irish76 28.07.05, 13:15 cos co wyglada jak pieprzyk jest chyba bardziej deprymujace niz maly penis? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
azael11 Re: gardze małymi piersiami 28.07.05, 13:20 gorsze są krzywe nieforemne nogi Odpowiedz Link Zgłoś
irish76 Re: gardze małymi piersiami 28.07.05, 13:30 pomysl ze to i to rownoczesnie to dopiero porazka Odpowiedz Link Zgłoś
irish76 Re: nie poważam gardzących czymkolwiek... 28.07.05, 13:34 nie powazam nie powazania Odpowiedz Link Zgłoś
azael11 Re: nie poważam gardzących czymkolwiek... 28.07.05, 13:35 poważnie niepoważamy Odpowiedz Link Zgłoś
irish76 Re: nie poważam gardzących czymkolwiek... 28.07.05, 13:36 z powazaniem niepowazajacy Odpowiedz Link Zgłoś
majstermarchewa Re: nie poważam gardzących czymkolwiek... 28.07.05, 13:38 Nie dociera do mnie ta retoryka. Pozostaję z poważaniem dla Was, waszych kształtnych piersi i niepoważanych przez was "pieprzyków". Odpowiedz Link Zgłoś
azael11 Re: nie poważam gardzących czymkolwiek... 28.07.05, 13:38 a małych piersi nie zauważamy Odpowiedz Link Zgłoś
irish76 Re: nie poważam gardzących czymkolwiek... 28.07.05, 13:39 jak mozna powazac cos czego nie widac lub zwyczajnie tego nie ma? Odpowiedz Link Zgłoś
majstermarchewa Re: nie poważam gardzących czymkolwiek... 28.07.05, 13:40 Nie przez szkiełko patrz, a duszą :> Odpowiedz Link Zgłoś
irish76 Re: nie poważam gardzących czymkolwiek... 28.07.05, 13:41 a potem pod jaworem albo w malinowym chrusniaku stana... otworem male piersi... z braku laku Odpowiedz Link Zgłoś
azael11 Re: nie poważam gardzących czymkolwiek... 28.07.05, 13:41 podnietą duszy i ciała hmmm Odpowiedz Link Zgłoś
azael11 Re: nie poważam gardzących czymkolwiek... 28.07.05, 13:40 taka antymateria sexualna Odpowiedz Link Zgłoś
irish76 Re: nie poważam gardzących czymkolwiek... 28.07.05, 13:41 albo materia antyseksualna Odpowiedz Link Zgłoś
majstermarchewa Re: nie poważam gardzących czymkolwiek... 28.07.05, 13:41 ta antymateria jest wstanie sprawić, że moje baterie zaczną pasowować... Odpowiedz Link Zgłoś
irish76 Re: nie poważam gardzących czymkolwiek... 28.07.05, 13:42 czy jest na sali ladowarka? Odpowiedz Link Zgłoś
azael11 Re: nie poważam gardzących czymkolwiek... 28.07.05, 13:42 kolega się rozładował :) Odpowiedz Link Zgłoś
majstermarchewa Re: nie poważam gardzących czymkolwiek... 28.07.05, 13:44 mówiąc baterie nie miałem na myśli "paluszków" Odpowiedz Link Zgłoś
irish76 Re: nie poważam gardzących czymkolwiek... 28.07.05, 13:45 jak pada to paluszek nigdy nie zawodzi Odpowiedz Link Zgłoś
indirectus Re: nie poważam gardzących czymkolwiek... 28.07.05, 13:42 bądź materia asexualna... Odpowiedz Link Zgłoś
emka_cafe Re: nie poważam gardzących czymkolwiek... 28.07.05, 15:12 o rany.... Czy wy Irish i Azael czegos sie napaliscie (czegos, nie na kogos;), bo skonam ze smiechu...:))))) Tworcze, naprawde tworcze. Odpowiedz Link Zgłoś
irish76 Re: nie poważam gardzących czymkolwiek... 28.07.05, 15:26 ja tylko zjadlem sajgonki z grzybami moon Odpowiedz Link Zgłoś
emka_cafe Re: nie poważam gardzących czymkolwiek... 28.07.05, 15:27 To wszystko wyjasnia.... Grzyby moga powodowac rozne reakcje. Uwazaj na penisa;)) Odpowiedz Link Zgłoś
irish76 Re: nie poważam gardzących czymkolwiek... 28.07.05, 15:29 slyszalem ze sie robi malutki a potem sie wyprowadza jak grzyby byly za krotko gotowane Odpowiedz Link Zgłoś
emka_cafe Re: nie poważam gardzących czymkolwiek... 28.07.05, 15:31 A ja slyszalam, ze gwaltowny doplyw krwi i rozszerzenie naczyn krwionosnych, ktore to reakcje powoduje grzyby moon, powoduje powstanie naprawde wielkiego potwora miedzy nogami... Ale nie mow nikomu, bo sie dziewczyny zleca;) Odpowiedz Link Zgłoś
irish76 Re: nie poważam gardzących czymkolwiek... 28.07.05, 15:35 fakt cos mnie uwiera ale moze to tylko przerost prostaty albo zbyt ciasne stringi zalozone tyl na przod Odpowiedz Link Zgłoś
emka_cafe Re: nie poważam gardzących czymkolwiek... 28.07.05, 15:38 mowilam... masz przerabane... teraz go pilnuj bo nie wiadomo co mu strzeli do glowki;))) Odpowiedz Link Zgłoś
irish76 Re: nie poważam gardzących czymkolwiek... 28.07.05, 15:44 fiu fiu dzieki za rade jednak nie ma to jak doswiadczenie ;)) Odpowiedz Link Zgłoś
emka_cafe Re: nie poważam gardzących czymkolwiek... 28.07.05, 15:44 prosze. Grzyby moon to moja specjalnosc. Odpowiedz Link Zgłoś
irish76 Re: nie poważam gardzących czymkolwiek... 28.07.05, 15:58 znasz jeszcze jakies niebezpiecznie meandry egzotycznych potraw? Odpowiedz Link Zgłoś
emka_cafe Re: nie poważam gardzących czymkolwiek... 28.07.05, 16:02 suszone glony powoduja chec owiniecia sie wokol jakies smacznej foczki, z tym, ze niewazne czy ja znamy czy nie Odpowiedz Link Zgłoś
irish76 Re: nie poważam gardzących czymkolwiek... 28.07.05, 16:39 oo to jest rozwnie ekscentryczne i ekscytujace co potencjalnie niebezpieczne Odpowiedz Link Zgłoś
emka_cafe Re: nie poważam gardzących czymkolwiek... 28.07.05, 16:41 taaa, glony bywaja niebezpieczne, sushi suszy, czeste picie powodujac parcie na pecherz powoduje nagle zapotrzebowanie na seks... Uch... Czy ja juz chrzanie? Odpowiedz Link Zgłoś
irish76 Re: nie poważam gardzących czymkolwiek... 28.07.05, 16:42 e nieeeee nieeee chrzanisz.... glony sie pieprzy chrzani sie wpieprzowine Odpowiedz Link Zgłoś
emka_cafe Re: nie poważam gardzących czymkolwiek... 28.07.05, 16:43 jadles sushi? po sushi sie pieprzy.. Odpowiedz Link Zgłoś
irish76 Re: nie poważam gardzących czymkolwiek... 28.07.05, 16:45 ja zawsze pieprze przed potem zajmuje sie sushi a po sushi pije bo mnie suszy Odpowiedz Link Zgłoś
emka_cafe Re: nie poważam gardzących czymkolwiek... 28.07.05, 16:48 po tym pieprzonym sushi suszy niezle... szkoda, ze nie lubie swinstwa, moglabym pic jak nie przymierzajac z Twoimi kumplami na meskich pogaduchach o... Odpowiedz Link Zgłoś
irish76 Re: nie poważam gardzących czymkolwiek... 28.07.05, 16:50 ... o życiu...i wogole Odpowiedz Link Zgłoś
emka_cafe Re: nie poważam gardzących czymkolwiek... 28.07.05, 16:53 no no... nic nie wiem o Waszych pogaduchach o zyciu i w ogole... Odpowiedz Link Zgłoś
irish76 Re: nie poważam gardzących czymkolwiek... 28.07.05, 16:58 ok to na kiedy sie umawiamy? musze rzucic kumplom termin Odpowiedz Link Zgłoś
emka_cafe Re: nie poważam gardzących czymkolwiek... 28.07.05, 17:09 byle nie w ten weekend, bo mnie nie ma... Odpowiedz Link Zgłoś
magda985 Re: gardze małymi piersiami 28.07.05, 13:42 Dla Ciebie np.75D to male czy średnie ? Odpowiedz Link Zgłoś
irish76 Re: gardze małymi piersiami 28.07.05, 13:45 troche male ale moze jestes szczupla? ;) przyslij fote to ocenie :) Odpowiedz Link Zgłoś
majstermarchewa Re: gardze małymi piersiami 28.07.05, 13:46 ale pokaż to to palcem bo... nie potrafię policzyć z tego wzoru co podałaś Odpowiedz Link Zgłoś
magda985 Re: gardze małymi piersiami 28.07.05, 13:49 Jestem szczupła,ale skoro 75D to mało to poszukaj takiej co ma 80D lub więcej napewno będzie "szczuplutka" :) Odpowiedz Link Zgłoś
irish76 Re: gardze małymi piersiami 28.07.05, 14:00 przeciez tu nikt niczego nie szuka Odpowiedz Link Zgłoś
magda985 Re: gardze małymi piersiami 28.07.05, 14:02 Napisalam to jako przenosnia,niedoslownie :) Odpowiedz Link Zgłoś
irish76 Re: gardze małymi piersiami 28.07.05, 14:04 oj tam nie zmieniaj tematu ;) Odpowiedz Link Zgłoś
irish76 Re: gardze małymi piersiami 28.07.05, 14:03 ok o Tobie moge powiedziec ze jestes... konkretna kobieta :)) ciekawe jak ten rozmiar wkomponowuje sie w reszte cialka tak zeby bylo ogolnie zgrabnie :) Odpowiedz Link Zgłoś
magda985 Re: gardze małymi piersiami 28.07.05, 14:06 Hmmm.. ;) 175cm wzrostu i 62,5 kg wagi ;) i jak? ;) Odpowiedz Link Zgłoś
irish76 Re: gardze małymi piersiami 28.07.05, 14:09 jesli chodzi o cialo to idealnie Odpowiedz Link Zgłoś
magda985 Re: gardze małymi piersiami 28.07.05, 14:19 A co jeszcze chcialbyś wiedziec???? ;) Odpowiedz Link Zgłoś
irish76 Re: gardze małymi piersiami 28.07.05, 15:28 wiecej! :) przeciez samo cialo to niewiele zeby wzbudzic czyjes zaintersowanie na dluzej ;) Odpowiedz Link Zgłoś
nataan czemu sie czlowieku dopasowujesz... 28.07.05, 14:26 do poziomu tej pieprznietej....wiesz ktorej....kobieta jest piekna niezaleznie od tego, czy ma male piersi czy duze.... ja lubie wszystkie.... i nie na tym rzecz polega, zeby toczyc spory na temat rozmiarow... Odpowiedz Link Zgłoś
magda985 Re: czemu sie czlowieku dopasowujesz... 28.07.05, 14:30 nataan napisał: > do poziomu tej pieprznietej....wiesz ktorej....kobieta jest piekna niezaleznie > od tego, czy ma male piersi czy duze.... ja lubie wszystkie.... > i nie na tym rzecz polega, zeby toczyc spory na temat rozmiarow... > Przepraszam a kto tu jest tą pieprzniętą ???? Odpowiedz Link Zgłoś
nataan Re: czemu sie czlowieku dopasowujesz... 28.07.05, 14:42 magda985 napisała: > Przepraszam a kto tu jest tą pieprzniętą ???? Spokojnie... nie TY...:):) Odpowiedz Link Zgłoś
magda985 Re: czemu sie czlowieku dopasowujesz... 28.07.05, 14:44 :D Pozdrawiam :) Odpowiedz Link Zgłoś
analityczka Re: gardze małymi piersiami 28.07.05, 15:03 mały biust+silikonik=odpowiedni biust:) Tak,tak!Wiem!Wy tylko naturalne "przymioty":) Odpowiedz Link Zgłoś
azael11 Re: gardze małymi piersiami 28.07.05, 15:05 inne częsci też podobno powiększają ale rozumu jakoś nie potrafią Odpowiedz Link Zgłoś
magda985 Re: gardze małymi piersiami 28.07.05, 15:07 Rozumu się nie da... chociaż może kiedyś naukowcy cos wymyślą i w tej dziedzine ;) Odpowiedz Link Zgłoś
azael11 Re: gardze małymi piersiami 28.07.05, 15:12 pigułka na pamięć jest już opracowana jeszcze próby ale intelekt Odpowiedz Link Zgłoś
magda985 Re: gardze małymi piersiami 28.07.05, 15:13 Intelekt....powiadasz...hmm... ;) Odpowiedz Link Zgłoś
azael11 Re: gardze małymi piersiami 28.07.05, 15:15 talentu też raczej nie przeszczepią Odpowiedz Link Zgłoś
basia7799 spuchniete palce 28.07.05, 15:22 kazdy ma prawo lubic to co mu sie podoba a nielubic tego co mu sie nie podoba <jak pada to paluszek nigdy nie zawodzi> irish76 wpolczuje spuchnietych palcow lub syndromu wielkiej dloni to sie dopiero musi rzucac w oczy Odpowiedz Link Zgłoś
irish76 Re: spuchniete palce 28.07.05, 15:27 zacwierkala sikoreczka pedzac poprzez pole... Odpowiedz Link Zgłoś
irish76 Re: gardze małymi piersiami 28.07.05, 15:30 szukamy chetnych do Wspolnoty Kontemplatorow Rozmiarow D Odpowiedz Link Zgłoś
irish76 Re: gardze małymi piersiami 28.07.05, 15:36 Magda... I'm falling in love... :)) Odpowiedz Link Zgłoś
irish76 Re: gardze małymi piersiami 28.07.05, 15:37 pobudzilas moja wyobraznie :) Odpowiedz Link Zgłoś
magda985 Re: gardze małymi piersiami 28.07.05, 15:38 Jak bardzo ją pobudziłam ? :) :) Odpowiedz Link Zgłoś
irish76 Re: gardze małymi piersiami 28.07.05, 15:40 bardzo ale nie az tak bardzo jak myslisz ;)) Odpowiedz Link Zgłoś
magda985 Re: gardze małymi piersiami 28.07.05, 15:42 Nie liczyłam na euforie :):);) Odpowiedz Link Zgłoś
magda985 Re: gardze małymi piersiami 28.07.05, 15:44 Coż,najwyrażniej nie dałam rady :):);) Odpowiedz Link Zgłoś
basia7799 Re: gardze małymi piersiami 28.07.05, 15:31 ide tam gdzie ide nie ide gdzie nie ide ide tam gdzie lubie nie ide gdzie nie lubie Odpowiedz Link Zgłoś