Gość: kubek
IP: 192.168.5.*
14.03.02, 10:18
KUBEK czy spór z KUBKIEM?
To pytanie do Ciebie Mario.
Nie musisz odpowiadac. Możesz ignorować. Możesz niedostrzegać. Mnie jest
wygodniej i przyjemniej nie wchodzić w polemikę z kimś kogo fascynuje
powszechnie używane słowo wulgarne i kimś kto szuka oszczędności państwowych
(!??) na wizycie Papieża. Jeśli te wątki stanowiłyby prowokację to w porządku.
Jednak deklaracja i postawa autora wskazuje, że to raczej przejaw braku także
rozpowszechnionych zasad a być może znaczne luki w edukacji i wiedzy.
Bryluj gdzie sobie życzysz, to Twoja sprawa.
Podejmując tematy wykraczające poza obszar prywatności i takie , które dotykają
przekonań innych winieneś liczyć się z reakcją.To nie musi być reakcja zgodna z
Twoimi przekonaniami. Jeśli natomiast uważasz ,że każdy kto osmieli się wyrażać
zdanie inne od Twojego obowiązany przyjać od Ciebie włśnie razy , to gratuluja
dobrego samopoczucia.
Może to oznaczać, że blisko Ci do wzorowego polityka. Tzn. widły juz masz teraz
popatrz w lustro czy twarz przyjmuje dostecznie tępy wyraz...
pozdrawiam i baw się , a mnie nie zaczepiaj...poczekaj na swój czas spokojnie i
cierpliwie.
:)));))) kubek&arapski&perski