Dodaj do ulubionych

kto przyjdze na mój pogrzeb.....

19.08.02, 09:51
bo chyba dzisiaj ducha wyzione jak w banku. Jak zadzwoni jeszcze raz telefon
albo ktoś mnie tu przylezie z problemem to targam sie na line. Więc żegnajcie
i coi złego to nie ja:)))))))))))
Obserwuj wątek
    • czarna_pantera2 Re: kto przyjdze na mój pogrzeb..... 19.08.02, 09:55
      ide zamowic wiazanke:) czy woli pani roze czy gozdziki, a wlasciwie to moglyby
      byc gwozdziki to tej trumny hihihihi
      • ksiezniczka_fiona Re: kto przyjdze na mój pogrzeb..... 19.08.02, 09:57
        Iwusia Kochanie, czy ja Ci nie tłumaczyłam, że pogrzeby drogie i strasznie
        dużo z tym zachodu> Więc siedź spokojnie na tyłeczku, a jakby co to
        zarezerwowałam dla Ciebie turnus rehabilitacyjny w Tworkach :-)))

        Fiona (dawniej NJ :)
        • czarna_pantera2 Re: kto przyjdze na mój pogrzeb..... 19.08.02, 10:02
          transformacja?:)))))(ciekawe kto sie w shreka zmienil:)))))
          • ksiezniczka_fiona Re: kto przyjdze na mój pogrzeb..... 19.08.02, 10:07
            Tajemnica, hi hi hi!!!!

            :-)))))))))))

            Fiona
            • czarna_pantera2 Re: kto przyjdze na mój pogrzeb..... 19.08.02, 10:08
              mam juz kandydata:))))hihihi
              • ksiezniczka_fiona Re: kto przyjdze na mój pogrzeb..... 19.08.02, 10:19
                Yyyy, na pewno nie zgadłaś :-)))))))
                Może konkurs urządzimy??
                :-)))))))))))

                Fiona
                • czarna_pantera2 Re: kto przyjdze na mój pogrzeb..... 19.08.02, 10:25
                  zgaduje pierwsza literke, a ty odpowiadasz Y/N
                  W?
                  • vacoo Re: kto przyjdze na mój pogrzeb..... 19.08.02, 10:38
                    niee, ja jestem tylko biednym, smutnym, samotnym osiołkiem...niech mnie ktoś
                    przytuli...;((
                    • czarna_pantera2 Re: kto przyjdze na mój pogrzeb..... 19.08.02, 10:46
                      posmyram cie za uszkiem:)
                      • Gość: Wacuś Re: kto przyjdze na mój pogrzeb..... IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 19.08.02, 10:47
                        ;))))))
          • mayton Re: kto przyjdze na mój pogrzeb..... 19.08.02, 10:08
            Iwa, w razie czego służę Vademecum Samobójcy, albo ABC Wieszania, Topienia i
            Podcinania Żył! :O)
    • saqqara Piekna o Poranku! 19.08.02, 10:08
      Ty sie jeszcze na pogrzeb nie szykuj, Ty mnie najpierw do ugryzienia nadstaw;))
      • czarna_pantera2 Re: Piekna o Poranku! 19.08.02, 10:29
        szaki ty sie nastwiasz do gryzienia? loczom nie wierze!!!!! to moze ja tez
        skorzystam:))))
        • saqqara Re: Piekna o Poranku! 19.08.02, 10:33
          cholera, "sie" zezarlo!! oczywiscie ze to ja bede gryzla, na podgryzanie mnie,
          wampira, to Wy, potwory jeszcze troche poczekacie!!:))

          witaj, Pantera, jak bylo na kgb? przymiotniki w stylu: super, cool, itd daruj
          sobie od razu. suche fakty prosze;)))
          • iwusia KURNA!!!!!!!!!!!!!!!!!! 19.08.02, 10:46
            zamiast mnie tu odwodzić od tego czynu to mnie kurna sie pytajom jakie kwiaty
            chce albo tworki proponuje nie mówiąc nic o poradnikach. Ech......ide se w łeb
            strzelić.......:)))
            • norma_jean Re: KURNA!!!!!!!!!!!!!!!!!! 19.08.02, 10:52
              To ja tu exclusiv sanatorium za ciężkie pieniądze załatwiam przez znajomości a
              ta jeszcze ma pretensje!!!!
              :-)))
              • iwusia Re: KURNA!!!!!!!!!!!!!!!!!! 19.08.02, 10:56
                a przytulić pocieszyć, buziaka dać to co? buuuuuuuuuuuu........a do sanatorium
                czemu nie:))))) tam tacy fajni intruktorzy są napewno:))))))
                • Gość: Wacuś Re: KURNA!!!!!!!!!!!!!!!!!! IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 19.08.02, 11:03
                  qrna, znowu boisko do siatkówki..???
                  • iwusia Re: KURNA!!!!!!!!!!!!!!!!!! 19.08.02, 11:13
                    e tam na boisku to z ratownikami , w sanatorium to fajni są instruktorzy od
                    aerobiku czy czegóś takiego więc raczej zabawy na drązku lub inne ćwiczenia w
                    pionie i poziomie:)
                    • vacoo Re: KURNA!!!!!!!!!!!!!!!!!! 19.08.02, 11:17
                      a także masaż zewnętrzny i wewnętrzny...
                      • iwusia Re: KURNA!!!!!!!!!!!!!!!!!! 19.08.02, 11:55
                        Wacuś to Ty i w tym przeszkolony?!!! no no no no.....a w którym sanatorium
                        masujesz?:)))))
                • norma_jean Re: KURNA!!!!!!!!!!!!!!!!!! 19.08.02, 11:05
                  a towarzystwo jakie doborowe! Napoleon Bonaparte, Elvis Presley!!!
                  • czarna_pantera2 Re: KURNA!!!!!!!!!!!!!!!!!! 19.08.02, 11:11
                    no i shrek:)
                  • vacoo Re: KURNA!!!!!!!!!!!!!!!!!! 19.08.02, 11:11
                    to Elvis żyje ??????????????????????
                    • czarna_pantera2 Re: KURNA!!!!!!!!!!!!!!!!!! 19.08.02, 11:15
                      a ktory to byl elvis? oni wszyscy do siebie tacy podobni:)))
          • czarna_pantera2 Re: Piekna o Poranku! 19.08.02, 10:55
            piwo i woda laly sie litrami, only moze zalowac bo trawa tez rosla;), w zwaizku
            z tym ze panowie dominowali robili wszystko zeby nas zabawic, wystep na lawie
            skonczyl sie pozniejszym jej klejeniem hihihi. Poznan ozyl, koziolki oszalaly
            jak zobaczyly te krzywe ryje hihihih. Moja dzialeczka o dziwo przezyla ich
            najazd nikt po drzewach nie skakal.
            A momenty byly? byly:) hihihihihi
            • iwusia Re: Piekna o Poranku! 19.08.02, 11:04
              czy momenty były? jasne że były, bzykające się koziołki (perwersy okrutne) o 12
              w południe to co? ......a reszty nie pamiętam ja tam często w trawie
              leżałam:)))))))
            • saqqara Re: Piekna o Poranku! 19.08.02, 11:16
              o cholera!!! wiecej facetow niz kobitek? i zabawiali??? no tak, nic tylko sobie
              zyly poprzegryzac... co za zycie... ;)))
      • iwusia Nocna Zmoro Rozkoszy:) 19.08.02, 10:59
        gdzie sie podziewałaś?! jak dobrze że jesteś, kurna już szjka nadstawiona, usta
        rozchylona a oodech przyspieszony......ech ty mnie potrafisz do życia
        przywrócić:)))))
        • saqqara Re: Nocna Zmoro Rozkoszy:) 19.08.02, 11:18
          jak to gdzie? a gdzie sie moze wamper podziewac? na zer poszlam, moja Kochana,
          na zer. tu juz prawie wszystko podessane i wie czego sie moze po mnie
          spodziewac, wiec poszlam w miejsca nieznane nowych ofiar poszukiwac, smaczne
          byly, nie powiem;))

          wiem, ze na Ciebie dzialam, od razu Ci sie zyc zachce! chodz, utule, ugryze,
          bedzie fajowo;))
          • shreczek Re: Nocna Zmoro Rozkoszy:) 19.08.02, 11:31
            Jakis pogrzeb kto umarł?:)

            A Czarnego juz nie bedzie.
            Shrek
            • czarna_pantera2 hmmm 19.08.02, 11:38
              czyzby to pan A?
              • shreczek Re: hmmm 19.08.02, 11:49
                Czarnyadam pojechał do Poznania i wszystko sie
                wydało. Nikt nie podejrzewał, że jest zielonym potworem :)))
            • ksiezniczka_fiona Re: Nocna Zmoro Rozkoszy:) 19.08.02, 11:49
              Shreku najdroższy podawałeś dzikiemu adres strony gdzie jest bramka sms. Podaj
              mi pliz, bo na Erze juz limit na dzis wyczerpalam :-)))
              • shreczek Re: Nocna Zmoro Rozkoszy:) 19.08.02, 11:53
                Ależ prosze najmilsza Fiono.
                csms.cad.pl

                Buziaczek tam gdzie lubisz.
                Shrek
                • ksiezniczka_fiona Re: Nocna Zmoro Rozkoszy:) 19.08.02, 12:00
                  Dziekuję Shreku najdroższy, caluję Cię....wiesz gdzie :-)))

                  Fiona

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka