Dodaj do ulubionych

bachuu !!!

28.09.01, 08:55
odpisałam! jak nie dotarło to nie moja wina!
pozdrawiam!
Obserwuj wątek
    • Gość: 2001 Re: bachuu !!! IP: 192.168.80.* / 212.141.191.* 28.09.01, 09:12
      anka1 napisał(a):

      > odpisałam! jak nie dotarło to nie moja wina!
      > pozdrawiam!

      U mienia wsio w pariadkie, napiszy mnie, kagda ty budziesz lutrzy znac szto
      slucilos.
      priwiet
      • anka1 Re: bachuu !!! do 2001 28.09.01, 09:20
        priwiet z pokłonom 2001! na razie mam dyżur. odezwę się jak zejdę. z dyżuru oczywiście! :)))
        • Gość: 2001 Re: bachuu !!! do 2001 IP: 192.168.80.* / 212.141.191.* 28.09.01, 10:00
          anka1 napisał(a):

          > priwiet z pokłonom 2001! na razie mam dyżur. odezwę się jak zejdę.
          > z dyżuru oczywiście! :)))

          No charaszo, tolko nie rabotaj, tak tiarzelo.
          • anka1 Re: bachuu !!! do 2001 28.09.01, 10:33
            kiedy nie chcem ale muszem! a od poniedziałku to się dopiero zacznie...(((
          • woland? Re: bachuu !!! do 2001 28.09.01, 10:35
            Nu, paczemu pa Russki ? Mnie każetsia, szto sztonibuć s uma saszoł.
            Paka
            • anka1 Re: bachuu !!! do wolanda 28.09.01, 10:44
              a ja przed chwilą mówiłam po wałęsowsku a nie pa russki. cześć - dalej Wiolka czy uże niet?
              • woland? Re: bachuu !!! do wolanda 28.09.01, 13:01
                już nie, na szczęście...
            • Gość: 2001 Re: bachuu !!! do 2001 IP: 192.168.80.* / 212.141.191.* 28.09.01, 10:48
              woland? napisał(a):

              > Nu, paczemu pa Russki ? Mnie każetsia, szto sztonibuć s uma saszoł.
              > Paka

              Patamu pa ruski, szto u mienia jest charoszij ucziciel...
              • anka1 Re: bachuu !!! do 2001 28.09.01, 11:12
                taak? rosjanina poderwałaś?:))))
                • Gość: 2001 Re: bachuu !!! do 2001 IP: 192.168.80.* / 212.141.191.* 28.09.01, 11:16
                  anka1 napisał(a):

                  > taak? rosjanina poderwałaś?:))))

                  Szto ty gawarisz Aneczka, no znajesz, ja oczien lublju tak pa russki, nikto nie
                  ponimajet nicziewo.
                  • anka1 Re: bachuu !!! do 2001 28.09.01, 11:20
                    uważaj Woland chyba panimajet!
                    • Gość: 2001 Re: bachuu !!! do 2001 IP: 192.168.80.* / 212.141.191.* 28.09.01, 11:24
                      anka1 napisał(a):

                      > uważaj Woland chyba panimajet!

                      Jesli on poliglot i wsio panimajet, szto ty mozesz zdzielac??
                      • anka1 Re: bachuu !!! do 2001 28.09.01, 11:25
                        nic chi,chi . na Wolanda nawet święcona woda nie pomaga!
                        • Gość: 2001 Re: bachuu !!! do 2001 IP: 192.168.80.* / 212.141.191.* 28.09.01, 11:31
                          anka1 napisał(a):

                          > nic chi,chi . na Wolanda nawet święcona woda nie pomaga!

                          Ty uze tak jewo znajesz ? Pa russkomu ?
                          • anka1 Re: bachuu !!! do 2001 28.09.01, 11:39
                            nikt go nie zna. Woland dobrze się maskuje i robi uniki. i nie ma na niego rady ani pa ruski
                            ani pa kitajski.
                            • Gość: 2001 Re: bachuu !!! do 2001 IP: 192.168.80.* / 212.141.191.* 28.09.01, 11:45
                              anka1 napisał(a):

                              > nikt go nie zna. Woland dobrze się maskuje i robi uniki. i nie ma
                              > na niego rady ani pa ruski
                              > ani pa kitajski.

                              Nie chaciu gawarit, o tych katorych uze ani wirzu, ani slyszu. Chociesz pagawarit
                              sa mnoj o takim drugim tiematam? Ili niet.
                              • anka1 Re: bachuu !!! do 2001 28.09.01, 11:50
                                chaczu! o czym?
                              • woland? Re: bachuu !!! do 2001 28.09.01, 13:11
                                ja po prostu znikam, jak na Wolanda przystało. A Ci co mnie tutaj znają,
                                milczą. Chwała im za to. Bo cóż by był wart Woland obdarty z tajemniczości, bez
                                dwuznacznej przeszłości ??? Diabelskość zobowiązuje.

                                Sa va !
                                Woland

                                PS: Szczególne pozdrawienia dla pewnej Pani, która dzielnie uczy się pływać...
                                • Gość: 2001 Re: bachuu !!! do 2001 IP: 192.168.80.* / 212.141.191.* 28.09.01, 13:22
                                  woland? napisał(a):

                                  > ja po prostu znikam, jak na Wolanda przystało. A Ci co mnie tutaj znają,
                                  > milczą. Chwała im za to. Bo cóż by był wart Woland obdarty z tajemniczości, bez
                                  >
                                  > dwuznacznej przeszłości ??? Diabelskość zobowiązuje.
                                  >
                                  > Sa va !
                                  > Woland
                                  >
                                  > PS: Szczególne pozdrawienia dla pewnej Pani, która dzielnie uczy się pływać...

                                  A Woland dalej plywa w smietance, a ta niestety do nurkowania sie nie nadaje chi,
                                  chi :)))
                              • woland? Re: bachuu !!! do 2001 28.09.01, 13:18
                                pa kitajski znam tylko: "sie sie" <dziękuję>, "ło se sułeszą" jestem studentem
                                i "pidżio phi!!!" <pij piwo> ...
                                Woland
    • Gość: 2001 Re: anku !!! IP: 192.168.80.* / 212.141.191.* 28.09.01, 12:09
      Bylas ostatnio na spacerze?
      • anka1 Re: anku !!! 28.09.01, 12:22
        byłam! kaczki sobie pływają w Białce, kasztany opadają, liście też. ostatnio bylo zimno,
        przymrozki ale przynajmniej słońce świeciło. dziś cieplej ale pada. jesień.
        • Gość: 2001 Re: anku !!! IP: 192.168.80.* / 212.141.191.* 28.09.01, 12:32
          anka1 napisał(a):

          > byłam! kaczki sobie pływają w Białce, kasztany opadają, liście też. o
          > statnio bylo zimno,
          > przymrozki ale przynajmniej słońce świeciło. dziś cieplej ale pada. je
          > sień.

          Dzieki, tego bylo mi trzeba.
          • anka1 Re: do 2001 28.09.01, 12:37
            kaczek, kasztanów czy jesieni?:)))
            • Gość: 2001 Re: do 2001 IP: 192.168.80.* / 212.141.191.* 28.09.01, 12:42
              anka1 napisał(a):

              > kaczek, kasztanów czy jesieni?:)))

              Chyba najbardziej kasztanow...
              • anka1 Re: do 2001 28.09.01, 12:50
                przyjedź! na Wołodyjowskiego i w parku jest ich tyle, że nawet dzieci przestały się o nie bić! i
                patrzeć na mnie wrogo, że im stara baba podbiera:)))
                • Gość: 2001 Re: do ANI IP: 192.168.80.* / 212.141.191.* 28.09.01, 13:13
                  anka1 napisał(a):

                  > przyjedź! na Wołodyjowskiego i w parku jest ich tyle, że nawet dziec
                  > i przestały się o nie bić! i
                  > patrzeć na mnie wrogo, że im stara baba podbiera:)))

                  Aniu, jesli jeszcze raz napiszesz o sobie stara baba, to Cie kopne, naprawde nie
                  zartuje! Poza tym, ja pamietam, kasztany sa dla wszytkich nie tylko dla mlodych,
                  pieknych i bogatych.
                • woland? Re: do 2001 28.09.01, 13:14
                  trza mieć własne kasztany, wtedy nie ma problemu.
                  • anka1 Re: do 2001 i Wolanda 28.09.01, 13:22
                    no dobra stara nie jestem. piękna i bogata też nie chi, chi.
                    Woland gdybym mogła to nie tylko kasztany ale żołędzie i bukowe orzechy chciała mieć
                    własne. tylko w tym wypadku na chceniu się kończy. a co to za Pani, która uczy się
                    pływać? chociaż raz nie bądź tajemniczy i powiedz nam w sekrecie! 2001 mam rację?
                    • Gość: 2001 Re: do 2001 i Wolanda IP: 192.168.80.* / 212.141.191.* 28.09.01, 13:30
                      anka1 napisał(a):

                      > no dobra stara nie jestem. piękna i bogata też nie chi, chi.
                      > Woland gdybym mogła to nie tylko kasztany ale żołędzie i bukowe orze
                      > chy chciała mieć
                      > własne. tylko w tym wypadku na chceniu się kończy. a co to za Pani
                      > , która uczy się
                      > pływać? chociaż raz nie bądź tajemniczy i powiedz nam w sekrecie! 200
                      > 1 mam rację?

                      Jesli chodzi o ta Pania, doskonale umie plywac, cale szczescie juz sie nauczyla
                      jakis czas temu i zadne sztormy nie sa jej straszne.
                      Poza tym Anka zapraszam Cie do mojego sadu, mozna nawet skosztowac, dorodne
                      drzewka dobrego gatunku, na kasztany ide do Branickich!!
                      • anka1 Re: do 2001 28.09.01, 13:35
                        ja lubię drzewka ale nie jestem bobrem i ich nie jadam.:))) ale jabłka czemu nie albo inne
                        śliwki. idę z Tobą do Branickich! mogę?
                        • Gość: 2001 Re: do 2001 IP: 192.168.80.* / 212.141.191.* 28.09.01, 13:37
                          anka1 napisał(a):

                          > ja lubię drzewka ale nie jestem bobrem i ich nie jadam.:))) ale jabł
                          > ka czemu nie albo inne
                          > śliwki. idę z Tobą do Branickich! mogę?

                          Nie ma sprawy Aniu, jestem zaproszona tam na bal w kwietniu, napewno sie zjawie...
                          • anka1 Re: do 2001 28.09.01, 13:52
                            ale w kwietniu nie będzie kasztanów((((. i nie wiadomo czy czeremcha zdąży zakwitnąć. ale
                            fajnie że przyjedziesz!
                            • Gość: Ronja Re: do 2001 IP: 212.244.252.* 28.09.01, 14:12
                              dzisiaj tez w tym ponurym deszczu kasztanów nie widać...

                              A zbierałam ostatnio kasztany w sobote w zamościu, gdy słońce świeciło i
                              człowiek się rozbierał z czego mógł...

                              Ja chcę słonca!!!!!
                              • anka1 Re: Ronja 28.09.01, 14:27
                                a ja myślałam, że chcesz się rozbierać z czego tylko można:)))
                                też chcę słonca! zlotej polskiej jesieni i grzybów!
                                • Gość: Ronja Re: Ronja IP: 212.244.252.* 28.09.01, 14:46
                                  No
                                • Gość: Ronja Re: Ronja IP: 212.244.252.* 28.09.01, 14:46
                                  Udzieliłam Ci jak widzisz poparcia...
                                  • anka1 Re: Ronja 28.09.01, 14:49
                                    fajnie! to co zakładasz nowy wątek : my chcemy słońca! ?
                                    • ronja Re: Ronja 28.09.01, 15:00
                                      Od poniedziałku, Aniu, od poniedziałku, bo teraz musze jeszcze troche
                                      posiedzieć nad pracą.
                                      Ale od poniedziałku będzie mi b. przyjemnie brać udział w kolejnych
                                      przedsięwzięciach Twojego pomysłu!!!
                                      • anka1 Re: Ronja 28.09.01, 15:10
                                        od poniedzialku Rojnu to mnie będzie malo na forum. zaczyna się rok akademicki i pracy
                                        będzie mnóstwo. ale jak tylko będę mogła to zawsze tu zajrzę! zyczę Ci udanego, pieknego
                                        weekendu!
                                        • ronja Re: Ronja 28.09.01, 15:13
                                          Ja Tobie też! Ja Tobie też!
                                          Ale zaglądaj tu jak najczęściej!!!
                                          Forum bez Anki z jej poczuciem humoru i skojarzeniami to nie będzie TO forum...
                                          • anka1 Re: Ronja 28.09.01, 15:16
                                            dzięki Ronja! ale ja zawsze myślałam o Tobie jako Gwieździe forum!!!
                                            • ronja Re: Ronja 28.09.01, 15:20
                                              A ja o sobie jako o jednej z czarnych dziur...

                                              To Ty zajaśniałaś tak nagle i jasno!

                                              No to pokadziłyśmy sobie i od razu fajniej się na świecie zrobiło, no nie?
                                              • anka1 Re: Ronja 28.09.01, 15:27
                                                czarne dziury są fascynującym zjawiskiem!!! tajemniczym i dziwnym!!!
                                                pewnie ,że lepiej! trzeba założyć wątek dla kadzących sobie!
                                                • ronja Re: Ronja 28.09.01, 15:30
                                                  Załatwione. O ile ktoś nie zrobi tego wcześniej, ja to zrobię w poniedziałek,
                                                  choć przyznam Ci się w sekrecie, chyba mi się nie zdarzyło jeszcze założyć
                                                  wątku na forum...

                                                  Kadzący wszystkich krajów... itd.
                                                  • anka1 Re: Ronja 28.09.01, 15:31
                                                    zakładaj a ja jak tylko będę mogła to na nim się znajdę!
                                                  • ronja Re: Ronja 28.09.01, 15:42
                                                    To się rozumie samo przez się!
                                                  • anka1 Re: Ronja 28.09.01, 15:44
                                                    to do poniedziałku! postaram się być ok. 11.00! Pozdrawiam!!!
                                                  • ronja Re: Ronja 28.09.01, 15:49
                                                    Trzymaj się cieplutko!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka