Dodaj do ulubionych

Skok w bok pierwszy i ostatni raz!

06.01.10, 18:54
Cześć co sądzicie o jednorazowym skoku w bok?
Znalazłem pewna stronę w internecie dotyczącą Pań które ogłaszają się
towarzysko (Tekst linka) i zastanawiam się czy
ten jeden jedyny raz nie umówić się z jedną z nich nikomu o tym nie mówiąc,
jeden jedyny raz tak z ciekawości...
Obserwuj wątek
    • jacobwwa Re: Skok w bok pierwszy i ostatni raz! 07.01.10, 08:45
      jesli to mialoby byc w ramach eksperymentu - to why not?
      Tylko pozniej powiedz jak bylo:-)
      Pozdr,.
      K.
      • ma_xx Re: Skok w bok pierwszy i ostatni raz! 12.03.10, 23:42
        fajne dziewczyny mozna znalezc na www.landrynka.pl
    • 1_konkretna Re: Skok w bok pierwszy i ostatni raz! 08.01.10, 14:23
      możesz raz skoczyć ,a skutki będziesz odczuwał do końca życia....zastanów się
      czy warto..
      • t-rex33 Re: Skok w bok pierwszy i ostatni raz! 08.01.10, 17:30
        znaczy, ze mu reke albo noge urwie lub wzrok straci??? do konca nie
        zrozumialem o co chodzi z tymi skutkami, ktore koles ma odczuwac do
        konca zycia po bzykanku na boku.
        • 1_konkretna Re: Skok w bok pierwszy i ostatni raz! 09.01.10, 17:06
          alimenty!! kochasiu..
      • waldivi Re: Skok w bok pierwszy i ostatni raz! 29.03.10, 14:51
        Nie warto, 30 sekund przyjemności i całę życie wyrzuty sumienia :(
      • marenque Re: Skok w bok pierwszy i ostatni raz! 08.06.10, 11:57
        Czasami lepiej jest zrobić coś i potem żałować, niż całe życie żałować, że się
        tego nie zrobiło.
    • mmdewu Re: Skok w bok pierwszy i ostatni raz! 08.01.10, 16:29
      Co tam z jedną proponuję abyś wybrał sobie duecik, wtedy jest zdecydowanie
      ciekawiej :-) , z tym że cena wtdedy jest podwójna.
      • leziox Re: Skok w bok pierwszy i ostatni raz! 10.01.10, 18:46
        Zeby tak z kazdego numerku powstawalyby dzieci,to mielibysmy dzisiaj na ziemi z
        50 miliardow ludzi,i na Marsie drugie tyle.
    • agika79 Re: Skok w bok pierwszy i ostatni raz! 28.01.10, 13:35
      a wyrzuty sumienia wobec dziewczyny z którą jesteś obecnie?
      • ferro2 Re: Skok w bok pierwszy i ostatni raz! 13.03.10, 20:01

    • obrotowy jeden raz ? - absolutnie bez sensu. 29.03.10, 15:27
      gdy juz skakac - to regularnie.
      • swawel Re: jeden raz ? - absolutnie bez sensu. 04.04.10, 14:51
        Gdyby kózka nie skakała to by nóżki nie złamała :)

        Pierwszy polski serwis społecznościowy dla osób zakażonych wirusem HIV i ich znajomych!
        • iwona334 akurat 04.04.10, 22:59
          swawel napisała:

          > Gdyby kózka nie skakała to by nóżki nie złamała :)


          akurat
          a klamstwa maja krotkie nogi
          tyle, ze tylko w bajkach
    • arystokratki Re: Skok w bok pierwszy i ostatni raz! 05.04.10, 18:02
      www.arystokratki.pl ten jest
      chyba lepiej zrobionychoć ma dużo mniej ogłoszeń.
    • natasz211 Re: Skok w bok pierwszy i ostatni raz! 17.05.10, 01:15
      no cóż ...
      przede wszystkim ważna jest autentyczność ofert, u nas znajdziesz tylko autentyczne i potwierdzone oferty towarzyskie z całej polski. zaglądaj do nas regularnie - tylko u nas nowe oferty !!! nowa jakość możesz zaglądnąć również tutaj autentyczne oferty
      • syllasp Re: Skok w bok pierwszy i ostatni raz! 29.05.10, 10:20
        No nie wiem czy to będzie pierwszy i ostatni raz?
        Jak juz spróbujesz to będziesz to robił dalej . Samo to że o tym
        myślisz to już pierwszy krok do zdrady. Ale nie przejmoj się
        wyrzuty sumienia są tylko przez oierwszych pare lat . Potem to już
        jakoś leci. Żeby nie powiedzieć , że wpada się w rutynę. Oj o
        rutynie to chłopie zapomnij! Będzie ciekawie i soczyście.
        Napiszę tak : Lepiej żałować , że się coś zrobiło , niż żałować że
        się tego nie zrobiło. A to co sobie użyjesz - tego Ci nikt nie
        zabierze. Życie jest takie krótkie. Lepiej mieć co wspominać na
        stare lata :-)
        • leziox Re: Skok w bok pierwszy i ostatni raz! 08.06.10, 20:56
          Sprawa wyglada poniekad w ten sposob,ze jezeli ma sie udany zwiazek,w ktorym
          czlowiek czuje sie dobrze,nie ma ochoty lazic na boki.Lazenie na boki wynika
          najczesciej z jakiejs rysy na ogolnym obrazie.
        • potwor_z_piccadilly Re: Skok w bok pierwszy i ostatni raz! 11.06.10, 22:57
          Strasznie to Twoje stanowisko egocentryczne, bo gdzie zasada "zyj tak by inni
          przez ciebie nie plakali". Sadzisz ze ukryje skoki w bok. Niejeden na to liczyl
          i sie przeliczyl. Polowica kontrujac mu sie pusci i przejda na sasiedni temat
          "rozwod i co dalej", czyli koniec sielanki a poczatek wojny.
          • misuwa Re: Skok w bok pierwszy i ostatni raz! 13.06.10, 19:27
            Jasio dziwnie milczący, czyżby skok nie powiódł się? ;)
            • potwor_z_piccadilly Re: Skok w bok pierwszy i ostatni raz! 14.06.10, 22:51
              Pamietam z dziecinstwa dowcip opowiadany sobie przez chlopakow.
              Facet skarzyl sie lekarzowi ze mu nie wychodzi z baba.
              Lekarz mu polecil skok wiedenski, czyli gosc ma wejsc na piec i z niego
              zaatakowac wybranke.
              Przy nastepnej wizycie lekarz pyta czy jego rada poskotkowala.
              Niestety nie odpowiedzial pacjent "skok wiedenski nieudany, noga w gipsie c..j
              zlamany".
              Naiwne nie.
              Ja jednak milo wspominam.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka