Dodaj do ulubionych

Zaproszenie

IP: *.sp / 192.168.5.* 21.05.02, 09:54
Wolny kubek zaprasza na kawę!
Wolny stół dyskusyjny - wolno wszystko tylko nie wolno paskudzić!
DZIEŃ DOBRY WSZYSTKIM!!!
kubek
Obserwuj wątek
    • Gość: samanta Re: Zaproszenie IP: *.szczecin.sdi.tpnet.pl 21.05.02, 09:56
      jesli z mliczkiem to ja chetnie mimo juz wypicia jednej dzisiaj.co tam,moze serce to wytrzyma
      jakos,nie?:)
    • Gość: Magnolia Re: Zaproszenie IP: 195.205.73.* 21.05.02, 09:56
      a ja miałabym ochotę własnie sobie popaskudzić Kubek, i co Ty na to?
      Gość portalu: kubek napisał(a):

      > Wolny kubek zaprasza na kawę!
      > Wolny stół dyskusyjny - wolno wszystko tylko nie wolno paskudzić!
      > DZIEŃ DOBRY WSZYSTKIM!!!
      > kubek

      • Gość: samanta Re: Zaproszenie IP: *.szczecin.sdi.tpnet.pl 21.05.02, 09:58
        wylej kawe na stol i juz
        • Gość: kubek Re: Zaproszenie IP: *.sp / 192.168.5.* 21.05.02, 09:59
          Samanto wypij, a nie zaszkodzi!
          Magnolio? Czemu złościsz się na Bogu ducha winny kubek i czemu chcesz go
          upaskudzać?
          cichy
          • Gość: Magnolia Re: Zaproszenie IP: 195.205.73.* 21.05.02, 10:02
            Gość portalu: kubek napisał(a):

            > Samanto wypij, a nie zaszkodzi!
            > Magnolio? Czemu złościsz się na Bogu ducha winny kubek i czemu chcesz go
            > upaskudzać?
            ale za to słodko...zrobię miazgę truskawkową...
            Cieszysz się Kubek razem ze mną...ze słodkiego upaskudzenia...?
            > cichy

        • Gość: Magnolia Re: Zaproszenie IP: 195.205.73.* 21.05.02, 10:00
          a potem będziemy sie obrzucać bitą śmietaną...z kawy, żeby nudno nie było...
          a
          Gość portalu: samanta napisał(a):

          > wylej kawe na stol i juz

          • Gość: samanta Re: Zaproszenie IP: *.szczecin.sdi.tpnet.pl 21.05.02, 10:02
            mozemy jeszcze rzucac w siebie kostkami cukru...tyz moze byc wesolo
            • Gość: cichy Re: Zaproszenie IP: *.sp / 192.168.5.* 21.05.02, 10:05
              Kostki cukru można zmemlać! Zmemlane lepiej lecą!
              NIE MA DZIŚ ŻŻZADNYCH CIASTEK!!! KONIEC Z CIASTKAMI!!!
              Cukiernik się spił i śpi!!!
              cichy
            • Gość: magnolia Re: Zaproszenie IP: 195.205.73.* 21.05.02, 10:05
              Gość portalu: samanta napisał(a):

              > mozemy jeszcze rzucac w siebie kostkami cukru...tyz moze byc wesolo,
              a później zamówimy ciastka kremowe i przypieczętujemy...nimi naszą przyjaźń...
              (najlepiej wychodzą rzuty z odległości 1,5 metra...)

              • Gość: samanta Re: Zaproszenie IP: *.szczecin.sdi.tpnet.pl 21.05.02, 10:07
                protestuje przeciwko ciastkom! odchudzam sie a obawiam sie moglabym zaczac zlizywac krem z
                ...ran;)))
                • Gość: Magnolia Re: Zaproszenie IP: 195.205.73.* 21.05.02, 10:09
                  z moich nie zlizuj,przeznaczę je dla kogoś innego
                  Gość portalu: samanta napisał(a):

                  > protestuje przeciwko ciastkom! odchudzam sie a obawiam sie moglabym zaczac zliz
                  > ywac krem z
                  > ...ran;)))

    • men_ Re: Zaproszenie 21.05.02, 10:06
      a może kawę z prądem ?:))

      p.s.: "finlandia" się do tego nadaje :)
      • Gość: magnolia Re: Zaproszenie IP: 195.205.73.* 21.05.02, 10:07
        men_ napisał(a):

        > a może kawę z prądem ?:))
        ze szkocką dla mnie
        >
        > p.s.: "finlandia" się do tego nadaje :)

      • Gość: samanta Re: Zaproszenie IP: *.szczecin.sdi.tpnet.pl 21.05.02, 10:08
        no nie...nawalona do pracu nie pojde,a ta jeszcze przede mna jest;)) Dzieci...hip! dzisiaj...hip!
        ...bedziemy sie uczyc...hip! etc;)))
      • Gość: kubek Re: Zaproszenie IP: *.sp / 192.168.5.* 21.05.02, 10:10
        men_ napisał(a):

        > a może kawę z prądem ?:))
        >
        > p.s.: "finlandia" się do tego nadaje :)
        Finlandia świetnie się nadaje!
        Gust to rzecz bardzo osobista.
        kubek;)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka