szkoda_na_to_czasu Re: a jednak wyliczanki ? 14.03.05, 14:42 Oj sorry to nie miał byc nowy wątek. Ale wyliczanki korcą , co ? Troche nudno niestety i tu sie zrobiło, błyskotliwych postow jak na lekarstwo, :((( Odpowiedz Link Zgłoś
scoutek Re: a jednak wyliczanki ? 14.03.05, 14:49 spokojnie... tydzien sie zaczal... i dopiero dzisiaj jest MjM... Odpowiedz Link Zgłoś
scoutek 5555 14.03.05, 14:50 jak wyliczanki, to jest wlasnie 5555 postow:DDDDDDDDDDDDDD Odpowiedz Link Zgłoś
drzejms-buond Re: 5555 14.03.05, 14:56 a ja licze że ŻYCIE SIĘ DO MNIE UŚMIECHNIE...............:) Odpowiedz Link Zgłoś
lahliq Re: a jednak wyliczanki ? 14.03.05, 14:59 Bo życie płynie od odcinka od odcinka, czyli dziś dopiero o 20:05 się zacznie. ;) Ale poza tym, nawet jak się trichę przystopuje, to zawsze jest ta zaleta, że nikt (chyba?) nie wyskoczy z krytyką tematu watku; ze się nie nadaje itp... Wyszło tochę "Na plażę" z telewizyjnym zacięciem, ale to mi właśnei odpowiada. A, wyliczanki... Zwykła statystyka. ;) I to chyba taki pierwszy bunt na Forum GW... ;) Odpowiedz Link Zgłoś
drzejms-buond Re: a jednak wyliczanki ? 14.03.05, 15:02 bunt na pokładzie?????????? cholewa..znowu coś przegapiłem... ja to chyba rzuce te robotę..bo nie mam czasu na forum... Odpowiedz Link Zgłoś