Dodaj do ulubionych

Ateny 2004

09.08.04, 12:00
Już za kilka dni rozpoczyna się wielkie sportowe święto. Jak myślicie,
pokażemy co potrafimy? Kto zdobędzie złoto? Dla mnie pewniakiem jest
Korzeniowski. Renata Mauer też być może. Motylia? Trzymam kciuki za naszych
siatkarzy. No i za naszą rodaczkę z Lublina - Paulinę Barzycką.
Obserwuj wątek
    • ada296 Re: Ateny 2004 09.08.04, 23:52
      no
      trzymam kciuki
      aczkolwiek moja wiedza jest bliska dna
      i już

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka