty masz jezyk ciety! A Ty w komplecie z czym kupujesz? Odpowiedz Link
beatrix13 Re: Podstawka 14.04.09, 11:54 andreas.007 napisał: > Bea, Ty masz jezyk ciety! > A Ty w komplecie z czym kupujesz? .............. bo ja ostra siostra jestem z szampanem Odpowiedz Link
andreas.007 Re: Podstawka 16.04.09, 00:44 beatrix13 napisała: z szampanem =============== Szampan jest od wielkich okazji... Niektórzy kupuja w komplecie z chlebem naszym powszednim! Odpowiedz Link
gosia.43 Re: Podstawka 11.04.09, 09:31 exman napisał: > Kupiłem podstawkę "pod jajko". Wiecie jak na mnie spojrzała sprzedawczyni w > Żabce ? To dlatego pewnie , że jedną kupiłeś - sprzedawczyni żal się zrobiło , żeś taki samotny gosia Odpowiedz Link
exman Re: Podstawka 11.04.09, 11:08 Wiesz, w samochodzie pomyślałem "dlaczego tylko jedną idioto ?" Odpowiedz Link
andreas.007 Re: Podstawka 11.04.09, 16:58 miałem podobnie wczoraj w Sterze na Ku Słoncu... Robiłem zakupy i kupiłem butelke Absoluta grejpfrutowego, pomyslałem - DLACZEGO TYLKO JEDNA, IDIOTO... kupiłem jeszcze cytrynowego! Odpowiedz Link
gosia.43 Re: Podstawka 11.04.09, 17:08 .. no bo w parze zawsze to inaczej przecież gosia Odpowiedz Link
andreas.007 Re: Podstawka 11.04.09, 17:24 prezydenci mówia do siebie - GŁUPCZE... Szczególnie prezydenci USA. Odpowiedz Link
gosia.43 Re: Podstawka 11.04.09, 17:39 .. a ja myślałam , że Ex do mnie , tylko ten "idiota" mi nie pasował , zresztą idiotka też nie byłoby mi po drodze gosia Odpowiedz Link
andreas.007 Re: Podstawka 11.04.09, 17:43 tak "idioto" to było do mnie... do Ciebie, ze Ciebie lubi Gosiu! Odpowiedz Link
gosia.43 Re: Podstawka 11.04.09, 17:46 niekoniecznie... to było określenie do jednej osoby i chyba raczej do mnie , tylko się wkradła literówka takie dwa w jednym gosia Odpowiedz Link
andreas.007 Re: Podstawka 11.04.09, 17:47 to było najpierw do niego samego, a potem do mnie... A Ciebie Gosiu obydwaj lubimy! Odpowiedz Link
gosia.43 Re: Podstawka 11.04.09, 17:49 znaczy trzy w jednym ?! gosia ..i jak tu Was nie lubić ... g Odpowiedz Link
alex-0_0 Re: Podstawka 14.04.09, 09:09 hmmmm.... ale o co chodzi? z tymi podstawkami? mój mąż w sobotę przyleciał z Zabki z takim badziewiem pod jajo - udekorowanym ryjem misia, cieszył się jak nie powiem co ... Odpowiedz Link
exman Re: Podstawka 14.04.09, 09:12 Wiesz, w pewnym wieku już trzeba kupować takie podstawki, na wszelki wypadek Odpowiedz Link
alex-0_0 Re: Podstawka 14.04.09, 09:15 A! widzisz! teraz rozumiem to wymowne spojrzenie po moim pytaniu: a na cholerę Ci to badziewie skoro w domu cały klp drewnianych .... hmmmm..... swoja drogą dawno tych drewnianych nie widziałam... hmmmmmmm .... Odpowiedz Link
beatrix13 Re: Podstawka 14.04.09, 11:56 alex-0_0 napisała: > hmmmm.... > ale o co chodzi? z tymi podstawkami? > mój mąż w sobotę przyleciał z Zabki z takim badziewiem > pod jajo - udekorowanym ryjem misia, > cieszył się jak nie powiem co ... ....................................... może dostał w komplecie?? Odpowiedz Link
alex-0_0 Re: Podstawka 14.04.09, 12:19 beatrix13 napisała: > > może dostał w komplecie?? ciekawe czy to był podobny "zestaw" do tego jaki dostałam od kumpla w ramach "zajączka" ... tzn. .... jako dodatek do zajączka Odpowiedz Link
ginger43 Re: Podstawka 15.04.09, 10:10 exman napisał: > Kupiłem podstawkę "pod jajko". Wiecie jak na mnie spojrzała sprzedawczyni w > Żabce ? Już wolałbym kupować prezerwatywy na dworcu. Dziwisz się jej? Wyglądasz na takiego, który powinien kupować podstawkę pod dwa jajka ................................................................. Nasze życie jest wersją próbną, w przeciwnym razie dostalibyśmy lepsze instrukcje. Odpowiedz Link
andreas.007 Re: Podstawka 15.04.09, 10:20 bym dyskutował - lepiej pije sie z kieliszka! A mozna takze uzyc go pod jajko! Natomiast picie z podstawka jest takie sobie... Odpowiedz Link