Dodaj do ulubionych

WARSZAWSKIE spotkanie

05.01.10, 09:27
Hey,

Jak tam z naszym spotkaniem styczniowym cos będzie czy odpuszczamy i
sie widzimy na zimówce ... (nie mogę się już doczekać)
Jakieś propozycje...!!!
Obserwuj wątek
    • nuna69 Re: WARSZAWSKIE spotkanie 05.01.10, 19:28
      Karola, ja mam do Ciebie przy tej okazji prywatę: ponieważ nie będę
      na zimówce, bo mam pańswtówkę na instruktora, czy Ty nie mogłabyś
      odebrać mojej podkładki pod tablicę rejetracyjną? pliiiizzzz...:).
      Dam Ci kasę przed wyjazdem. Daj mi proszę znać na priv
      (kawa1313@onet.eu).
      W tej sytuacji, to ja jestem za spotkaniem:).
    • paulina80s Re: WARSZAWSKIE spotkanie 05.01.10, 21:48
      spoko nie ma problemu odbierze - ja Ją przypilnuje a kase dasz przy
      okazji :)
      coś mi się zdaje, że te spotkanie nasze bedzie na zimówce bo teraz
      chętnych mało.... :)
    • monique76 Re: WARSZAWSKIE spotkanie 05.01.10, 22:47
      Ja tak samo jak nuna na zimowce nie bede, ale chcialabym kaske komus
      przekazac na tablicę.. Jak bysmy sie na spotkanie jednak nie umowili
      to moze ktos jadacy na BZ poda mi numer konta to kaske przeleje, a
      na odbior tabliczki umowimy sie na BZ??
      • ciotkabw Re: WARSZAWSKIE spotkanie 06.01.10, 10:39
        Coś mi się widzi, że Zimówka górą i spotkanko styczniowe wymiękło:)
        ale jakby co to melduję się i tu (tylko gdzie) i tam::))
    • siostrakama Re: WARSZAWSKIE spotkanie 06.01.10, 12:53
      Tak więc styczniowe spotkanie wypada nam z grafiku ;)
      widzimy się na zimówce a z resztą w lutym ;) do zobaczyska

      Jak ktoś chce jeszcze, abym mu odebrala tabliczkę to prosze o kontakt
      siostrakama@gazeta.pl
      608601340

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka