patchwork30 12.06.05, 08:34 Panny niech sie lepiej dzisiaj nie zadaja ze strzelcami, bo beda blizniaki Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
quarantina Re: horrorskop 13.06.05, 12:48 Zważywszy wszystkie za i przeciw, koziorożec to całkiem coś innego niż baran. Odpowiedz Link Zgłoś
huann Re: horrorskop 13.06.05, 12:51 jednorożec - trudno orzec? lecz każdy chyba przyzna? że to w połowie nierogacizna? Odpowiedz Link Zgłoś
quarantina Re: horrorskop 13.06.05, 12:54 W której połowie? I proszę mi nie mówić, że w większej. Odpowiedz Link Zgłoś
quarantina Re: horrorskop 13.06.05, 14:08 Koziorożec, który jest w połowie rybem to jakiś syren?? Odpowiedz Link Zgłoś
mary.austin Re: horrorskop 13.06.05, 14:14 quarantina napisała: > Koziorożec, który jest w połowie rybem to jakiś syren?? To efekt znajomości panny z wodnikiem. Odpowiedz Link Zgłoś
quarantina Re: horrorskop 13.06.05, 14:28 Ewfekt znajomości panny z wodnikiem to raczej wodotrysk, czy inny trysk. Odpowiedz Link Zgłoś
huann Re: horrorskop 13.06.05, 14:52 nie trysk, tylko tryk. byk znaczy popełniłaś, bo to baran. Odpowiedz Link Zgłoś
koni_czynka Re: horrorskop 14.06.05, 13:23 BEZI!MOja pzryjaciokla z KOZMOGRELS!!!:)))Caluski buziaczki atoCi!!! Odpowiedz Link Zgłoś