Dodaj do ulubionych

Polacy smierdza :/

IP: 213.212.204.* 12.03.05, 15:13
Polscy faceci, wezcie moze przyklad z Arabow, co?? W kwestiach stroju,
higieny czy wyksztalcenia nigdy im nie dorownacie, palanciarze.
Obserwuj wątek
    • konrado80 Re: Polacy smierdza :/ 12.03.05, 15:19
      powiedziala co wiedziala
      :DDDDDDDDDDDDDDDDD
      sie usmialem
    • northumberland Re: Polacy smierdza :/ 12.03.05, 15:21
      no i na pewno nie pilotujemy boeingow tak jak oni...
      • Gość: antos Re: Polacy smierdza :/ IP: *.cac.psu.edu 12.03.05, 15:25
        Polskie kobitki tyz niezle jada.
        • Gość: cfiatushek. Re: Polacy smierdza :/ IP: 213.212.204.* 12.03.05, 15:28
          Zgadzam sie, skoro ktos cuchnie zeszlorocznym potem, temu francuskie perfumy
          jada.
      • Gość: cfiatushek. Re: Polacy smierdza :/ IP: 213.212.204.* 12.03.05, 15:26
        :D:D:D A propos boeingow - czemu wy sie nie myjecie nawet jak lecicie
        samolotem?
        Szkoda, ze widac kodu kraju z jakiego pisze, nie gadalibyscie moze, ze nie wiem
        co mowie, smierdzace, szkaradne debile.
        • Gość: piecyk gazowy Re: Polacy smierdza :/ IP: *.tpnet.pl / *.tpnet.pl 12.03.05, 15:32
          Gość portalu: cfiatushek. napisał(a):

          > Szkoda, ze widac kodu kraju z jakiego pisze,

          Przecież widać, że piszesz z Egiptu.
        • northumberland Re: Polacy smierdza :/ 12.03.05, 15:34
          no przecie mnie za raz cholera wezmie, ile jeszcze jady bedzie sie wydobywalo z
          tej zakochanej-w-arabach super-inteligentnej, pelnej refleksji i bon-tonu damy?
          kur..a pani mac, szanowna damo! nikt nie zmusza do siedzenia w Polsce, a jezeli
          chodzi o linie lotnicze, to zawsze mozna leciec tadzyckimi.
          mimo wszystko pozdrawiam, Insz Allah
    • northumberland tak przy okazji... 12.03.05, 15:24
      ... czy z arabami tez prowadzisz tak glebokie intelektualnie rozmowy? posrod
      kadzidel, pachnidel, czystych koszul itp? no poprostu wyluzdana orgia
      intelektu... beheuehehe
    • Gość: ^(- -)^ Re: Polacy smierdza :/ IP: *.internetdsl.tpnet.pl 12.03.05, 15:27
      Miałas przyjemnośc z Arabem?
      I źle go zrozumiałaś!
      On nie mówił,że pachniesz morzem....
      jemu chodziło o zapaszek śledzi....
      • Gość: cfiatushek. napisalam tego posta, IP: 213.212.204.* 12.03.05, 15:29
        bo jeszcze nigdy nie dusilam sie od smrodu w samolocie.
        WSTYYYYYYYYYYYYYYYD!!!!!!!!!!!!!!
        • Gość: xy2 Re: napisalam tego posta, IP: .48.242.* / 80.51.176.* 12.03.05, 15:38
          na pewno w samolocie dusiłas sie od smrodu
        • Gość: antos Re: napisalam tego posta, IP: *.cac.psu.edu 12.03.05, 15:38
          Arab wzor niedoscigniony dla cfiatuszka.
        • northumberland a moze tam smierdzialo kiedy weszlas? 12.03.05, 15:47
          a jaka masz pewnosc, ambitna kobieto?
        • konrado80 Re: napisalam tego posta, 12.03.05, 16:16
          widocznie wstdzili sie do Ciebie podejsc i zwrocic Tobie uwage ze cuchniesz
          a Ty glupia myslalas ze to ktos inny smierdzi
    • Gość: xy2 to po co przytulasz sie do tych co śmierdza IP: .48.242.* / 80.51.176.* 12.03.05, 15:36
      • beatka5 Re: to po co przytulasz sie do tych co śmierdza 12.03.05, 15:46
        Oj cfiatuszku poszukałabys troche rozumu!!!
    • northumberland POLSCY FACECI!!!! 12.03.05, 15:49
      BIEZMY PRZYKLAD Z ARABOW ROBMY UCIEKAJMY Z POLSKI I ROBMY ARABSKIM NASTOLATKOM
      BRZUCHY!!!!!!
      • northumberland BIERZMY, ofkors 12.03.05, 15:50
    • northumberland Re: Polacy smierdza :/ 12.03.05, 15:55
      jestem Polakiem, nie mylem sie od tygodnia, zeszloroczne skarpetki wrosly mi w
      skore na nogach, wypralbym slipy ale nie moge ich oderwac od ciala... ale mam
      pewien genialny plan... tak! przelece sie samolotem, moze kogos wkurxxxe!?

      no, ludzie, w jakim swiecie my zyjemy... zenada, wstd mi za Ta POLKE
    • Gość: mydełko FA Re: Polacy smierdza :/ IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.03.05, 17:01
      A wiecie dlaczego Polak nie myje nóg?... Zeby mu dziur w czarnych skarpetkach
      nie było widać!!!!!!!!!hahahha
      • northumberland Re: Polacy smierdza :/ 12.03.05, 17:06
        no bo ciezko umyc noge nie sciagajac karpety... :)
        • Gość: mydełko FA Re: Polacy smierdza :/ IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.03.05, 17:14
          skarpeta z dziurą, sztywna i w dodatku śmierdzi... horror.
          A tak zupelnie poważnie, generalnie... niezaprzeczalnie SMIERDZIMY... PRYSKAMY
          SIE kiepskimi wodami, dezodroantami.. mydło, wodę oszczędzamy - bo dziś szkoda
          każdego grosza... na zachodzie (kiedyś dawno bywałem) poznawali tubylcy Polaków
          po specyficznym zapachu(hmm). Co tu gadać... kiedyś kobiety chodziły bez
          majtek, bo łatwiej było wietrzyć cipę... dziś chodzą bez majtek, bo niby, że je
          to podnieca... hahaha...Ogólnie : apel MYJCIE SIĘ CHŁOPCY I DZIEWCZYNY, bo nie
          znacie ani dnia ani godziny!!!!!!!!!(:
          • northumberland Polacy smierdza : 12.03.05, 17:17
            coz, to nasze COUNTRYSIDE, nieprawdaz?
          • Gość: grześ Re: Polacy smierdza :/ IP: *.internetdsl.tpnet.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 12.03.05, 18:19
            Prosze jesli możesz to mów za siebie Ja nie utożsamiam sie z Twoim "My":)
    • Gość: jasio Re: Polacy smierdza :/ IP: *.internetdsl.tpnet.pl 12.03.05, 17:27
      smierdzą jak cholera i to nietylko polacy ale i polki (przynajniej cześć) -
      czasamijak rozmawiam z takim delikwentem to potem wietrzę pokój godzinę
      • Gość: mała Re: Polacy smierdza :/ IP: *.mt.pl / *.mt.pl 12.03.05, 17:31
        to fakt a szczególnie...jak buty ściągną.......koszmar
    • szefu13 Re: Polacy smierdza :/ 12.03.05, 18:10
      Dziękuję, ale postoję :))))). Generalnie uważam, że jestem wporzo i to
      potwierdziło wiele dziewczyn. Inne opinie "w ciemno" i zgeneralizowane w
      stopniu porównywalnym do natężenia woni piecioletnich onuc mnie nieszczególnie
      interesują. Poza tym Arabowie mnie biorą z wyglądu za swojego, a zwłaszcza jak
      się przyoblekę w jakieś marne łachy :)))))))). Co do higieny, to mamy
      generalnie inny zapach ciała niż Arabowie, co jest nieco upierdliwe i to ze
      wzajemnością. Z tą różnicą, że oni przez grzeczność o tym nie wspomną, a już na
      pewno nie zrobiłaby tego Arabka :)))))). A jeśli chodzi o wykształcenie ....
      ech .... wiesz co? Zmień środowisko, poznaj nowych ludzi - po prostu miałaś
      pecha i trafiłaś na jakąś dolinę :))))))))).

      A tak w ogóle, to kto naubliżał Twojemu narzeczonemu Arabowi, że Cię to tak
      wkurzyło? :)))))))))))))))))))))))))))
    • nickita13 Re: Polacy smierdza :/ 12.03.05, 19:43
      no tak...rozumiem...sobota wieczór...siedzisz sama przed telewizorem i wcinasz
      trzecią torbę czipsów... no bywa, zdarza się najlepszym ...ale czy to od razu
      powód żeby tak z grubej rury na tych naszych facetów poczciwych..:-)). I do
      kogo ty ich porównujesz??? do Arabów..no daj spokój...ja ci mówię ty zmień
      dilera bo on ci coś miesza w tym stuffie..;-DDDDDD proponuje tez sprawdzać czy
      pieczarki to napewno pieczarki bo może ci straganiarz halucynki wciska a ty
      sosik z nich robisz i potem pieprzysz takie głupoty że nie wiadomo co ci
      odpisać. To może tak: Polacy podobnie jak Arabowie, Francuzi, Niemcy,
      Amerykanie (i prosze nie każ mi wymieniać wszystkich nacji) itd. czasem
      śmierdzą. Sa to odosobnione przypadki śmierdzieli, niemyjących się obrzydliwców
      uprzykrzających życie innym ludziom. Takie uogólnienia są śmieszne i wręcz
      irytujące. A już porównanie z Arabami to po prostu rozkłada mnie na
      łopatki...leżę i tarzam się ze śmiechu :-DDDDDDDDDDDD.
      Słowo...nie wiem ile masz lat ale proponuję przetestować jeszcze jakiegoś
      Polaka (prócz tego jednego jedynego do tego śmierdzącego co ci się trafił).
      • cfiatushek BUHAHHAHAHH!! 22.03.05, 21:06
        Kretynka. I tak na marginesie - ogladanie telewizji to narodowy sport Polakow i
        wszelkiej masci niemyslacych polglowkow.
    • northumberland WITAJCIE W SMRODOWIE!!! 12.03.05, 19:57
      tak owinno sie nazwac ten watek koledzy i kolezanki
    • Gość: czarna mamba Re: Polacy smierdza :/ IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.03.05, 10:55
      Coś mi tu zalatuje prostytutką
      • Gość: matt Re: Polacy smierdza :/ IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.03.05, 20:43
        to zwykła kur..., a ty tak ładnie napisałeś prostytutka.:))))))))))hahahahaha
    • Gość: KOBIETA_KRK Re: Polacy smierdza :/ IP: *.net.pl / 62.233.214.* 13.03.05, 11:51
      dziecko mialas tu nie wracac!!! ja tam nie narzekam na polskich mezczyzn a na
      arabie to Ty sie dzieciaku jeszcez przejedziesz..i prosze nie wlaz na to forum
      bo jak zauwazaylam mile widziana tu nie jestes!!!przeciez obiecywalas ze
      wyjezdzasz z tego kraju i juz wiecej Cie tu nie zobaczymy..a bylo tak
      fajnie...bez Ciebie!!!
      oj malutka za pare miesiecy pojawisz sie na tym forum i bedziesz narzekac ze
      twoj arabski kochas Cei traktuje jak smiecia -poczytaj sobie forum na
      wakacje.pl zobaczysz co tam pisza kobiety po lub w trakcie zwiazkow z arabami.pa
      • Gość: cfiatushek. Re: Polacy smierdza :/ IP: 62.193.105.* 18.03.05, 23:43
        kosomaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaak :D
        wracam bo mi sie podoba :) I zeby udowosnic, ze moj arabski maz pod kluczem
        mnie nie trzyma... a co polacy mysla mam gdzies :) i bede ich tepic jak tylko
        sie da :)na sama mysl o polsce rzygac mi sie chceeeeeeeeeeسورية تقضي برحيل
        • northumberland Re: Polacy smierdza :/ 22.03.05, 21:16
          no to co Cie powstrzymuje?
          upusc troche jadu z siebie, ulzyj sobie ( skoro musisz..)
          my jestesmy tolerancyjni...
          • cfiatushek Re: Polacy smierdza :/ 22.03.05, 21:54
            > no przecie mnie za raz cholera wezmie, ile jeszcze jady bedzie sie wydobywalo
            z
            >
            > tej zakochanej-w-arabach super-inteligentnej, pelnej refleksji i bon-tonu
            damy?
            > kur..a pani mac, szanowna damo! nikt nie zmusza do siedzenia w Polsce, a
            jezeli
            >
            > chodzi o linie lotnicze, to zawsze mozna leciec tadzyckimi.
            > mimo wszystko pozdrawiam, Insz Allah

            Ot, cala Twoja tolerancja, smierdzielu! Sprawdz w slowniku polglowku co
            znaczy "insh`allah", to sie przekonasz, jaki z ciebie glupek, bo mnie pewnie
            nie uwierzysz. I tak na marginesie - JA nie jestem (juz) toleranycjna.
            • northumberland Re: Polacy smierdza :/ 22.03.05, 22:22
              nie musze niczego sprawdzac, wiesz tak patrze na to co soba reprezentujesz,
              ciekaw jestem jak sie oceniasz...

              reprezentujesz soba najwieksze dno, kloake, jestes obraza wszelkiej
              inteligencji.
              mam nadzieje ze faktycznie jeste w jakims Arab-landzie i dlugo w Polsce Cie nie
              bedzie.
              tak, jestm tolerancyjny, gdybym nie byl wyrazalbym sie troche mniej subtelnie...

              czy przynosi Ci ulge bluzganie blotem, siedzisz gdzies tam w muzulmanowie i
              taka madra jestes, ciekaw jestem czy u tego araba sprzatasz czy poswiecasz sie
              dla pieniedzy, mam to gdzies, ale dziwi mnie fakt ze poprstu nie wstydzisz sie
              swoich wypowiedzi, ot tyle. I prosze nie pisz wiecej, jedynie siebie sama
              ponizasz, nic innego.
        • Gość: joanna Re: Polacy smierdza :/ IP: *.internetdsl.tpnet.pl 22.03.05, 21:45
          brak okreslen na ciebie,tego co ty masz sie nawet leczyc nie da!widocznie
          cie ten arab niezle tlucze,ze takie debilizmy tu piszesz,masz z mozgu zgnite
          jablko!wcale cie nie pozdrawiam gnido arabska ty jedna
      • cfiatushek Re: Polacy smierdza :/ 22.03.05, 21:50
        "wakacje.pl"? nie porownuj mojego zwiazku do wakacyjnego wypadu po seks,
        kretynko.
        • Gość: joanna Re: Polacy smierdza :/ IP: *.internetdsl.tpnet.pl 22.03.05, 22:00
          a dziwisz sie arabska gnido?rozumu nie masz to pewnie d...pą niezle ruszasz
          i tyle!po cie ten arab wziął?bedziesz kuchara ,praczka ,baba do wyra!
          • cfiatushek Re: Polacy smierdza :/ 22.03.05, 22:07
            Gdyby to ode mnie zalezalo, to skutecznie eliminowalabym takich durrrrrrrnych
            ksenofobow jak ty, nie powiem jak. Mam tylko nadzieje, ze nie masz dzieci i nie
            namnozylas polglowkow; chociaz zaraza ma to do siebie, ze latwo sie roznosi,
            blleeeeeeeeeeeeeeeeee.
            Nie udzielam sie tu wiecej. Kretynom doradzam zdobywac wiedze o zyciu w
            praktyce, a nie z programow sensacyjnych w tv.
            • Gość: joanna Re: Polacy smierdza :/ IP: *.internetdsl.tpnet.pl 22.03.05, 22:13
              lafiryndo jedna nie udzielaj sie nigdzie w Polsce,obrazasz wszystkich Polakow !
              sama juz szans na nauke nie masz,przesralas swoje zycie wiazac sie z arabem,co
              on w tobie widzial?naklepie ci dzieciakow i nawet praw do nich miec nie
              bedziesz,widac ze juz sie stalas podludziem.Polacy ci smierdza?w Polsce moze
              bys byla szanowana i na rekach noszona a tam u tego araba bedziesz
              szmata,ale jak widac tam jest twoje miejsce!siedz i nie wracaj nigdy,nawet
              nie przyznawaj sie skad pochodzisz bo wstyd przynosisz TY!!!!!!!
              • Gość: kobieta Re: Polacy smierdza :/ IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.03.05, 22:24
                Chciałam tylko zapytać, czy mężowie od Szanownych Pań juz pouciekali?
                Sądze, ze tak.
                • Gość: joanna Re: Polacy smierdza :/ IP: *.internetdsl.tpnet.pl 22.03.05, 22:26
                  Twoj nadal z Toba?
                  • Gość: kobieta Re: Polacy smierdza :/ IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.03.05, 22:32
                    Mam łagodniejszy charakter, jeszcze mnie toleruje.
                    I do psychiatry mi raczej daleko.
                    • Gość: joanna Re: Polacy smierdza :/ IP: *.internetdsl.tpnet.pl 22.03.05, 22:38
                      super!
                    • Gość: joanna Re: Polacy smierdza :/ IP: *.internetdsl.tpnet.pl 22.03.05, 22:40
                      ja Kobieto nie łagodnieje kiedy komus chce sie rzy...ć na Polske i Polakow!
                      Taka juz jestem.
                      • Gość: kobieta Re: Polacy smierdza :/ IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.03.05, 22:43
                        Ale z tym mężem, to zgadłam?
                        • Gość: joanna Re: Polacy smierdza :/ IP: *.internetdsl.tpnet.pl 22.03.05, 22:48
                          nie,nie zgadlas.
                        • Gość: kobieta Re: Polacy smierdza :/ IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.03.05, 22:50
                          Cisza, to chyba tak.
                          • Gość: kobieta Re: Polacy smierdza :/ IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.03.05, 22:52
                            Naprawdę są faceci kórzy wytrzymują z taka kłótliwa, zajadłą kobietą?
                            Musi Cie bardzo kochać.
                            • Gość: joanna Re: Polacy smierdza :/ IP: *.internetdsl.tpnet.pl 22.03.05, 23:09
                              jasne ,ja wcale w to nie watpie i ze wzajemnoscia!
        • Gość: KOBIETA_KRK Re: Polacy smierdza :/ IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.03.05, 10:09
          dziecko Ty to masz jakies kompleksy..odrazu nazywasz mnie "kretynka"..czy
          obrazanie kogos swiadczy o tym ze jestes silniejsza?? ja tylko nei rozumiem po
          co wchodzisz na to forum jak po pierwsze pisalas ze sie jzu tu nie pojawisz a
          po drugie wchodzisz tu zeby sobie ulzyc ,czy jak??
          chcialam jescze zapytac jak tam ..odnalazlas jzu te strefy erogenne u swojego
          araba (dla zainteresowanych ta nasza przedojrzala gwiazda na forum pyta GDZIE
          MA FACET STREFY EROGENNE..- forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?
          f=45&w=20452471&a=20452471 i forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?
          f=45&w=21181503&a=21181503)
          pomimo wszystko zycze Ci dziecko zebys do konca byla taka przekonana w idealizm
          arabusow..bo zobaczysz ze w to co weszlas to nic wiecej jak gowno...jescze
          glupie dziecko wyjechalo z arabem na obczyzne-dziecko z arabami mozesz miec
          wzglednie dobrze ale u siebie w kraju a nie u niego!!!
    • facet.jeden Araby też śmierdza. 18.03.05, 23:45
      Ja też śmierdze
    • Gość: kobieta Re: Polacy smierdza :/ IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.03.05, 22:59
      Druga Pani też zamilkła.
      Pewnie wstydzą się za swoje paskudne charaktery.
      Dobranoc.
      • Gość: ja Re: Polacy smierdza :/ IP: *.129.2.228.tisdip.tiscali.de 22.03.05, 23:02
        ale sie usmialam...:-)biedne kobiety
        • Gość: joanna Re: Polacy smierdza :/ IP: *.internetdsl.tpnet.pl 22.03.05, 23:10
          bardzo biedna jestem........
      • Gość: joanna Re: Polacy smierdza :/ IP: *.internetdsl.tpnet.pl 22.03.05, 23:12
        Twoj charakter Droga Pani zapewne idealny!
        • Gość: kobieta Re: Polacy smierdza :/ IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.03.05, 23:18
          Nie idealny, ale w normie.
          • Gość: joanna Re: Polacy smierdza :/ IP: *.internetdsl.tpnet.pl 22.03.05, 23:28
            co to znaczy norma?umiesz budowac teorie ,ktora bedzie pasowala do
            wszystkiego?norma w.g. Ciebie?ktos inny moze miec inne zdanie ,mierzyc granice
            po swojemu.Masz na uwadze normy spoleczne,obyczajowe ,kulturowe?Ciekawe jak
            one sie odnosza do nie szanowania swego kraju i ludzi w nim zyjacych?
            • Gość: kobieta Re: Polacy smierdza :/ IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.03.05, 23:48
              Mam na uwadze normy społeczne, obyczajowe, kulturowe.
              Norma to ustalona, ogólnie przyjeta zasada, reguła.
              Pytasz jak owe normy odnosza się do nieszanowania kraju i ludzi w nim
              żyjacycch. Tak samo jak do braku szacunku dla drugiego człowieka.
              Czy w podoby sposób kłócisz sie ze wszystkimi ludźmi?
              Ta zajadłość jest porażająca, dlatego podejrzewałam, że żaden mężczyzna nie
              wytrzyma z Tobą.
              Ale jak widać jesteś szczęśliwą żona.
              Myliłam się.
              • Gość: joanna Re: Polacy smierdza :/ IP: *.internetdsl.tpnet.pl 22.03.05, 23:59
                jestem szczesliwa!
                • Gość: kobieta Re: Polacy smierdza :/ IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.03.05, 00:21
                  To wspaniale.
                  Gdyby jenak mąż Cie kiedyś zostawił, to możesz podejrzewać,
                  że zraziłi zniechęcił go go Twój niemiły charakter,
                  a tego niestety nie da się zmienić.
                  • Gość: Gość Re: Polacy smierdza :/ IP: *.internetdsl.tpnet.pl 23.03.05, 06:48
                    O jakich arabach mówisz.Szejkach czy motłochu?
                    Pierwsi mają intymny zapach.Drudzy śmierdzą
                    • Gość: marzec Re: Polacy smierdza :/ IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.03.05, 07:14
                      To naturalne. Szejk ma wpajaną potrzebe higieny od dziecka,
                      a motłoch, różnie bywa.
                  • Gość: joanna Re: Polacy smierdza :/ IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.03.05, 08:45
                    Kobieto! jestes wrozka czy moralistka?kazdego TY oceniasz?
                    zachowanie ,charakter?Odczep sie od mego meza,pilnuj swego jesli go masz.Radia
                    Maryja sie nasluchalas, ze taka swieta jestes?Sama sie zastanow nad soba!Nie
                    robisz niczego lepszego niz ja.
                    • aroma1 Re: Polacy smierdza :/ 23.03.05, 10:13
                      mydełko FA poproszę
                      brudy puszczaja :)))
                    • Gość: kobieta Re: Polacy smierdza :/ IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.03.05, 18:17
                      Nie oceniam nikogo innego.
                      Proponuję, abyś przeczytała jeszcze raz cały wątek.
                      Wnioski same się nasuwają.
                      • Gość: joanna Re: Polacy smierdza :/ IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.03.05, 18:56
                        tak wnioski nasunely mi sie same wobec Ciebie,tez mi wolno.
                        • Gość: kobieta Re: Polacy smierdza :/ IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.03.05, 19:08
                          Czyli żadnych wniosków dla siebie nie wyciągnęłaś.
                          Szkoda, Twoja strata.
                          Skoro Ci nie pomogłam, trudno.
                          Dobrze że chociaż mąż Cię kocha.
                          • Gość: kobieta1 Re: Polacy smierdza :/ IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.03.05, 19:11
                            podać gabkę
                          • Gość: joanna Re: Polacy smierdza :/ IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.03.05, 22:37
                            Ty chcialas mi pomoc??? dobrze sie czujesz?czy ja cie prosilam o pomoc?Zadnej
                            straty nie widze !Ty naprawde nie masz co robic?umoralniasz wszystkich na
                            tym forum?a teraz z innej beczki.Zal mi Ciebie ,musisz byc strasznie samotna
                            skoro na sile szukasz kogos komu moglabys byc pomocna.Nawet przykro mi z
                            tego powodu,ja mam kochajacego meza,rodzine ,a Ty kogo masz?-komputer?Brak Ci
                            dziewczyno dystansu do wszystkiego!
                            • Gość: kobieta Re: Polacy smierdza :/ IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.03.05, 20:29
                              Żal mi Ciebie, chociaż pewnie nie jesteś tego warta,
                              żal mi czasu na rozmowę z Tobą.
                              Dowartościowuj się dalej na Forum,
                              bo chyba tylko to Ci w życiu osobistym pozostało.
                              I nie zaśmiecaj Forum wyzwiskami.
                              Dla Ciebie są one prawdopodobnie na porządku dziennym,
                              tak zwracasz się do męża, do dzieci
                              i jest to dla Ciebie normalne.
                              Prostactwa wokół nas i tak za dużo.
    • Gość: zenon gajowniczek Re: Polacy smierdza :/ IP: *.ip.WRO.Korbank.PL 23.03.05, 19:17
      Kobieto!!! Mów za siebie Ja tam nie smierdzę
      • matmichal Re: Polacy smierdza :/ 23.03.05, 20:56
        droga szmato.nie wracaj do tego kraju już nigdy siedz sobie tam -dawaj dupy
        komu chceż!! mam takie pytanie po co tu arabowie przyjeżdzają???? pozdrawiam -SS
    • Gość: kobieta Re: Polacy smierdza :/ IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.03.05, 20:40
      Nie pisz do mnie więcej.
      Przed nami piękne rodzinne Święta, wiosenne aura i szkoda naszego życia na
      jałowe, śmieszne dyskusje, które zamiast pomagać irytują.
      Życie jest zbyt piękne i krótkie, aby spedzić je na kłótniach.
      Dlatego życzę Tobie i pozostałym osobom,
      które zaangażowały się w ten wątek
      Wesołch Świąt i dozobaczenia w innym wątku.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka