Dodaj do ulubionych

Jak ja....

01.10.02, 14:21
Jak ja pragnę kobiety , pięknej , nieprzeciętnej,
słuchające, kochającej. Gdzieś ty
Obserwuj wątek
    • Gość: kijana Re: Jak ja.... IP: 193.74.43.* 01.10.02, 14:25
      Przepraszam, już jestem, wyszłam ino na zakupy...
      • dr_mengele Re: Jak ja.... 01.10.02, 14:27
        a ty znów zdradzasz biednego... rozkochanego w tobie tygrysa...
        wstyd... wstyd i sromota...
      • piotr79 Re: Jak ja.... 01.10.02, 14:29
        To nie Ty . Ja nie lubię żab!!!
        • ulalka Re: Jak ja.... 01.10.02, 15:37
          heh... a co powiesz na wiedzme, Piotrze?? ;-)))
          • dr_mengele Re: Jak ja.... 01.10.02, 15:59
            od dawna poszukiwał baby z miotlą... ma strasznie zaniedbane mieszkanie...
            • ulalka Re: Jak ja.... 01.10.02, 16:09
              ja Ci dam!... no.. miotla po glowie zaraz ;-)))))))
              • dr_mengele Re: Jak ja.... 01.10.02, 16:31
                a ty od razu do bicia przechodzisz...
          • piotr79 Re: Jak ja.... 01.10.02, 16:18
            No problem słoneczka:))
            Byle gorąca była i potrafiła mnie rozgrzać:)
            • ulalka Re: Jak ja.... 01.10.02, 16:27
              ehhh.. to ja jezdem goraca ;-))))))
              • piotr79 Re: Jak ja.... 01.10.02, 16:28
                To ogrzej mnie swoim żarem!!!!!!
                • ulalka Re: Jak ja.... 01.10.02, 16:30
                  naprawde tego chcesz?? ;-)))))) przemysl dobrze.. ;-))))
                  • piotr79 Re: Jak ja.... 01.10.02, 16:31
                    TAAAAAAK, chcę twego żaru!!!! dołóż do pieca:))) już
                    • dr_mengele Re: Jak ja.... 01.10.02, 16:38
                      tak... tak... dołóż mu do pieca... zezwij od chuja... sponiewieraj... lżyj i
                      katuj...
            • czarowna_ica Re: Jak ja.... 01.10.02, 16:28
              piotr79 napisał:

              > No problem słoneczka:))
              > Byle gorąca była i potrafiła mnie rozgrzać:)

              kto mnie wzywal?? ;-))))))
              • piotr79 Re: Jak ja.... 01.10.02, 16:30
                miotła
    • dr_mengele Re: Jak ja.... 01.10.02, 14:25
      za tydzień zejdzie z linii montażowej... muszę tylko jeszcze to i owo
      dopracować...
    • Gość: ona Re: Jak ja.... IP: 212.160.106.* 01.10.02, 15:54
      ja tez szukam...jak znajdziesz to powiedz jak to zrobiles hahaha
      • piotr79 Re: Jak ja.... 01.10.02, 16:19
        Coś czuję że to Tyyyyyyy
        • onlyania Re: Jak ja.... 01.10.02, 16:26
          moze uzywacie tego samego proszku do prania, wiec poczules ze cos was laczy...
          • piotr79 Re: Jak ja.... 01.10.02, 16:29
            Aniu , Ty nie bądź taka mądra bo zaraz nas cosik połączy
            • onlyania Re: Jak ja.... 01.10.02, 16:31
              mnie laczy kabelnet, a ciebie tpsa????
              • piotr79 Re: Jak ja.... 01.10.02, 16:33
                mnie łączy chęć żaru kobiecego ciała
                • dr_mengele Re: Jak ja.... 01.10.02, 16:37
                  to znajdź jakiegoś byłego zomowca i odkup od niego koksownik... on ci da takie
                  ilości żaru... że ci się chęć zwęgli...
                • onlyania Re: Jak ja.... 01.10.02, 16:37
                  taaaak??
                  a duzo placisz za te checi, czy one darmowe????
        • dr_mengele Re: Jak ja.... 01.10.02, 16:29
          albo wcinacie to samo i puszczacie podobne bąki...
          • onlyania Re: Jak ja.... 01.10.02, 16:32
            czyli polaczylo ich jednym slowem bzykanie...
            • dr_mengele Re: Jak ja.... 01.10.02, 16:35
              albo wspólne zamiłowanie do owadów... ;)))))
              • onlyania Re: Jak ja.... 01.10.02, 16:38
                to moga sie zajac hodowla pchel...
                • dr_mengele Re: Jak ja.... 01.10.02, 16:40
                  bardziej zbliży ich do siebie...


                  wspólna hodowla wszy łonowych...
                  • onlyania Re: Jak ja.... 01.10.02, 16:45
                    to chyba dobrze jak ludzie sie czyms dziela.....
                    • dr_mengele Re: Jak ja.... 01.10.02, 16:55
                      i nie podrzebują żadnych wymówek ani podchodów... żeby się wzajemnie drapać...
                      i wzorem naszych przodków wyjadać swoje insekty... niekoniecznie z użyciem
                      rąk...
                      • onlyania Re: Jak ja.... 01.10.02, 16:58
                        moga sie iskac nawzajem jak malpy...:)
                        • dr_mengele Re: Jak ja.... 01.10.02, 17:02
                          przegryzając od czasu do czasu bananami, żeby w monotonię nie popaść...
        • Gość: ona Re: Jak ja.... IP: 212.160.106.* 01.10.02, 17:04
          a ja w ogole nic nie czuje hahahaha
          • dr_mengele Re: Jak ja.... 01.10.02, 17:06
            może powinnaś najpierw nos wydmuchać...
            • onlyania Re: Jak ja.... 01.10.02, 17:17
              tylko niech za mocno nie dmucha bo mozg wysmarka...
              • Gość: ona Re: Jak ja.... IP: 212.160.106.* 01.10.02, 17:19
                ojojoj jaki ciety dowcip tu macie
                • onlyania Re: Jak ja.... 01.10.02, 17:22
                  bo my to dowcipne srodki antykoncepcyjne.....
                  • Gość: ona Re: Jak ja.... IP: 212.160.106.* 01.10.02, 17:24
                    rozumie,rozumiem.....mam nadzieje ze powaznie tez sie z wami da pogadac
                    • dr_mengele Re: Jak ja.... 01.10.02, 17:26
                      oczywiście... poważnie jak na pogrzebie...
                      • Gość: ona Re: Jak ja.... IP: 212.160.106.* 01.10.02, 17:28
                        jezeli chodzi o ciebie to watpie;-)
                        • dr_mengele Re: Jak ja.... 01.10.02, 17:29
                          wątpisz w co...???
                          • Gość: ona Re: Jak ja.... IP: 212.160.106.* 01.10.02, 17:32
                            watpie ze mozna z toba pogadac powaznie,przynajmniej takie odnosze wrazenie,
                            bez urazy;-)
                            • onlyania Re: Jak ja.... 01.10.02, 17:34
                              a ty nie probujesz mnie czasem obrazic, co do tej powaznej rozmowy ze mna?????
                              • Gość: ona Re: Jak ja.... IP: 212.160.106.* 01.10.02, 17:35
                                daleka jestem od tego...od obrazania ludzi ktorych nie znam
                                • onlyania Re: Jak ja.... 01.10.02, 17:39
                                  no ale zaimponowalas mi tym stwierdzeniem iz da sie ze mna dogadac......

                                  :)
                                  • dr_mengele Re: Jak ja.... 01.10.02, 17:41
                                    tobie zaimponowała... a mnie potraktowała...
                                    jak...
                                    ach... nawet nie chcę tego powiedzieć... :(((
                            • dr_mengele Re: Jak ja.... 01.10.02, 17:37
                              no cóż... skoro masz takie wrażenie...

                              nigdy nie porozmawiam z tobą poważnie...
                              • Gość: ona Re: Jak ja.... IP: 212.160.106.* 01.10.02, 17:40
                                sytuacja wyglada tak ze przyszlam dzisiaj tutaj,walnelam glupi tekst....i od
                                razu mnie hmm zaszufladkowano do glupich panienek hahaha ale fakt,posmialam sie
                                troche
                                • dr_mengele Re: Jak ja.... 01.10.02, 17:45
                                  ty sama się zaszufladkowałaś... w powyższym poście... wcześniej nikt nic
                                  podobnego nie powiedział... ale skoro tak o sobie myślisz... może zmień nick
                                  na głupiutka... :)))
                                  • Gość: ona Re: Jak ja.... IP: 212.160.106.* 01.10.02, 17:47
                                    oj glupiutka nie jestem hahaah uwierz mi....tak wyszlo,sledze czasami rozmowy
                                    tutaj i osoby ktore sie nie znaja lubia sie szufladkowac....z pewnoscia wiecie
                                    o co mi chodzi...
                                    • dr_mengele Re: Jak ja.... 01.10.02, 17:49
                                      nie... ja zupełnie nie wiem o co ci chodzi... coś wobec nas insynuujesz???
                                      wmawiasz nam, że niby co???
                                      • Gość: ona Re: Jak ja.... IP: 212.160.106.* 01.10.02, 17:51
                                        hahaha oj nic,nic jakze bym mogla cos ,komus i w ogole;-)
                                        • dr_mengele Re: Jak ja.... 01.10.02, 17:55
                                          już pokazałaś, że coś... komuś możesz...
                                          i w ogóle...
                                          • Gość: ona Re: Jak ja.... IP: 212.160.106.* 01.10.02, 18:00
                                            hmm pokazalam? kazdy moze cos....komus...itd
                                            • dr_mengele Re: Jak ja.... 01.10.02, 18:04
                                              często tak innym pokazujesz??? może jakieś pokazy urządzasz...
                                              • Gość: ona Re: Jak ja.... IP: 212.160.106.* 01.10.02, 18:07
                                                nie musze pokazywac,wystarczy ze znajdzie sie taki monotematyczny ktos i
                                                wszystko mu sie z jednym kojarzy....nawet sie nie trzeba starac he:-)
                                                • dr_mengele Re: Jak ja.... 01.10.02, 18:10
                                                  powiedz kto to taki... to się go będę wystrzegał...
                                                  obym tylko na niego nie trafił... ;)))
                                                  • Gość: ona Re: Jak ja.... IP: 212.160.106.* 01.10.02, 18:11
                                                    juz za pozno,nie odstepuje cie na krok;-)
                                                  • dr_mengele Re: Jak ja.... 01.10.02, 18:18
                                                    żartujesz??? :O jest gdzieś koło mnie??? powiedz gdzie... zabiję skurwysyna...
                                                    albo przynajmniej mordę mu obiję...
                                                  • Gość: ona Re: Jak ja.... IP: 212.160.106.* 01.10.02, 18:27
                                                    no to powodzenia,swoja droga chcialabym to zobaczyc hehe
                                                  • dr_mengele Re: Jak ja.... 01.10.02, 18:30
                                                    jak tylko go dorwę... nie wierzysz mi...???
                                                  • Gość: ona Re: Jak ja.... IP: 212.160.106.* 01.10.02, 18:32
                                                    jak moglabym nie wierzyc do cholery ....hahaahah nie mam co do tego zadnych
                                                    watpliwosci;-)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka