brezly
10.02.04, 09:11
Wczoraj na spacerku: i bazie sa, i przebisniegi, i te co tu nazywaja
winterling, na polnocy erantis a po polsku chyba rannik zimowy. Bardzo ladne
kwiatki szczegolnie w taka maniakalno-depresyjna pore roku. O tu sa:
www.gartenspaziergang.de/pf_winterl_2.html