19.04.05, 20:23
ostatnio mialam maly zapieprz, Michas, szkola, praca, rodzina, ze nie mialam
czasu sie rozejrzec... widzicie te wszystkie szczesliwe pary na ulicach?
mnoza sie jak grzyby po deszczu... az zal sad
Obserwuj wątek
    • anula001 Re: zal 19.04.05, 20:24
      żal??
      ja tam im dobrze życzę, niczego im nie żałuje..
      • zapalniczka Re: zal 19.04.05, 20:24
        tez im dobrze zycze, tylko mi tez za tym teskno... smile
        • anula001 Re: zal 19.04.05, 20:25
          babo, w garść się bierz i nie smutasuj sięsmile
          tylko patrzeć jak będziesz z jakimś jumarem czy innym facetem pod rękę chodziłasmile)
          • emzecik Re: zal 19.04.05, 20:26
            jumarem - <ROTFL>

• anula001 Re: zal 19.04.05, 20:29
              a co - coś źle napisałam??
              nie nada sie on dla zapalniczki???
              • zapalniczka Re: zal 19.04.05, 20:30
                a mnie sie ktos pyta? jumara nie znam... ale zdanie o nim mam...
                • anula001 Re: zal 19.04.05, 20:31
                  Ja znam Jumara, i mysle ze sie nada dla Ciebiesmile
                  a ze masz o nim zdanie to tylko in plus, znaczy ze jestes inteligentna i masz
                  swoje zdanie na kazdy temattongue_out
                  • zapalniczka Re: zal 19.04.05, 20:34
                    co Ci?
                    • anula001 Re: zal 19.04.05, 20:35
                      a coś mi jest?? mów szybko co - bom sie teraz zaniepokoiłasmile
                      • zapalniczka Re: zal 19.04.05, 20:36
                        no wlasnie nie wiem... cos tak z tym jumarem wypalila? co sobie emzecik
                        pomysli? wink
                        • anula001 Re: zal 19.04.05, 20:37
                          a żesz Ty - a co Wy coś ten teges z emzetem??
                          A ja glupia chciałam Ci Jumara naraićsmile)
                          soooory
                          --
                          Faith makes wonders and good friends make good living
                          • zapalniczka Re: zal 19.04.05, 20:39
                            Aniu nie tylko on, hoki tez mnie ubostwia wink
                            • anula001 Re: zal 19.04.05, 20:40
                              cieszę się Ewka, że masz tu powodzeniesmile)
                              • zapalniczka Re: zal 19.04.05, 20:41
                                chyba tylko tu ;P dobra dobra bo sie pobijemy o te rodzyneczki wink
                                • anula001 Re: zal 19.04.05, 20:42
                                  nie ma obawysmile)
                            • hoki_yamoki Re: zal 19.04.05, 21:01
                              ??????????????????????????????????????????
                              • anula001 Re: zal 19.04.05, 21:02
                                do kogo byly te znaki zapytania?
                                • hoki_yamoki Re: zal 19.04.05, 21:03
                                  "Aniu nie tylko on, hoki tez mnie ubostwia wink"
                                  ??????????????????????????????????????????????
                                  • anula001 Re: zal 19.04.05, 21:04
                                    czyli do zapalniczki, a nie do mnie
                                    • hoki_yamoki Re: zal 19.04.05, 21:06
                                      Tak też napisałem smile Ale z powodu natłoku postów mnie przeniosło....
                                      Acha i właśnie usiłuję rzucić palenie, więc zapalniczka poszła w kąt smile
                                      • anula001 Re: zal 19.04.05, 21:07
                                        hihi, to się chwalismile))))))
                                        który dzień dzis?
                                        • hoki_yamoki Re: zal 19.04.05, 21:09
                                          Pierwszy - ale kiepsko mi idzie....sad
                                          Jakoś smutno pozbyć się ostatniej przyjemności sad
                                          I w ogóle jakos tak sad
                                          • anula001 Re: zal 19.04.05, 21:11
                                            co jakoś tak? dołek?
                                            • hoki_yamoki Re: zal 19.04.05, 21:15
                                              Spotkałem dzisiaj sąsiadkę - i usłyszałem, że jej córka (z którą notabene
                                              chodziłem do podstawówki) przyniosła do domu taką plotę - że podobno stałem sie
                                              pijakiem smile)))))
                                              Początkowo ryknąłem śmiechem, ale teraz trochę mi smutno - ludzie są naprawdę
                                              popi...leni sad
                                              • anula001 Re: zal 19.04.05, 21:19
                                                nie przejmuj się ludzmi, skoro nie mają nic ciekawego do roboty to muszą się
                                                zająć czyimś życiem..
                                                Polacy mają te wadę, że zawsze wiedzą lepiej niz my..
                                                • hoki_yamoki Re: zal 19.04.05, 21:22
                                                  Najśmieszniejsze jest to, że ja mam skazę alkocholową smile
                                                  Nie mogę więcej niż setkę wódki na raz smile No chybam,że okazja wielka i kibelek
                                                  blisko smile A potem zaeaz lulu i tydzień leczenia zatrucia alkocholowego sad
                                                  A tak swoją drogą - czy jak z przyprawione rogi i niechęć do
                                                  kolejnego "poważnego" związku robi z faceta pijaka ?
                                                  • anula001 Re: zal 19.04.05, 21:26
                                                    więc sam widzisz, że głupi to ludzie, którzy takie sensacje rozsiewają...

Pijakiem jest ktoś kto pije za dużo, ma problem, a nie ktoś kto okazjonalnie
                                                    pije setkę wódkismile
                                                    Olej tych głupków, please i się nie przejmuj!
                                                  • hoki_yamoki Re: zal 19.04.05, 21:32
                                                    Znów mnie naszła ochota na bezludną wyspę...
                                                    Uciekam, bo jeszcze kogos zarażę smile
                                                    Poczytam sobie Kirkwooda Browna, moze mi sie polepszy...smile
                                                    Do jutra Najsłodszy Misiaku Piernikowy smile
                                                  • anula001 Re: zal 19.04.05, 21:35
                                                    check @
                                                    ee tam, nie uciekajsmile
                                                  • hoki_yamoki Re: zal 19.04.05, 21:37
                                                    No dobra - chwilkę moge Cię odciągnąć od przyziemnych zajeć smile
                                                  • anula001 Re: zal 19.04.05, 21:39
                                                    dziękismile
                                                    coś czuję, że bierze mnie mały dołeksad(
                                                  • hoki_yamoki Re: zal 19.04.05, 21:43
                                                    No coś Ty....dołki można tylko pod bliźnimi kopać smile
                                                    Broń Boże nie wpadać smile
                                                    Jesteś Najsłodszym Misiakiem Piernikowym i nie możesz wpadać w dołki, bo się
                                                    utytłasz i co wtedy ? smile)))
                                                  • anula001 Re: zal 19.04.05, 21:45
                                                    dziękismile

jest problem - nie umiem kopać dołków pod bliźnimi..a nawet tego nie chcę..
                                                  • hoki_yamoki Re: zal 19.04.05, 21:57
                                                    Pokaż tylko miejsce - już lecę po łopatę smile)
                                                    A ty będziesz miała czyste sumienie smile))
                                                  • anula001 Re: zal 19.04.05, 21:59
                                                    haha, chyba nie ma takiej osoby, której chcialabym dołek zafundowaćsmile
                                                    ale dziękismile)
                                                  • hoki_yamoki Re: zal 19.04.05, 22:01
                                                    Gdyby co - to daj znać - to będzie co prawda mój pierwszy, ale musze zacząć się
                                                    wprawiać, coby mój las trochę urozmaicić smile))
                                                  • anula001 Re: zal 19.04.05, 22:03
                                                    jak coś - szepnę Ci słowosmile
                                                    jaki las????
                                                  • hoki_yamoki Re: zal 19.04.05, 22:04
                                                    Jestem szczęśliwym posiadaczem ziemskim smile))Znaczy sie obszarnikiem smile)
                                                    Kiedyś było to tylko rżysko, ale ostatnio wysiały się brzózki w wielkiej ilości
                                                    i tak sobie pomyślałem, że może kilka sosenek do kompletu ?
                                                  • anula001 Re: zal 19.04.05, 22:06
                                                    czy to znaczy że mieszkasz w tym gaju oliwnym??smile)
                                                  • hoki_yamoki Re: zal 19.04.05, 22:10
                                                    Niestety sad(((
                                                    Ale może kiedyś...i może w czymś takim
                                                    www.heritagelog.com/site_images/exterior_interior_images/ext_01.jpg smile))

PS. sprawdź @
                                                  • anula001 Re: zal 19.04.05, 22:12
                                                    nooo, piękny ten domek - tez taki chcesmile)

PS sprawdziłam i napisałam - dziękujęsmile
                                                  • hoki_yamoki Re: zal 19.04.05, 22:16
                                                    Ależ proszę Cię uprzejmie - jest duuuuużo miejsca - dla Ciebie też się
                                                    znajdzie smile)))
                                                  • anula001 Re: zal 19.04.05, 22:19
                                                    dzięki, suuuper facet jesteś - i na dodatek właśnie rozwiązały sie moje dylematy
                                                    mieszkaniowesmile)
                                                  • hoki_yamoki Re: zal 19.04.05, 22:21
                                                    No mamy 1,5 ha do zabudowy - myślę,że nam wystarczy smile))) I przyjemnie będzie
                                                    mieć fajną sąsiadkę smile)))
                                                    I Mazowiecki Park Krajobrazowy rzut beretem i stawy hodowlane blisko i stolica
                                                    niedaleko smile)))
                                                  • anula001 Re: zal 19.04.05, 22:26
                                                    extra, to kiedy budowa rusza?
                                                    coś mam już załatwiać??
                                                    hihih
                                                  • hoki_yamoki Re: zal 19.04.05, 22:28
                                                    Najpierw troszkę kasy trzeba załatwić, bo same ogrodzenie to ładne parę
                                                    złotych..W końcu to 2x 60m i 2 x 280 metrów - kawał płota smile
                                                  • anula001 Re: zal 19.04.05, 22:36
                                                    na płotach się nie znam, ale wierzę ze masz racjęsmile
                                                    Odkladam kase na coś innego, ale mogę sie dołożyć na ten płotsmile))
                                  • zapalniczka Re: zal 19.04.05, 21:36
                                    hehehehe... podzialalo smile
                                    • hoki_yamoki Re: zal 19.04.05, 21:38
                                      ????????? smile
                                      • zapalniczka Re: zal 19.04.05, 21:46
                                        wywabienie Cie do naszej Ani smile
                                        • hoki_yamoki Re: zal 19.04.05, 21:56
                                          Podstęp stulecia smile))
                                          • zapalniczka Re: zal 19.04.05, 21:58
                                            dziekuje wink
                                            • hoki_yamoki Re: zal 19.04.05, 22:00
                                              Nie ma za co....Tak się dać zrobić.....smile)))
                                              • zapalniczka Re: zal 19.04.05, 22:01
                                                ale za to jak milo smile
                                                • hoki_yamoki Re: zal 19.04.05, 22:02
                                                  Mam nadzieję smile))
                                                  • zapalniczka Re: zal 19.04.05, 22:02
                                                    ja tez, powodzenia smile
                                                  • hoki_yamoki Re: zal 19.04.05, 22:03
                                                    smile))))
                        • emzecik Re: zal 19.04.05, 20:42
                          zapalniczka napisała:
                          > cos tak z tym jumarem wypalila? co sobie emzecik
                          > pomysli? wink

nic
                          • zapalniczka Re: zal 19.04.05, 21:39
                            szkoda crying
                            • emzecik Re: zal 19.04.05, 21:47
                              to powiedz co, to sobie pomyślę wink

• zapalniczka Re: zal 19.04.05, 21:49
                                pomysl o tluczonych przeze mnie ziemniaczkach wink
                                • emzecik Re: zal 19.04.05, 21:54
                                  ech... oki, jeśli to ma pomóc ;PPPPP

• zapalniczka Re: zal 19.04.05, 21:55
                                    az zglodnialam... szkoda ze nie moge jesc... sad
                                    • emzecik Re: zal 19.04.05, 22:04
                                      zapalniczka napisała:
                                      >szkoda ze nie moge jesc... sad

wcale nie szkoda wink))

• zapalniczka Re: zal 19.04.05, 22:06
                                        moze Tobie tongue_out
                                        • emzecik Re: zal 19.04.05, 22:08
                                          no coś Ty, dbam i martwię się przecież o Ciebie jak nikt smile
                                          chcesz banana? wink

• zapalniczka Re: zal 19.04.05, 22:10
                                            ciezko mi sie po nich oddycha, masz moze sliwki?
                                            • emzecik Re: zal 19.04.05, 22:22
                                              mogą być z Carrefoura? czynny do 23, to zdążę kupić wink

• zapalniczka Re: zal 19.04.05, 22:24
                                                tak ale suszone smile
                                                • emzecik Re: zal 19.04.05, 22:26
                                                  dobra, jadę wink)

• zapalniczka Re: zal 19.04.05, 22:27
                                                    a jak wrocisz to poslij mi laskawie mail'em wink
                                                  • emzecik Re: zal 19.04.05, 22:31
                                                    no co Ty, w kopercie się zgniotą, puszczę kurierem wink

• zapalniczka Re: zal 19.04.05, 22:35
                                                    a co jak kurier zje? wink
                                                  • emzecik Re: zal 19.04.05, 22:36
                                                    wpier... ? wink))
                                                    to kupię drugie i sam przywiozę wink))
                                                  • zapalniczka Re: zal 19.04.05, 22:37
                                                    a co jak sam zjesz? wink
                                                  • emzecik Re: zal 19.04.05, 22:46
                                                    to Ci zwrócę ;PPP

• zapalniczka Re: zal 19.04.05, 22:46
                                                    ktora strona? wink
                                                  • emzecik Re: zal 19.04.05, 22:52
                                                    którą zechcesz ;P
              • emzecik Re: zal 19.04.05, 20:31
                wątpię, za ładna jest ;PDDDDDDDD

• anula001 Re: zal 19.04.05, 20:33
                  no masz Ci klops - ja mu tu fajną babkę załatwiam a Ty mi piszesz ze za ładna!
                  Dobrze, ze nie jest brzuduląsmile)
                • zapalniczka Re: zal 19.04.05, 20:33
                  emzecik nie jestem ladna? ale mi reklame robisz wink
                  • anula001 Re: zal 19.04.05, 20:35
                    przecież napisał że jesteś za ładna
                    • zapalniczka Re: zal 19.04.05, 20:37
                      no i glupiutka... czytac nie umie smile emzecik chce byc mily smile
                      • anula001 Re: zal 19.04.05, 20:39
                        nie wierzę, już tak się nie krygujtongue_outP
                      • emzecik Re: zal 19.04.05, 20:40
                        nie chce tylko jest
                        i nie ma w zwyczaju pisać głupot smile

• zapalniczka Re: zal 19.04.05, 20:42
                          dobrze kartofelku smile
                          • emzecik Re: zal 19.04.05, 20:56
                            zapalniczka napisała:
                            > dobrze kartofelku smile

zaczynasz... ;P i tak mam zły nastrój, po co mnie dobijać? tongue_outP
                            • zapalniczka Re: zal 19.04.05, 21:47
                              bo kartofelki lubia byc dobijane na puree wink
                              • emzecik Re: zal 19.04.05, 21:58
                                zapalniczka napisała:
                                > bo kartofelki lubia byc dobijane na puree wink

kartofelki pewnie tak, ja nie tongue_out
                                a puree jest beeeee tongue_out
                                • zapalniczka Re: zal 19.04.05, 22:00
                                  to zrobie z Ciebie salatke winkrozbiore Cie tylko ze skorki ;P
                                  • emzecik Re: zal 19.04.05, 22:06
                                    rozebrać możesz, ale nie ze skórki ;P

• zapalniczka Re: zal 19.04.05, 22:08
                                      tak sie nie da smile
                                      • emzecik Re: zal 19.04.05, 22:09
                                        no cóż, dla chcącego nic trudnego ;P

• zapalniczka Re: zal 19.04.05, 22:11
                                          ale ta salatka to nie dla mnie miala byc... smile
                                          • emzecik Re: zal 19.04.05, 22:23
                                            oki smile

• zlosnik5 Re: zal 19.04.05, 20:27
            mocne słowa Anula ale masz racje 1%nie marudzić tylko nalezy sie uśmiechać a
            reszta ...smile
            • anula001 Re: zal 19.04.05, 20:28
              słowa mocne, bo i sprawa takich wymagasmile)
          • zapalniczka Re: zal 19.04.05, 20:29
            jumarem? hehehe... zawsze sie ktos znajdzie... tylko czym jestem starsza tym
            bardziej sobie wybieram a moj ojciec to na kazdego cos znajdzie... ale mam
            wyjscie ewa-kuacyjne jak to nazywam... jak do 40 sie nie pochajtamy (ja i taki
            se jeden)to jestesmy skazani na siebie smile
    • beate1 Re: zal 19.04.05, 21:01
      a zanim zrobiło się ciepło wszyscy jak jeden mąż nie mogli doczekać się
      wiosny...troszkę to niekonsekwentne smile
      • anula001 Re: zal 19.04.05, 21:05
        no właśnie, też tego nie rozumiem, ja tam sie cieszę z wiosny i z parek na ulicysmile
        • beate1 Re: zal 19.04.05, 21:22
          czego oczy nie widzą...

widocznie coś w tym jest

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka