swojadroga
05.05.04, 17:05
...flaszkę...pół litra luksusowej, którą dostałem za fuchę...myślałem, aby ją
spieniężyć, ale chyba zostanie ją upłynnić...a ja niestety tego nie mogę
dokonać, stąd oferta oddania flaszeczki w dobre ręce...Np. osobom, które
czuły się "rozczarowane" brakiem kaca:P