Dodaj do ulubionych

18 - stka córy

IP: *.skierniewice.sdi.tpnet.pl 30.11.04, 19:33
Hey wam wszystkim.
Prosze o troszkę pomocy. Poproszę o jakieś ładne i śmieszne życzonka dla 18-
stolatki PS. bardzo zwariowanej i żywiołowej. Wiec musi być odjazdow
Zatroskana mamusia
Obserwuj wątek
    • Gość: ene due Re: 18 - stka córy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.11.04, 19:50
      :))
      strony.aster.pl/zyczenia/18-nastke.htm
      Niech Ci na długo zostaną w pamięci
      Wspomnienia szkolnych lat
      Niech Ci nie brakuje odwagi i chęci
      Gdy wyruszysz w dorosły świat.
      *
      Życzę Ci znlezienia takiej pracy,
      takich przyjaciól i takich możliwości, o jakich marzysz.
      Stawiaj czoła przyszłości z nadzieją
      i odwagą.
      Z entuzjazmem, zapałem i radością.
      Weź to wszystko i zbuduj z tego życie,
      które warto przezyć...
      *
      Przed Tobą droga daleka, przed Tobą sam życia kwiat. Bądź przez wszystkich
      kochany, nigdy nie zaznaj goryczy - tego Ci me serce życzy.
      *
      Sukcesów w dorosłym życiu, szczęścia w miłości, dużo uśmiechu, dużo radości,
      spełnienia wszystkich najskrytszych marzeń, samych przyjemnych w Twym życiu
      zdarzeń życzy...
      *
      Osiemnasty stukł Ci roczek,

      zrobiłaś kolejny w dorosłość kroczek.

      Niechaj zawsze szczęście Ci sprzyja,

      to co złe z daleka omija,

      wszystko co pragniesz by się ziściło

      i tak jak chcesz zawsze było.
      *
      Witaj wśród ludzi dorosłych, świadomych, mogących głosować i... odpowiadać z
      paragrafów KK!
      *
      Niech anioł Cię chroni przed złem tego świata, a miłość da Ci siłę na walkę z
      przeciwnościami losu.
      *
      Idź śmiało przez życie, miej wesołą minkę, łap szczęście za ogon i duś jak
      cytrynkę.
      *
      Niech nikt i nic nie zdoła
      Cię powstrzymać od zrobienia rzeczy,
      które sobie wymarzyłaś...
      *
      Obserwuj świat szeroko otwartymi oczami, ponieważ największe sekrety ukryte są
      w najbardziej nieprawdopodobnych miejscach.
      Ci, co nie wierzą w magię świata -
      - nigdy ich nie odkryją.
      życzę Ci wiary.
      *
      Jak strumyk bystrej wody
      po zielonej płynie niwie
      tak niech płynie wiek Twój młody
      mile i szczęśliwie.
      *
      Coż by Ci życzyć, kiedy życzen tyle
      na kazdej kartce, tu wszedzie.
      Każdy Cie kocha i życzy mile
      cóż moje słowo znaczyć tu będzie?
      Wiec ślę Ci jedno życzenie małe:
      BYWAJ SZCZEŚLIWYM PRZEZ ŻYCIE CAŁE no i proszę jeszcze skromnie:
      nigdy nie zapomnij o mnie!
      *
      Niech ten radosny dzień.
      Na zawsze Twe troski,
      Odsunie w cień.
      I niech się śmieje do Ciebie świat,
      Blaskiem szczęście i długich lat.
      *
      Życie jest krótkie,
      Jak sen majowy.
      I pędzi wciąż naprzód,
      Jak strzała.
      Dla nas jest ono,
      Tylko jedną chwilą.
      Nie pozwól,
      By się ta chwila,
      ZMARNOWAŁA!
      *
      Radości z każdego dnia,
      Szczęścia, które wiecznie trwa.
      Sukcesów w każdej dziedzinie życia.
      Z całego serca Tobie życzę!
      *

      Wszystko przemija w życiu człowieka
      Nawet uroda z czasem ucieka
      Lecz szkolne lata to baśń zaklęta
      O których każdy pamięta.
      *
      Życia słodkiego jak tort,
      We wszystkich kolorach tęczy.
      Niech Twoje noce i dni,
      Mają urok i czar.
      Jak uśmiech serdeczny.
      *
      Udanego startu w dorosłe życie,
      Szczęścia, radości, pomyślności.
      I napotkania na swojej drodze życia,
      Samych wspaniałych ludzi.
      *
      Życzę Ci, byś nigdy nie stał
      się zbyt dorosły na to,
      aby umiec się cieszyć
      najdrobniejszymi sprawami.
      *
      W Dniu 18 Urodzin życzę Ci:
      subtelnej niecierpliwości wiosny.
      łagodnego wzrastania lata.
      cichej dojrzałosci jesieni.
      mądrości dostojnej zimy.
      *
      Powodzenia w dorosłym życiu, spełnienia wszystkich marzeń, szcześcia i radości
      życzy...
      *
      18 spełnionych marzeń, 18 podróży dookoła świata, 18 milionów dolarów i
      gorących pocałunków bez liku! życzy.
      *
      Dziś masz 18 lat! Śmiało teraz ruszaj w świat, śmiało żyj i trzymaj szczeście
      swe za ręce!
      *
      Wszystko co było Twoim marzeniem co jest i będzie w przyszłości, niech nie
      uleci z cichym westchnieniem lecz niech się spełni w całości!
      *
      Jeść można ile się chce...
      A cierpieć - ile trzeba...
      Ale po burzy zawsze jest słońce...
      A najważniejsze w życiu jest,
      żebyś znalazła drogę
      na której nie potrącisz
      drugiego człowieka...
      *
      W dniu wejścia w dorosłych świat
      niech wszystkie smutki odejdą w dal.
      Niech się śmieje do Ciebie świat
      blaskiem długich i szczęśliwych lat.
      *
      Radosnego wejścia w dorosłe życie...
      młodości, radości, przyjaciół,
      na których nigdy się nie zawiedziesz...
      i miłości najbliższych...
      *
      Kiedy wspomnisz te młode chwile,
      które odeszły w mroczną dal,
      a które dały ci szczęścia tyle,
      uczujesz w sercu cichy żal,
      Zatęsknisz wtedy do tej przeszłości,
      w której ci jaśniał cały świat,
      bo zapamietaj, że czas młodości
      to najpiękniejszy życia czas.
      *
      Do odważnych świat należy.
      Uwierz w siebie!
      Stań przy sterze!
      Zawiń w nowym życiu porty.
      Niech serce będzie Ci mapą,
      A Uśmiech paszportem.
      *
      Jak najmniej trosk,
      Słońca każdego ranka,
      Dużo zdrowia i uśmiechu.
      *
      Uśmiech i szczęście niech,
      W Twym sercu gości.
      Niech każdy poranek,
      Słońce4m Ciebie wita.
      *
      www.zyczenia.zly.pl/18.htm
      18-nastkę



      Przed Tobą droga daleka, przed Tobą sam życia kwiat. Bądź przez wszystkich
      kochany, nigdy nie zaznaj goryczy - tego Ci me serce życzy.



      18 spełnionych marzeń, 18 podróży dookoła świata, 18 milionów dolarów i
      gorących pocałunków bez liku! życzy.




      W dniu wejścia w dorosłych świat
      niech wszystkie smutki odejdą w dal.
      Niech się śmieje do Ciebie świat
      blaskiem długich i szczęśliwych lat.



      Jak strumyk bystrej wody
      po zielonej płynie niwie
      tak niech płynie wiek Twój młody
      mile i szczęśliwie.




      Kiedy wspomnisz te młode chwile,
      które odeszły w mroczną dal,
      a które dały ci szczęścia tyle,
      uczujesz w sercu cichy żal,
      Zatęsknisz wtedy do tej przeszłości,
      w której ci jaśniał cały świat,
      bo zapamietaj, że czas młodości
      to najpiękniejszy życia czas.




      Coż by Ci życzyć, kiedy życzen tyle
      na kazdej kartce, tu wszedzie.
      Każdy Cie kocha i życzy mile
      cóż moje słowo znaczyć tu będzie?
      Wiec ślę Ci jedno życzenie małe:
      BYWAJ SZCZEŚLIWYM PRZEZ ŻYCIE CAŁE no i proszę jeszcze skromnie:
      nigdy nie zapomnij o mnie!



      Jak strumyk bystrej wody
      po zielonej płynie niwie
      tak niech płynie wiek Twój młody
      mile i szczęśliwie



      Obserwuj świat szeroko otwartymi oczami, ponieważ największe sekrety ukryte są
      w najbardziej nieprawdopodobnych miejscach.
      Ci, co nie wierzą w magię świata -
      - nigdy ich nie odkryją.
      życzę Ci wiary.


      Niech nikt i nic nie zdoła
      Cię powstrzymać od zrobienia rzeczy,
      które sobie wymarzyłaś...



      Idź śmiało przez życie, miej wesołą minkę, łap szczęście za ogon i duś jak
      cytrynkę.



      Niech anioł Cię chroni przed złem tego świata, a miłość da Ci siłę na walkę z
      przeciwnościami losu.


      Witaj wśród ludzi dorosłych, świadomych, mogących głosować i... odpowiadać z
      paragrafów KK!

      Sukcesów w dorosłym życiu, szczęścia w miłości, dużo uśmiechu, dużo radości,
      spełnienia wszystkich najskrytszych marzeń, samych przyjemnych w Twym życiu
      zdarzeń życzy...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka