Dodaj do ulubionych

Owadowi przybyło parę kilo...

24.11.05, 01:35
I chcą biedaczkę w ciąże wrobic! m-jak-milosc.blog.pl/
Obserwuj wątek
    • drzejms-buond Re: Owadowi przybyło parę kilo... 24.11.05, 10:11
      to od tych blazderków hormonalnych..bożżż , tak się biedactwo poświeca dla
      rekramy... :-/
    • matya Re: Owadowi przybyło parę kilo... 24.11.05, 12:56
      ciekawe co na to producent plasterkow:) znaczyloby ze plasterki nieskuteczne...
      a swoja droga to jakos duzo nieplanowanych ciaz w tym serialu: Owad (z Ridzem),
      Ewunia (z Toledo), placzaca lekarka z przychodni (z menzem), Papuga (z
      Cebulookim), nie pamietam czy Maryja planowala te ciaze co ja poronila na
      poczatku serialu. Bo Hanus to chyba planowala i to bylo z zemsty na Mostowiakach
      o ile pamietam
      • drzejms-buond Re: Owadowi przybyło parę kilo... 24.11.05, 14:01
        trza jednak pamietać że Blazderek-blazderkiem
        ale GWAŁT SIE GWAŁTEM ODCISKO !!!!
        • irenka82 Re: Owadowi przybyło parę kilo... 24.11.05, 18:26
          po obejrzeniu teledysku T.A.T.U owad zdal mi jakos blizniaczo podobny do jednej
          z tych panien.
      • oneka Re: Owadowi przybyło parę kilo... 25.11.05, 11:13
        ale Kinga sie trzyma...
    • romy_sznajder pardon the pun 24.11.05, 23:19
      Do nieba trafia dwójka małych dzieci, białe i czarne. Przyjmuje je Św.Piotr.
      Bierze białe dziecko na ręce i mówi:
      - O, jakie ty masz śliczne białe nożki, a jakie śliczne białe rączki, a jakie
      śliczne biale uszka, jaki masz śliczny biały nosek! Masz tu skrzydełka,
      bedziesz aniołkiem!
      Potem bierze czarne dziecko i mówi:
      - O, jakie masz śliczne czarne kolanka, a jakie śliczne czarne rączki, a jakie
      śliczne czarne ramionka, a jakie śliczne czarne policzki...
      Masz tu skrzydełka będziesz... muchą!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka