pipilutek
25.05.05, 08:54
uwaznie przeczytalem wywiad w "duzym formacie". oby bylo wiecej takich
wywiadow i osob, ktore nareszcie maja cos do powiedzenia i co wazniejsze
wiedza o czym mowia. respekt! wroce jeszcze do jego wypowiedzi- M.Glowniski
obnaza dokladnie wszystko, czego polacy moga sie wstydzic. nie wstydza sie
jednak.
ze wzgledu na asocjacje z niegdysiejszym forum rozbawil mnie cytat z romana
zimanda. niegdysiejszym, nie bede zanurzal sie w dzisiejsze, bo rozczarowuje
swoja przewidywalnoscia. popatrze na ksiazki, rzuce uchem na muze, lypne
krotko o co w swiecie biega i do roboty.
acha, cytat jeszcze niczym sztandar made in forum i rota odwagi:
"Czlowiek nie ma prawa uciekac z miejsca, gdzie nastral"
pipilutek