Gość: kubek IP: *.sp / 192.168.5.* 21.05.02, 09:54 Wolny kubek zaprasza na kawę! Wolny stół dyskusyjny - wolno wszystko tylko nie wolno paskudzić! DZIEŃ DOBRY WSZYSTKIM!!! kubek Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: samanta Re: Zaproszenie IP: *.szczecin.sdi.tpnet.pl 21.05.02, 09:56 jesli z mliczkiem to ja chetnie mimo juz wypicia jednej dzisiaj.co tam,moze serce to wytrzyma jakos,nie?:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Magnolia Re: Zaproszenie IP: 195.205.73.* 21.05.02, 09:56 a ja miałabym ochotę własnie sobie popaskudzić Kubek, i co Ty na to? Gość portalu: kubek napisał(a): > Wolny kubek zaprasza na kawę! > Wolny stół dyskusyjny - wolno wszystko tylko nie wolno paskudzić! > DZIEŃ DOBRY WSZYSTKIM!!! > kubek Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: samanta Re: Zaproszenie IP: *.szczecin.sdi.tpnet.pl 21.05.02, 09:58 wylej kawe na stol i juz Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kubek Re: Zaproszenie IP: *.sp / 192.168.5.* 21.05.02, 09:59 Samanto wypij, a nie zaszkodzi! Magnolio? Czemu złościsz się na Bogu ducha winny kubek i czemu chcesz go upaskudzać? cichy Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Magnolia Re: Zaproszenie IP: 195.205.73.* 21.05.02, 10:02 Gość portalu: kubek napisał(a): > Samanto wypij, a nie zaszkodzi! > Magnolio? Czemu złościsz się na Bogu ducha winny kubek i czemu chcesz go > upaskudzać? ale za to słodko...zrobię miazgę truskawkową... Cieszysz się Kubek razem ze mną...ze słodkiego upaskudzenia...? > cichy Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Magnolia Re: Zaproszenie IP: 195.205.73.* 21.05.02, 10:00 a potem będziemy sie obrzucać bitą śmietaną...z kawy, żeby nudno nie było... a Gość portalu: samanta napisał(a): > wylej kawe na stol i juz Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: samanta Re: Zaproszenie IP: *.szczecin.sdi.tpnet.pl 21.05.02, 10:02 mozemy jeszcze rzucac w siebie kostkami cukru...tyz moze byc wesolo Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: cichy Re: Zaproszenie IP: *.sp / 192.168.5.* 21.05.02, 10:05 Kostki cukru można zmemlać! Zmemlane lepiej lecą! NIE MA DZIŚ ŻŻZADNYCH CIASTEK!!! KONIEC Z CIASTKAMI!!! Cukiernik się spił i śpi!!! cichy Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: magnolia Re: Zaproszenie IP: 195.205.73.* 21.05.02, 10:05 Gość portalu: samanta napisał(a): > mozemy jeszcze rzucac w siebie kostkami cukru...tyz moze byc wesolo, a później zamówimy ciastka kremowe i przypieczętujemy...nimi naszą przyjaźń... (najlepiej wychodzą rzuty z odległości 1,5 metra...) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: samanta Re: Zaproszenie IP: *.szczecin.sdi.tpnet.pl 21.05.02, 10:07 protestuje przeciwko ciastkom! odchudzam sie a obawiam sie moglabym zaczac zlizywac krem z ...ran;))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Magnolia Re: Zaproszenie IP: 195.205.73.* 21.05.02, 10:09 z moich nie zlizuj,przeznaczę je dla kogoś innego Gość portalu: samanta napisał(a): > protestuje przeciwko ciastkom! odchudzam sie a obawiam sie moglabym zaczac zliz > ywac krem z > ...ran;))) Odpowiedz Link Zgłoś
men_ Re: Zaproszenie 21.05.02, 10:06 a może kawę z prądem ?:)) p.s.: "finlandia" się do tego nadaje :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: magnolia Re: Zaproszenie IP: 195.205.73.* 21.05.02, 10:07 men_ napisał(a): > a może kawę z prądem ?:)) ze szkocką dla mnie > > p.s.: "finlandia" się do tego nadaje :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: samanta Re: Zaproszenie IP: *.szczecin.sdi.tpnet.pl 21.05.02, 10:08 no nie...nawalona do pracu nie pojde,a ta jeszcze przede mna jest;)) Dzieci...hip! dzisiaj...hip! ...bedziemy sie uczyc...hip! etc;))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kubek Re: Zaproszenie IP: *.sp / 192.168.5.* 21.05.02, 10:10 men_ napisał(a): > a może kawę z prądem ?:)) > > p.s.: "finlandia" się do tego nadaje :) Finlandia świetnie się nadaje! Gust to rzecz bardzo osobista. kubek;) Odpowiedz Link Zgłoś