Dodaj do ulubionych

prasowka zrobiona/fredron

25.05.05, 08:54
uwaznie przeczytalem wywiad w "duzym formacie". oby bylo wiecej takich
wywiadow i osob, ktore nareszcie maja cos do powiedzenia i co wazniejsze
wiedza o czym mowia. respekt! wroce jeszcze do jego wypowiedzi- M.Glowniski
obnaza dokladnie wszystko, czego polacy moga sie wstydzic. nie wstydza sie
jednak.

ze wzgledu na asocjacje z niegdysiejszym forum rozbawil mnie cytat z romana
zimanda. niegdysiejszym, nie bede zanurzal sie w dzisiejsze, bo rozczarowuje
swoja przewidywalnoscia. popatrze na ksiazki, rzuce uchem na muze, lypne
krotko o co w swiecie biega i do roboty.

acha, cytat jeszcze niczym sztandar made in forum i rota odwagi:

"Czlowiek nie ma prawa uciekac z miejsca, gdzie nastral"

pipilutek
Obserwuj wątek
    • pipilutek ps 25.05.05, 09:00
      wiesz, co mnie samego zdziwilo, a czego nie zauwazylem wczesniej?
      po lewej stronie mam kolumienke z lista "ulubionych for-ow" i wyobraz sobie, ze
      nie ma na niej "psychologii", mojego niegdys najukochanszego miejsca.

      dzialanie jak najabrdziej podswiadome, na ktore nie zwrocilem uwagi. dopiero
      teraz, gdy chcialem kliknac.
      hmmm...
      niech zostanie tak jak jest, podswiadomosc i tak pozostanie silniejsza w
      stosunku do nadswiadomosci.

      pipilutek
    • fredron Re: prasowka zrobiona/fredron 25.05.05, 09:27
      Baw sie dobrze na polsko-niemieckim pikniku i pozdrow chlopcow z Orlenu.

      Widzimy sie za kilka dni.

      f.
      • pipilutek Re: prasowka zrobiona/fredron 25.05.05, 10:06
        przegladajac papiery rozmyslam akurat o forum, stad jeszcze wlaczenie.
        zerknalem na kilka wypowiedzi i wiesz co? jednyna rozrywka jakiej jestem
        swiadkiem to rozmowa o sobie lub o osobie trzeciej. jesli braknie osoby
        trzeciej caly wielki swiat, wielka polska, polityka, gospodarka zredukuja sie
        wylacznie do wnioskow nt co ja sadze o tobie lub co ty sadzisz o mnie i gdzie
        ja to mam... przypomina mi to malenka wies, w ktorej ludzie wychodza na ulice,
        by popatrzec na przejezdzajacy samochod i miec przez nastepny tydzien o czym
        rozmawiac. po tygodniu beda w stanie juz zrekonstruowac cale c.v. kierowcy,
        jego problemy w pracy, z rodzina i kontakty z sasiadami. pozniej znow wyjda na
        ulice wspierajac sie o plot, by czekac na kolejny przejezdzajacy samochod. beda
        udawac przy przy tym zajetosc w ogrodzie, ktory od miesiecy nie byl podlewany.
        zycie uplywa im miedzy jednym przejazdem a drugim i tylko pozornie bedzie
        zdawalo sie, ze czas bez samochodow jest czasem przyjemnym, poswieconym
        wylacznie rodzinie i pielegnowaniu ogniska domowego. swiadomosc pozornego,
        niezmaconego spokoju i pozornej milosci, gdy na drodze cisza i nie wznosi sie
        kurz od kol. i to zewszad wyplywajace uczucie ulgi. nie znajduje niczego,
        zadnych zainteresowan, zadnego hobby, czegokolwiek, co mogloby zaskoczyc,
        przyciagnac, uwolnic mysl, stac sie choc mal inspiracja (poza hodowla psow).

        dokonany wybor:

        "zycie miedzy wierszami"

        nie bedac nawet pewnym, czy "miedzywiersze" staly sie ich udzialem i czy ich
        bezposrednio dotyczyly. chca wierzyc, chca miec caly swiat marzen u stop. i
        wierza, tej wiary trzymaj sie jak ostatniego kola ratunkowego. ostatnie i
        jednye kolo ratunkowe- wyobrazenia pozwalaja im zyc i trwac, rzeczywistosc
        dobija. calkowita aprobata dla wyboru. pseudoprotesty podkreslajace wylacznie
        dysproporcje miedzy slowami a czynami, ponownie aprobata. zycie obok zycia,
        kiedy wciaz oboje jeszcze mlodzi i maja czas.

        zycie miedzy wierszami

        zycie miedzy

        pipilutek
        • fredron Re: prasowka zrobiona/fredron 25.05.05, 10:32
          :))))

          Dulscy musza zwrocic sie ku sobie, gdy sasiedzi patrza i przekonac ich jak
          bardzo sie myla i jacy sa beznadziejni (sasiedzi, rzecz jasna). Za dwie, trzy
          godziny bedzie lanie po pysku, a wieczorem krzyk o ratunek.
          Zsada glaskania obowiazuje, zapomniales? hihihi

          uwaga! rowerek jedzie

          fredron
          • pipilutek Re: prasowka zrobiona/fredron 25.05.05, 10:46
            przeczekaja cie, maja cale zycie :)))) lub przynajmniej 20 lat, a ty do roboty.

            daj se chlopie siana, widziales kogos, kto porzucil kolo ratunkowe? ogladales
            titanica? miales bracie tratwe zostal ino gwizdek.

            swoja droga, jest taki aktor, ktory wyglada identycznie jak ty, wiesz o kim
            mowie? myslalem, ze to ty, ale nos troche inny. jest detektywem i ma
            antykwariat (seria).

            przyjrzyj sie:))))))kropka w kropke

            dulska pozdrow, bo ma u mnie medal zloty za dulszyzne. jeste lepsza nawet od
            ciebie, nie wspominajac oryginalu.

            i rowerek zabierz, zeby dziewczynki za bardzo nie nadwyrezyly sie podczas
            uprawiania sportow :DDDDDDDDDDDD
            • fredron Re: prasowka zrobiona/fredron 25.05.05, 10:54
              tylko nie zapomnij wytlumaczyc zalogowanemu czym to sie je. juz czuje, ze
              bedziesz zmyslal :))))))))

              hihihihi

              no! do roboty! tlumacz, panie czekaja ! :)

              fredron
              • pipilutek Re: prasowka zrobiona/fredron 25.05.05, 10:56
                Kolejna sprzecznosc?

                Wybieram zycie miedzy wierszami, a chcialbym wiedziec co stoi poza. Albo woz
                albo przewoz. Zdecyduj sie, bo za niezdecydowanie nawet odznaczen z kartofla
                nie daja :DDDDDD

                A jak fryzura?

                p
                • fredron Re: prasowka zrobiona/fredron 25.05.05, 10:58
                  przeciez ten aktor grajacy w moim miesjcie to prawie hipis:)))

                  tak jak ja:DDDD

                  ziemniaczki mowisz? leza w lodowce od wczoraj :), ale dzis juz na pewno zjem,
                  na zlosc zjem! :)

                  fredron
                • pipilutek Re: prasowka zrobiona/fredron 25.05.05, 11:05
                  tak...tak...zloty medal...wieeeelka rzecz.

                  tez chcialbym dostac medal :DDDDDDDDDDDDD

                  pipilutek
                  • pipilutek Re: prasowka zrobiona/fredron 25.05.05, 11:06
                    wystarczy, rower do garazu, zobaczymy co na to wioska

                    globalna (hihihih)

                    czesc!
                    • fredron Re: prasowka zrobiona/fredron 25.05.05, 13:10
                      pipilutek napisała:

                      zobaczymy co na to wioska
                      >
                      > globalna


                      cholernie nie mam czasu, musze isc. smutno mi jakos, wiesz. pamietasz kiedy do
                      mnie dzwoniles (instrumentem zwanym tel. i opowiedziales o rodzinie i pracy),
                      czytales inke-sama i basiealm itd. ja czytalem uwaznie, wprawdzie po czasie nie
                      widzac kto zacz, ale wrocilem. byc moze wielu rzeczy nie napisalem, moze sie
                      myle, ale nie w tym rzecz. tym rozni sie pisanie miedzy wierszami i czytanie
                      miedzy wierszami. gdybym nie czytal uwaznie nie odnalazlbym mathiasa w
                      rzeczywistosci. wystarczy niekiedy nie koncentowac sie na wlasnym ego, to
                      wszystko. kiedy minie zlosc i agresja, pomysl o pomocy .

                      teraz juz jestem spozniony.
                      f.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka