sabba 15.09.04, 10:26 Jak mija zycie w oczekiwaniu na atrakcje bycia matka?:) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
wodnik74 Re: Wodnik:) 16.09.04, 15:20 o hej, widzisz, nawet na forum nie zaglądam ... wszystkiego najlepszego urodzinowo :)) Oczekiwanie - no cóż trzeba czekać. Tymczasem jescze troche pracuję, rozmyślam jak to będzie, klepię małą po pupie jak mi ją wypnie na brzuchu i bardzo się ciesze. No i doczekać nie moge Odpowiedz Link Zgłoś
sabba dzieki:)) 16.09.04, 16:58 doswiadczone mamy mowia delektuj sie ostatnimi dniami spokoju:) Ale jak widac po gphu zycie nabralo po przybyciu wrzaskuna na swiat calkiekm fajnych kolorow:) Odpowiedz Link Zgłoś