piotr79 01.10.02, 14:21 Jak ja pragnę kobiety , pięknej , nieprzeciętnej, słuchające, kochającej. Gdzieś ty Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: kijana Re: Jak ja.... IP: 193.74.43.* 01.10.02, 14:25 Przepraszam, już jestem, wyszłam ino na zakupy... Odpowiedz Link Zgłoś
dr_mengele Re: Jak ja.... 01.10.02, 14:27 a ty znów zdradzasz biednego... rozkochanego w tobie tygrysa... wstyd... wstyd i sromota... Odpowiedz Link Zgłoś
ulalka Re: Jak ja.... 01.10.02, 15:37 heh... a co powiesz na wiedzme, Piotrze?? ;-))) Odpowiedz Link Zgłoś
dr_mengele Re: Jak ja.... 01.10.02, 15:59 od dawna poszukiwał baby z miotlą... ma strasznie zaniedbane mieszkanie... Odpowiedz Link Zgłoś
ulalka Re: Jak ja.... 01.10.02, 16:09 ja Ci dam!... no.. miotla po glowie zaraz ;-))))))) Odpowiedz Link Zgłoś
piotr79 Re: Jak ja.... 01.10.02, 16:18 No problem słoneczka:)) Byle gorąca była i potrafiła mnie rozgrzać:) Odpowiedz Link Zgłoś
ulalka Re: Jak ja.... 01.10.02, 16:30 naprawde tego chcesz?? ;-)))))) przemysl dobrze.. ;-)))) Odpowiedz Link Zgłoś
piotr79 Re: Jak ja.... 01.10.02, 16:31 TAAAAAAK, chcę twego żaru!!!! dołóż do pieca:))) już Odpowiedz Link Zgłoś
dr_mengele Re: Jak ja.... 01.10.02, 16:38 tak... tak... dołóż mu do pieca... zezwij od chuja... sponiewieraj... lżyj i katuj... Odpowiedz Link Zgłoś
czarowna_ica Re: Jak ja.... 01.10.02, 16:28 piotr79 napisał: > No problem słoneczka:)) > Byle gorąca była i potrafiła mnie rozgrzać:) kto mnie wzywal?? ;-)))))) Odpowiedz Link Zgłoś
dr_mengele Re: Jak ja.... 01.10.02, 14:25 za tydzień zejdzie z linii montażowej... muszę tylko jeszcze to i owo dopracować... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ona Re: Jak ja.... IP: 212.160.106.* 01.10.02, 15:54 ja tez szukam...jak znajdziesz to powiedz jak to zrobiles hahaha Odpowiedz Link Zgłoś
onlyania Re: Jak ja.... 01.10.02, 16:26 moze uzywacie tego samego proszku do prania, wiec poczules ze cos was laczy... Odpowiedz Link Zgłoś
piotr79 Re: Jak ja.... 01.10.02, 16:29 Aniu , Ty nie bądź taka mądra bo zaraz nas cosik połączy Odpowiedz Link Zgłoś
dr_mengele Re: Jak ja.... 01.10.02, 16:37 to znajdź jakiegoś byłego zomowca i odkup od niego koksownik... on ci da takie ilości żaru... że ci się chęć zwęgli... Odpowiedz Link Zgłoś
onlyania Re: Jak ja.... 01.10.02, 16:37 taaaak?? a duzo placisz za te checi, czy one darmowe???? Odpowiedz Link Zgłoś
dr_mengele Re: Jak ja.... 01.10.02, 16:29 albo wcinacie to samo i puszczacie podobne bąki... Odpowiedz Link Zgłoś
onlyania Re: Jak ja.... 01.10.02, 16:32 czyli polaczylo ich jednym slowem bzykanie... Odpowiedz Link Zgłoś
dr_mengele Re: Jak ja.... 01.10.02, 16:35 albo wspólne zamiłowanie do owadów... ;))))) Odpowiedz Link Zgłoś
dr_mengele Re: Jak ja.... 01.10.02, 16:40 bardziej zbliży ich do siebie... wspólna hodowla wszy łonowych... Odpowiedz Link Zgłoś
onlyania Re: Jak ja.... 01.10.02, 16:45 to chyba dobrze jak ludzie sie czyms dziela..... Odpowiedz Link Zgłoś
dr_mengele Re: Jak ja.... 01.10.02, 16:55 i nie podrzebują żadnych wymówek ani podchodów... żeby się wzajemnie drapać... i wzorem naszych przodków wyjadać swoje insekty... niekoniecznie z użyciem rąk... Odpowiedz Link Zgłoś
dr_mengele Re: Jak ja.... 01.10.02, 17:02 przegryzając od czasu do czasu bananami, żeby w monotonię nie popaść... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ona Re: Jak ja.... IP: 212.160.106.* 01.10.02, 17:04 a ja w ogole nic nie czuje hahahaha Odpowiedz Link Zgłoś
dr_mengele Re: Jak ja.... 01.10.02, 17:06 może powinnaś najpierw nos wydmuchać... Odpowiedz Link Zgłoś
onlyania Re: Jak ja.... 01.10.02, 17:17 tylko niech za mocno nie dmucha bo mozg wysmarka... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ona Re: Jak ja.... IP: 212.160.106.* 01.10.02, 17:19 ojojoj jaki ciety dowcip tu macie Odpowiedz Link Zgłoś
onlyania Re: Jak ja.... 01.10.02, 17:22 bo my to dowcipne srodki antykoncepcyjne..... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ona Re: Jak ja.... IP: 212.160.106.* 01.10.02, 17:24 rozumie,rozumiem.....mam nadzieje ze powaznie tez sie z wami da pogadac Odpowiedz Link Zgłoś
dr_mengele Re: Jak ja.... 01.10.02, 17:26 oczywiście... poważnie jak na pogrzebie... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ona Re: Jak ja.... IP: 212.160.106.* 01.10.02, 17:28 jezeli chodzi o ciebie to watpie;-) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ona Re: Jak ja.... IP: 212.160.106.* 01.10.02, 17:32 watpie ze mozna z toba pogadac powaznie,przynajmniej takie odnosze wrazenie, bez urazy;-) Odpowiedz Link Zgłoś
onlyania Re: Jak ja.... 01.10.02, 17:34 a ty nie probujesz mnie czasem obrazic, co do tej powaznej rozmowy ze mna????? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ona Re: Jak ja.... IP: 212.160.106.* 01.10.02, 17:35 daleka jestem od tego...od obrazania ludzi ktorych nie znam Odpowiedz Link Zgłoś
onlyania Re: Jak ja.... 01.10.02, 17:39 no ale zaimponowalas mi tym stwierdzeniem iz da sie ze mna dogadac...... :) Odpowiedz Link Zgłoś
dr_mengele Re: Jak ja.... 01.10.02, 17:41 tobie zaimponowała... a mnie potraktowała... jak... ach... nawet nie chcę tego powiedzieć... :((( Odpowiedz Link Zgłoś
dr_mengele Re: Jak ja.... 01.10.02, 17:37 no cóż... skoro masz takie wrażenie... nigdy nie porozmawiam z tobą poważnie... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ona Re: Jak ja.... IP: 212.160.106.* 01.10.02, 17:40 sytuacja wyglada tak ze przyszlam dzisiaj tutaj,walnelam glupi tekst....i od razu mnie hmm zaszufladkowano do glupich panienek hahaha ale fakt,posmialam sie troche Odpowiedz Link Zgłoś
dr_mengele Re: Jak ja.... 01.10.02, 17:45 ty sama się zaszufladkowałaś... w powyższym poście... wcześniej nikt nic podobnego nie powiedział... ale skoro tak o sobie myślisz... może zmień nick na głupiutka... :))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ona Re: Jak ja.... IP: 212.160.106.* 01.10.02, 17:47 oj glupiutka nie jestem hahaah uwierz mi....tak wyszlo,sledze czasami rozmowy tutaj i osoby ktore sie nie znaja lubia sie szufladkowac....z pewnoscia wiecie o co mi chodzi... Odpowiedz Link Zgłoś
dr_mengele Re: Jak ja.... 01.10.02, 17:49 nie... ja zupełnie nie wiem o co ci chodzi... coś wobec nas insynuujesz??? wmawiasz nam, że niby co??? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ona Re: Jak ja.... IP: 212.160.106.* 01.10.02, 17:51 hahaha oj nic,nic jakze bym mogla cos ,komus i w ogole;-) Odpowiedz Link Zgłoś
dr_mengele Re: Jak ja.... 01.10.02, 17:55 już pokazałaś, że coś... komuś możesz... i w ogóle... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ona Re: Jak ja.... IP: 212.160.106.* 01.10.02, 18:00 hmm pokazalam? kazdy moze cos....komus...itd Odpowiedz Link Zgłoś
dr_mengele Re: Jak ja.... 01.10.02, 18:04 często tak innym pokazujesz??? może jakieś pokazy urządzasz... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ona Re: Jak ja.... IP: 212.160.106.* 01.10.02, 18:07 nie musze pokazywac,wystarczy ze znajdzie sie taki monotematyczny ktos i wszystko mu sie z jednym kojarzy....nawet sie nie trzeba starac he:-) Odpowiedz Link Zgłoś
dr_mengele Re: Jak ja.... 01.10.02, 18:10 powiedz kto to taki... to się go będę wystrzegał... obym tylko na niego nie trafił... ;))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ona Re: Jak ja.... IP: 212.160.106.* 01.10.02, 18:11 juz za pozno,nie odstepuje cie na krok;-) Odpowiedz Link Zgłoś
dr_mengele Re: Jak ja.... 01.10.02, 18:18 żartujesz??? :O jest gdzieś koło mnie??? powiedz gdzie... zabiję skurwysyna... albo przynajmniej mordę mu obiję... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ona Re: Jak ja.... IP: 212.160.106.* 01.10.02, 18:27 no to powodzenia,swoja droga chcialabym to zobaczyc hehe Odpowiedz Link Zgłoś
dr_mengele Re: Jak ja.... 01.10.02, 18:30 jak tylko go dorwę... nie wierzysz mi...??? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ona Re: Jak ja.... IP: 212.160.106.* 01.10.02, 18:32 jak moglabym nie wierzyc do cholery ....hahaahah nie mam co do tego zadnych watpliwosci;-) Odpowiedz Link Zgłoś