anka1 28.09.01, 08:55 odpisałam! jak nie dotarło to nie moja wina! pozdrawiam! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: 2001 Re: bachuu !!! IP: 192.168.80.* / 212.141.191.* 28.09.01, 09:12 anka1 napisał(a): > odpisałam! jak nie dotarło to nie moja wina! > pozdrawiam! U mienia wsio w pariadkie, napiszy mnie, kagda ty budziesz lutrzy znac szto slucilos. priwiet Odpowiedz Link Zgłoś
anka1 Re: bachuu !!! do 2001 28.09.01, 09:20 priwiet z pokłonom 2001! na razie mam dyżur. odezwę się jak zejdę. z dyżuru oczywiście! :))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: 2001 Re: bachuu !!! do 2001 IP: 192.168.80.* / 212.141.191.* 28.09.01, 10:00 anka1 napisał(a): > priwiet z pokłonom 2001! na razie mam dyżur. odezwę się jak zejdę. > z dyżuru oczywiście! :))) No charaszo, tolko nie rabotaj, tak tiarzelo. Odpowiedz Link Zgłoś
anka1 Re: bachuu !!! do 2001 28.09.01, 10:33 kiedy nie chcem ale muszem! a od poniedziałku to się dopiero zacznie...((( Odpowiedz Link Zgłoś
woland? Re: bachuu !!! do 2001 28.09.01, 10:35 Nu, paczemu pa Russki ? Mnie każetsia, szto sztonibuć s uma saszoł. Paka Odpowiedz Link Zgłoś
anka1 Re: bachuu !!! do wolanda 28.09.01, 10:44 a ja przed chwilą mówiłam po wałęsowsku a nie pa russki. cześć - dalej Wiolka czy uże niet? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: 2001 Re: bachuu !!! do 2001 IP: 192.168.80.* / 212.141.191.* 28.09.01, 10:48 woland? napisał(a): > Nu, paczemu pa Russki ? Mnie każetsia, szto sztonibuć s uma saszoł. > Paka Patamu pa ruski, szto u mienia jest charoszij ucziciel... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: 2001 Re: bachuu !!! do 2001 IP: 192.168.80.* / 212.141.191.* 28.09.01, 11:16 anka1 napisał(a): > taak? rosjanina poderwałaś?:)))) Szto ty gawarisz Aneczka, no znajesz, ja oczien lublju tak pa russki, nikto nie ponimajet nicziewo. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: 2001 Re: bachuu !!! do 2001 IP: 192.168.80.* / 212.141.191.* 28.09.01, 11:24 anka1 napisał(a): > uważaj Woland chyba panimajet! Jesli on poliglot i wsio panimajet, szto ty mozesz zdzielac?? Odpowiedz Link Zgłoś
anka1 Re: bachuu !!! do 2001 28.09.01, 11:25 nic chi,chi . na Wolanda nawet święcona woda nie pomaga! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: 2001 Re: bachuu !!! do 2001 IP: 192.168.80.* / 212.141.191.* 28.09.01, 11:31 anka1 napisał(a): > nic chi,chi . na Wolanda nawet święcona woda nie pomaga! Ty uze tak jewo znajesz ? Pa russkomu ? Odpowiedz Link Zgłoś
anka1 Re: bachuu !!! do 2001 28.09.01, 11:39 nikt go nie zna. Woland dobrze się maskuje i robi uniki. i nie ma na niego rady ani pa ruski ani pa kitajski. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: 2001 Re: bachuu !!! do 2001 IP: 192.168.80.* / 212.141.191.* 28.09.01, 11:45 anka1 napisał(a): > nikt go nie zna. Woland dobrze się maskuje i robi uniki. i nie ma > na niego rady ani pa ruski > ani pa kitajski. Nie chaciu gawarit, o tych katorych uze ani wirzu, ani slyszu. Chociesz pagawarit sa mnoj o takim drugim tiematam? Ili niet. Odpowiedz Link Zgłoś
woland? Re: bachuu !!! do 2001 28.09.01, 13:11 ja po prostu znikam, jak na Wolanda przystało. A Ci co mnie tutaj znają, milczą. Chwała im za to. Bo cóż by był wart Woland obdarty z tajemniczości, bez dwuznacznej przeszłości ??? Diabelskość zobowiązuje. Sa va ! Woland PS: Szczególne pozdrawienia dla pewnej Pani, która dzielnie uczy się pływać... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: 2001 Re: bachuu !!! do 2001 IP: 192.168.80.* / 212.141.191.* 28.09.01, 13:22 woland? napisał(a): > ja po prostu znikam, jak na Wolanda przystało. A Ci co mnie tutaj znają, > milczą. Chwała im za to. Bo cóż by był wart Woland obdarty z tajemniczości, bez > > dwuznacznej przeszłości ??? Diabelskość zobowiązuje. > > Sa va ! > Woland > > PS: Szczególne pozdrawienia dla pewnej Pani, która dzielnie uczy się pływać... A Woland dalej plywa w smietance, a ta niestety do nurkowania sie nie nadaje chi, chi :))) Odpowiedz Link Zgłoś
woland? Re: bachuu !!! do 2001 28.09.01, 13:18 pa kitajski znam tylko: "sie sie" <dziękuję>, "ło se sułeszą" jestem studentem i "pidżio phi!!!" <pij piwo> ... Woland Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: 2001 Re: anku !!! IP: 192.168.80.* / 212.141.191.* 28.09.01, 12:09 Bylas ostatnio na spacerze? Odpowiedz Link Zgłoś
anka1 Re: anku !!! 28.09.01, 12:22 byłam! kaczki sobie pływają w Białce, kasztany opadają, liście też. ostatnio bylo zimno, przymrozki ale przynajmniej słońce świeciło. dziś cieplej ale pada. jesień. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: 2001 Re: anku !!! IP: 192.168.80.* / 212.141.191.* 28.09.01, 12:32 anka1 napisał(a): > byłam! kaczki sobie pływają w Białce, kasztany opadają, liście też. o > statnio bylo zimno, > przymrozki ale przynajmniej słońce świeciło. dziś cieplej ale pada. je > sień. Dzieki, tego bylo mi trzeba. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: 2001 Re: do 2001 IP: 192.168.80.* / 212.141.191.* 28.09.01, 12:42 anka1 napisał(a): > kaczek, kasztanów czy jesieni?:))) Chyba najbardziej kasztanow... Odpowiedz Link Zgłoś
anka1 Re: do 2001 28.09.01, 12:50 przyjedź! na Wołodyjowskiego i w parku jest ich tyle, że nawet dzieci przestały się o nie bić! i patrzeć na mnie wrogo, że im stara baba podbiera:))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: 2001 Re: do ANI IP: 192.168.80.* / 212.141.191.* 28.09.01, 13:13 anka1 napisał(a): > przyjedź! na Wołodyjowskiego i w parku jest ich tyle, że nawet dziec > i przestały się o nie bić! i > patrzeć na mnie wrogo, że im stara baba podbiera:))) Aniu, jesli jeszcze raz napiszesz o sobie stara baba, to Cie kopne, naprawde nie zartuje! Poza tym, ja pamietam, kasztany sa dla wszytkich nie tylko dla mlodych, pieknych i bogatych. Odpowiedz Link Zgłoś
woland? Re: do 2001 28.09.01, 13:14 trza mieć własne kasztany, wtedy nie ma problemu. Odpowiedz Link Zgłoś
anka1 Re: do 2001 i Wolanda 28.09.01, 13:22 no dobra stara nie jestem. piękna i bogata też nie chi, chi. Woland gdybym mogła to nie tylko kasztany ale żołędzie i bukowe orzechy chciała mieć własne. tylko w tym wypadku na chceniu się kończy. a co to za Pani, która uczy się pływać? chociaż raz nie bądź tajemniczy i powiedz nam w sekrecie! 2001 mam rację? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: 2001 Re: do 2001 i Wolanda IP: 192.168.80.* / 212.141.191.* 28.09.01, 13:30 anka1 napisał(a): > no dobra stara nie jestem. piękna i bogata też nie chi, chi. > Woland gdybym mogła to nie tylko kasztany ale żołędzie i bukowe orze > chy chciała mieć > własne. tylko w tym wypadku na chceniu się kończy. a co to za Pani > , która uczy się > pływać? chociaż raz nie bądź tajemniczy i powiedz nam w sekrecie! 200 > 1 mam rację? Jesli chodzi o ta Pania, doskonale umie plywac, cale szczescie juz sie nauczyla jakis czas temu i zadne sztormy nie sa jej straszne. Poza tym Anka zapraszam Cie do mojego sadu, mozna nawet skosztowac, dorodne drzewka dobrego gatunku, na kasztany ide do Branickich!! Odpowiedz Link Zgłoś
anka1 Re: do 2001 28.09.01, 13:35 ja lubię drzewka ale nie jestem bobrem i ich nie jadam.:))) ale jabłka czemu nie albo inne śliwki. idę z Tobą do Branickich! mogę? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: 2001 Re: do 2001 IP: 192.168.80.* / 212.141.191.* 28.09.01, 13:37 anka1 napisał(a): > ja lubię drzewka ale nie jestem bobrem i ich nie jadam.:))) ale jabł > ka czemu nie albo inne > śliwki. idę z Tobą do Branickich! mogę? Nie ma sprawy Aniu, jestem zaproszona tam na bal w kwietniu, napewno sie zjawie... Odpowiedz Link Zgłoś
anka1 Re: do 2001 28.09.01, 13:52 ale w kwietniu nie będzie kasztanów((((. i nie wiadomo czy czeremcha zdąży zakwitnąć. ale fajnie że przyjedziesz! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ronja Re: do 2001 IP: 212.244.252.* 28.09.01, 14:12 dzisiaj tez w tym ponurym deszczu kasztanów nie widać... A zbierałam ostatnio kasztany w sobote w zamościu, gdy słońce świeciło i człowiek się rozbierał z czego mógł... Ja chcę słonca!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
anka1 Re: Ronja 28.09.01, 14:27 a ja myślałam, że chcesz się rozbierać z czego tylko można:))) też chcę słonca! zlotej polskiej jesieni i grzybów! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ronja Re: Ronja IP: 212.244.252.* 28.09.01, 14:46 Udzieliłam Ci jak widzisz poparcia... Odpowiedz Link Zgłoś
anka1 Re: Ronja 28.09.01, 14:49 fajnie! to co zakładasz nowy wątek : my chcemy słońca! ? Odpowiedz Link Zgłoś
ronja Re: Ronja 28.09.01, 15:00 Od poniedziałku, Aniu, od poniedziałku, bo teraz musze jeszcze troche posiedzieć nad pracą. Ale od poniedziałku będzie mi b. przyjemnie brać udział w kolejnych przedsięwzięciach Twojego pomysłu!!! Odpowiedz Link Zgłoś
anka1 Re: Ronja 28.09.01, 15:10 od poniedzialku Rojnu to mnie będzie malo na forum. zaczyna się rok akademicki i pracy będzie mnóstwo. ale jak tylko będę mogła to zawsze tu zajrzę! zyczę Ci udanego, pieknego weekendu! Odpowiedz Link Zgłoś
ronja Re: Ronja 28.09.01, 15:13 Ja Tobie też! Ja Tobie też! Ale zaglądaj tu jak najczęściej!!! Forum bez Anki z jej poczuciem humoru i skojarzeniami to nie będzie TO forum... Odpowiedz Link Zgłoś
anka1 Re: Ronja 28.09.01, 15:16 dzięki Ronja! ale ja zawsze myślałam o Tobie jako Gwieździe forum!!! Odpowiedz Link Zgłoś
ronja Re: Ronja 28.09.01, 15:20 A ja o sobie jako o jednej z czarnych dziur... To Ty zajaśniałaś tak nagle i jasno! No to pokadziłyśmy sobie i od razu fajniej się na świecie zrobiło, no nie? Odpowiedz Link Zgłoś
anka1 Re: Ronja 28.09.01, 15:27 czarne dziury są fascynującym zjawiskiem!!! tajemniczym i dziwnym!!! pewnie ,że lepiej! trzeba założyć wątek dla kadzących sobie! Odpowiedz Link Zgłoś
ronja Re: Ronja 28.09.01, 15:30 Załatwione. O ile ktoś nie zrobi tego wcześniej, ja to zrobię w poniedziałek, choć przyznam Ci się w sekrecie, chyba mi się nie zdarzyło jeszcze założyć wątku na forum... Kadzący wszystkich krajów... itd. Odpowiedz Link Zgłoś
anka1 Re: Ronja 28.09.01, 15:31 zakładaj a ja jak tylko będę mogła to na nim się znajdę! Odpowiedz Link Zgłoś
anka1 Re: Ronja 28.09.01, 15:44 to do poniedziałku! postaram się być ok. 11.00! Pozdrawiam!!! Odpowiedz Link Zgłoś