10.02.04, 09:11
Wczoraj na spacerku: i bazie sa, i przebisniegi, i te co tu nazywaja
winterling, na polnocy erantis a po polsku chyba rannik zimowy. Bardzo ladne
kwiatki szczegolnie w taka maniakalno-depresyjna pore roku. O tu sa:
www.gartenspaziergang.de/pf_winterl_2.html
Obserwuj wątek
    • oldpiernik Re: No no 10.02.04, 09:16
      wczoraj na spacerze...
      śnieżyca, zawieja, i solniczka na kołach bryzgająca na kogo popadnie...
      wiosna na całego, hehehe
      • edzioszka Pikne kwiatki 10.02.04, 09:28
        hyhy, u mię jak na złość słonko przygrzewa, a w klimaciku takowym marudzić nie
        przystoi.. niebiesa bezchmurnie błękitne - pora się wyzbyć upiorności
        przemyśleniowej.. dobroho ranku! :)
        • oldpiernik Re: Pikne kwiatki 11.02.04, 09:10
          od wczoraj wiosna się umacnia ;)
          • edzioszka Re: Pikne kwiatki 11.02.04, 09:40
            dobryj den! wiosna? najprawdziwsza z zim w pełni, zaokiennie zawieja i mnóstwo
            słońca zarazem.. w nocy pewnikiem prószyło, bo śnieżku kilka centymetrów..
            ocucam się właśnie chińskimi, różanymi kadzidełkami :)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka