Dodaj do ulubionych

gdybym wiedzial - czy to jest jeszcze wczoraj

12.08.05, 02:43
czy moze juz dzis
wiedzialbym tez, czy jestem DZIS
pierwszy
czy moze ostatni

OLDMIEWATAKCZASEM ;0)
Obserwuj wątek
    • elissa2 Ja wiem, że to jest już jutro ... 12.08.05, 03:06
      ... ale dla mnie ciągle jeszcze wczoraj. Bardzo chce mi się spać a boję się
      zasnąć bo moje dziecko bardzo źle się czuje.
      • yoanna Re: Ja wiem, że to jest już jutro ... 12.08.05, 07:45
        Pewnie cięzka noc za Tobą Elisso...:(
        Co z dzieciątkiem...lepiej już?
        Zdrowia wiele..
        • elissa2 Yoanno ... 12.08.05, 16:21
          Z całego serca dziękuję Ci za Twoją reakcję. Twój post sprawił mi dużą radość.
          Tak, to była bardzo ciężka noc. Pełna obaw i niepokoju. Zasnęłam dopiero ok.
          6:30
          Bardzo, bardzo serdecznie Ci dziękuję. Życzę Ci wszystkiego najlepszego i
          pozdrawiam.
          (Tylko ... dzieciątko moje malutkie, moja córcia jest o 10 cm wyższa ode mnie i
          skończyła już 26 lat. Ale dla matki faktycznie zawsze będzie dzieciną. W nocy
          miała atak - częstoskurcz serca wywołany najprawdopodobniej alergiczną
          niewydolnością płuc. Bo znowu coś bardzo pyli. M.in. bylica. :( )
          Teraz jest lepiej. Zupełnie dobrze. I tak będzie aż do następnego ataku, który
          nie wiadomo kiedy nas znowu zaskoczy.
          • yoanna Re: Yoanno ... 12.08.05, 19:13
            Elisso:)
            Prawdą to co mówisz...dla matki dziecko, zawsze będzie dzieciątkiem, choćby
            dorosłe,samodzielne i baaardzo wyrośnięte ;)))
            Niepokoje mamusine są też moim udziałem więc ... rozumię Cię doskonale,moje
            dzieciątko również jest alergikiem...:(
            Życzę Tobie i Twej córeczce :) samych spokojnych nocy...,a dni jeszcze
            pogodniejszych;)))
            Pozdrawiam ciepło.
            • yoanna Elisso:) 12.08.05, 20:25
              Witaj na naszym forum;)

              Refleks szachisty mnie zniszczy ..ale lepiej późno niź wcale...;)))
              • urszulka_ma Re: Elisso:) 13.08.05, 10:27
                ustawie się w kolejce..do witania gości:)
                • yoanna Re: Elisso:) 17.08.05, 11:06
                  Goście umknęli?
                  Pewnie wizja kolejki tak zadziałała?:)
                  • elissa2 Re: Elisso:) 17.08.05, 15:45
                    Serdeczne dzięki za miłe powitania. :))
                    Pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego.
                    • yoanna Re: Elisso:) 17.08.05, 20:50
                      Elisso dziękujemy za pozdrowienia;)
                      Zaglądaj do nas;)
    • oldpiernik Re: gdybym wiedzial - czy to jest jeszcze wczoraj 08.09.05, 20:59
      gdybym wiedział

      nie wiem


      nie wiem, czy tamtej nocy czuwanie przy dziecku dało ukojenie

      nie wiem, czy tej nocy ktoś czuwa

      nie wiem, czy tamto wczoraj jest tym wczoraj

      a to dopiero dziewiąta...


      OLDNIEDZISIEJSZY
      • urszulka_ma tu zegarynka... 09.09.05, 08:31
        oldpiernik napisał:
        >
        > nie wiem, czy tamto wczoraj jest tym wczoraj
        >
        > a to dopiero dziewiąta...
        >
        >
        > OLDNIEDZISIEJSZY

        jeszcze nie ma dziewiątej!
        dobrego dnia dzisiejszego!:)
    • oldpiernik Re: gdybym wiedzial - czy to jest jeszcze wczoraj 12.09.05, 12:45
      gdy wszystkie wczoraj
      wszystkie dziś
      i być może
      wszystkie jutro
      zbiegły się w chwilę nieważną
      przez mgnienie stały się wszystkim
      by po chwili być niczym
      gdzie jest ta chwila radosna
      jeszcze nie po, ale już prawie
      gdzie jeden głos zewsząd
      zgodnie śpiewa
      hymn jedyny
      • urszulka_ma Re: gdybym wiedzial - czy to jest jeszcze wczoraj 12.09.05, 16:44

        ..schowała się w błysku oka?:)

        • hasanet Re: gdybym wiedzial - czy to jest jeszcze wczoraj 12.09.05, 23:03
          Strzeliła komuś siatkówka? Odkleiła się. Jak więc można się za nią schować?
          • urszulka_ma Re: gdybym wiedzial - czy to jest jeszcze wczoraj 13.09.05, 00:29
            za nią..a kto pisał, że za..i że coś strzeliło?:)

            no moze i strzeliło ale...iskierkami w oczach:)
            chwila radości to taki błysk w oku - iskierka..
            ..małe radosne migu migu..





    • oldpiernik Re: gdybym wiedzial - czy to jest jeszcze wczoraj 06.10.05, 23:30
      pomiędzy dzwonkami elektrycznego piecyka
      umykają przydługie chwile
      kiedy ginie coś, aby powstało coś
      takie rozterki cukiernika
      nad drożdżowym ciastem
      :-)
      • urszulka_ma Re: gdybym wiedzial - czy to jest jeszcze wczoraj 07.10.05, 19:11
        ..w przyrodzie nic nie ginie:)

      • yoanna Re: gdybym wiedzial - czy to jest jeszcze wczoraj 08.10.05, 01:50
        Cukierniku,a pomyślałes o akcie narodzin? ;)
        Takie drożdże szybko wyrastają;)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka