18.04.09, 19:00
dzisiaj wieczorem, poprowadzę wspólne modły o deszcz. Czy godzina 21-sza nie
za późno ? Zagram na rytualnych rynnach a koleżeństwo proszę o otwarcie parasoli.
Obserwuj wątek
    • exman Re: Deszcz 18.04.09, 21:07
      Thanks very much it was really fuckin' experience !
      • exman Re: Deszcz 18.04.09, 21:40
        sami niewierzący ... no to z innej manieczki pojedziemy
        • andreas.007 Re: Deszcz 18.04.09, 21:51
          Exman, nawet nie próbuj,
          bo zrobie Ci zwarcie!
          • exman Re: Deszcz 18.04.09, 22:02
            No nieeeeeeeee, taka prozpozycja, chyba spróbuję smile
            • andreas.007 Re: Deszcz 18.04.09, 22:17
              Zastanów sie - wywala bezpieczniki...
              a jak linia słaba, to spali sie w cholere.
              Podobno wszystko jest watowane drutem.
          • beatrix13 Re: Deszcz 18.04.09, 23:15
            na xienca to ty się Exiu nie nadajesz
      • exman Re: Deszcz 23.04.09, 07:13
        Spadł wczoraj, złapał mnie smile Modły zostały wysłuchane.
        • beatrix13 Re: Deszcz 23.04.09, 16:13
          małej wiary jesteś Exiu
          • exman Re: Deszcz 23.04.09, 18:58
            Siostra Bea potrafi przywalić z drewniaka. Ale mi to pasi, drewniaki się dobrze
            palą smile
            • beatrix13 Re: Deszcz 23.04.09, 23:39
              a mnie klima na oddziale się marzy
              • exman Re: Deszcz 24.04.09, 06:59
                Pomyślę, zobaczę co da się z zrobić w tym temacie. Na razie
                pozostaje wam tylko fura Pana Ordynatora, ma klimę i to chyba nawet
                nie ręczną.
    • exman Re: Deszcz 18.04.09, 22:17
      Dzięki za obecność_żyjemy smile
      • andreas.007 Re: Deszcz 19.04.09, 00:08
        podobno do małzy - a spozywa sie to zywe - podaja cytrynke,
        ale nie tyle dla smaku, co by skropic cytrynka,
        a ta ma sie ruszyc "skwaszona", co znaczy, ze zyje i wtedy...
        połyka sie... po chwili czujac, jak ta zbiera sie nazad.
        Taki smaczek.
        wink
    • veganka.dl.pl Re: Deszcz 19.04.09, 00:24
      Czy godzina 21-sza nie za późno ?
      -----
      ja bym rzekł nieco za wcześnie.. smile
      ale po co modły? mamy deszczu za mało ostatnio czy coś? smile

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
      pozdro
      Veganka, fanka tofu i medytacji smile
    • e-okto Re: Deszcz 19.04.09, 00:29
      Przydałby się. Od tego szalonego wiatru wyschły mi oczy i pieką.
      • gosia.43 Re: Deszcz 19.04.09, 02:32
        U mnie tez nie pada.. Kocham Was ... Nie mam zupelnie czasu , ale
        jest mi dobrze . Pa smile
        gosia
        • exman Re: Deszcz 19.04.09, 07:59
          Lasy są suche jak pochwa 80 letniej mewki, wszystko pyli i wpierdala to nam do
          mieszkań, muszę podlewać własny rower na balkonie. Let's pray for rain.
          • beatrix13 Re: Deszcz 19.04.09, 13:47
            chcesz urosnąć?
            • exman Re: Deszcz 19.04.09, 13:53
              czemu nie, parę cm do góry zawsze zwiększy moje szanse.
              • szcze-zuja Re: Deszcz 19.04.09, 16:11

Dołączam się do modłów, skądinąd wiem, że deszcz na polach jest teraz bardzo potrzebny.
                • exman Re: Deszcz 19.04.09, 16:26
                  zrzucamy szaty ... i żadnych szant, tylko pieśni pracy !
                  • beatrix13 Re: Deszcz 19.04.09, 21:14
                    stawiam veto
                    no more rain !
                    • bella1 Re: Deszcz 20.04.09, 06:43
                      Dzisiaj ...ma nie padac....Potem niech sobie..... - przez trzy dni....
                      06.06. moze padac 'sobie' caly dzien wink.
                      • bella1 Re: Deszcz 21.04.09, 06:49
                        Melduje,ze u mnie zgodnie z planem....
                        • exman Re: Deszcz 21.04.09, 07:21
                          Zaciągnło się na poważnie czy takie tam wiosenne popierdywanki
                          tylko ?
                          • gosia.43 Re: Deszcz 21.04.09, 07:23
                            Słońce duze , jasne , ciepłe , promienne , roześmiane , niebo
                            bezchmurne , fajnie jest smile
                            gosia
                          • bella1 Re: Deszcz 21.04.09, 07:23
                            Na powaznie......
                            .................
                            .................
                            .................
                            wink
                            • exman Re: Deszcz 27.04.09, 17:35
                              a dzisiaj, dla odmiany, jak to mówią górale "albo bydzie padać albo nie bydzie" smile
                              • alex-0_0 Re: Deszcz 27.04.09, 17:48
                                nie byyyydzie! "gdyż ponieważ i azaliż" mam pranie na balkonie
                                do jasnej ciasnej ...
                                • exman Re: Deszcz 27.04.09, 17:56
                                  Moja mała rozuma mi podpowiedziała, że pierz Ex, chodź do łóżka ...
                                  • alex-0_0 Re: Deszcz 27.04.09, 19:03
                                    exman napisał:

> Moja mała rozuma mi podpowiedziała, że pierz Ex, chodź do łóżka ...

hmmmmm .... interesująca interpretacja wink

autorytawnie mogę stwierdzić iż "Twoja mała rozuma" bez wątpienia
                                    nie myśli linearnie, zaś na bank - wielowątkowo i wielotorowo i "wielowymiarowo" wink ...
                                    hmmmm .....
                                    jak masz zachrypinięty wokal (coś a'la Lord Vader) to uważaj
                                    bo mogę ... wink
                                    • exman Re: Deszcz 27.04.09, 19:24
                                      Growling uprawiam tylko rano gdy płuczę gardło smile
                                      • gosia.43 Re: Deszcz 27.04.09, 20:21
                                        Żarty się skończyły. W Krakowie jest tak sucho , że idąc ulicą kurz
                                        w oczy szczypie. Zuupełnie nie ma czym oddychać...
                                        Modły proszę wznowić i żeby na południe doszły smile
                                        gosia
                                        • ginger43 Re: Deszcz 27.04.09, 20:54
                                          No nie wiem czy dojdzie choćby do centrum sad Żródła chyba nieźle
                                          poinformowane doniosły, że jedynie w ... Szczecinie może popadać.
                                          Widać tylko niektórych modły będą wysłuchane. A swoją modlić się
                                          tylko o swoje to egoizm wink Oczy mnie swędzą i w zębach zgrzyta piach
                                          po wczorajszej pustynnej burzy.
                                          ................................................................
                                          "Jeśli nie zbierzemy plonów na czas, owoce zgniją. Problemy zaś
                                          odłożone na później nie przestaną rosnąć" (Piąta Góra)
                                      • alex-0_0 Szaman 28.04.09, 07:13
                                        co z tym deszczem Ex?

bo pranie zdjęłam z balkonu ...
                                        • exman Re: Szaman 28.04.09, 07:26
                                          i to błąd, ja dzisiaj wywieszę i jak znam swojego pecha, pewnie
                                          lunie )
                                          • alex-0_0 Re: Szaman 28.04.09, 07:33
                                            to Ty robisz za Szamana smile
                                            więc jaką technikę modłów przyjmiesz
                                            nie wnikam wink

byle skutecznie big_grin
                                            • gosia.43 Re: Szaman 28.04.09, 07:43
                                              przekwalifikował się nam Pan Palacz ? smile
                                              gosia
                                              • exman Re: Szaman 28.04.09, 07:55
                                                A gdzie tam ! Ja tak miałem zawsze.
                                                • gosia.43 Re: Szaman 28.04.09, 07:57
                                                  Wielozawodowiec ? smile
                                                  gosia
                                                  • exman Re: Szaman 28.04.09, 08:02
                                                    Poligamista.
                                                  • bella1 Re: Szaman 28.04.09, 08:04
                                                    Ex zamienia sie w szamana wtedy - kiedy obowiazuje cisza ...
                                                  • gosia.43 Re: Szaman 28.04.09, 08:05
                                                    Czy również o biseksualizm zahacza - jak taki "wszechstronny" ? smile
                                                    gosia
                                                  • exman Re: Szaman 28.04.09, 08:06
                                                    Nic co ludzkie nie jest mi obce smile
                                                  • gosia.43 Re: Szaman 28.04.09, 08:09
                                                    Spodziewałam się trochę innej odpowiedzi , a tak szanse zmniejszone
                                                    o połowę smile
                                                    gosia
                                                  • exman Re: Szaman 28.04.09, 08:11
                                                    Pani Podwawelska, pani siorbie kawę ?
                                                  • gosia.43 Re: Szaman 28.04.09, 08:14
                                                    Drugą już dzisiaj - morski rekinie smile i dymka puszczam ...
                                                    gosia

• exman Re: Szaman 28.04.09, 08:16
                                                    Podsię ?
                                                  • gosia.43 Re: Szaman 28.04.09, 08:18
                                                    Dosię i Zsię... a kawa rozpuszczalska , jakby szło o ścisłość ,
                                                    biała smile
                                                    gosia
                                                  • exman Re: Szaman 28.04.09, 08:20
                                                    Ścisłość zawsze w cenie.
                                                  • gosia.43 Re: Szaman 28.04.09, 08:22
                                                    Pan mnie testujesz ?
                                                    gosia
                                                  • exman Re: Szaman 28.04.09, 08:24
                                                    Pani Podwawelska, pani głupot nie pisze bo ludzie to czytają smile
                                                  • gosia.43 Re: Szaman 28.04.09, 08:27
                                                    a ścislej ? ścoiskaj , ściskaj smile
                                                    gosia
                                                  • exman Re: Szaman 28.04.09, 08:32
                                                    Wiem, że jak kiszkę wątrobianą ścisnę to z drugiej strony wylezie ...
                                                  • gosia.43 Re: Szaman 28.04.09, 08:35
                                                    uwazaj tylko , żeby zwieracze nie popusciły....bo nici z kolejnej
                                                    kawki i... żonysmile
                                                    gosia
                                                  • exman Re: Szaman 28.04.09, 08:37
                                                    Ciocia Dobra Rada.
                                                    A na Oddziale syf i malaria.
                                                  • gosia.43 Re: Szaman 28.04.09, 08:39
                                                    Nieżle się do tego kolego przyczyniłeś , a teraz zawracasz kota....
                                                    gosia
                                                  • beatrix13 poproszę o burzę 28.04.09, 15:42
                                                    byle nie w szklance H2O
                                                  • gosia.43 Dzisiaj był deszcz i burza..... 30.04.09, 22:25
                                                    ależ ożywiło się powietrze..... smile
                                                    gosia
                                                  • exman Re: Dzisiaj był deszcz i burza..... 30.04.09, 22:27
                                                    fakt , bielizna nas izoluje od tego co dzieje się naprawdę smile
                                                  • gosia.43 Re: Dzisiaj był deszcz i burza..... 30.04.09, 22:44
                                                    przed chwilą wróciłam do domu - cała mokra smile
                                                    gosia
                                                  • exman Re: Dzisiaj był deszcz i burza..... 30.04.09, 22:45
                                                    zeszczałaś się ?
                                                  • beatrix13 Re: Dzisiaj był deszcz i burza..... 30.04.09, 22:45
                                                    a nas nadal suszy
                                                  • gosia.43 Re: Dzisiaj był deszcz i burza..... 30.04.09, 22:47
                                                    Tak - Ex - ze szczęścia i sporej dawki deszczu przemokłam do
                                                    majtek .
                                                    gosia
                                                  • exman Re: Dzisiaj był deszcz i burza..... 30.04.09, 22:49
                                                    Mam su[et T-shirt z Nadalem. Lubię grę gorącą i z jajem.
                                                  • gosia.43 Re: Dzisiaj był deszcz i burza..... 30.04.09, 22:53
                                                    Tia.... A najlepiej pewnie miss mokrego podkoszulka , z jedna
                                                    piłeczka na korcie...smile
                                                    gosia
                                                  • beatrix13 Re: Dzisiaj był deszcz i burza..... 30.04.09, 22:58
                                                    no no mokro w majtkach... to tylko na widok Verdasco
                                                  • gosia.43 Re: Dzisiaj był deszcz i burza..... 30.04.09, 23:02
                                                    ale chyba nie Ex , ja zaś od deszczu z nieba - intensywnego smile
                                                    gosia
                                                  • exman Re: Dzisiaj był deszcz i burza..... 30.04.09, 23:24
                                                    Gosia.43 .. exman jest out of reach. Cokolwiek napiszesz.
                                                  • gosia.43 Re: Dzisiaj był deszcz i burza..... 30.04.09, 23:42
                                                    Bardziej cenię bogactwo wnętrza od zlotówek smile Jakkolwiek to
                                                    rozumiesz ...
                                                    gosia
                                                  • exman Re: Dzisiaj był deszcz i burza..... 01.05.09, 07:17
                                                    owszem ,posiadam również duszę smile
                                                  • gosia.43 Re: Dzisiaj był deszcz i burza..... 01.05.09, 14:47
                                                    czasami na ramieniu , albo w stopie smile
                                                    gosia
    • ziege77 Re: Deszcz 04.05.09, 08:40
      oby dziś popadało i zmyło troche kurzu i tych cholernych pyłkow bo zakicham sie
      na smiercsmile
      • esmeralda_2 Re: Deszcz 04.05.09, 09:03
        mam cały samochód w pyłkach, wczoraj niby padało, a później chyba było
        wietrzysko, bo wszędzie na samochodach pyłkowo.
        • exman Re: Deszcz 04.05.09, 09:25
          Spadnie, dzisiaj św. Floriana przecież
          • piernicyna Re: Deszcz 04.05.09, 13:35

rano deszcz padał cicho równo lekko i spokojnie

"- Słowiki są dzisiaj nieswoje.
            - Bzy są jak chmury krzyżyków.
            - Chcesz zabić serce moje?
            - Przecież się nie zabija słowików!'
            /M. Pawlikowska/

w ubiegłym roku zatrzymałam się się w biegu w środku miasta jak wryta bo zauważyłam że jest maj a w maju istnieje bez - przekwitał - (jak wryta bo przed moim domem też jest ten kwiat...) - w tym roku mam więcej czasu więc chodzę i rozglądam się - jak żyję nie widziałam takiego kwietnia - przypadek ?! - fakt deszczu było mało albo wcale - ale jest jeszcze maj - nie palę - jest dobrze - kocham ludzi - kocham taki deszcz który daje życie nie tylko roślinom - kocham poduszkę koc i książkę - jeśli tylko dożyję - w pierwszych dniach czerwca będę nad morzem

• e-okto Re: Deszcz 04.05.09, 13:40
              piernicyna napisała:

> - jeśli tylko dożyję - w pierwszych dniach czerwca będę nad mor
              > zem

jako i ja, przynajmniej taki mam zamiar
              • piernicyna Re: Deszcz 04.05.09, 13:52

smile E-okto, jeśli nie masz nic przeciwko temu,to lubię Cię smile
                • e-okto Re: Deszcz 04.05.09, 14:08
                  smile
                  • beatrix13 Re: Deszcz 04.05.09, 16:13
                    u mnie leje od kilku godzin, a kicham od skoszonej trawy, no i komu
                    ona przeszkadzała?
                    • ziege77 Re: Deszcz 05.05.09, 07:01
                      u mnie nie padałosad
                      cierpliwie czekam może dziś
                      • ginger43 Re: Deszcz 05.05.09, 08:58
                        Ja już przestaję wierzyć w deszcz, chociaż Krecik wczoraj tak
                        obiecywał. Wiadomo obiecanki... tongue_out

• e-okto Re: Deszcz 05.05.09, 09:54
                          W Warszawie na pewno będzie lało w sobotę - jak znam swoje
                          szczęście wink
                          • beatrix13 Re: Deszcz 05.05.09, 12:51
                            i znowu pada, fanie, mogłoby być z deka cieplej, bo te 9 stopni to
                            przesada
                            • ginger43 A Ty Bea siedź cicho z tym deszczem 05.05.09, 16:21
                              bo jedynie wielka chmura się pojawiła i nic poza tym sad Dwa prania
                              wywaliłam na balkon, ale się zawzięłam i zaraz wieszam kolejne -
                              zawsze się sprawdzało takie zaklinanie deszczu wink
                              • beatrix13 Re: A Ty Bea siedź cicho z tym deszczem 05.05.09, 22:18
                                u nasz kuleżanko kilka godzin padało, a powietrze rześkie,że hej
                          • ginger43 czyżbyś planowała 05.05.09, 16:19
                            wstąpić w warszawskie progi w weekend smile
                            • e-okto Re: czyżbyś planowała 05.05.09, 18:30
                              Yhm... aczkolwiek tym razem to raczej konieczność niż sposób na
                              spędzenie wolnego czasu, a szkoda, bo z Twoim miastem mam wiele
                              pozytywnych skojarzeń smile
                              • ginger43 Re: czyżbyś planowała 05.05.09, 19:31
                                Po dobrze spełnionym obowiązku należy się też chwila przyjemności,
                                czyż nie? smile Hmmm, jakaś kawa, piwo co Ty na to?
                                • e-okto Re: czyżbyś planowała 05.05.09, 21:31
                                  Heh... masz rację, ale nie wyrobię się. Szkoda sad
                                  • ginger43 Re: czyżbyś planowała 06.05.09, 09:57
                                    No szkoda, szkoda sad sad sad A ja nie będę miała powodu, żeby wrócić
                                    wcześniej do Warszawy i do poniedziałku będę siać i orać wink aż mi
                                    łapki odpadną ze zmęczenia sad

• ginger43 Mam nadzieję Okto, że 10.05.09, 20:08
                            e-okto napisała:

> W Warszawie na pewno będzie lało w sobotę - jak znam swoje
                            > szczęście wink

nie muszę się wstydzić za moje miasto, mam nadzieję, że nie padało i
                            wizyta należała do udanych smile
                            • exman Re: Mam nadzieję Okto, że 10.05.09, 20:10
                              Cioteczka okto depeszowała, że wszystko rozeszło się po kościach.
                            • e-okto Re: Mam nadzieję Okto, że 10.05.09, 20:24
                              Nie za gorąco, nie za zimno, słonko pięknie przyświecało, błękitne
                              niebo i takie tam... smile Wporzo - jak zwykle zresztą smile
                              • ginger43 Re: Mam nadzieję Okto, że 10.05.09, 20:29
                                Uff, to warto było na tacę sypnąć grosza, żeby koleżanka była
                                kontenta wink A i tak tą wielką, czarną chmurę ciągnęłam na sznurku ze
                                sobą na działkę, żeby tu nie straszyła - strzeżonego... jak
                                mawiają smile
                                • e-okto Re: Mam nadzieję Okto, że 10.05.09, 20:32
                                  Miałam tylko mały problem, nie zabrałam okularów p/słonecznych, a
                                  bardzo by się po szalonym piątkowym wieczorze przydały, niemniej
                                  jednak dzięki Gini, że tak się postarałaś big_grin
    • ginger43 Wreszcie modły zostały wysłuchane! 06.05.09, 18:13
      Pada, marnie bo marnie, ale te parę kropelek to już zawsze coś!

• exman Re: Wreszcie modły zostały wysłuchane! 06.05.09, 18:18
        W nie których sytuacjach, parę kropelek, robi różnicę smile
        • gosia.43 Re: Wreszcie modły zostały wysłuchane! 06.05.09, 19:08
          Leje jak z cebra , a zimno jak cholera....ot i pieprzone modły ..
          gosia
          • ginger43 Re: Wreszcie modły zostały wysłuchane! 06.05.09, 19:12
            Lało przez 10 minut, znowu słońce bezczelnie wyłazi między chmurami!
            No ciepło nie jest, ale łatwiej się ubrać niż rozebrać wink

• exman Re: Wreszcie modły zostały wysłuchane! 30.05.09, 10:01
              www.youtube.com/watch?v=Ut1vAOHSNCw&feature=related
              • ginger43 Re: Wreszcie modły zostały wysłuchane! 30.05.09, 10:24
                Taka współczesna Deszczowa Piosenka wink
                Nic się nie dzieje przypadkowo, zawsze jest jakaś przyczyna i
                konieczność. Platon
                • piernicyna Re: Wreszcie modły zostały wysłuchane! 04.06.09, 01:05

-módlmy się cicho na klęczkach - o skrzydła-
                  /staff/
                  • ginger43 skrzydla 05.06.09, 09:59
                    Wiesz... sprawę skrzydeł załatwiam szybko i zdecydowanie, idę do
                    sklepu i kupuję Red bulla - zaraz się uniosę wink
                    Nic się nie dzieje przypadkowo, zawsze jest jakaś przyczyna i
                    konieczność. Platon
                    • piernicyna Re: skrzydla 07.06.09, 01:55

Rybak, gdy właśnie ryba rozedrgała wędkę, ujrzał ich w górze
                      lecących, pasterz na kiju oparty i oracz u czepigi pługa. Zdumieli
                      się. Któż mógłby tak w powietrzu latać? Chyba bogowie!
                      Już Samos, wyspę Junony, pozostawili z lewa, minęli Delos i Cypr, po
                      prawej stronie Lebintos i miodem płynącą Kołymnę.
                      Nagle chłopiec w radosnym uniesieniu wzdija się śmielej. Zostawia
                      ojca i w zachwycie lotu wciąż wyżej polata. Ostre słońca blaski
                      rozgrzały wosk pachnący, który spajał pióra. Opadły skrzydła, Ikar
                      nagimi rękoma trzepoce, lecz bez skrzydeł powietrze nie może
                      utrzymać go dłużej. Krzyczy: Ojcze! /Owidiusz, "Przemiany" tłum.
                      Anna Kamieńska/

...Gdyby oni wiedzieli, że zaledwie dwie godziny drogi stąd istnieją
                      rzeczy tak osobliwe.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka