jasmina_tdi
03.04.02, 17:50
Zalozony watek o dupkach i poszukiwaniu takowego, mial na celu automatyczny odsiew:) W skrocie - dupki mialy zglaszac
sie na ochotnika, a nie-dupki nie. Wpis mial uchronic mnie i moje dobre, szczere i naiwne serduszko przed Dupkiem
Pierwsza Klasa!
Oczywiscie moje wiosenne hormony poswiecam tym, którzy sie NIE zglosili :))))
A oto lista naszych samozwanczych dupkow w kolejnosci przypadkowej:
kitek
apf
emperor
bachuu
leopard - warunkowo zwolniony :)))))
enancjo
shelly sanchez
wowa
ponton
tygrysek
I znow wyszlo na to, ze zostal mi men :)))))) i reszta oczywiscie.
buzi
PA!