miltonia 11.06.04, 15:16 Zobaczylam na jednej z list swojego znajomego. Dobrze, ze kandyduje z partii na ktora i tak zamierzalam glosowac. Teraz wiem, ze bede miala okazje zaglosowac na kogos, kto jest uczciwy, madry, zna jezyki i ma prezencje. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
pejsaty Re: Wybory do PE 11.06.04, 15:34 a ja jeszcze nie jestem przekonany na kogo zaglosuje. tak naprawde to nie ma na kogo i zaglosuje nie tyle "za" kims, ale "przeciwko" komus innemu... Odpowiedz Link Zgłoś
miltonia Re: Wybory do PE 11.06.04, 15:55 Ostatnimi czasy tez tak robilam. Teraz nie bede musiala, chociaz mojemu kandydatowi nie wieszcze sukcesu, niestety. Odpowiedz Link Zgłoś
oldpiernik Re: Wybory do PE 12.06.04, 07:21 Kurcze, nie wiedziałem, że kandyduję, dzięki, miltonio... Odpowiedz Link Zgłoś
miltonia Re: Wybory do PE 12.06.04, 12:27 Tylko udajesz, ze nie wiesz, a to dlatego, ze skapisz na kielbase wyborcza. Odpowiedz Link Zgłoś
toni_majo Oldpierniku! 13.06.04, 15:58 miltonia napisała: > Tylko udajesz, ze nie wiesz, a to dlatego, ze skapisz na kielbase wyborcza. czy liczyc wiec mozna TYLKOO na "zwyczajna wiejska" (choc to chyba nie te wybory)? Toni Odpowiedz Link Zgłoś
miltonia Re: Oldpierniku! 13.06.04, 17:36 Jak widac na nic nie mozna liczyc, nawet nie pomamil czymkolwiek. Ps. A Ty to kto? Ps. do Edy. Sprawdzilas pana zodiakalnie i w ogole? Odpowiedz Link Zgłoś
toni_majo Re: Oldpierniku! 13.06.04, 17:39 miltonia napisała: > Ps. A Ty to kto? a ja to Toni -pisze przeciez! myslalem ze forum otwarte, ale jezeli nie to przepraszam! Odpowiedz Link Zgłoś
miltonia Re: Oldpierniku! 13.06.04, 17:50 Otwarte, ale Ciebie nie znam;) Aha, nie obrazaj sie tak zaraz, tylko z ciekawosci sie spytalam. Odpowiedz Link Zgłoś
edzioszka Milta, aleś Ty ciekawska! 13.06.04, 17:53 zapoznałam Toniego na forum Kocibrzucha, o ile mnie pamięć nie zawodzi.. Toni: jesteśmy ostrożni, ponieważ po sieci krążą podejrzani osobnicy.. Odpowiedz Link Zgłoś
miltonia Re: Milta, aleś Ty ciekawska! 13.06.04, 17:57 I ciekawska i ostrozna. Po co mam sie niechcacy zadac z jakims dresem (to nie do Ciebie Toni, to wspomnienia wczesniejszych zlych doswiadczen). Skoro Eda Cie zna, to w porzadku. Odpowiedz Link Zgłoś
edzioszka O Miltonio! 13.06.04, 20:08 hyhy, subtelny Kwiatuszku - strzeż się, licho nie śpi ;) Odpowiedz Link Zgłoś
miltonia Re: O Miltonio! 13.06.04, 21:20 No wez Eda, chyba mnie nie podejrzewsz, ze uwierze facetowi w taka bajke. Ze w ogole mu uwierze. Tak na marginesie, zastanawia mnie jaka trzeba byc naiwna, zeby sie na taki kit nabrac. Odpowiedz Link Zgłoś
toni_majo e tam !!! 13.06.04, 22:27 nie obrazam sie! a dresik czasem zakladam, tak do biegania! pozdrawiam Toni Odpowiedz Link Zgłoś
toni_majo Re: e tam !!! 13.06.04, 22:41 z walkmanem:)))))) a czasem z zona!!!!!! .)) (jak ma ochote) Odpowiedz Link Zgłoś
miltonia Re: e tam !!! 13.06.04, 22:49 To znaczy, ze cwiczysz ucieczki, czy jak? Odpowiedz Link Zgłoś
edzioszka Re: Wybory do PE 13.06.04, 22:51 ech! brak słów kiedy się spojrzy na wyniki sondażowe.. oszołomstwo górą! :( Odpowiedz Link Zgłoś
edzioszka Re: Wybory do PE 13.06.04, 23:05 niestety nie - wspominałam Ci z jakiego powodu.. PS. kibicowałam UW.. Odpowiedz Link Zgłoś
kocibrzuch Re: Wybory do PE 13.06.04, 23:07 oszołomstwo ZAWSZE będzie górą, summa summarum trzymajmy się elit :-) Odpowiedz Link Zgłoś
miltonia Re: Wybory do PE 13.06.04, 23:21 Zalezy gdzie bedzie gorą. Na pewno nie wsrod elit;) i nie musimy sie tychze trzymac, mozemy je tworzyc. Odpowiedz Link Zgłoś
edzioszka Re: Wybory do PE 13.06.04, 23:23 my nimi po prostu jesteśmy - bez dwóch zdań ;) Odpowiedz Link Zgłoś
landryn_wielki Re: Wybory do PE 13.06.04, 23:24 Elitarni to brzmi jak ciężarni ;P. Ja odpadam.. Odpowiedz Link Zgłoś
miltonia Re: Wybory do PE 13.06.04, 23:28 Poczekaj do rozwiazania i wszystko bedzie po staremu. Odpowiedz Link Zgłoś
edzioszka Re: Wybory do PE 13.06.04, 23:37 przynajmniej Francuzom się pofarciło - w ostatnich minutach meczu.. wynik zaskakujący ;) PS. może i my zagramy? warcaby? ;) Odpowiedz Link Zgłoś
landryn_wielki Re: Wybory do PE 13.06.04, 23:43 Ja bym chętnie zagrał w tysiąca.. ale widzę, że się trochę spóźniłem ;( Odpowiedz Link Zgłoś
edzioszka Re: Wybory do PE 13.06.04, 23:45 tiaaa.. albo w pokera? ;) PS. zazwyczaj triumfuję ;) Odpowiedz Link Zgłoś
landryn_wielki Re: Wybory do PE 13.06.04, 23:47 Skoro jest nas 3, to może w brydżyka. Tylko trzeba iść po dziadka. Odpowiedz Link Zgłoś
miltonia Re: Wybory do PE 13.06.04, 23:48 Tzn wygrywasz w butelke, hihi. Dobrze, ze Karolaka tutaj nie ma, bo by do rana chichotal. Odpowiedz Link Zgłoś
edzioszka Re: Wybory do PE 13.06.04, 23:58 hyhy, obawiam się Miltoniu, iż Janusz jest owym przyłapanym przez gliny wyłudzaczem forsiaków.. takoż mu nie do śmiechu ;) Odpowiedz Link Zgłoś
miltonia Re: Wybory do PE 14.06.04, 00:19 Znowu dal sie zlapac, pierdola jedna. Znowu nabil mnie w butelke, obiecujac zlote gory. Odpowiedz Link Zgłoś
edzioszka Re: Wybory do PE 14.06.04, 00:26 sprostowanie: miałam na myśli butyłkę po mleku, promuję zdrowy stil żyzni ;) Odpowiedz Link Zgłoś
miltonia Re: Wybory do PE 14.06.04, 14:44 Sadzisz, ze zdrowiej bedzie, jak nabije mnie w butelke po mleku? Odpowiedz Link Zgłoś