john74
06.01.10, 18:54
Cześć co sądzicie o jednorazowym skoku w bok?
Znalazłem pewna stronę w internecie dotyczącą Pań które ogłaszają się
towarzysko (Tekst linka) i zastanawiam się czy
ten jeden jedyny raz nie umówić się z jedną z nich nikomu o tym nie mówiąc,
jeden jedyny raz tak z ciekawości...