25.05.05, 19:50
kto mi mowi, ze Bez Sensu
jest to forum doskonałe
temu nasram do kredensu
niech się święci. Niebywałe.
Obserwuj wątek
    • vitalia Re: moskaliki 25.05.05, 20:19
      No nie mogę,co za gadka
      A to wszystko jest przez tadka
      raz dziewczyna on,raz chłopak
      tutaj wszystko jest na opak.
      • patchwork30 Re: moskaliki 26.05.05, 10:29
        A jak powiesz marny glupku
        Ze bez sensu to sa bzdury
        Zjedz se wtedy na poldupku
        Po kamieniach z Jasnej Gory
    • mary.austin Re: moskaliki 26.05.05, 10:36
      Srać nikomu nie pozwolę
      i każdego wymiętolę
      kto zagląda do kredensu
      zamiast pisać tu bez sensu!
      • vitalia Re: moskaliki 26.05.05, 10:56
        Kredens cały już zasrany,
        więc się skupmy na pisaniu
        bezsensownych ,pięknych bzdur
        zamiast w całym szukać dziur.
        • fredt Re: moskaliki 26.05.05, 20:18
          Kto mi powie, że moskalik
          To sensowne wielce dzieło
          Temu naszczam w pelargonie
          Gloria in Excelsis Deo
          • mary.austin Re: moskaliki 26.05.05, 21:51
            Sikać tutaj też nie będziesz
            jeśli już- po moim trupie!
            lepiej szukaj toalety
            obszczymurków mamy w pupie!
            • vitalia Re: moskaliki 27.05.05, 11:13
              To o szczaniu,to o sraniu
              Co za wątek przerąbany,
              To Ty fredtek wciąż świntuszysz
              Chybaś z rana narąbany.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka