Dodaj do ulubionych

Kto chce uzna

26.03.02, 11:55
, ze to za wczesnie, ale kto chce przyjmie.
Dziś wtorek i do Swiat jeszcze kilka dni, a ja chce wszystkim zlozyc serdeczne
zyczenia. Tym , ktorych spotykalem i tym ktorych zupelnie nie znam.
ZDROWYCH I RADOSNCH SWIAT WIELKIEJNOCY!
Wesolego jajka - jak powiadaja niektorzy.
I niechby w poniedzialek nie bylo tak zimno, bo to nieszczegolna kompania ,
chlod i polewanie woda. Chociaz moze to i zdrowo
krm
Obserwuj wątek
    • Gość: kubek Re: Kto chce uzna IP: 192.168.5.* 26.03.02, 11:59
      Do wesołego jajka dobra jest skacząca kiełbaska?
      Się miej i w czwartek o piątej. Jak ja mam wstać?
      ;))kubek
    • rnag_nolia Re: Kto chce uzna 26.03.02, 11:59
      Krzysiu... a jajka już... oskrobałeś...???
      Ja to robie... gorącym ... woskiem...!!!
      Buziaki


      Pozdr.


      PA!
      • krzysztof.r.m Re: Kto chce uzna 26.03.02, 12:04
        Kura to jest taki stwor, co to kroczac dumnie przez gumno bierze w dziob co
        popadnie. Ale to robi kura. Jestes jej podobny , czleczyno? Ja natomiast nie
        dosc , ze starannie dobieram menu, to i stolowe towarzystwo. Wybacz, ale nie
        bede Ci towarzyszyl w tej rozmowie.
        Pozdrawiam
        krm
        • rnag_nolia Re: Kto chce uzna 26.03.02, 12:06
          ...zawiodłam sie...

          PA!
          • krzysztof.r.m Re: Kto chce uzna 26.03.02, 12:11
            Trzeba przyznac, ze i zawod sprawiasz. Nie mnie jednemu.
            Proponuje nie skacz w wode gleboka jesli umiejetnosci brak.
            Powiesz , ze przeciez plywasz wierzchem. Owszem i nie jestes jedynym przykladem
            tego co wierzchem plynie.
            Pozdrawiam
            krm
            • krzysztof.r.m Re:To chyba zbyt wczesnie... 26.03.02, 14:15
              Moze naprawde to zbyt wczesnie, ale nie wiem czy pozwoli mi czas na skladanie
              Wam zyczen w terminie swietom blizszym.
              Wiec mimo , ze troche w puste , jeszcze raz w taki sposob, WSZYSKIM BEZ WYJATKU
              NAJLEPSZE ZYCZENIA Z OKAZJI SWIAT WIELKIEJNOCY!
              krm
              • ona12 Re:To chyba zbyt wczesnie... 26.03.02, 15:33
                Nie znamy się, ale bardzo Ci serdecznie dziękuję za życzenia. W poniedziałek są
                moje imieniny i nie mooooże być zimno - będzie gorrrrrąco ! Tobie również
                składam najlepsze życzenia z okazji Świąt Wielkanocnych. A ! Naprawdę jest mi
                miło jak nie wiem co.
                • florentynka Re:To chyba zbyt wczesnie... 26.03.02, 18:08
                  Ja też jestem z tych Ci nieznanych, Krzysiu:)
                  Dziękuję za życzenia.
                  Tobie też pięknych i ciepłych świąt.
                  PS Ja też mam w poniedziałek imieniny:)
              • Gość: Lulu Re:To chyba zbyt wczesnie... IP: 213.77.81.* 26.03.02, 16:03
                ..bez wyjatku , a Tobie K. szczególnie , niech te Swieta beda Piekne i Cieple .
                I Obfite nie tylko w serniki z brzoskwiniami :)
                pozdrawiam :)
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka