anka1 21.12.01, 18:13 ale szkoda ze Tygryskowi i Bachuu tak zepsuto te swieta((( jakos nie moge sie przyjac do wiadomosci ze Ich juz moze nie byc na forum ((( taka szkoda by byla ((( Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
anka1 Re: do siebie:) 27.12.01, 08:11 nie moge znalezc kolejnego watku to bede gadac do siebie na tym:) ile wlasciwie zoladkow mial Alf? 4 czy 8? znow zapomnialam. przydalyby sie ze cztery:) ale pierogow moglabym wtedy zjesc!!!:) Odpowiedz Link Zgłoś
anka1 Re: do siebie:) 27.12.01, 08:21 no prosze nawet outlook zaczal mowic ludzkim glosem chociaz nie chcial najpierw laczyc:)) moze cos z tego bedzie?:) Odpowiedz Link Zgłoś
anka1 Re: do siebie:) 27.12.01, 11:57 no myslalam ze jak do pracy przylaze to przynajmniej tu dzis nikt nie bedzie sie opychal a tu stol znow rowno zastawiony. o matko po swietach to sie wielki post powinien zaczynac!!! Odpowiedz Link Zgłoś
anka1 Re: do siebie:) 27.12.01, 15:20 ale mi sie potwornie spac chce. chyba zaraz potuptam do domku zaleglosci odrabiac:) Odpowiedz Link Zgłoś
anka1 Re: do siebie 27.12.01, 15:32 do jasnej anielki co sie dzieje z tym portalem? za kazdym razem kiedy chce odpisac musze sie od nowa logowac. znow jakies hucpy sobie robia! Odpowiedz Link Zgłoś
anka1 Re: do siebie:) 27.12.01, 16:01 niezly ten kalendarz chi chi.chyba trzeba sobie druknac i nad nowym zakupem powiesic a potem sie napawac:))) Odpowiedz Link Zgłoś