siostrakama 05.01.10, 09:27 Hey, Jak tam z naszym spotkaniem styczniowym cos będzie czy odpuszczamy i sie widzimy na zimówce ... (nie mogę się już doczekać) Jakieś propozycje...!!! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
nuna69 Re: WARSZAWSKIE spotkanie 05.01.10, 19:28 Karola, ja mam do Ciebie przy tej okazji prywatę: ponieważ nie będę na zimówce, bo mam pańswtówkę na instruktora, czy Ty nie mogłabyś odebrać mojej podkładki pod tablicę rejetracyjną? pliiiizzzz...:). Dam Ci kasę przed wyjazdem. Daj mi proszę znać na priv (kawa1313@onet.eu). W tej sytuacji, to ja jestem za spotkaniem:). Odpowiedz Link Zgłoś
paulina80s Re: WARSZAWSKIE spotkanie 05.01.10, 21:48 spoko nie ma problemu odbierze - ja Ją przypilnuje a kase dasz przy okazji :) coś mi się zdaje, że te spotkanie nasze bedzie na zimówce bo teraz chętnych mało.... :) Odpowiedz Link Zgłoś
monique76 Re: WARSZAWSKIE spotkanie 05.01.10, 22:47 Ja tak samo jak nuna na zimowce nie bede, ale chcialabym kaske komus przekazac na tablicę.. Jak bysmy sie na spotkanie jednak nie umowili to moze ktos jadacy na BZ poda mi numer konta to kaske przeleje, a na odbior tabliczki umowimy sie na BZ?? Odpowiedz Link Zgłoś
ciotkabw Re: WARSZAWSKIE spotkanie 06.01.10, 10:39 Coś mi się widzi, że Zimówka górą i spotkanko styczniowe wymiękło:) ale jakby co to melduję się i tu (tylko gdzie) i tam::)) Odpowiedz Link Zgłoś
siostrakama Re: WARSZAWSKIE spotkanie 06.01.10, 12:53 Tak więc styczniowe spotkanie wypada nam z grafiku ;) widzimy się na zimówce a z resztą w lutym ;) do zobaczyska Jak ktoś chce jeszcze, abym mu odebrala tabliczkę to prosze o kontakt siostrakama@gazeta.pl 608601340 Odpowiedz Link Zgłoś