krzysztof.r.m
26.03.02, 11:55
, ze to za wczesnie, ale kto chce przyjmie.
Dziś wtorek i do Swiat jeszcze kilka dni, a ja chce wszystkim zlozyc serdeczne
zyczenia. Tym , ktorych spotykalem i tym ktorych zupelnie nie znam.
ZDROWYCH I RADOSNCH SWIAT WIELKIEJNOCY!
Wesolego jajka - jak powiadaja niektorzy.
I niechby w poniedzialek nie bylo tak zimno, bo to nieszczegolna kompania ,
chlod i polewanie woda. Chociaz moze to i zdrowo
krm