Dodaj do ulubionych

a jednak wyliczanki ?

14.03.05, 14:40
hehehe
Obserwuj wątek
    • szkoda_na_to_czasu Re: a jednak wyliczanki ? 14.03.05, 14:42
      Oj sorry to nie miał byc nowy wątek. Ale wyliczanki korcą , co ? Troche nudno
      niestety i tu sie zrobiło, błyskotliwych postow jak na lekarstwo, :(((
      • scoutek Re: a jednak wyliczanki ? 14.03.05, 14:49
        spokojnie... tydzien sie zaczal... i dopiero dzisiaj jest MjM...
        • scoutek 5555 14.03.05, 14:50
          jak wyliczanki, to jest wlasnie 5555 postow:DDDDDDDDDDDDDD
          • drzejms-buond Re: 5555 14.03.05, 14:56
            a ja licze że ŻYCIE SIĘ DO MNIE UŚMIECHNIE...............:)
    • lahliq Re: a jednak wyliczanki ? 14.03.05, 14:59
      Bo życie płynie od odcinka od odcinka, czyli dziś dopiero o 20:05 się
      zacznie. ;)
      Ale poza tym, nawet jak się trichę przystopuje, to zawsze jest ta zaleta, że
      nikt (chyba?) nie wyskoczy z krytyką tematu watku; ze się nie nadaje itp...
      Wyszło tochę "Na plażę" z telewizyjnym zacięciem, ale to mi właśnei odpowiada.

      A, wyliczanki... Zwykła statystyka. ;)
      I to chyba taki pierwszy bunt na Forum GW... ;)
      • drzejms-buond Re: a jednak wyliczanki ? 14.03.05, 15:02
        bunt na pokładzie??????????
        cholewa..znowu coś przegapiłem...
        ja to chyba rzuce te robotę..bo nie mam czasu na forum...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka