Dodaj do ulubionych

Wybory do PE

11.06.04, 15:16
Zobaczylam na jednej z list swojego znajomego. Dobrze, ze kandyduje z partii
na ktora i tak zamierzalam glosowac. Teraz wiem, ze bede miala okazje
zaglosowac na kogos, kto jest uczciwy, madry, zna jezyki i ma prezencje.
Obserwuj wątek
    • pejsaty Re: Wybory do PE 11.06.04, 15:34
      a ja jeszcze nie jestem przekonany na kogo zaglosuje. tak naprawde to nie ma na
      kogo i zaglosuje nie tyle "za" kims, ale "przeciwko" komus innemu...
      • miltonia Re: Wybory do PE 11.06.04, 15:55
        Ostatnimi czasy tez tak robilam. Teraz nie bede musiala, chociaz mojemu
        kandydatowi nie wieszcze sukcesu, niestety.
    • oldpiernik Re: Wybory do PE 12.06.04, 07:21
      Kurcze, nie wiedziałem, że kandyduję, dzięki, miltonio...
      • miltonia Re: Wybory do PE 12.06.04, 12:27
        Tylko udajesz, ze nie wiesz, a to dlatego, ze skapisz na kielbase wyborcza.
        • toni_majo Oldpierniku! 13.06.04, 15:58
          miltonia napisała:

          > Tylko udajesz, ze nie wiesz, a to dlatego, ze skapisz na kielbase wyborcza.


          czy liczyc wiec mozna TYLKOO na "zwyczajna wiejska" (choc to chyba nie te
          wybory)?

          Toni
          • miltonia Re: Oldpierniku! 13.06.04, 17:36
            Jak widac na nic nie mozna liczyc, nawet nie pomamil czymkolwiek.

            Ps. A Ty to kto?
            Ps. do Edy. Sprawdzilas pana zodiakalnie i w ogole?
            • toni_majo Re: Oldpierniku! 13.06.04, 17:39
              miltonia napisała:


              > Ps. A Ty to kto?

              a ja to Toni -pisze przeciez!
              myslalem ze forum otwarte, ale jezeli nie to
              przepraszam!
              • miltonia Re: Oldpierniku! 13.06.04, 17:50
                Otwarte, ale Ciebie nie znam;)
                Aha, nie obrazaj sie tak zaraz, tylko z ciekawosci sie spytalam.
              • edzioszka Milta, aleś Ty ciekawska! 13.06.04, 17:53
                zapoznałam Toniego na forum Kocibrzucha, o ile mnie pamięć nie zawodzi..

                Toni: jesteśmy ostrożni, ponieważ po sieci krążą podejrzani osobnicy..



                • miltonia Re: Milta, aleś Ty ciekawska! 13.06.04, 17:57
                  I ciekawska i ostrozna. Po co mam sie niechcacy zadac z jakims dresem (to nie
                  do Ciebie Toni, to wspomnienia wczesniejszych zlych doswiadczen). Skoro Eda Cie
                  zna, to w porzadku.
                  • edzioszka O Miltonio! 13.06.04, 20:08
                    hyhy, subtelny Kwiatuszku - strzeż się, licho nie śpi ;)

                    • miltonia Re: O Miltonio! 13.06.04, 21:20
                      No wez Eda, chyba mnie nie podejrzewsz, ze uwierze facetowi w taka bajke. Ze w
                      ogole mu uwierze.
                      Tak na marginesie, zastanawia mnie jaka trzeba byc naiwna, zeby sie na taki kit
                      nabrac.
                      • toni_majo e tam !!! 13.06.04, 22:27
                        nie obrazam sie!
                        a dresik czasem zakladam, tak do biegania!
                        pozdrawiam
                        Toni
                        • sirilla Re: e tam !!! 13.06.04, 22:39
                          A za kim biegasz, drogi Toni? :-))
                          • toni_majo Re: e tam !!! 13.06.04, 22:41
                            z walkmanem:))))))
                            a czasem z zona!!!!!! .)) (jak ma ochote)
                            • miltonia Re: e tam !!! 13.06.04, 22:49
                              To znaczy, ze cwiczysz ucieczki, czy jak?
    • edzioszka Re: Wybory do PE 13.06.04, 22:51
      ech! brak słów kiedy się spojrzy na wyniki sondażowe.. oszołomstwo górą! :(


      • miltonia Re: Wybory do PE 13.06.04, 22:55
        A bylas chociaz?
        • edzioszka Re: Wybory do PE 13.06.04, 23:05
          niestety nie - wspominałam Ci z jakiego powodu..

          PS. kibicowałam UW..
    • kocibrzuch Re: Wybory do PE 13.06.04, 23:07
      oszołomstwo ZAWSZE będzie górą, summa summarum

      trzymajmy się elit :-)
      • landryn_wielki Re: Wybory do PE 13.06.04, 23:20
        3 maj my eli tę
      • miltonia Re: Wybory do PE 13.06.04, 23:21
        Zalezy gdzie bedzie gorą. Na pewno nie wsrod elit;) i nie musimy sie tychze
        trzymac, mozemy je tworzyc.
        • edzioszka Re: Wybory do PE 13.06.04, 23:23
          my nimi po prostu jesteśmy - bez dwóch zdań ;)



          • landryn_wielki Re: Wybory do PE 13.06.04, 23:24
            Elitarni to brzmi jak ciężarni ;P. Ja odpadam..
            • miltonia Re: Wybory do PE 13.06.04, 23:28
              Poczekaj do rozwiazania i wszystko bedzie po staremu.
              • landryn_wielki Re: Wybory do PE 13.06.04, 23:32
                Rozwiązłe myśli mi ciążą..
                • miltonia Re: Wybory do PE 13.06.04, 23:37
                  Mnie nie, tzn. nie ciaza.
                • edzioszka Re: Wybory do PE 13.06.04, 23:37
                  przynajmniej Francuzom się pofarciło - w ostatnich minutach meczu.. wynik
                  zaskakujący ;)

                  PS. może i my zagramy? warcaby? ;)
                  • landryn_wielki Re: Wybory do PE 13.06.04, 23:43
                    Ja bym chętnie zagrał w tysiąca.. ale widzę, że się trochę spóźniłem ;(
                    • miltonia Re: Wybory do PE 13.06.04, 23:45
                      To moze w butelke?
                    • edzioszka Re: Wybory do PE 13.06.04, 23:45
                      tiaaa.. albo w pokera? ;)

                      PS. zazwyczaj triumfuję ;)
                      • landryn_wielki Re: Wybory do PE 13.06.04, 23:47
                        Skoro jest nas 3, to może w brydżyka. Tylko trzeba iść po dziadka.
                      • miltonia Re: Wybory do PE 13.06.04, 23:48
                        Tzn wygrywasz w butelke, hihi. Dobrze, ze Karolaka tutaj nie ma, bo by do rana
                        chichotal.
                        • landryn_wielki Re: Wybory do PE 13.06.04, 23:53
                          Czy ktoś tu kogoś nabija..
                        • edzioszka Re: Wybory do PE 13.06.04, 23:58
                          hyhy, obawiam się Miltoniu, iż Janusz jest owym przyłapanym przez gliny
                          wyłudzaczem forsiaków.. takoż mu nie do śmiechu ;)


                          • miltonia Re: Wybory do PE 14.06.04, 00:19
                            Znowu dal sie zlapac, pierdola jedna. Znowu nabil mnie w butelke, obiecujac
                            zlote gory.
                            • edzioszka Re: Wybory do PE 14.06.04, 00:26
                              sprostowanie: miałam na myśli butyłkę po mleku, promuję zdrowy stil żyzni ;)

                              • miltonia Re: Wybory do PE 14.06.04, 14:44
                                Sadzisz, ze zdrowiej bedzie, jak nabije mnie w butelke po mleku?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka