Dodaj do ulubionych

RAYOFFuckeensunshine

IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 08.05.02, 11:14
Na chwilkę jestem to i pozdrawiam Szanowne Zgromadzenie :)
Obserwuj wątek
    • Gość: magnolia Re: RAYOFFuckeensunshine IP: 195.205.73.* 08.05.02, 11:15
      Czesc Rej!
      A co masz na swoje usprawiedliwienie, ze tylko na chwilke...?
      Gość portalu: Rayoff napisał(a):

      > Na chwilkę jestem to i pozdrawiam Szanowne Zgromadzenie :)

    • Gość: onlyania Re: tez jestem :))) IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 08.05.02, 11:22
      tyz na chwile, bo sprawdzam jedynie moja slaba silna strone.....
      wladza udala sie w kierunku skierniewic, to i moge was odwiedzic....:))))
      • ronja Re: tez jestem :))) 08.05.02, 11:27
        Cześć Wam dwojgu zaginionym gdzieś we wszechświecie:)))
        • Gość: leziox Re: tez jestem :))),a co! IP: *.arcor-ip.net 08.05.02, 11:32
          Ale was tu dzisiaj pełno...
          Rayoffy-Strogonoffy,
          Onlyania trzeźwa jak bania,
          Magnolija-kwaśna lilija
          i Ronja-aktualnie bez konia.
          Czyli się nie nudzita,a może tak?
          Buziaczki pozdrowiaczki od łysej pały,
          co nos ma mały
          • ronja Re: tez jestem :))),a co! 08.05.02, 11:39
            I Crimen! Crimen zawitał! Mój ulubiony kierowca TIR-ów! Szkoda że go nigdy na
            stopa nie złapałam! Ale może na co innego się uda...;)))
            Cześć, Leziu!
            • motor Re: tez jestem :))),a co! 08.05.02, 11:43
              Bardzo śmieszne, bardzo smieszne - wszyscy tylko na chwilę
          • Gość: onlyania Re: tez jestem :))),a co! IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 08.05.02, 11:49
            kurde, i nawet lezio wstal o nienormalnej godzinie....:))))
            • Gość: leziox Re: tez jestem :))),a co! IP: *.arcor-ip.net 08.05.02, 11:51
              Wstałem o nienormalnej porze,bo zaraz lecę odbierać moją nową maszynę i jestem
              bardziej podniecony,niż przed spotkaniem z najpiękniejszą kobietą świata.
              • ronja Re: tez jestem :))),a co! 08.05.02, 11:52
                A maszyna z gatunku jakich?
                Sportowych czy rekreacyjnych?:)))
                • Gość: leziox Re: tez jestem :))),a co! IP: *.arcor-ip.net 08.05.02, 12:13
                  Zdecydowanie sportowa i z temperamentem.
                  • Gość: Ronja Re: tez jestem :))),a co! IP: 212.244.252.* 08.05.02, 12:40
                    Znaczy sie gorącokrwista klacz, mrrrrrrrrr...
    • saqqara Re: RAYOFFuckeensunshine 08.05.02, 12:33
      czesc:))
      • barthezz Re: RAYOFFuckeensunshine 08.05.02, 12:38
        wyspana? :)


        saqqara napisał(a):

        > czesc:))

        • saqqara Re: RAYOFFuckeensunshine 08.05.02, 12:39
          nie bardzo:)
          • barthezz Re: RAYOFFuckeensunshine 08.05.02, 12:40
            to sie przyzwyczajaj:)
            • saqqara Re: RAYOFFuckeensunshine 08.05.02, 12:43
              tak? sa na to sposoby:)
              • barthezz Re: RAYOFFuckeensunshine 08.05.02, 12:45
                wiem, ale nie bedziesz taka:)
                • saqqara Re: RAYOFFuckeensunshine 08.05.02, 12:51
                  bede znacznie gorsza:))
                  • barthezz Re: RAYOFFuckeensunshine 08.05.02, 12:53
                    mam na to sposoby:)
                    • saqqara Re: RAYOFFuckeensunshine 08.05.02, 12:59
                      baju baj, baju baj, prosze pana...:)))
    • Gość: Rayoff Re: RAYOFFuckeensunshine IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 08.05.02, 18:28
      Znuff na kfile, ale pszeca nie kfile

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka