15.09.04, 10:26
Jak mija zycie w oczekiwaniu na atrakcje bycia matka?:)
Obserwuj wątek
    • wodnik74 Re: Wodnik:) 16.09.04, 15:20
      o hej, widzisz, nawet na forum nie zaglądam ... wszystkiego najlepszego
      urodzinowo :))
      Oczekiwanie - no cóż trzeba czekać. Tymczasem jescze troche pracuję, rozmyślam
      jak to będzie, klepię małą po pupie jak mi ją wypnie na brzuchu i bardzo się
      ciesze. No i doczekać nie moge
      • sabba dzieki:)) 16.09.04, 16:58
        doswiadczone mamy mowia delektuj sie ostatnimi dniami spokoju:) Ale jak widac po
        gphu zycie nabralo po przybyciu wrzaskuna na swiat calkiekm fajnych kolorow:)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka