iwusia 19.08.02, 09:51 bo chyba dzisiaj ducha wyzione jak w banku. Jak zadzwoni jeszcze raz telefon albo ktoś mnie tu przylezie z problemem to targam sie na line. Więc żegnajcie i coi złego to nie ja:))))))))))) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
czarna_pantera2 Re: kto przyjdze na mój pogrzeb..... 19.08.02, 09:55 ide zamowic wiazanke:) czy woli pani roze czy gozdziki, a wlasciwie to moglyby byc gwozdziki to tej trumny hihihihi Odpowiedz Link Zgłoś
ksiezniczka_fiona Re: kto przyjdze na mój pogrzeb..... 19.08.02, 09:57 Iwusia Kochanie, czy ja Ci nie tłumaczyłam, że pogrzeby drogie i strasznie dużo z tym zachodu> Więc siedź spokojnie na tyłeczku, a jakby co to zarezerwowałam dla Ciebie turnus rehabilitacyjny w Tworkach :-))) Fiona (dawniej NJ :) Odpowiedz Link Zgłoś
czarna_pantera2 Re: kto przyjdze na mój pogrzeb..... 19.08.02, 10:02 transformacja?:)))))(ciekawe kto sie w shreka zmienil:))))) Odpowiedz Link Zgłoś
ksiezniczka_fiona Re: kto przyjdze na mój pogrzeb..... 19.08.02, 10:07 Tajemnica, hi hi hi!!!! :-))))))))))) Fiona Odpowiedz Link Zgłoś
czarna_pantera2 Re: kto przyjdze na mój pogrzeb..... 19.08.02, 10:08 mam juz kandydata:))))hihihi Odpowiedz Link Zgłoś
ksiezniczka_fiona Re: kto przyjdze na mój pogrzeb..... 19.08.02, 10:19 Yyyy, na pewno nie zgadłaś :-))))))) Może konkurs urządzimy?? :-))))))))))) Fiona Odpowiedz Link Zgłoś
czarna_pantera2 Re: kto przyjdze na mój pogrzeb..... 19.08.02, 10:25 zgaduje pierwsza literke, a ty odpowiadasz Y/N W? Odpowiedz Link Zgłoś
vacoo Re: kto przyjdze na mój pogrzeb..... 19.08.02, 10:38 niee, ja jestem tylko biednym, smutnym, samotnym osiołkiem...niech mnie ktoś przytuli...;(( Odpowiedz Link Zgłoś
czarna_pantera2 Re: kto przyjdze na mój pogrzeb..... 19.08.02, 10:46 posmyram cie za uszkiem:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Wacuś Re: kto przyjdze na mój pogrzeb..... IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 19.08.02, 10:47 ;)))))) Odpowiedz Link Zgłoś
mayton Re: kto przyjdze na mój pogrzeb..... 19.08.02, 10:08 Iwa, w razie czego służę Vademecum Samobójcy, albo ABC Wieszania, Topienia i Podcinania Żył! :O) Odpowiedz Link Zgłoś
saqqara Piekna o Poranku! 19.08.02, 10:08 Ty sie jeszcze na pogrzeb nie szykuj, Ty mnie najpierw do ugryzienia nadstaw;)) Odpowiedz Link Zgłoś
czarna_pantera2 Re: Piekna o Poranku! 19.08.02, 10:29 szaki ty sie nastwiasz do gryzienia? loczom nie wierze!!!!! to moze ja tez skorzystam:)))) Odpowiedz Link Zgłoś
saqqara Re: Piekna o Poranku! 19.08.02, 10:33 cholera, "sie" zezarlo!! oczywiscie ze to ja bede gryzla, na podgryzanie mnie, wampira, to Wy, potwory jeszcze troche poczekacie!!:)) witaj, Pantera, jak bylo na kgb? przymiotniki w stylu: super, cool, itd daruj sobie od razu. suche fakty prosze;))) Odpowiedz Link Zgłoś
iwusia KURNA!!!!!!!!!!!!!!!!!! 19.08.02, 10:46 zamiast mnie tu odwodzić od tego czynu to mnie kurna sie pytajom jakie kwiaty chce albo tworki proponuje nie mówiąc nic o poradnikach. Ech......ide se w łeb strzelić.......:))) Odpowiedz Link Zgłoś
norma_jean Re: KURNA!!!!!!!!!!!!!!!!!! 19.08.02, 10:52 To ja tu exclusiv sanatorium za ciężkie pieniądze załatwiam przez znajomości a ta jeszcze ma pretensje!!!! :-))) Odpowiedz Link Zgłoś
iwusia Re: KURNA!!!!!!!!!!!!!!!!!! 19.08.02, 10:56 a przytulić pocieszyć, buziaka dać to co? buuuuuuuuuuuu........a do sanatorium czemu nie:))))) tam tacy fajni intruktorzy są napewno:)))))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Wacuś Re: KURNA!!!!!!!!!!!!!!!!!! IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 19.08.02, 11:03 qrna, znowu boisko do siatkówki..??? Odpowiedz Link Zgłoś
iwusia Re: KURNA!!!!!!!!!!!!!!!!!! 19.08.02, 11:13 e tam na boisku to z ratownikami , w sanatorium to fajni są instruktorzy od aerobiku czy czegóś takiego więc raczej zabawy na drązku lub inne ćwiczenia w pionie i poziomie:) Odpowiedz Link Zgłoś
vacoo Re: KURNA!!!!!!!!!!!!!!!!!! 19.08.02, 11:17 a także masaż zewnętrzny i wewnętrzny... Odpowiedz Link Zgłoś
iwusia Re: KURNA!!!!!!!!!!!!!!!!!! 19.08.02, 11:55 Wacuś to Ty i w tym przeszkolony?!!! no no no no.....a w którym sanatorium masujesz?:))))) Odpowiedz Link Zgłoś
norma_jean Re: KURNA!!!!!!!!!!!!!!!!!! 19.08.02, 11:05 a towarzystwo jakie doborowe! Napoleon Bonaparte, Elvis Presley!!! Odpowiedz Link Zgłoś
vacoo Re: KURNA!!!!!!!!!!!!!!!!!! 19.08.02, 11:11 to Elvis żyje ?????????????????????? Odpowiedz Link Zgłoś
czarna_pantera2 Re: KURNA!!!!!!!!!!!!!!!!!! 19.08.02, 11:15 a ktory to byl elvis? oni wszyscy do siebie tacy podobni:))) Odpowiedz Link Zgłoś
czarna_pantera2 Re: Piekna o Poranku! 19.08.02, 10:55 piwo i woda laly sie litrami, only moze zalowac bo trawa tez rosla;), w zwaizku z tym ze panowie dominowali robili wszystko zeby nas zabawic, wystep na lawie skonczyl sie pozniejszym jej klejeniem hihihi. Poznan ozyl, koziolki oszalaly jak zobaczyly te krzywe ryje hihihih. Moja dzialeczka o dziwo przezyla ich najazd nikt po drzewach nie skakal. A momenty byly? byly:) hihihihihi Odpowiedz Link Zgłoś
iwusia Re: Piekna o Poranku! 19.08.02, 11:04 czy momenty były? jasne że były, bzykające się koziołki (perwersy okrutne) o 12 w południe to co? ......a reszty nie pamiętam ja tam często w trawie leżałam:))))))) Odpowiedz Link Zgłoś
saqqara Re: Piekna o Poranku! 19.08.02, 11:16 o cholera!!! wiecej facetow niz kobitek? i zabawiali??? no tak, nic tylko sobie zyly poprzegryzac... co za zycie... ;))) Odpowiedz Link Zgłoś
iwusia Nocna Zmoro Rozkoszy:) 19.08.02, 10:59 gdzie sie podziewałaś?! jak dobrze że jesteś, kurna już szjka nadstawiona, usta rozchylona a oodech przyspieszony......ech ty mnie potrafisz do życia przywrócić:))))) Odpowiedz Link Zgłoś
saqqara Re: Nocna Zmoro Rozkoszy:) 19.08.02, 11:18 jak to gdzie? a gdzie sie moze wamper podziewac? na zer poszlam, moja Kochana, na zer. tu juz prawie wszystko podessane i wie czego sie moze po mnie spodziewac, wiec poszlam w miejsca nieznane nowych ofiar poszukiwac, smaczne byly, nie powiem;)) wiem, ze na Ciebie dzialam, od razu Ci sie zyc zachce! chodz, utule, ugryze, bedzie fajowo;)) Odpowiedz Link Zgłoś
shreczek Re: Nocna Zmoro Rozkoszy:) 19.08.02, 11:31 Jakis pogrzeb kto umarł?:) A Czarnego juz nie bedzie. Shrek Odpowiedz Link Zgłoś
shreczek Re: hmmm 19.08.02, 11:49 Czarnyadam pojechał do Poznania i wszystko sie wydało. Nikt nie podejrzewał, że jest zielonym potworem :))) Odpowiedz Link Zgłoś
ksiezniczka_fiona Re: Nocna Zmoro Rozkoszy:) 19.08.02, 11:49 Shreku najdroższy podawałeś dzikiemu adres strony gdzie jest bramka sms. Podaj mi pliz, bo na Erze juz limit na dzis wyczerpalam :-))) Odpowiedz Link Zgłoś
shreczek Re: Nocna Zmoro Rozkoszy:) 19.08.02, 11:53 Ależ prosze najmilsza Fiono. csms.cad.pl Buziaczek tam gdzie lubisz. Shrek Odpowiedz Link Zgłoś
ksiezniczka_fiona Re: Nocna Zmoro Rozkoszy:) 19.08.02, 12:00 Dziekuję Shreku najdroższy, caluję Cię....wiesz gdzie :-))) Fiona Odpowiedz Link Zgłoś