aleffka
22.04.04, 14:37
zainspirowal mnie wlasnie zlamany paznokiec (zapuszczalam a mam bardzo
slabe). Jaka czesc swego ciala najbardziej lubicie, jestescie z niej dumne
czy cos w tym stylu. Wiadomo, ze kazda kobieta, nawet jakby byla bardzo
niezadowolona ze swojego wyladu, ma takieczesci ciala, które lubi. moze to
glupi temat, ale tak mnie jakos naslo. Ja lubie swoje ramiona i plecy (mam
ladnie wymodelowane). gdyby nie one chyba bym sie zalamala, to zart
oczywiscie:))