Dodaj do ulubionych

i like it :P

13.05.05, 17:46
hehe...tak jak wiekszosc moich kolezanek <i sadze wiekszosc kobiet> uwielbiam
czuc na sobie spojrzenia młodych mezczyzn :D heheh

mam wtedy spora satysfakcje..hehe... kocham takie momenty gdy moge sobie
dowolnie wybierac i przebierac wsrod facetow...ehhe

wiem wiem...chamskie moze ale prawdziwe :P
Obserwuj wątek
    • sid80 Re: i like it :P 13.05.05, 18:22
      zajebiste uczucie...też tak mam....:))
      • more.words Re: i like it :P 13.05.05, 18:32
        tiaaaqq :))

        a jednak ktos na tym forum mnie rozumie heheheheheh

        ...jeszcze moge dodac...ze jak jush wiem ze kolo nie moze odderwac ode mnie
        wzroqu to tak fajnie jest uwodzicielsko spojrzec hehe na niego czy zakrecic
        bioderkami...ehhehe...wtedy tylko wiem...ze jak skine palcem...bedzie moj..hehe

        ojjj tak....i like it :D

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka