ceper_pepper
09.08.04, 12:00
Już za kilka dni rozpoczyna się wielkie sportowe święto. Jak myślicie,
pokażemy co potrafimy? Kto zdobędzie złoto? Dla mnie pewniakiem jest
Korzeniowski. Renata Mauer też być może. Motylia? Trzymam kciuki za naszych
siatkarzy. No i za naszą rodaczkę z Lublina - Paulinę Barzycką.