Dodaj do ulubionych

czasami mam ochote komus PRZYP..

17.06.02, 11:51
.. no ale patrze na osobnika .. i w koncu mowie sobie ze
i tak go lubie wiec mu daruje, albo w druga manke, że nie
warto sobie brudic rak takim typem .. i jak tu QRNA BYC SOBA !!!
.. pozdrawiam

Enancjo
PS: .. przyszedl dzis informatyk, poprzestawial, posprawdzal
i poszedl .. a teraz QRNA od rana to naprawiam bo GIGUS nie
ma czasu ..
Obserwuj wątek
    • silverstone dobra rada 17.06.02, 12:06
      Wariant Litosciwy:
      Przypierdol mu a potem powiedz, ze i tak go lubisz, wiec moze zupa od tej pory bedzie Ci smakowac

      Wariant Mniej Litosciwy
      Przypierdol mu, a potem powiedz, ze i tak go nie lubisz i nie bedziesz jesc wiecej tej cholernej zupy.

      Wariant Trzeci
      Na dzisieszy wieczor wypozyczas zestaw kaset video z cylu Adam Slodowy czyli Zrob To Sam i nikogo nie wpuszczasz do kuchni.

      Polecam sie na przyszlosc
      Ciocia Dobra Rada


      enancjo napisał(a):

      > .. no ale patrze na osobnika .. i w koncu mowie sobie ze
      > i tak go lubie wiec mu daruje, albo w druga manke, że nie
      > warto sobie brudic rak takim typem .. i jak tu QRNA BYC SOBA !!!
      > .. pozdrawiam
      >
      > Enancjo
      > PS: .. przyszedl dzis informatyk, poprzestawial, posprawdzal
      > i poszedl .. a teraz QRNA od rana to naprawiam bo GIGUS nie
      > ma czasu ..

      • enancjo Re: dobra rada 17.06.02, 12:14
        ..litosc+zupa+zrobtosam+bycsoba.. dzieki ciotka za takie rady,
        ale w wyniku mam jeszcze wieksza ochote .. no .. wiesz na jak wyzej !!!
        Enancjo
        • silverstone zapomnialam dodac 17.06.02, 12:19
          ze tlumienie emocji to bardzo niezdrowy odruch! walnij se raz to moze Ci przejdzie! Co do zupek to moze jakis niedosolony
          substytut... Moze koreanski hihihi???
          aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa........ a wyzej to ja dziwne rzeczy widze! naprawde masz na to ochote???? ;)


          enancjo napisał(a):

          > ..litosc+zupa+zrobtosam+bycsoba.. dzieki ciotka za takie rady,
          > ale w wyniku mam jeszcze wieksza ochote .. no .. wiesz na jak wyzej !!!
          > Enancjo

          • enancjo Re: zapomnialam dodac 17.06.02, 12:21

            .. substytut koeranski ???? .. a co Slodowy uczy jak zribic zupe z psa ????
            .. ochote .. a i owszem, ale jak wyzej ...
            Enancjo
            silverstone napisał(a):

            > ze tlumienie emocji to bardzo niezdrowy odruch! walnij se raz to moze Ci przejd
            > zie! Co do zupek to moze jakis niedosolony
            > substytut... Moze koreanski hihihi???
            > aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa........ a wyzej to ja dziwne rzeczy widze! naprawde ma
            > sz na to ochote???? ;)
            >
            >
            > enancjo napisał(a):
            >
            > > ..litosc+zupa+zrobtosam+bycsoba.. dzieki ciotka za takie rady,
            > > ale w wyniku mam jeszcze wieksza ochote .. no .. wiesz na jak wyzej !!!
            > > Enancjo
            >

            • silverstone wyzej 17.06.02, 12:26
              Zeby tylko zupe! To artysta - szopke pokazywal jak z czekoladowych sreberek zrobic:))) Na koncu tluklo sie totto druciakiem do garow
              :) Smiem przypuszczac, ze potraktowany w ten sposob hot dog bylby skonsumowalny. Na miare koreanska rzecz jasna.
              No ja juz nie wiem na co moze miec ochote facet, ktory chcilalby komus przypieprzyc :(((((

              enancjo napisał(a):

              >
              > .. substytut koeranski ???? .. a co Slodowy uczy jak zribic zupe z psa ????
              > .. ochote .. a i owszem, ale jak wyzej ...
              > Enancjo


              • enancjo Re: nizej .. 17.06.02, 12:27
                .. "alternatywy 4" !!
                Enancjo

                silverstone napisał(a):

                > Zeby tylko zupe! To artysta - szopke pokazywal jak z czekoladowych sreberek zro
                > bic:))) Na koncu tluklo sie totto druciakiem do garow
                > :) Smiem przypuszczac, ze potraktowany w ten sposob hot dog bylby skonsumowalny
                > . Na miare koreanska rzecz jasna.
                > No ja juz nie wiem na co moze miec ochote facet, ktory chcilalby komus przypiep
                > rzyc :(((((
                >
                > enancjo napisał(a):
                >
                > >
                > > .. substytut koeranski ???? .. a co Slodowy uczy jak zribic zupe z psa ???
                > ?
                > > .. ochote .. a i owszem, ale jak wyzej ...
                > > Enancjo
                >
                >

                • silverstone alternatywa 4 17.06.02, 12:31
                  czyli Ekologiczno - Aluminiowy.

                  Przypierdol, przepros, przypierdol, wmow ze to dla kondycji psychofizyczne i to nie Twojej, przypierdol pogrzebaczem i zakop w
                  ogrodku. Za miesiac odkop, wloz slomke i zapros na koktail.
                  Polecam sie na przyszlosc
                  Ciocia Inwencja Niewyczerpana

                  enancjo napisał(a):

                  > .. "alternatywy 4" !!
                  > Enancjo
                  >


    • Gość: Pom Re: czasami mam ochote komus PRZYP.. IP: 2.4.STABLE* 17.06.02, 12:14
      Enancjuszu!
      Czyli jeszcze nie masz spokoju z kompem????
      • enancjo Re: czasami mam ochote komus PRZYP.. 17.06.02, 12:17
        Gość portalu: Pom napisał(a):

        > Enancjuszu!
        > Czyli jeszcze nie masz spokoju z kompem????

        .. mam .. tylko wpuscilem geniusza ... w celach tworczych !!!
        Enancjo
        • silverstone tak to jest 17.06.02, 12:20
          jak sie polega na cudzym geniuszu :)))))) Zwlaszcza w celach wytworczo tworczych!

          enancjo napisał(a):

          > Gość portalu: Pom napisał(a):
          >
          > > Enancjuszu!
          > > Czyli jeszcze nie masz spokoju z kompem????
          >
          > .. mam .. tylko wpuscilem geniusza ... w celach tworczych !!!
          > Enancjo

        • Gość: Pom Re: czasami mam ochote komus PRZYP.. IP: 2.4.STABLE* 17.06.02, 12:21
          A teraz pomyśl sobie, jak cierpiały wszystkie kobiety Picassa...
          To tak na pocieszenie!!!
          • enancjo Re: czasami mam ochote komus PRZYP.. 17.06.02, 12:24
            .. no zebym byl baba co sie oodaje celom tworczym to bym zrozumial
            .. ale ( hehe ) nie jestem
            Enancjo

            Gość portalu: Pom napisał(a):

            > A teraz pomyśl sobie, jak cierpiały wszystkie kobiety Picassa...
            > To tak na pocieszenie!!!

            • Gość: Pom Re: czasami mam ochote komus PRZYP.. IP: 2.4.STABLE* 17.06.02, 12:40
              Nie jesteś kobietą? Cóż, nikt nie jest doskonały!

              Rimbaud też był geniuszem a miał kochanka!!!
              Nic nie sugeruję.... :)
              • enancjo Re: czasami mam ochote komus PRZYP.. 17.06.02, 12:45
                .. wole byc facetem z krotkimi nozkami ..
                .. on tez nie byl doskonaly, ale genialny ...
                Enancjo


                Gość portalu: Pom napisał(a):

                > Nie jesteś kobietą? Cóż, nikt nie jest doskonały!
                >
                > Rimbaud też był geniuszem a miał kochanka!!!
                > Nic nie sugeruję.... :)

          • silverstone pomcia 17.06.02, 12:26
            facet mial krotkie nogi a jak daleko zaszedl!!!! :) I zadna z tych lasek sie nie skarzyla :)

            Gość portalu: Pom napisał(a):

            > A teraz pomyśl sobie, jak cierpiały wszystkie kobiety Picassa...
            > To tak na pocieszenie!!!

            • Gość: Pom Re: pomcia IP: 2.4.STABLE* 17.06.02, 12:49
              Bo był geniuszem!!! Tworzył!!! a Enancjusz tego nie rozumie!!!
              • jasmina_tdi Re: pomcia 17.06.02, 12:55
                On to rozumie az za dobrze :) Tylko nogi ma inne niz Picasso stad problem w komunikacji :)))
                silv

                Gość portalu: Pom napisał(a):

                > Bo był geniuszem!!! Tworzył!!! a Enancjusz tego nie rozumie!!!

                • enancjo Re: jasmine !! 17.06.02, 13:08
                  .. sie pogubilem .. a Ty czyich nozek sie czepiasz cioooo ?
                  Enancjo
                  • jasmina_tdi enancjo 17.06.02, 13:14
                    Bezczelny typ! ;) czepianie sie czyichkolwiek nozek byloby ponizej kobiecej godnosci!

                    enancjo napisał(a):

                    > .. sie pogubilem .. a Ty czyich nozek sie czepiasz cioooo ?
                    > Enancjo

                    • enancjo Re: JAS-mina 17.06.02, 13:18
                      ..a co jest powyzej kobiecej godnosci .. pytam bo nie chce byc
                      tym tam .. bez ... typem ???
                      Enancjo

                      jasmina_tdi napisał(a):
                      > Bezczelny typ! ;) czepianie sie czyichkolwiek nozek byloby ponizej kobiecej god
                      > nosci!
                      > enancjo napisał(a):
                      > > .. sie pogubilem .. a Ty czyich nozek sie czepiasz cioooo ?
                      > > Enancjo
                      • jasmina_tdi ENAN-cjo 17.06.02, 13:20
                        Stan na rekach to Ci powiem :))


                        enancjo napisał(a):

                        > ..a co jest powyzej kobiecej godnosci .. pytam bo nie chce byc
                        > tym tam .. bez ... typem ???
                        > Enancjo
                        > > Enancjo

                        • Gość: samanta Re: ENAN-cjo, pamietaj synu IP: *.szczecin.sdi.tpnet.pl 17.06.02, 13:22
                          ze niezdrowo tlumic emoscje.jak masz ochote komus przyp...to nie zaluj sobie malenki;)))))))))
                          • enancjo Re: SAM .. o matko jedyna 17.06.02, 13:27
                            .. sprawiedliwosci , sprawiedliwosci .. az mu spuchna kosci
                            w nadgarstkach ....

                            Enancjo
                            Gość portalu: samanta napisał(a):
                            > ze niezdrowo tlumic emoscje.jak masz ochote komus przyp...to nie zaluj sobie ma
                            > lenki;)))))))))

                            • Gość: samanta synu drogi! IP: *.szczecin.sdi.tpnet.pl 17.06.02, 13:36
                              28 jezd impreza u czorta.my z Pom jedziemy. crimen przyjezdza po nas szerszeniem.Jedziesz tyz?
                              wypadaloby ci rylko wreszcie ludziom pokazac i nachlac siem jak pan bog przykazal;)
                              • enancjo Re: synu drogi! 17.06.02, 14:05
                                .. hmm .. raczej marne szanse, ale jest szansa ze bede
                                w tom czasie w WWie lub okolicy ( ale bede z mlodym ).
                                Enancjo


                                Gość portalu: samanta napisał(a):
                                > 28 jezd impreza u czorta.my z Pom jedziemy. crimen przyjezdza po nas szerszenie
                                > m.Jedziesz tyz?
                                > wypadaloby ci rylko wreszcie ludziom pokazac i nachlac siem jak pan bog przykaz
                                > al;)

                        • enancjo Re: ENAN-cjo 17.06.02, 13:24
                          .. wychodzi na to samo ... ale dobra przyglupi jestem wiec stoje ???
                          Enancjo

                          jasmina_tdi napisał(a):

                          > Stan na rekach to Ci powiem :))
                          >
                          >
                          > enancjo napisał(a):
                          >
                          > > ..a co jest powyzej kobiecej godnosci .. pytam bo nie chce byc
                          > > tym tam .. bez ... typem ???
                          > > Enancjo
                          > > > Enancjo
                          >

                          • jasmina_tdi Re: ENAN-cjo 17.06.02, 13:25
                            I co widzisz?

                            enancjo napisał(a):

                            > .. wychodzi na to samo ... ale dobra przyglupi jestem wiec stoje ???
                            > Enancjo


                            • enancjo Re: ENAN-cjo 17.06.02, 13:29

                              .. krew mi oczy zalewa ...
                              Enancjo

                              jasmina_tdi napisał(a):

                              > I co widzisz?
                              >
                              > enancjo napisał(a):
                              >
                              > > .. wychodzi na to samo ... ale dobra przyglupi jestem wiec stoje ???
                              > > Enancjo
                              >
                              >

                              • jasmina_tdi Re: ENAN-cjo 17.06.02, 13:33
                                Cholera! Nawet nie zdazylam sie zamachnac a ten juz histeryzuje :)

                                enancjo napisał(a):

                                >
                                > .. krew mi oczy zalewa ...
                                > Enancjo


                                • enancjo Re: ENAN-cjo 17.06.02, 14:07

                                  .. bo patrze i cisnienie mi rosnie .. dlugo mam tak sterczec .. bo mi rece
                                  juz mdleja ???
                                  Enancjo

                                  jasmina_tdi napisał(a):

                                  > Cholera! Nawet nie zdazylam sie zamachnac a ten juz histeryzuje :)
                                  >
                                  > enancjo napisał(a):
                                  >
                                  > >
                                  > > .. krew mi oczy zalewa ...
                                  > > Enancjo
                                  >
                                  >

                                  • jasmina_tdi Re: ENAN-cjo 17.06.02, 14:14
                                    To Ty jeszcze stoisz???? Łaaaaaaaaaał!
                                    A dobrze widac? Oczy wytarles?

                                    enancjo napisał(a):

                                    >
                                    > .. bo patrze i cisnienie mi rosnie .. dlugo mam tak sterczec .. bo mi rece
                                    > juz mdleja ???
                                    > Enancjo
                                    >

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka