Gość: Rayoff IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 08.05.02, 11:14 Na chwilkę jestem to i pozdrawiam Szanowne Zgromadzenie :) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: magnolia Re: RAYOFFuckeensunshine IP: 195.205.73.* 08.05.02, 11:15 Czesc Rej! A co masz na swoje usprawiedliwienie, ze tylko na chwilke...? Gość portalu: Rayoff napisał(a): > Na chwilkę jestem to i pozdrawiam Szanowne Zgromadzenie :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: onlyania Re: tez jestem :))) IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 08.05.02, 11:22 tyz na chwile, bo sprawdzam jedynie moja slaba silna strone..... wladza udala sie w kierunku skierniewic, to i moge was odwiedzic....:)))) Odpowiedz Link Zgłoś
ronja Re: tez jestem :))) 08.05.02, 11:27 Cześć Wam dwojgu zaginionym gdzieś we wszechświecie:))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: leziox Re: tez jestem :))),a co! IP: *.arcor-ip.net 08.05.02, 11:32 Ale was tu dzisiaj pełno... Rayoffy-Strogonoffy, Onlyania trzeźwa jak bania, Magnolija-kwaśna lilija i Ronja-aktualnie bez konia. Czyli się nie nudzita,a może tak? Buziaczki pozdrowiaczki od łysej pały, co nos ma mały Odpowiedz Link Zgłoś
ronja Re: tez jestem :))),a co! 08.05.02, 11:39 I Crimen! Crimen zawitał! Mój ulubiony kierowca TIR-ów! Szkoda że go nigdy na stopa nie złapałam! Ale może na co innego się uda...;))) Cześć, Leziu! Odpowiedz Link Zgłoś
motor Re: tez jestem :))),a co! 08.05.02, 11:43 Bardzo śmieszne, bardzo smieszne - wszyscy tylko na chwilę Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: onlyania Re: tez jestem :))),a co! IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 08.05.02, 11:49 kurde, i nawet lezio wstal o nienormalnej godzinie....:)))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: leziox Re: tez jestem :))),a co! IP: *.arcor-ip.net 08.05.02, 11:51 Wstałem o nienormalnej porze,bo zaraz lecę odbierać moją nową maszynę i jestem bardziej podniecony,niż przed spotkaniem z najpiękniejszą kobietą świata. Odpowiedz Link Zgłoś
ronja Re: tez jestem :))),a co! 08.05.02, 11:52 A maszyna z gatunku jakich? Sportowych czy rekreacyjnych?:))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: leziox Re: tez jestem :))),a co! IP: *.arcor-ip.net 08.05.02, 12:13 Zdecydowanie sportowa i z temperamentem. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ronja Re: tez jestem :))),a co! IP: 212.244.252.* 08.05.02, 12:40 Znaczy sie gorącokrwista klacz, mrrrrrrrrr... Odpowiedz Link Zgłoś
barthezz Re: RAYOFFuckeensunshine 08.05.02, 12:38 wyspana? :) saqqara napisał(a): > czesc:)) Odpowiedz Link Zgłoś
saqqara Re: RAYOFFuckeensunshine 08.05.02, 12:59 baju baj, baju baj, prosze pana...:))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Rayoff Re: RAYOFFuckeensunshine IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 08.05.02, 18:28 Znuff na kfile, ale pszeca nie kfile Odpowiedz Link Zgłoś