Dodaj do ulubionych

gardze małymi piersiami

28.07.05, 13:15
cos co wyglada jak pieprzyk jest chyba bardziej deprymujace niz maly penis?
Obserwuj wątek
    • azael11 Re: gardze małymi piersiami 28.07.05, 13:20
      gorsze są krzywe nieforemne nogi
      • irish76 Re: gardze małymi piersiami 28.07.05, 13:30
        pomysl ze to i to rownoczesnie
        to dopiero porazka
    • majstermarchewa nie poważam gardzących czymkolwiek... 28.07.05, 13:32
      • irish76 Re: nie poważam gardzących czymkolwiek... 28.07.05, 13:34
        nie powazam nie powazania
        • azael11 Re: nie poważam gardzących czymkolwiek... 28.07.05, 13:35
          poważnie niepoważamy
          • irish76 Re: nie poważam gardzących czymkolwiek... 28.07.05, 13:36
            z powazaniem

            niepowazajacy
            • majstermarchewa Re: nie poważam gardzących czymkolwiek... 28.07.05, 13:38
              Nie dociera do mnie ta retoryka. Pozostaję z poważaniem dla Was, waszych
              kształtnych piersi i niepoważanych przez was "pieprzyków".
            • azael11 Re: nie poważam gardzących czymkolwiek... 28.07.05, 13:38
              a małych piersi nie zauważamy
              • irish76 Re: nie poważam gardzących czymkolwiek... 28.07.05, 13:39
                jak mozna powazac cos czego nie widac lub zwyczajnie tego nie ma?
                • majstermarchewa Re: nie poważam gardzących czymkolwiek... 28.07.05, 13:40
                  Nie przez szkiełko patrz, a duszą :>
                  • irish76 Re: nie poważam gardzących czymkolwiek... 28.07.05, 13:41
                    a potem pod jaworem
                    albo w malinowym chrusniaku
                    stana... otworem
                    male piersi... z braku laku
                  • azael11 Re: nie poważam gardzących czymkolwiek... 28.07.05, 13:41
                    podnietą duszy
                    i ciała
                    hmmm
                • azael11 Re: nie poważam gardzących czymkolwiek... 28.07.05, 13:40
                  taka antymateria sexualna
                  • irish76 Re: nie poważam gardzących czymkolwiek... 28.07.05, 13:41
                    albo materia antyseksualna
                  • majstermarchewa Re: nie poważam gardzących czymkolwiek... 28.07.05, 13:41
                    ta antymateria jest wstanie sprawić, że moje baterie zaczną pasowować...
                    • irish76 Re: nie poważam gardzących czymkolwiek... 28.07.05, 13:42
                      czy jest na sali ladowarka?
                      • azael11 Re: nie poważam gardzących czymkolwiek... 28.07.05, 13:42
                        kolega się rozładował :)
                      • majstermarchewa Re: nie poważam gardzących czymkolwiek... 28.07.05, 13:44
                        mówiąc baterie nie miałem na myśli "paluszków"
                        • irish76 Re: nie poważam gardzących czymkolwiek... 28.07.05, 13:45
                          jak pada
                          to paluszek nigdy nie zawodzi
                          • majstermarchewa A jak kropi? 28.07.05, 13:47
                            • irish76 Re: A jak kropi? 28.07.05, 14:00
                              tymbardziej
                  • indirectus Re: nie poważam gardzących czymkolwiek... 28.07.05, 13:42
                    bądź materia asexualna...
                  • emka_cafe Re: nie poważam gardzących czymkolwiek... 28.07.05, 15:12
                    o rany.... Czy wy Irish i Azael czegos sie napaliscie (czegos, nie na kogos;),
                    bo skonam ze smiechu...:)))))
                    Tworcze, naprawde tworcze.
                    • irish76 Re: nie poważam gardzących czymkolwiek... 28.07.05, 15:26
                      ja tylko zjadlem sajgonki z grzybami moon
                      • emka_cafe Re: nie poważam gardzących czymkolwiek... 28.07.05, 15:27
                        To wszystko wyjasnia.... Grzyby moga powodowac rozne reakcje. Uwazaj na
                        penisa;))
                        • irish76 Re: nie poważam gardzących czymkolwiek... 28.07.05, 15:29
                          slyszalem ze sie robi malutki a potem sie wyprowadza jak grzyby byly za krotko
                          gotowane
                          • emka_cafe Re: nie poważam gardzących czymkolwiek... 28.07.05, 15:31
                            A ja slyszalam, ze gwaltowny doplyw krwi i rozszerzenie naczyn krwionosnych,
                            ktore to reakcje powoduje grzyby moon, powoduje powstanie naprawde wielkiego
                            potwora miedzy nogami...
                            Ale nie mow nikomu, bo sie dziewczyny zleca;)
                            • irish76 Re: nie poważam gardzących czymkolwiek... 28.07.05, 15:35
                              fakt
                              cos mnie uwiera
                              ale moze to tylko przerost prostaty
                              albo zbyt ciasne stringi zalozone tyl na przod
                              • emka_cafe Re: nie poważam gardzących czymkolwiek... 28.07.05, 15:38
                                mowilam...
                                masz przerabane... teraz go pilnuj bo nie wiadomo co mu strzeli do glowki;)))
                                • irish76 Re: nie poważam gardzących czymkolwiek... 28.07.05, 15:44
                                  fiu fiu
                                  dzieki za rade
                                  jednak nie ma to jak doswiadczenie ;))
                                  • emka_cafe Re: nie poważam gardzących czymkolwiek... 28.07.05, 15:44
                                    prosze. Grzyby moon to moja specjalnosc.
                                    • irish76 Re: nie poważam gardzących czymkolwiek... 28.07.05, 15:58
                                      znasz jeszcze jakies niebezpiecznie meandry egzotycznych potraw?
                                      • emka_cafe Re: nie poważam gardzących czymkolwiek... 28.07.05, 16:02
                                        suszone glony powoduja chec owiniecia sie wokol jakies smacznej foczki, z tym,
                                        ze niewazne czy ja znamy czy nie
                                        • irish76 Re: nie poważam gardzących czymkolwiek... 28.07.05, 16:39
                                          oo to jest rozwnie ekscentryczne i ekscytujace co potencjalnie niebezpieczne
                                          • emka_cafe Re: nie poważam gardzących czymkolwiek... 28.07.05, 16:41
                                            taaa, glony bywaja niebezpieczne, sushi suszy, czeste picie powodujac parcie na
                                            pecherz powoduje nagle zapotrzebowanie na seks...

                                            Uch...
                                            Czy ja juz chrzanie?
                                            • irish76 Re: nie poważam gardzących czymkolwiek... 28.07.05, 16:42
                                              e nieeeee
                                              nieeee chrzanisz....
                                              glony sie pieprzy
                                              chrzani sie wpieprzowine
                                              • emka_cafe Re: nie poważam gardzących czymkolwiek... 28.07.05, 16:43
                                                jadles sushi? po sushi sie pieprzy..
                                                • irish76 Re: nie poważam gardzących czymkolwiek... 28.07.05, 16:45
                                                  ja zawsze pieprze przed
                                                  potem zajmuje sie sushi
                                                  a po sushi pije bo mnie suszy
                                                  • emka_cafe Re: nie poważam gardzących czymkolwiek... 28.07.05, 16:48
                                                    po tym pieprzonym sushi suszy niezle...
                                                    szkoda, ze nie lubie swinstwa, moglabym pic jak nie przymierzajac z Twoimi
                                                    kumplami na meskich pogaduchach o...
                                                  • irish76 Re: nie poważam gardzących czymkolwiek... 28.07.05, 16:50
                                                    ... o życiu...i wogole
                                                  • emka_cafe Re: nie poważam gardzących czymkolwiek... 28.07.05, 16:53
                                                    no no... nic nie wiem o Waszych pogaduchach o zyciu i w ogole...
                                                  • irish76 Re: nie poważam gardzących czymkolwiek... 28.07.05, 16:58
                                                    ok
                                                    to na kiedy sie umawiamy? musze rzucic kumplom termin
                                                  • emka_cafe Re: nie poważam gardzących czymkolwiek... 28.07.05, 17:09
                                                    byle nie w ten weekend, bo mnie nie ma...
    • magda985 Re: gardze małymi piersiami 28.07.05, 13:42
      Dla Ciebie np.75D to male czy średnie ?
      • nimfa357 Re: gardze małymi piersiami 28.07.05, 13:45
        Dla mnie piękne
      • irish76 Re: gardze małymi piersiami 28.07.05, 13:45
        troche male
        ale moze jestes szczupla? ;)
        przyslij fote to ocenie :)
      • majstermarchewa Re: gardze małymi piersiami 28.07.05, 13:46
        ale pokaż to to palcem bo... nie potrafię policzyć z tego wzoru co podałaś
        • magda985 Re: gardze małymi piersiami 28.07.05, 13:49
          Jestem szczupła,ale skoro 75D to mało to poszukaj takiej co ma 80D lub więcej
          napewno będzie "szczuplutka" :)
          • irish76 Re: gardze małymi piersiami 28.07.05, 14:00
            przeciez tu nikt niczego nie szuka
            • magda985 Re: gardze małymi piersiami 28.07.05, 14:02
              Napisalam to jako przenosnia,niedoslownie :)
              • irish76 Re: gardze małymi piersiami 28.07.05, 14:04
                oj tam
                nie zmieniaj tematu ;)
          • irish76 Re: gardze małymi piersiami 28.07.05, 14:03
            ok
            o Tobie moge powiedziec ze jestes... konkretna kobieta :))
            ciekawe jak ten rozmiar wkomponowuje sie w reszte cialka
            tak zeby bylo ogolnie zgrabnie :)
            • magda985 Re: gardze małymi piersiami 28.07.05, 14:06
              Hmmm.. ;) 175cm wzrostu i 62,5 kg wagi ;) i jak? ;)
              • irish76 Re: gardze małymi piersiami 28.07.05, 14:09
                jesli chodzi o cialo to idealnie
                • magda985 Re: gardze małymi piersiami 28.07.05, 14:11
                  :D Milego dnia ;)
                  • irish76 Re: gardze małymi piersiami 28.07.05, 14:18
                    i co? koniec prezentacji?
                    • magda985 Re: gardze małymi piersiami 28.07.05, 14:19
                      A co jeszcze chcialbyś wiedziec???? ;)
                      • irish76 Re: gardze małymi piersiami 28.07.05, 15:28
                        wiecej! :) przeciez samo cialo to niewiele zeby wzbudzic czyjes zaintersowanie
                        na dluzej ;)
                    • nataan czemu sie czlowieku dopasowujesz... 28.07.05, 14:26
                      do poziomu tej pieprznietej....wiesz ktorej....kobieta jest piekna niezaleznie
                      od tego, czy ma male piersi czy duze.... ja lubie wszystkie....
                      i nie na tym rzecz polega, zeby toczyc spory na temat rozmiarow...
                      • magda985 Re: czemu sie czlowieku dopasowujesz... 28.07.05, 14:30
                        nataan napisał:

                        > do poziomu tej pieprznietej....wiesz ktorej....kobieta jest piekna
                        niezaleznie
                        > od tego, czy ma male piersi czy duze.... ja lubie wszystkie....
                        > i nie na tym rzecz polega, zeby toczyc spory na temat rozmiarow...
                        >
                        Przepraszam a kto tu jest tą pieprzniętą ????
                        • nataan Re: czemu sie czlowieku dopasowujesz... 28.07.05, 14:42
                          magda985 napisała:

                          > Przepraszam a kto tu jest tą pieprzniętą ????

                          Spokojnie... nie TY...:):)
                          • magda985 Re: czemu sie czlowieku dopasowujesz... 28.07.05, 14:44
                            :D Pozdrawiam :)
              • azael11 Re: gardze małymi piersiami 28.07.05, 14:24
                powiedziłbym że nieźle
    • analityczka Re: gardze małymi piersiami 28.07.05, 15:03
      mały biust+silikonik=odpowiedni biust:)
      Tak,tak!Wiem!Wy tylko naturalne "przymioty":)
      • azael11 Re: gardze małymi piersiami 28.07.05, 15:05
        inne częsci też podobno powiększają
        ale rozumu jakoś nie potrafią
        • magda985 Re: gardze małymi piersiami 28.07.05, 15:07
          Rozumu się nie da... chociaż może kiedyś naukowcy cos wymyślą i w tej
          dziedzine ;)
          • azael11 Re: gardze małymi piersiami 28.07.05, 15:12
            pigułka na pamięć jest już opracowana
            jeszcze próby
            ale intelekt
            • magda985 Re: gardze małymi piersiami 28.07.05, 15:13
              Intelekt....powiadasz...hmm... ;)
              • azael11 Re: gardze małymi piersiami 28.07.05, 15:15
                talentu też raczej nie przeszczepią
              • azael11 Re: gardze małymi piersiami 28.07.05, 15:15
                i dobrze
              • irish76 Re: gardze małymi piersiami 28.07.05, 15:29
                tego sie nie przeszczepi :)
    • basia7799 spuchniete palce 28.07.05, 15:22
      kazdy ma prawo lubic to co mu sie podoba
      a nielubic tego co mu sie nie podoba
      <jak pada
      to paluszek nigdy nie zawodzi>
      irish76 wpolczuje spuchnietych palcow lub syndromu wielkiej dloni
      to sie dopiero musi rzucac w oczy
      • irish76 Re: spuchniete palce 28.07.05, 15:27
        zacwierkala sikoreczka pedzac poprzez pole...
        • basia7799 Re: spuchniete palce 28.07.05, 15:29
          a jak!
          • irish76 Re: spuchniete palce 28.07.05, 15:30
            zaraz dostaniesz klapsa
    • indirectus Re: gardze małymi piersiami 28.07.05, 15:29
      Basiu, marsz do sekty!:)
      • irish76 Re: gardze małymi piersiami 28.07.05, 15:30
        szukamy chetnych do Wspolnoty Kontemplatorow Rozmiarow D
        • magda985 Re: gardze małymi piersiami 28.07.05, 15:31
          He he :D
          • irish76 Re: gardze małymi piersiami 28.07.05, 15:36
            Magda... I'm falling in love...
            :))
            • irish76 Re: gardze małymi piersiami 28.07.05, 15:37
              pobudzilas moja wyobraznie :)
              • magda985 Re: gardze małymi piersiami 28.07.05, 15:38
                Jak bardzo ją pobudziłam ? :) :)
                • irish76 Re: gardze małymi piersiami 28.07.05, 15:40
                  bardzo ale nie az tak bardzo jak myslisz ;))
                  • magda985 Re: gardze małymi piersiami 28.07.05, 15:42
                    Nie liczyłam na euforie :):);)
                    • irish76 Re: gardze małymi piersiami 28.07.05, 15:43
                      a ja liczylem
                      • magda985 Re: gardze małymi piersiami 28.07.05, 15:44
                        Coż,najwyrażniej nie dałam rady :):);)
                        • irish76 Re: gardze małymi piersiami 28.07.05, 15:45
                          dla chcacego nic trudnego
      • basia7799 Re: gardze małymi piersiami 28.07.05, 15:31
        ide tam gdzie ide
        nie ide gdzie nie ide
        ide tam gdzie lubie
        nie ide gdzie nie lubie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka