oldpiernik 12.08.05, 02:43 czy moze juz dzis wiedzialbym tez, czy jestem DZIS pierwszy czy moze ostatni OLDMIEWATAKCZASEM ;0) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
elissa2 Ja wiem, że to jest już jutro ... 12.08.05, 03:06 ... ale dla mnie ciągle jeszcze wczoraj. Bardzo chce mi się spać a boję się zasnąć bo moje dziecko bardzo źle się czuje. Odpowiedz Link Zgłoś
yoanna Re: Ja wiem, że to jest już jutro ... 12.08.05, 07:45 Pewnie cięzka noc za Tobą Elisso...:( Co z dzieciątkiem...lepiej już? Zdrowia wiele.. Odpowiedz Link Zgłoś
elissa2 Yoanno ... 12.08.05, 16:21 Z całego serca dziękuję Ci za Twoją reakcję. Twój post sprawił mi dużą radość. Tak, to była bardzo ciężka noc. Pełna obaw i niepokoju. Zasnęłam dopiero ok. 6:30 Bardzo, bardzo serdecznie Ci dziękuję. Życzę Ci wszystkiego najlepszego i pozdrawiam. (Tylko ... dzieciątko moje malutkie, moja córcia jest o 10 cm wyższa ode mnie i skończyła już 26 lat. Ale dla matki faktycznie zawsze będzie dzieciną. W nocy miała atak - częstoskurcz serca wywołany najprawdopodobniej alergiczną niewydolnością płuc. Bo znowu coś bardzo pyli. M.in. bylica. :( ) Teraz jest lepiej. Zupełnie dobrze. I tak będzie aż do następnego ataku, który nie wiadomo kiedy nas znowu zaskoczy. Odpowiedz Link Zgłoś
yoanna Re: Yoanno ... 12.08.05, 19:13 Elisso:) Prawdą to co mówisz...dla matki dziecko, zawsze będzie dzieciątkiem, choćby dorosłe,samodzielne i baaardzo wyrośnięte ;))) Niepokoje mamusine są też moim udziałem więc ... rozumię Cię doskonale,moje dzieciątko również jest alergikiem...:( Życzę Tobie i Twej córeczce :) samych spokojnych nocy...,a dni jeszcze pogodniejszych;))) Pozdrawiam ciepło. Odpowiedz Link Zgłoś
yoanna Elisso:) 12.08.05, 20:25 Witaj na naszym forum;) Refleks szachisty mnie zniszczy ..ale lepiej późno niź wcale...;))) Odpowiedz Link Zgłoś
urszulka_ma Re: Elisso:) 13.08.05, 10:27 ustawie się w kolejce..do witania gości:) Odpowiedz Link Zgłoś
yoanna Re: Elisso:) 17.08.05, 11:06 Goście umknęli? Pewnie wizja kolejki tak zadziałała?:) Odpowiedz Link Zgłoś
elissa2 Re: Elisso:) 17.08.05, 15:45 Serdeczne dzięki za miłe powitania. :)) Pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego. Odpowiedz Link Zgłoś
yoanna Re: Elisso:) 17.08.05, 20:50 Elisso dziękujemy za pozdrowienia;) Zaglądaj do nas;) Odpowiedz Link Zgłoś
oldpiernik Re: gdybym wiedzial - czy to jest jeszcze wczoraj 08.09.05, 20:59 gdybym wiedział nie wiem nie wiem, czy tamtej nocy czuwanie przy dziecku dało ukojenie nie wiem, czy tej nocy ktoś czuwa nie wiem, czy tamto wczoraj jest tym wczoraj a to dopiero dziewiąta... OLDNIEDZISIEJSZY Odpowiedz Link Zgłoś
urszulka_ma tu zegarynka... 09.09.05, 08:31 oldpiernik napisał: > > nie wiem, czy tamto wczoraj jest tym wczoraj > > a to dopiero dziewiąta... > > > OLDNIEDZISIEJSZY jeszcze nie ma dziewiątej! dobrego dnia dzisiejszego!:) Odpowiedz Link Zgłoś
oldpiernik Re: gdybym wiedzial - czy to jest jeszcze wczoraj 12.09.05, 12:45 gdy wszystkie wczoraj wszystkie dziś i być może wszystkie jutro zbiegły się w chwilę nieważną przez mgnienie stały się wszystkim by po chwili być niczym gdzie jest ta chwila radosna jeszcze nie po, ale już prawie gdzie jeden głos zewsząd zgodnie śpiewa hymn jedyny Odpowiedz Link Zgłoś
urszulka_ma Re: gdybym wiedzial - czy to jest jeszcze wczoraj 12.09.05, 16:44 ..schowała się w błysku oka?:) Odpowiedz Link Zgłoś
hasanet Re: gdybym wiedzial - czy to jest jeszcze wczoraj 12.09.05, 23:03 Strzeliła komuś siatkówka? Odkleiła się. Jak więc można się za nią schować? Odpowiedz Link Zgłoś
urszulka_ma Re: gdybym wiedzial - czy to jest jeszcze wczoraj 13.09.05, 00:29 za nią..a kto pisał, że za..i że coś strzeliło?:) no moze i strzeliło ale...iskierkami w oczach:) chwila radości to taki błysk w oku - iskierka.. ..małe radosne migu migu.. Odpowiedz Link Zgłoś
oldpiernik Re: gdybym wiedzial - czy to jest jeszcze wczoraj 06.10.05, 23:30 pomiędzy dzwonkami elektrycznego piecyka umykają przydługie chwile kiedy ginie coś, aby powstało coś takie rozterki cukiernika nad drożdżowym ciastem :-) Odpowiedz Link Zgłoś
urszulka_ma Re: gdybym wiedzial - czy to jest jeszcze wczoraj 07.10.05, 19:11 ..w przyrodzie nic nie ginie:) Odpowiedz Link Zgłoś
yoanna Re: gdybym wiedzial - czy to jest jeszcze wczoraj 08.10.05, 01:50 Cukierniku,a pomyślałes o akcie narodzin? ;) Takie drożdże szybko wyrastają;) Odpowiedz Link Zgłoś