fredt 25.05.05, 19:50 kto mi mowi, ze Bez Sensu jest to forum doskonałe temu nasram do kredensu niech się święci. Niebywałe. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
vitalia Re: moskaliki 25.05.05, 20:19 No nie mogę,co za gadka A to wszystko jest przez tadka raz dziewczyna on,raz chłopak tutaj wszystko jest na opak. Odpowiedz Link Zgłoś
patchwork30 Re: moskaliki 26.05.05, 10:29 A jak powiesz marny glupku Ze bez sensu to sa bzdury Zjedz se wtedy na poldupku Po kamieniach z Jasnej Gory Odpowiedz Link Zgłoś
mary.austin Re: moskaliki 26.05.05, 10:36 Srać nikomu nie pozwolę i każdego wymiętolę kto zagląda do kredensu zamiast pisać tu bez sensu! Odpowiedz Link Zgłoś
vitalia Re: moskaliki 26.05.05, 10:56 Kredens cały już zasrany, więc się skupmy na pisaniu bezsensownych ,pięknych bzdur zamiast w całym szukać dziur. Odpowiedz Link Zgłoś
fredt Re: moskaliki 26.05.05, 20:18 Kto mi powie, że moskalik To sensowne wielce dzieło Temu naszczam w pelargonie Gloria in Excelsis Deo Odpowiedz Link Zgłoś
mary.austin Re: moskaliki 26.05.05, 21:51 Sikać tutaj też nie będziesz jeśli już- po moim trupie! lepiej szukaj toalety obszczymurków mamy w pupie! Odpowiedz Link Zgłoś
vitalia Re: moskaliki 27.05.05, 11:13 To o szczaniu,to o sraniu Co za wątek przerąbany, To Ty fredtek wciąż świntuszysz Chybaś z rana narąbany. Odpowiedz Link Zgłoś