Dodaj do ulubionych

Sprzedam lub oddam w dobre ręce...

05.05.04, 17:05
...flaszkę...pół litra luksusowej, którą dostałem za fuchę...myślałem, aby ją
spieniężyć, ale chyba zostanie ją upłynnić...a ja niestety tego nie mogę
dokonać, stąd oferta oddania flaszeczki w dobre ręce...Np. osobom, które
czuły się "rozczarowane" brakiem kaca:P
Obserwuj wątek
    • to.ya Mnie spokojnie możesz oddać, bo 05.05.04, 17:07
      przeczeka w lodówce czy gdzie tam i nabierze po stu latach wartości!
      ;)))
      • swojadroga Re: Mnie spokojnie możesz oddać, bo 05.05.04, 17:11
        tylko do której lodówki, bo ich tu trochę mam??? ;)))
        aaa i jeszcze żeby ktoś nieodpowiedzialny jej nie wyjął z tej lodówki...;)))
        • to.ya Lodówka 05.05.04, 17:28
          spokojnie stoi sobie w Krakowie.
          Wyjąć nie ma kto- chyba, że psisko znów dokona włamania... (lepiej żeby nie!!!)
          U mnie takie rzeczy stać w spokoju wieczność mogą, chyba, że goście się
          rozgaszczają- to wtedy fakt, może kłopot niejaki być.
          Gdybyś na przechowanie ryby chciał mi dać lub sałatki- to będzie baaaaardzo zły
          pomysł.
          C2H5OH - nie ma problema ;)))))
    • kokolores Re: Sprzedam lub oddam w dobre ręce... 05.05.04, 17:29
      No ja sie ostatnimi czasy przerzucilam na winko,ale z braku laku ....
    • swojadroga Re: Sprzedam lub oddam w dobre ręce... 05.05.04, 17:33
      Ale odbiór tylko osobisty...:P
      • to.ya Odbiorę, 05.05.04, 17:37
        swojadroga napisał:

        > Ale odbiór tylko osobisty...:P
        >
        Dobra!! Jestem od piątku w W-wie! :P a później wracam (buuuu !!!!!!!!!) do
        Krakowa ;P
        :))))
        • swojadroga Re: Odbiorę, 05.05.04, 17:43
          To jak bedziesz wracac to przez Slask, a konkretnie Rybnk...:D
          • to.ya Rybnik,powiadasz... 05.05.04, 17:45
            ... a Tobie nie bliżej do Krakowa?
            ;)))
            • swojadroga Re: Rybnik,powiadasz... 05.05.04, 17:51
              Hmmm...uziemiony jestem delikatne mowiac tutaj...
              A gdyby tak stopem to po drodze by m mogli "zatankowac do pełna"...
              :P
              • to.ya Tankować, hmmmmmmmmm 05.05.04, 17:55
                swojadroga napisał:

                > Hmmm...uziemiony jestem delikatne mowiac tutaj...
                PKP na Śląsku strajkuje?????????????

                Lokomotywa
                Jest na banhowie ciynszko maszyna,
                Rubo jak kachlok - niy limuzyna,
                Stoji i dycho, parsko i zipie,
                A hajer jeszcze wongiel w nia sypie.
                Potym wagony podopinali
                I całym szfongym kajś pojechali.

                W piyrwszym siedziały se dwa Hanysy,
                Jedyn kudłaty, a drugi łysy,
                Prawie do siebie nic niy godali,
                Bo sie do kupy jeszcze niy znali.

                W drugim jechała banda goroli,
                Wiyźli ze sobą krzinka jaboli
                I pełne kofry samych presworsztóf
                I kabanina prościutko z rusztu.
                Pili i żarli, jeszcze śpiywali,
                Potym bez łokno wszyscy żigali.

                W czecim Cygony, Żydy, Araby,
                A w czwortym jechały zaś same baby.
                W piontym zaś Ruski. Ci mieli życie!
                Sasza łożarty siedzioł na tricie.
                Gwiozdy mioł na czopce, stargane łachy,
                Krziwiył pycholem i ciepoł machy.
                A w szóstym zaś były same armaty,
                Co je wachowoł jakiś puklaty.

                W siódmym dwa szranki, pufy, wertikoł,
                Smyczy maszyna może do nikąd.
                Jak przejyżdżali bez Śląskie Piekary
                Kaj wom to robiom kółka do kary,
                Maszyna sztopła! Kofry śleciały
                I kożdy lotoł jak pogupiały.

                To jakiś ciućmok i łajza!
                Ciupnął i ślimtoł gynał na glajzach.
                Mog iść do haźla abo do lasa,
                Niy pokazywać tego mamlasa!
                Potym mu ale do szmot nakopali,
                Maszyna ruszyła, cug jechoł dali.
                Bez pola, lasy, góry, tunele,
                Dar za sobom samym te duperele
                Aż sie zagrzoły te biydne glajzy,
                Maszyna sztopła i koniec jazdy.


                > A gdyby tak stopem to po drodze by m mogli "zatankowac do pełna"...
                > :P

                Stopem się nie przemieszczam... Jeno PKP ;ub/i PKSy :)))

                A co do tankowania: mleko 0,5% masz??????????? Bo ja to, ew. soki 100% (ew.
                południowe stoki te sprawy) tanQję:))))
                • swojadroga Re: Tankować, hmmmmmmmmm 06.05.04, 09:35
                  Ja myslalem o swoim transporcie do Krakowa...Ale OK...
                  Wierszyk mne troche zaklopotal...Bo ja tak Slazak nie czysty i nie znajacy
                  doskonale gwary...:D Ja to tzw. "krojcok" jestem...:P Pol-hanys, pol-gorol...

                  • to.ya Re: Tankować, hmmmmmmmmm 06.05.04, 15:58
                    swojadroga napisał:

                    > Ja myslalem o swoim transporcie do Krakowa...Ale OK...
                    Przyjeżdżasz?
                    ło matko...
                    ;)))
                    • swojadroga Re: Tankować, hmmmmmmmmm 06.05.04, 16:09
                      No wlasnie nie przyjezdzam!!!;) Bo i druga flaszke mi wytankuja po drodze...:P
                      Ci co mnie stopem by podwozili...:P
                      • to.ya hmmmmmmmmm 06.05.04, 16:22
                        To ja już nie łapię: autko posiadasz i stopem chcesz jeździeć?
                        Hmmmmmmmmmmmm.....
                        • swojadroga Re: hmmmmmmmmm 06.05.04, 16:31
                          Gdzie i kiedy cos mowilem, ze mam autko??? Mowilem, że uziemiony jestem...:D
                          A tak odnosnie pytania, czy do Krakowa nie mam blizej, to mam zagadke:
                          Z Warszawy o godzinie 14.00 wyjezdza pociag do Katowic. Z Katowic o 14.00
                          wyjezdza pociag do Warszawy. Pociag z W-wy wyjechal z 15-minutowym opoznieniem.
                          Ktory pociag bedzie blizej stolycy, kiedy sie spotkaja???
                          :D
                          • to.ya Re: hmmmmmmmmm 06.05.04, 16:36
                            swojadroga napisał:

                            > Gdzie i kiedy cos mowilem, ze mam autko???
                            Dobra, cofam, na oczy się mnie coś rzuciło! "Sorry I am"! ;))

                            > Ktory pociag bedzie blizej stolycy, kiedy sie spotkaja???
                            > :D
                            Żaden, psze pana, bo żaden nie wyjedzie- sztrejk ogłoszą i zostaną w
                            zajezdni! ;P
                            • swojadroga Re: hmmmmmmmmm 06.05.04, 16:40
                              Cholera...Jakies atrakcje mne mijaja, czy co???Czego ja nic o tym nie wiem??? :D
                              • to.ya atrakcje 06.05.04, 16:51
                                Boszzzzzzzzzzzz
                                Gorce są zawsze atrakcyjne!!!!!!!!!!!!
                                Idziesz? ;))))))
                                • swojadroga Re: atrakcje 06.05.04, 16:54
                                  A o czym goracym mowimy??? :P
                                  Jesli o tym co mysle, to ide :P
                                  • to.ya Re: atrakcje 06.05.04, 16:56
                                    swojadroga napisał:

                                    > A o czym goracym mowimy??? :P
                                    np. o wiosennym słoneczku!!!!!!!!!! ;PPPPP

                                    > Jesli o tym co mysle, to ide :P

                                    :)))
                                    • swojadroga Re: atrakcje 06.05.04, 16:59
                                      Sloneczko odpada, bo gdy ono swieci, to powoduje, ze pewne pylaste przedmiociki
                                      sie unoszą i draznia moj drogi nosek...:D Preferuje gorace wilgotne
                                      srodowisko :D
                                      • to.ya Wymiękasz 06.05.04, 17:02
                                        znaczy?
                                        Ja z astmą wspólnie łazimy i dobrze nam tak! :)))


                                        BTW: podejdź do płot@ ...
                                        • swojadroga Re: Wymiękasz 06.05.04, 17:05
                                          Wrecz przeciwnie...Nie wymiekam, a sugeruje...:D
                                          • to.ya i kolejna zagwozdka 06.05.04, 17:06
                                            o Ciebie chodzi? :))))
                                            • swojadroga Re: i kolejna zagwozdka 06.05.04, 17:10
                                              Sugeruje wyprawe z elementami wilgoci i ciepla...Ty oddasz troche zbednych
                                              klogramow, a ja zyskam oddam meczaca mnie flaszke...:)
                                              • to.ya Re: i kolejna zagwozdka 06.05.04, 17:12
                                                swojadroga napisał:

                                                > Sugeruje wyprawe z elementami wilgoci i ciepla...Ty oddasz troche zbednych
                                                > klogramow, a ja zyskam oddam meczaca mnie flaszke...:)
                                                >
                                                ????????????????????????????????????????????????????????????????
    • zo_h Re: Sprzedam lub oddam w dobre ręce... 05.05.04, 21:27
      A Polmos z Lublina czy z Bielsko-Białej? Bo to bardzo ważne :D.
      • vika411 Re: Sprzedam lub oddam w dobre ręce... 06.05.04, 05:49
        Jak Lancut to biore. Moge nawet osobiscie:-)
        • swojadroga Re: Sprzedam lub oddam w dobre ręce... 06.05.04, 09:30
          O w morde... Pytacie abstynenta o takie szczegoly...Nie wiem...Jest to
          polltrowa butelka luksusowej...i u mnie sie zmarnuje...a szkoda by bylo...:D
    • swojadroga Re: Sprzedam lub oddam w dobre ręce... 06.05.04, 15:21
      W morde...Szykuje sie druga flaszka pod opieke...:/ Wiecie co dalej...W sobote
      ma byc...:/

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka