enancjo
17.06.02, 11:51
.. no ale patrze na osobnika .. i w koncu mowie sobie ze
i tak go lubie wiec mu daruje, albo w druga manke, że nie
warto sobie brudic rak takim typem .. i jak tu QRNA BYC SOBA !!!
.. pozdrawiam
Enancjo
PS: .. przyszedl dzis informatyk, poprzestawial, posprawdzal
i poszedl .. a teraz QRNA od rana to naprawiam bo GIGUS nie
ma czasu ..