21.12.01, 18:13
ale szkoda ze Tygryskowi i Bachuu tak zepsuto te swieta((( jakos nie moge sie
przyjac do wiadomosci ze Ich juz moze nie byc na forum ((( taka szkoda by byla
(((
Obserwuj wątek
    • anka1 Re: do siebie:) 27.12.01, 08:11
      nie moge znalezc kolejnego watku to bede gadac do siebie na tym:)
      ile wlasciwie zoladkow mial Alf? 4 czy 8? znow zapomnialam. przydalyby sie ze
      cztery:) ale pierogow moglabym wtedy zjesc!!!:)
    • anka1 Re: do siebie:) 27.12.01, 08:21
      no prosze nawet outlook zaczal mowic ludzkim glosem chociaz nie chcial najpierw
      laczyc:)) moze cos z tego bedzie?:)
    • anka1 Re: do siebie:) 27.12.01, 11:57
      no myslalam ze jak do pracy przylaze to przynajmniej tu dzis nikt nie bedzie
      sie opychal a tu stol znow rowno zastawiony. o matko po swietach to sie wielki
      post powinien zaczynac!!!
    • anka1 Re: do siebie:) 27.12.01, 15:20
      ale mi sie potwornie spac chce. chyba zaraz potuptam do domku zaleglosci
      odrabiac:)
    • anka1 Re: do siebie 27.12.01, 15:32
      do jasnej anielki co sie dzieje z tym portalem? za kazdym razem kiedy chce
      odpisac musze sie od nowa logowac. znow jakies hucpy sobie robia!
    • anka1 Re: do siebie:) 27.12.01, 16:01
      niezly ten kalendarz chi chi.chyba trzeba sobie druknac i nad nowym zakupem
      powiesic a potem sie napawac:)))

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka