09.01.10, 09:09
Zima jest i ma się dobrze...
Rano z psem brnęłam w śniegu po kolanach :o zrezygnowałam z chodzenia po chodniku i przeniosłam się na ulicę bo były wyjeżdżone koleiny :) pies biedy bo co chciała wejść na "trawnik" załatwić się to wpadała w zaspę po uszy :)
A potem odśnieżyłam balkon :) mam pełną wannę śniegu :) bo co można zrobić z toną śniegu z III piętra ;) ale musiałam dostać się do karmników bo nasze sikorki zaglądały już parę razy a tu karmników nie widać....
O i namachałam się już dziś :)
Obserwuj wątek
    • konradbryw Re: Zima :) 09.01.10, 10:45
      catalina1 napisała:

      > Zima jest i ma się dobrze...

      Ja rano przez zaśnieżone miasto jechałem do piekarni. Już samo odśnieżenie samochodu było niezłą zabawą. Na ulicach też by było fajnie, jakby tylko warszawiacy tak się nie bali białego na ulicach. Ale slalom w tych warunkach też niezły fan. :)
      • catalina1 Re: Zima :) 09.01.10, 10:52
        Przez dwie godziny dosypało mi na balkonie jakieś 10 cm śneigu znowu... robota
        głupiego....
        Jedno pocieszenie :) Paweł mi zrobił kawę po tej ciężkiej pracy ;)
        • the_kami Re: Zima :) 09.01.10, 13:04
          A ja wczoraj odbyłam podróż do Wielunia i z powrotem. O ile tam jechało się
          nieźle, o tyle wracaliśmy fragmentami jadąc nie szybciej niż 40 km/h.
          Najjjjjjjjjjjs :-D
          • konradbryw Re: Zima :) 09.01.10, 18:41
            the_kami napisała:

            > A ja wczoraj odbyłam podróż do Wielunia i z powrotem.

            Pytanie: po co jechać do Wielunia? Przecież to straszna dziura. :P
            • the_kami Re: Zima :) 10.01.10, 00:07
              konradbryw napisał:

              > > A ja wczoraj odbyłam podróż do Wielunia i z powrotem.
              >
              > Pytanie: po co jechać do Wielunia? Przecież to straszna dziura. :P

              Straszliwa. Fakt. Ale musiałam przeszkolić nasze call-center z używania Blipa. A
              że cc jest tam, no to samo przez się... :)
              • konradbryw Re: Zima :) 10.01.10, 16:26
                the_kami napisała:

                > konradbryw napisał:
                >
                > > > A ja wczoraj odbyłam podróż do Wielunia i z powrotem.
                > >
                > > Pytanie: po co jechać do Wielunia? Przecież to straszna dziura. :P
                >
                > Straszliwa. Fakt. Ale musiałam przeszkolić nasze call-center z używania Blipa.
                > A
                > że cc jest tam, no to samo przez się... :)

                Góra do Mahometa?! Bessęsu. :>
    • the_dzidka Re: Zima :) 11.01.10, 20:49
      Wanna pełna śniegu mnie zabiła :D
    • raduch Re: Zima :) 27.01.10, 18:30
      I jak? Kto ma dość ręka do góry. ;-)
      • the_kami Nie no... 28.01.10, 08:55
        ... są upierdliwości, nie przeczę.
        Ale to po prostu zima, tak? :-D
        Mam nadzieję, że trochę komarów i kleszczy wymrozi.
        • the_dzidka Re: Nie no... 29.01.10, 22:14
          Pierwszy raz od wielu lat lubię zimę.
          Bo jest porządna, i nie znika po dwóch dniach, by następnie wrócić
          na tydzień pod koniec marca, tylko jest ZIMĄ. Prawdziwą, normalną,
          ze śniegiem, mrozem i utrudnieniami. 25 lat temu taka zima była
          normą i nikt nie krzyczał, ze "kataklizm", że "paraliż", że "zima
          nie odpuszcza"... Naród nam się wydelikacił, czy to media się
          wydurniają? :)
          • raduch Re: Nie no... 31.01.10, 18:42
            Faktycznie. 25 lat temu przeszliśmy z kumplami na drugą stronę Odry.
            Facet pilnujący promu powiedział, że można. No to poszliśmy, bo...
            bo można. :D Tej zimy chyba jednak nie?
            • konradbryw Re: Nie no... 31.01.10, 20:56
              raduch napisał:

              > Faktycznie. 25 lat temu przeszliśmy z kumplami na drugą stronę Odry.
              > Facet pilnujący promu powiedział, że można. No to poszliśmy, bo...
              > bo można. :D Tej zimy chyba jednak nie?

              Ja dziś po Jeziorku Czerniakowskim łaziłem. Można. :)
            • bain_de_sang Re: Nie no... 19.03.10, 13:58
              raduch napisał:

              > Faktycznie. 25 lat temu przeszliśmy z kumplami na drugą stronę
              Odry.

              Po BMW czy Mietka? ;-P
              • raduch Re: Nie no... 19.03.10, 21:36
                Po lodzie. :P
                • bain_de_sang Re: Nie no... 22.03.10, 09:17
                  raduch napisał:

                  > Po lodzie. :P

                  No, po takim lodzie to się cuda dzieją. Z 500 000 km na liczniku
                  robi się 130 000 ;-P
      • catalina1 Re: Zima :) 02.02.10, 21:49
        Odśnieżanie balkonu weszło mi w krew :) te sikorki jednak sporo jedzą a droga do
        karmnika daleka :)
        Wystawiłam Jakubka samochód z garażu - niech sobie sam rano odśnieża ja mam
        czysto i ciepło :)
        Dzieci na feriach więc nie muszę chodzić na "górkę"
        Może być ta zima :)
        A temperatury -25 mi nie straszne ;) w końcu dwa futra wiszące wiecznie w szafie
        tej zimy się dokładnie wywietrzyły :)

        A w sobotę tym bardziej będę lubić zimę jak dojadę do Rabki....
    • noira Re: Zima :) 15.03.10, 11:59
      A ja już mam dość tej zimy. Dziś rano wychodzę do pracy, a tu zimno, pada deszcz
      ze śniegiem, wieje wiatr - przytłaczająca jest taka pogoda, a ja pytam jak długo
      to jeszcze będzie trwało. Mam nadzieję, że sprawdzą się prognozy i razem z
      kalendarzową wiosną się przynajmniej trochę ociepli.
      • catalina1 Re: Zima :) 15.03.10, 20:56
        Zima jest fajna :) bałwana dziś ulepiliśmy :) z nosem marchewkowym ;) ful wypas ;)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka