Dodaj do ulubionych

czesci ciala

22.04.04, 14:37
zainspirowal mnie wlasnie zlamany paznokiec (zapuszczalam a mam bardzo
slabe). Jaka czesc swego ciala najbardziej lubicie, jestescie z niej dumne
czy cos w tym stylu. Wiadomo, ze kazda kobieta, nawet jakby byla bardzo
niezadowolona ze swojego wyladu, ma takieczesci ciala, które lubi. moze to
glupi temat, ale tak mnie jakos naslo. Ja lubie swoje ramiona i plecy (mam
ladnie wymodelowane). gdyby nie one chyba bym sie zalamala, to zart
oczywiscie:))
Obserwuj wątek
    • kasienka80 :-)) 22.04.04, 14:47
      hihi, powiem nieskromnie: biust :-)))
      • kasienka80 Re: :-)) 22.04.04, 14:49
        No i jeszcze tyl dolny tyl mojego ciala :-))
        ja sie opieram tylko na opiniach jakie widze badz slysze :-)) ale nie powiem
        obie te czesci ciala bardzo lubie !!
    • chiara76 Re: czesci ciala 22.04.04, 14:49
      dobra zawsze na jakimś zebraniu ktoś musi zacząć pierwszy.
      Więc, haha wiem, że się tak zdania nie zaczyna, podobno (tak mówią) mam piękne
      oczy i palce od rąk...ale o długich paznokciach zapomnij:) ja tam nie widzę nic
      pięknego, ale ja w ogóle ostatnio jestem w dziwnym nastroju...a poza tym
      właśnie stłukłam kubasa i muszę iść wymieść jego szczątki...
      • chiara76 Re: czesci ciala 22.04.04, 14:49
        no i nie byłam pierwsza haha.
      • kasienka80 Re: czesci ciala 22.04.04, 14:49
        Chiara, bylam pierwsza !!!! :-)))
        • chiara76 Re: czesci ciala 22.04.04, 14:50
          wiem, właśnie to zauważyłam. ale wiesz, jak to mówią ostatni będą pierwszymi
          haha...
          • beauty_baby Re: czesci ciala 22.04.04, 14:54
            Tyłek:) oprócz tego oczy, usta i włosy:)
            • aleffka Re: czesci ciala 27.04.04, 08:37
              beauty_baby napisała:

              > Tyłek:)

              ha, wiedzialam, ze to napiszesz:)) jabym miala taki brazylijski tylek to bym
              sie z nim ciagle obnosila:))
          • beauty_baby Re: czesci ciala 22.04.04, 14:57
            No i oczywiście talia - bardzo wąska:)
    • apawlak1 Re: czesci ciala 22.04.04, 15:02
      Fajny wątek:)))

      Zemby mam fajne:) I dłonie, chociaz niektorzy mowie, że za chude, ale mi sie
      podobają. i palce:) i plecy. Reszta do D;)
      A
      • aariel hmmm... 22.04.04, 15:25
        Ostatnio przekonalam sie do mojego biustu, ale go bardzo nie lubilam kiedys.
        No i jeszcze talie moja lubie jak nie jestem obzarta. Ale jest to pierwsza
        rzecz ktora mi malaje jak zaczynam sie odchudzac. Moze to przez mocne miesnie
        brzucha na ktorych punkcie mam hopla :)
        I dlonie tez lubie.
      • abere8 Zapomnialas :-) 22.04.04, 23:58
        Zapomnialas o swoich wlosach i rzesach :-)

        A co do mnie, to malo co u siebie lubie, no moze zeby jeszcze ujda w tlumie. I
        czasami oczy :-)
    • tsun_am Re: czesci ciala 22.04.04, 15:19
      dość lubię swoją twarz, zwłaszcza jak się pomaluję. Nie to żebym piękan była,
      ale swojej figury to ja generalnie nie lubię. No, tyle że mam długie nogi:)
      • apawlak1 Re: czesci ciala 22.04.04, 15:56
        fajny ten watek. Mozna sobie was powyobrazac jako osobty o pieknych dlugich
        nogach, ladnych plecach, twarzach, talii. Bardzo pozytywny widok:)
        Robi sie tak pozytywnie:)
        • tsun_am Re: czesci ciala 22.04.04, 16:18
          ciekawe byłoby założenie wątku: czego w sobie nie lubimy...chociaż może lepiej
          nie, to nie byłoby konstruktywne. Zaczelibyśmy sobie siebie wyobrażać jako
          osoby o wielkich nosach, odstających uszach, krzywych nogach, albo jeszcze coś
          gorszego...Brr. Lepiej nie:)
    • snow.white Re: czesci ciala 22.04.04, 16:30
      rzesy,wlosy,zeby i biust :) skrajny dol plecow wzbudza pozytywne
      zainteresowanie,ale jest za duzy,moim zdaniem-i zdaniem producentow spodni
      chyba tez :P cala reszta do wymiany ;))
      • kurczak1976 Re: czesci ciala 22.04.04, 16:44
        Zadek, stopy i ogolnie proporcjonalna budowa ciala:o)
        I wogole sie lubie taka jaka jestem ale dlugo musialam nad tym pracowac zeby
        sie do tego przekonac:o)
        • mrouh Re: czesci ciala 22.04.04, 17:58
          Lubię swoje włosy i... małe palce u rąk:-) Mam fajne małe paluszki:-D Jak mam
          długie paznokcie, to nawet całe dłonie mi się podobają, ale rzadko mam długie...
          No i całkiem lubię swój biust, odkąd przytyłam (choć sam ten fakt wcale mi się
          nie podoba...wrrr). I tyle:-)
          • wakarpl Re: czesci ciala 22.04.04, 22:12
            ODkad zauwazylem, ze na swieci istnieja Kobiety, a nie tylko pilka nozna:),
            mialem wtedy z 10 lat:) [juz wtedy podobaly mi sie rozne panie na ulicy, hahah]
            zawsze i przede wszystkim zwracalem uwage na nogi i nadal tak mi pozostalo:),
            oj mam slabosc do zgrabnych nozek:)
    • k.mmilka Re: czesci ciala 23.04.04, 07:18
      Hmm, chyba lubię swój całokształt, bez rozbierania na czynniki pierwsze :-)
      Chociaż wolałabym mieć zielone oczy i mocniejsze paznokcie.
      • pireneje Re: czesci ciala 23.04.04, 08:16
        Wczoraj nie miałam czasu włączyć się do rozmowy, ale zaczęłam się zastanawiać
        nad tym tematem i doszłam do wniosku, że lubię siebie całą, akceptuję i w
        ogóle...
        Chyba nie mam "ulubionej" części ciała... podobają mi się co prawda moje
        dłonie, twarz... plecy w wyciętych sukienkach... nogi w butach na wysokich
        obcasach...
        hmmm... :-)
        • skay5 Re: czesci ciala 23.04.04, 08:22
          ja też jestem zadowolona, ale najbardziej co lubie? nie lubię brzucha-za mała
          talia-za małe biodra(ok 90cm)-ale najbardzierj chyba lubie nogi-ponoć mam ładne?
          -
          Wiecznie młodzi
    • m-gosia Re: czesci ciala 23.04.04, 08:42
      Do niedawna zawsze uważałam włosy za swoją mocną stronę, ale ostatnio nie mogę
      za nad nimi zapanowac:(( Od kiedy zaczęłam ćwiczyć body sculp z przyjemnością
      patrze ma swoje ramiona i plecy. Gorzej, z dołem, ale co tam...!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka